Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ☁️ Анастасія Король LIVE
Added 06 Dec 2025

☁️ Анастасія Король LIVE

@korolpsy
Number of subscribers: 1 653
Photos: 1,570
Videos: 98
Links: 329
Description:
Тренер по роботі з підсвідомістю. Психотерапевт. Навчаю, передаю знання, об’єдную. Живі стосунки, гроші, самореалізація.

👥 Number of subscribers

1 653
Average/Day:: +1
Average/Week:: +1
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

433
Average/Day:: 361
Average/Week:: 450
ERR: 26.19%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

В каналі тренінгу написала на одному диханні пост ❤️ реальні знання про материнство. А не те, що навʼязували нам століттями. Скільки доньок зламали собі життя так і не дозволивши собі гнів на маму. Скільки жінок не змогли полюбити своїх дітей і соромляться цього. Скільки матерів щоденно знецінюють свої власні дитячі потреби і зриваються на близьких чи на себе. Материнство підіймає весь біль назовні.Але ми часто його уникаємо. Тікаємо в роботу (мій варіант колись), в побут, в тривогу. Цей потік Психосканеру особливо щемливий для мене. Допомагати Жінкам ставати Люблячою мамою для себе — це одна з найважчих, але і з найкращих частин моєї роботи. Люблю внутрішніх дітей своїх клієнтів і вірю в силу їх Дорослого Я подбати про тих малюток, принцесок, бунтарок, красунь всередині 😍🤌🏻Приходьте в проект. Там знання на все життя ❤️Ви можете врятувати не тільки себе, але і повпливати на сотні людей з якими зведе вас життя. Просто тим, що ви є і як ви до себе ставитесь.Продавати активно чи займете місця по любові? 😁🤌🏻
Лайфхаки та найкраще з мого досвіду для мам*вранці мала імпульс зібрати в один пост, що за всі роки дійсно полегшило материнство. **для контексту син до 6 років нікуди не ходив, був завжди вдома і зараз я вже місяць з ним живу сама + садок 1. Ранній відхід до сну. Якщо ваша дитина не спить обідній сон абсолютно реально, щоб вона засинала в 20:00-21:00 (максимум). У вас повинен бути нормальний час ввечері для себе чи для пари. Якщо дитина спить на обід будіть її не пізніше 15:00. Це займає час встановити такий режим, але воно того варте! В Португалії син засинав в 20:00. Тут поступово коригую часові пояси. 2. Аерогриль! Куряча грудка, картопелька, котлетки, сирники, батат — все готується без вас, швидко і з мінімальною кількістю масла. А в Україні ще й дуже багато здорової смачної заморозки! Поки я годую сина сніданком — в аерогрилі запікається за 15-20 хв обід в садок. Заморозку рекомендую Frozen Dozen. 3. Емоційна грамотність та пояснення про нервову систему. У нас син дуже чутливий і його легко перенавантажити емоційно. Тому замість того, щоб просто його заспокоювати чи забирати гаджети ми багато йому пояснювали про дофамін, дофамінову ломку, чому під мультик ще хочеться солодке і тд. Це знизило кількість конфліктів і розвинуло його самоусвідомлення. 4. Відпрацьована ударна схема виходу з болячки на старті. Я поєдную вітаміни, пиття, ефірні олії, противірусні, гомеопатію і багато живої їжі, мінімум солодкого. Схема працює вже 5 років одна і та сама, якщо не допомогло даю антибіотик через тиждень+. 5. Невидимо збагачувати їжу Малий дуже вибірковий в їжі, не зовсім нормотиповий, тому нагодувати його завжди був квест. Але я навчилась просто робити його улюблені страви більш багатими. У вівсянку я додаю ашваганду, протеїн, насіння коноплі, висівки, натуральне какао, сушену журавлину, горіхи, аріхосову пасту, ягоди і мед. Або класичний швидкий сніданок: хліб на заквасці + арахісова натуральна паста + банан + натуральна гранола + журавлина + ягоди. Швидко і ситно. В макарони додавати масло ГХІ чи авокадо, обирати твердий сорт або з бобових. І тд. 6. Ієрархія Постійно вчити дитину, що спочатку ви, потім вона. Це не завжди вдається витримувати, але по можливості повертатись до цього знову і знову. В кафе де вам буде добре в першу чергу, а в другу вже їй. Спочатку у ваш магазин — потім в його/її. Материнство часто підіймає травму нашого типу особистості назовні. Якщо знати куди і як дивитись — можна дуже багато про себе зрозуміти. Саме діти часто стають інструментом через який жінка САБОТУЄ СЕБЕ! І в цій темі завжди найбільше супротиву! Ось такий експромт)А на тренінгу я покажу ще більш хитрі шляхи, якими ми оминаємо власне благополуччя та щастя. 🔔 ЗАЛИШИЛОСЬ 2 ДНІ!
У різних типів особистості різні причини депресивних станів, не всі переходять у клінічну депресію, але опинись в депресивному епізоді може будь-хто. Депресивний стан — це коли попередні рішення, орієнтири, стратегія приводять до відчуття порожнечі.От прокидається людина вранці і думає: «ну і що далі?». А відповіді немає. Перші симптоми переважно ігнорують 9 з 10 міленіалів.Ми звикли все списувати на те, що ми ліниві, недостатньо стараємось, інфантильні, в жертві і ще 1001 причина.Як колись казав мій чоловік: «дід мій на тракторі в сонце не вигорів, то як я можу за компʼютером вигоріти?». Всі мої клієнти та знайомі, хто зараз проживає тривожно-депресивний розлад (це формальний діагноз, переважно це наслідок кризи ідентичності , але психіатри керуються своїми термінами) — проживають його через виснаження від нарцисичних вимог. Як внутрішніх. Так і зовнішніх. У більшості з нас були дуже холодні мами, навіть якщо ззовні були гіперопікаючими та турботливими. Саме тому ми в базі не вміємо себе ні чути, ні бачити, ні тим більше реагувати на свої потреби. Тому це логічно, що починаємо ми собою займатись, коли вже сиплеться здоровʼя, шлюб, гроші, стосунки з дітьми. Не нападайте на себе за це. Ніколи не пізно почати допомагати собі.Ніколи не пізно повернутись до себе справжньої. Ніколи не пізно зупинитись і задуматись — хто я, чого я хочу і куди я взагалі йду? 8-9 травня зустрінемось на безкоштовному тренінгуДалі 14 травня розпочинаємо Психосканер 3.0. Він буде про те, як стати Мамою самій собі. Канал тренінгу тут 👉🏻 Саботаж Власного Успіху
В продовження теми про обмеження.Мені скинули допис колеги про те, що вона проти антидепресантів і там цілий список того, як можна витягувати себе з депресії без АД (понад 20 пунктів, яким потрібно слідувати одночасно) 🫠І це ще один показовий приклад про небажання (в даному випадку спеціаліста) визнавати обмеження.+ трохи бракує емпатії, але це не тема цього посту. Справа в тому, що якби людина могла спати, гуляти, займатися спортом, улюбленими справами, дозволити собі подорожі, масажі, сон на обід, здорове харчування, працювати з нутриціологами, знаходити час для себе — то можливо у неї і не було б депресивних станів 😅У мене є інша колега, яка вже 4 роки воює з депресією принципово без антидепресантів, їй стає краще на місяці і депресія знову повертається. Вона топчеться на місці 48 місяців, регулярно бажаючи вийти у вікно. Знаєте ці рілс, де українці пʼють магній і питають: «чому я погано сплю», а за вікнами літають шахеди. Так і тут. Антидепресанти — не вирішують проблеми, які привели людину до прийому цих ліків, але вони дають фізичну можливість з цим розібратись. І в багатьох випадках без них ніяк. На противагу цьому, маю приклад, де під час запуску, одна експерт в темі духовного розвитку, відправляла деяких людей не до себе на курс, а до психіатра 🤌🏻 Що викликає у мене велику повагу. Адекватний пост про психіатрів та антидепресанти потрібно? 🔥
Робочий тиждень добігає кінця і я вклавши хворого сина рефлексую от про що. Наші очікування від себе та інших переважно не збігаються з реальністю, оскільки ми забуваємо про те, що обмеження все таки існують. Десь з 2018-2019 років в соціальних мережах почали поширюватись ідеї про те, що «все у вашій голові, заберіть обмеження і неможливе стане можливим». Різні «гуру» від бізнес тренерів до духовних наставників розповідали, що Всесвіт дасть все, варто тільки змінити внутрішні налаштування. Але от яка ситуація. Наша структура психіки, наші захисти, наш психотип, наша травма — мають обмеження. Саме тому депресивний чоловік ніколи не буде здатен на те, на що здатен нарцисичний. А мазохістична жінка ніколи не буде давати те, що може дати істероїдна. Уявіть, люди створюють шлюби, бізнес партнерства, народжують дітей з тими, кого майже не знають. А створюють це все не з реальними людьми, а з своїми фантазіями. Об які потім і розбиваються. Так починаються всі кризи.Коли ілюзія потроху руйнується, як би ти її не тримав і не склеював. Тому я так багато говорю про те, що в терапії немає заготовлених відповідей. Кожен знайомлячись з собою робить вже вибір сам. Але можливо вперше в житті — усвідомлений. Скучили за експертним контентом? 🔥
Записувала сьогодні фінал тренінгу і розбір клієнтського кейсу в машині. Син в навушниках. Чоловік за кермом. Виявилось, що слухав розбір. Каже мені:«Настя, доноси цінність проекту стільки, скільки треба, щоб до людей дійшло, що психіка — це реально єдине, у що варто вкладатись зараз». Ще 2 роки тому чоловік казав, що ніколи не піде в терапію і взагалі він себе добре знає.Поки не сталось кілька переломних подій одна за іншою. І він визнав, що не може.Знає, що потрібно зробити. Має знання, ресурси, досвід — але як паралізований не може зробити потрібні дії. Для його структури психіки звернутись по допомогу було майже неможливо. Я досі вважаю, що йому пощастило, що зійшлось:1. Сильне бажання отримати те, що він хотів 2. Криза, через яку ослабли захистиПри цьому, з його анамнезом (історія життя) — прийти йому потрібно було років 5 тому 💔Стільки втраченого задоволення. Стільки втраченої самооцінки. Стільки закопаного потенціалу. Просто тому, що не бачив і не розумів з чим має справу всередині. Більшість людей вірять, що ще мають час. Що воно якось саме. Що поводячи себе 10-20-30 років певним чином — достатньо просто вирішити «все, тепер буде інакше».Не буде, друзі.Нажаль, не буде. Ні у мене.Ні у вас.Ні у мого чоловіка. Без якісних інвестицій в свою психіку сучасний тривожний світ пережує і виплюне. Щоб зрозуміти, що робити конкретно вам саме зараз — потрібно зрозуміти з чим ви маєте справу всередині себе. Біжіть в канал. Там розбір!
Справжня самооцінка розкривається там, де ми стикаємось з реальним тригером. В кожного він свій:- сильний чоловік - допомога- більш успішна жінка- щаслива сімʼя - можливість карʼєрного росту. Мазохісти тікають від успіху, але зібрано відчувають себе в кризах. Нарциси не витримують чужий успіх і несвідомо починають конкурувати.Сором істероїда включається поруч з більш молодою, красивою, сексуальною.Поки ми сидимо в тому, що для психіки знайомо — ми можемо багато фантазувати про себе.Жінка, яка злиться, що її чоловік мало для неї робить — вибрала саме його, бо не вміє приймати та бути вразливою. Жінка, яка злиться, що її не цінує сімʼя — поставила себе на таке місце, бо глибоко всередині вважає, що вона так і заслужила. Всі фрази:«Я його переросла»«Я заслуговую кращого»«Я знаю, що варта більшого»«Я більше так не дозволю з собою» Завжди розбиваються об реальну самооцінку.Ми не можемо обрати те, чого не існує в нашій психіці. Тому будемо ігнорувати, втрачати, саботувати все, що виходить за межі сценарію. Розбираємо, що потрібно, щоб зламати цей патерн? 🔥
В каналі тренінгу опублікувала розбір Метью Перрі.І ось що хочу сказати тут — в Україні дуже не вистачає спеціалістів, які вміють працювати з депресивним типом особистості. А це найбільш поширений тип в нашій культурі, просто обернений в нарцисичну або істероїдну травму. Через яку важко розгледіти суть. У мене в практиці була клієнтка, з депресивним ядром, з якою 5 років працював спеціаліст як з нарцисом, штовхав її у амбіції, в масштаб і постійно звинувачував у егоїзмі 💔Вона прийшла у важкій депресії. Ми вибирались звідти дуже довго в поєднанні терапія + навчання + медикаменти. І вибрались, вона змогла! (клієнтка попросила поділитись її історією тут, щоб показати, як теж буває). Тому я кажу — не шукайте ідеального спеціаліста.Не шукайте ідеальну маму, яка знає як краще для вас. Вивчайте свою психіку теж, щоб розуміти, як з вами можна, а як ні. Саме тому я кажу, Психосканер — це освітня програма, а не терапевтична, щоб ви не чекали Великого Іншого, який прийде і наведе порядок в житті, бо краще знає, а щоб ви почали ставати такою людиною для Себе. Людиною, яка себе знає ❤️Учасники тренінгу, скористайтесь можливістю зайти в цей потік вже. Не втрачайте час 🙏
Вчора на тренінгу в чаті прозвучала ідея, яка існує в багатьох жінок глибоко всередині:«Якби мама була щаслива, активна, самостійна — я змогла би займатись своїм життям»Це внутрішнє дитяче рішення витікає з почуття провини, коли донька починає жити хоча би в чомусь краще за маму.Бути більшою та успішнішою за маму — великий дитячий страх, бо це грозить заздрістю, маминим смутком, відкиданням і знову ж таки хронічним почуттям провини. Так ми заводимо себе в тупік. Вплинути на мамине життя, її рішення, травматичний досвід — неможливо. Зробити її щасливою попри її сильне бажання — неможливо. Позбавити її почуття провини перед своєю мамою — неможливо. Так і живуть жінки в половинку від своїх можливостей. А інколи і в четвертинку. Сподіваючись, що хтось прийде і все таки зніме це «само прокляття» і дозволить Жити на повну. Дорогі мої, жінки, це під силу зробити тільки вам самим.І ні, це не мотивація, а твереза правда. Я теж жінка. І в моїй сім’ї було прийнято народжувати дітей для своєї радості. Вирватись з цього кола коштувало мені років роботи з власною психікою. І так, само б воно не сталось. Приходьте сьогодні онлайн обовʼязково. Будемо шукати вашу силу зробити це для себе разом ❤️
Я хочу написати книгу, можливо не в цьому році, а в наступному, але точно напишу.Коли я ставлю перед собою Велику Ціль, то в першу чергу шукаю спосіб реаліувати її в меншому розмірі, розширюючи своє мислення, навики, психічну ємність step by step та нарощуюючи справжню впевненність, через компетенцію, а не стан.Минулого року я створила підручник для Психосканеру на 223 сторінки, але це була теоретична база, з мінімальною творчістю. Підручник дав мені відчуття "я можу передавати знання і таким чином теж".Але все не вистачало життя, я завжди думала не про теоретичну книгу, а про щось дуже живе.Автобіографія поки не варіант – надто особисто і надто рано (це тільки мій погляд).І я знайшла вихід!В новому спецпотоці я вирішила додати методичку з 9 клінічними кейсами-історіями, де буде описаний шлях людини від моменту звернення до моменту завершення терапії.Звісно, що всі історії будуть художньо оформлені, деталі всі змінені, але терапевтечна глибина, опис захисних процесів, діалогів, конфлікти та їх вирішення – будуть збережені.За такий підхід я завжди любила Ялома. Він в книгах показував, що таке терапія, що таке насправді зустріч з Собою.Ми всі любимо зазирати в чуже життя, в чужу душу – так безпечніше. Так можна побачити "я не одна така".І саме на чужому досвіді, який розкладений на молекули, розібраний по структурі – ми можемо вчитись.Можливо колись ця методичка стане основою для книги (хоча є підозри, що вона вже вийде як книга, я тільки почала працювати над нею, а вже 40 сторінок).На тренінгу в середу теж буде багато прикладів, реєстрація майже готова, завтра дам посилання ❤️