Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ☁️ Анастасія Король LIVE
Added 06 Dec 2025

☁️ Анастасія Король LIVE

@korolpsy
Number of subscribers: 1 653
Photos: 1,570
Videos: 98
Links: 329
Description:
Тренер по роботі з підсвідомістю. Психотерапевт. Навчаю, передаю знання, об’єдную. Живі стосунки, гроші, самореалізація.

👥 Number of subscribers

1 653
Average/Day:: +1
Average/Week:: +1
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

433
Average/Day:: 361
Average/Week:: 450
ERR: 26.19%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Друзі, хочу трохи прояснити, щоб ви дарма не тривожились на мій рахунок.Мої зміни в житті зараз в певній мірі раптові і не зовсім сплановані мною. І так, будь-який фініш – це не просто старт, як писала Ліна Костенко, але і втрата.Наразі я прощаюсь з Португалією, яку встигла полюбити як дім.Саме тому я пишу про сум, роботу горя, але це ще раз нагадує про те цінне, що вдалось тут прожити.Сум – це не погано, якщо ми хочемо зробити свою психіку міцною та зрілою, то повинні навчити себе, що сум – це така ж частина життя, як і радість, і задоволення.Більше того, в роботу горя, щоб навчитись горювати, не застрягати і не проскакувати, не соромитись і не приховувати – я вклала 4 роки терапії і понад 20000$ (працювала з цією темою з великою кількістю спеціалістів).В моїй сім'ї не можна було горювати.І при цьому, коли я стала психологом, і почала аналізувати історію свого роду, особливо по жіночій лінії, то знайшла там і самогубства, і жіночий алкоголізм, і самотність, і нарцисичні захисти "ні до чого не прив'язуватись".Тобто в моїй сім'ї депресивні стани стали Тіньовою стороною, їх витісняли, висміювали, знецінювали.Через що травма передавалась як гаряча картопля з рук в руки. Від прабабусі до бабусі. Від бабусі до мами. Від мами до мене.Це я до чого вам так багато пояснюю?Я горюю і це чудово ❤️Я більше не соромлюсь своїх почуттів, не тікаю від них в роботу, не заїдаю, не запиваю, не натягую посмішку і не кажу собі: "зберись".А зміни зараз – вони обов'язково позитивні, хоч і непрості.Ми з сім'єю розставили приорітети і вирішили дати собі кілька років на зовсім новий досвід.Тому у мене скоро почнеться Prime Era Етап легкості, жіночності, краси, а разом з цим – етап поглиблення своєї майстерності та нових цілей в реалізації (я нарешті буду писати книгу і зупиню майже всі проекти).Попереду навчання на клінічного психолога та тілесного терапевта.І багато суконь, спорту, затишку, свободи.Довіряю собі, чоловіку та Богу.Відчуваю цей період як велику Весну в своєму житті.
Останній тренінг в Португалії.І ще й на таку тему 💔Я ніколи не робила жодних окремих проектів про Маму та Доньку. Тим більше безкоштовно. Це чутлива тема.Непроста. Центральна.Багатьох вона лякає, бо існує фон, що психологи ненавидять батьків і постійно хочуть їх в чомусь звинуватити. Ми потребуємо Маму все життя.Шукаємо її в партнері, грошах, їжі, алкоголі, подорожах, терапевті. Ні, ми шукаємо не ту реальну жінку, якою є наша мама. Ми шукаємо Ідеальну Маму.І щоразу, коли виявляється, що чоловік — звичайна людина, терапевт — теж, а гроші – це просто ресурс, який не закриває порожнечу всередині — ми відчуваємо гнів, розчарування, відчай. В суботу відкрию реєстрацію і покажу програму. Це мій вам подарунок 🎁Перед новою главою, де в приорітеті будуть зовсім інші ролі. На тренінгу я також буду продавати Психосканер, будьте готові і спробуйте не провалитись в знецінення «це тільки продажі». Тренінг дасть вам ті ключі, яких ви ще не тримали в руках, але їх треба взяти. Витримати правду і залишитись в контакті.
Наступної неділі я вирішила особисто провести закрите переднавчання для студентів Психосканеру 1.0 та 2.0, які йдуть в новий потік.Зараз поясню, чому розповідаю про це тут. Аналізуючи відгуки попередніх потоків, я помітила закономірність, яка нажаль супроводжує весь терапевтичний процес — застосовувати знання для ІНШИХ. В роботі, комунікації, допомагаючи близьким та подругам, партнеру. Нам катастрофічно важко бути з собою в контакті.Саме тому є цей ефект терапії в перший рік, коли людина починає аналізувати травми всіх довкола. Це важливий етап. Але ще важливіше на ньому не застрягнути. Причин, чому нам легше аналізувати інших безліч, я виділю три основні:– ми себе не чуємо (буквально не звикли слухати себе зі сторони), а саме мова, слова, оговорки, асоціації та жарти — описують наші глибинні процеси– ми боїмось побачити свою Тінь, щось, що не вписується в наше ідеальне уявлення про себе – ми звикли більше думати про інших, догоджати їм, бо віримо, що саме хтось Інший нас врятує/побачить/прийме/визнає Тому наступної неділі я на практиці покажу своїм студентам як можна ще глибше та якісніше бачити себе.Будемо проходити нову анкету разом, проективні методики та роботу з асоціаціями. Майже все це НАВИК!Тому навик бачити, спостерігати, аналізувати себе — потрібно тренувати, розвивати. Це і є ціль психоаналітичної терапії і терапії в транзактному аналізі — щоб терапевт був вже тільки свідком вашого власного аналізу.
Наша сімʼя на порозі нових кардинальних змін.Цього разу ініціатор не я, а обставини, що викликає багато різних почуттів. У мене, у близьких. В такі періоди завжди видно результати інвестицій в психіку:- здатність зберігати діалог в парі, не зливаючи тривогу та власні розчарування одне на одного - вміння називати та проживати почуття- можливість зупиняти атаки всередині, коли знову чути голос сорому та звинувачень Звісно, що також тримають психіку налагоджені звички, побудована реалізація, близькі стосунки, які також є наслідком роботи з травмою. Люди, які розібрались з своєю психікою не перестають проживати кризи, в їх житті буває все — зради, розлучення, фінансові падіння, конфлікти. Відрізняються вони тим, що вони з цим роблять і якою ціною проходять крізь «чорні» полоси життя.Не завжди «ціну» видно в моменті, але коли ми ігноруємо в складні моменти себе, то потім нас наздоганяють переважно хвороби, депресія, різкі помилкові рішення. Тому «пропрацьованність» — це не відсутність проблем, а наявність широкого діапазону інструментів та навиків для їх вирішення.
Все в цьому житті стосунки.Партнер.Друзі.Бог.Гроші.Карʼєра. Тіло. Діти. Блог. Як спеціаліст, я вважаю, що тільки через призму стосунків ми можемо дійсно зрозуміти, що у нас в житті працює не так, як треба і змінити це. Можна до нескінченності писати контент план, ставити нагадування, наймати SMM команду, але якщо блог нагадує караючого батька, то ми будемо:- боятись помилок- уникати контакту - включати перфекціонізм- і постійно добирати слова.Кожна дія буде відчуватись як величезний ризик та напруга, що призведе до швидкого вигорання. Ми не звикли все розглядати через призму перших відносин: з Мамою та Батьком. Нам здається, що дитинство вже давно пройшло і згадувати батьків — це майже те саме, що їх звинувачувати, ображати. Але не розуміючи закономірностей, які були в тих стосунках:Між вами і мамоюМіж вами і татомМіж батьками і їх батькамиМіж вами, сіблінгами та батьками І т.д. Ми кожну проблему в дорослому житті будемо сприймати як унікальну, велику, складну. І шукати чергову пілюлю, щоб її вирішити. Або будувати якийсь дуже складний план. Тому навик аналізу своїх патернів (постійні стратегії, які повторюються знову та знову) у стосунках — це база всіх сфер вашого життя.10 років тому у мене не було жодних книг, курсів про стосунки 😁 Я купували тільки те, що стосувалось грошей, реалізації, саморозвитку. Якби ж вже тоді я розуміла, що жодну проблему не можна вирішити надовго, якщо не розібрати її крізь призму стосунків — багато складних та непотрібних кроків можна було б уникнути. Саме тому, 4 роки тому я почала транслювати цей підхід також в блозі і досі нагадую, що стосунки — це не про любовного партнера.Це наші внутрішні системи, які ми вже переносимо на реальних людей. Від грошей очікуємо визнання та безпеки. Від тіла вимагаємо ідеальності та стійкості, якої хотіли колись від нас.Від керівника на роботі хочемо безумовного прийняття та розуміння. Яку сферу свого життя ви ніколи не пробували розглядати через стосунки з батьками? Поділіться, щоб я показала на ваших прикладах.
Дорогі жінки, можливо хтось з вас хоче зробити собі подарунок.Є 1 місце на весняний ретрит в Португалії.Дати 7-12 квітня. Локація — Порто, Португалія Це останній ретрит в найближчі 1-2 роки. Що таке ретрит?Глибока робота в групі, де ви можете торкнутись не просто своїх сценаріїв, але і прожити новий досвід — прийняття, довіри, сорому в якому вас бачать і не знецінюють.Я не можу словами описати цей досвід. Його треба пережити. Ми працюємо 6-7 годин щодня.В проміжках відпочиваємо, смачно та багато їмо, гуляємо, спілкуємось. Теми з якими варто їхати саме на живий ретрит:- сором- страх проявлятись - нерозуміння куди далі - завмирання- конфлікти з батьками/дітьми- формальний шлюб без близькості - усі нарциисичні прояви: знецінення, порівняння з іншими, заздрість, великі амбіції, бажання переробити партнера, підвищена тривога- гіпер контроль У вартість входить проживання, 3х разове харчування, перекуси, приємні подарунки і багато особистої та групової роботи. Цінність участі 1900€. Забронювати можна за 400€. Після цього ретриту я роблю паузу, оскільки йду отримувати клінічну спеціалізацію і вже в травні сильно зміню своє життя.Хто хотів зустрітись вживу, поки цей світ ще стоїть — вас чекаю ❤️
Багато хто з вас написав, що головний фокус цього року — реалізація і дохід.Але є одна річ, яка непомітно гальмує і те, і інше. І вона не в знаннях, зовнішній кризі, продажах і навіть не в стратегії.Вона — в злитті. З мамою, партнером, дитиною, чужими очікуваннями, власними фантазіями.Тема симбіозу – одна з найскладніших для усвідомлення. Що там тільки не включається: заперечення, знецінення, гнів, раціоналізація.Ніхто з дорослих не хоче, щоб інші знали про те, наскільки вони вразливі всередині, наскільки сильна потреба в Іншому.На цьому ми і зосередимось найближчим часом разом! Будемо досліджувати ті "закриті кімнати" вашої психіки, щоб вивільнити з них енергію, драйв, силу і бажання.Ну і рада повідомити, що вже на 90% готова програма Психосканер 3.0 "Стосунки та Сепарація"! 🔥📚Я зробила значну кількість нововведень, щоб проект став ще більш практичним і наближеним до ваших реальних життєвих ситуацій.А через велику кількість живої взаємодії – буде обмеження по місцям, тільки 70 місць цього разу, 10 з яких вже зайнято.Першими зможуть зайняти місце студенти 1.0 та 2.0. Тому чекайте новини в своїх чатах на поштах 📩Для всіх, хто поки тільки придивлявся до проекту – це буде 2 місяці заглиблення психоаналіз для життя.Пристебніть ремені! 😁🤝 Ми не можемо впливати на новини, на політичний фон, але точно можемо нарощувати опори всередині, щоб будь-які новини були по силам.
Я майже не читаю світські новини, але історію з Євою та її хлопцем чула в контексті інсценізації викрадення. Сьогодні знайшли рештки тіла.В одному з пабліків люди зловтішаються і сміються з Єви, що вона в сторіс написала «Я знаю, що ти це прочитаєш». Війна озлобила людей.Втрати, еміграція, фінансові кризи — змушують психіку спускатись до примітивних реакцій. Хейт, навіть виправданий (я знаю про офіси), як і у випадку з Морозюк, Алхім – має ще одну неочевидну сторону.Він підсвічує темні закутки нашої душі, де багато неусвідомлених почуттів — гніву, образи, розпачу, заздрощів, зневіри. Люди в цей момент не усвідомлюють, що стають схожими на тих, кого ненавидять — такими ж тваринними, жорстокими, сліпими в своїх емоціях, билдуватими, примітивними. Варто просто почитати коментарі під такими новинами. Однією з найбільших наших втрат у цій війні є втрата людяності. І ні, це не моралізаторство. Як психолог я знаю, що інакше бути не могло, що саме ідентифікація з агресором — це єдиний спосіб винести той страх, безсилля та загрозу, з якою ми всі зіштовхнулися.Просто кожен в рамках себе та своєї сімʼї повинен думати про те, як і за рахунок чого буде повертати собі своє людське.Наприклад, вчора бачила пост, де дівчина питала як потрапити в рф до мами з інсультом, і стало тепло всередині, коли більшість коментаторів давали реальні рекомендації і тільки кілька видали з себе: «а чому вона досі там?». Живе всередині нас — не залишається таким самим по собі.Оточення, середовище — дуже впливають. Тому бережіть свою Душу та Серце.Краще навчитись боятись та відчувати сум, безсилля, ніж натягнути маску байдужості, жорстокості, холодності, і не могти потім її зняти роками.
А ще — 90% моїх знайомих спеціалістів перейшли на ChatGPT для генерації текстів. Дехто стверджує, що тексти втратили цінність і немає сенсу їх писати самостійно.Я притримуюсь іншої думки — текст завжди був відображенням не тільки свідомого, але і несвідомого. Те, як я пишу і що я пишу — є продовженням мене. Чат може написати схожий текст, але там не буде того «несвідомого» матеріалу, слів, інтонації та послідовності, які є мною. Я використовую штучний інтелект там, де не потрібно людського, де ціль — виключно інформативна. Але сподіваюсь, що не віддам туди «свої тексти» та сенси. Доречі, важливе уточнення — у мене 0 осуду до тих, хто перейшов на згенеровані тексти. Машина капіталізму вимагає від спеціалістів та авторів таку кількість контенту, що генерувати її особисто майже неможливо. Тому таке розповсюджене вигорання у тих, хто хоче і масштабу, і залишатись справжнім собою. Instagram та сучасний маркетинг — як нарцисична мама, які завжди мало та недостатньо. Тому я вже кілька років як обрала цей канал звʼязку основним і покидаю Instagram на стільки, на скільки мені треба. Якщо ви інколи відчуваєте насилля над собою в процесі створення чогось — з вами все ок. Ви не одні. І в цього є багато причин. Чому такий перехід і такий текст? Бо більшість з вас сказали, що фокус року на грошах та реалізації. Тому скоро 🔜 буде контент на цю тему, але через призму стосунків. А поки поділіться, чи впізнаєте тексти ШІ і як їх сприймаєте? Чи продовжуєте читати тих авторів, які комбінують свої тексти із згенерованими?
СТАРТ РІЧНОЇ ПРОГРАМИ «ЗА КАДРОМ»У четвер я відкриваю двері в проект, який дозрівав понад 3 роки.Це не просто клуб по підписці.Це — системна робота з вашими несвідомими сценаріями через кіно.Фільм — це безпечна проекційна поверхня.Саме тому він працює глибше, ніж прямі питання.Одних героїв ви обожнюєте.Інших — жалієте.Когось ненавидите.І майже ніколи не помічаєте, що кожен із них — частина вас.Проекція — це механізм, через який психіка виносить назовні витіснене.Те, що ви не дозволяєте собі прожити, завжди знайде спосіб зʼявитися — хоча б на екрані.Ми не просто дивимось кіно.Ми розкладаємо ваші захисти, фантазії та повторювані сценарії.За 2 години екранного часу ви проходите шлях, на який у житті йдуть десятиліття.Ви побачите:– де ваш сценарій стає циклічним– які фантазії підтримують деструктивні вибори– яку вигоду отримує ваша травма– і де знаходиться точка виходу, яку психіка робить «невидимою»У програмі:👉 12 фундаментальних сценаріїв через кіношедеври (батьки–діти, сексуальність, материнство, гроші, заздрість, доньки–матері, самооцінка, влада, любов, залежність)👉 Переосмислення ваших особистих проекцій під моїм наглядом з новими рішеннями. Без моралізаторства.👉 Рік серед людей зі спільною глибиною мислення та культурним кодом (будуть українці з різних поколінь та частин країни, це дозволяє перестати відчувати ізоляцію в своїй проблемі)Ми стартуємо 19.02.Це не масовий продукт.І не «розважальний кіноклуб», хоч ви і отримаєте багато естетичного та інтелектуального задоволення.Ілюзії будуть руйнуватись.Але замість них зʼявляться нові рішення.Нові рішення → нові результати.Зайти в «ЗА КАДРОМ» можна тут.Тим, хто вже придбав або виграв участь, листи з доступом прийдуть сьогодні ввечері 📩