Source
Ліфлянчик. Блог ✌️ | Чому так довго?...Одне з найрозповсюдженіших питань клієнтів, коли суд...
664 Views/Reach
2024-12-26 16:59
Message №5873
Чому так довго?...Одне з найрозповсюдженіших питань клієнтів, коли суд розглядає справу більше ніж один тиждень.В реальності розгляд середньостатистичної цивільної справи судом першої інстанції займає від пів року до року - це взагалі норм сітуейшн.Але тут занятна історія. Справа перебуває в Верховному Суді вже рік і жодного руху не відбувається. Просто лежить і лежить. Куди поспішати.Пишу я суду клопотання, в якому прошу прискорити розгляд справи, звертаючи увагу, що вона про витребування житла з незаконного володіння. А суд мені відповідає:"Принагідно повідомляємо, що Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду здійснює правосуддя в умовах воєнного стану, водночас судді вживають усіх необхідних заходів для оперативного розгляду судових справ з метою забезпечення права кожного на справедливий суд.Зазначена вище цивільна справа знаходиться на вивченні колегії суддів, яких визначено автоматизованою системою діловодства Верховного Суду. Станом на сьогодні судді, які входять до складу колегії, перебувають у відпустці. Після виходу суддів із відпустки буде вирішено питання про розгляд справи відповідно до норм Цивільного процесуального кодексу України".Мені одному якось не корелюється оце підкреслення, що мовляв: "Шановний! В країні війна! Суд тримає судовий фронт! Як вам не соромно?", а потім повне невелювання цього тим, шо війна звісно війною, але відпустка, тож повернемось до тримання судового фронту після відпустки.Хоспаді, і сміх і гріх! Дорослі ж тьоті та дяді...