ВСІ ВИЙОБУЮТЬСЯ ПРОФІТОМ, А ЩО МЕНІ РОБИТИ?- Таке питання думаю виникає в вас зараз, якщо ви в стейблах, активностей окрім фьючів мало, а всі пишуть що стають багаті, та фомо починає з*являтися, давайте математично подумаємо.=============Найкращим рішенням я вважаю сісти на 2 стула ( постік)Якщо цикл повториться( чи зараз повторюється ) після ефіру будуть пампитись ХАЙ КАП альти. ( це те що я читав, це мій перший цикл ) але давайте спробую трохи аналітики сюди добавити.1. Зайти зараз в ХАЙ кап альту не пізно, вона відросла + 30% від дна, хуйня по суті, дно не вгадати, ті хто по ДСА набирали в повній сраці з -50%+, тим більше якщо до цього ви булии ALL-IN в стейблах.2. Як часто ви бачили останнім часом що хтось окрім дрочки на ціну ефіру і конвульсій щось писав про якісь л2, чи протоколи, чи не дай Бог Лайткоін? - та ніхто, аналогічно якщо ви візьмете Миколу ( той що Фліпає), топ 1 снг холдера ефіру від на радостях зафіксує профіти в мільярди доларів і поїде в казино Монако їх пройобувати, йому нахуй не треба ця альта і інші токени він вже заробив свої мільярди, він вроді в приватці написав що бере тоже альту, в коментах написали таких Микол багато, люди не будуть перекидати, а значить ЗОНА АЛЬТИ ЩЕ Є ЧИСТОЮ, І КЛАСНО МАНІПУЛЯТИВНО, тим більше зараз коли всі 15-й раз собі кажуть : ЄБАТЬ Я ДАУН НАХУЙ Я КУПИВ АЛЬТИИ А НЕ ЕФІРУ.3. НЕ раджу брати ОЛЛ - ІН, НЕ РАДЖУ УСЕРЕДНЮВАТИ далі альту, бо впала і в мене знову міну і т.д, все це тупі емоції, я сам усереднив пару постів вище, але це ТУПИЙ МУВ НА ЕМОЦІЯХ, зараз моя пропорція приблизно 65% альта - 35% стейбл, при падінні АЛЬТИ за АТЛ я буду її продавати з мінусом, виходить мій ризик буде близько 20% депозиту, але при х2-х3 ( якщо я витерплю) це буде +60-100% до депозиту, що є ОХУЄНИМ РР.4. Сядьте з чатом ГПТ поговоріть про свої сильні та слабі сторони в психології, пройдіть декілька анкет, якщо вам як і мені БОЛЬНІШЕ не заробити чим проєбати, то цей варіант ідеальний для вас, якщо у вас відсутнє фомо, у вас вже є капітал, закинути стейбли в стейкінг зараз - КРУТА ІДЕЯ, ви потенційно заробите меньше, але і не проєбете, зараз на стейбли збільшений % через * бичку *.=========>>Якщо ви фомойобер - робите фомобай ХАЙ КАП(LDO,STRK,ZK,ARB,CAKE,GALA,SAND,CYBER,SOL,DOT,NEAT,ATOM) (тут вибирайте що вам подобається) альти по текущим і тримаєте БЕЗ УСЕРДНЕНЬ, без думок що пізно, я чекаю дно, і т.д в співідношені до стейбла 70-50% в сторону альти>>В ІНшому випадку кидаєте стейбли в ОКХ чи Альманах, чи етернал і поки підвищений % фармите * бичку* в стейблах.Не перевзуваюсь, а багато рефлексую, дрочу на графіки, тому зараз такий підхідUPD: візьму певно відпустку трішки
по мемефай все стабільно вверх, слідкуйте за двома параметрами.1. Фандинг ( якщо він різко йде вверх і курс стоїть на місці - далі укатка, такі позиції не вигідно утримувати китам) якщо він нижче чи 0.5% буде плавний ріст далі2. Новиними каналами: якщо бінанс змінить статус з деліста наприклад на СТ мітку, а таке можливо через збільшення об*єму - треба набирати шорт на все лице, адже банально людям не закриє автоматично і всі ці великі пози їм треба буде скинути об ринок - ТУТ СРАЗУ ШОРТ ФУЛЛ ЄБАЛОМТакож забув додати, 11-го числа якщо будете шортити буде люте пвп, бо тепер всі хочуть це зробити, та можливо буде смарт набрати шорт на умовному мексі там нема фьючів, тому на чомусь схожому як мекс, типу орбіта, лбанка, ксекса, вікса чи інших помийок де нема впливу на ціну, за пару хвилин до делісту, але шанс на РК 99%, тому що на байбіті чи гейті ваш шорт = продажа по ринку = дамп, так буде велика волатильність через велику к-сть ліквідацій ( надіюсь історія з ЛА не повториться)================Про дарк, памп був але 30% я лише дивився, я думаю цих 30% звязано якраз з фомойоберами що зайшли після посту в надії на палку, наступна укатка про це свідчить, я би більше не заходив, просто вийшло пвп на хвилинці, без шансу заробити=================Загалом є відчуття що БТС проб*є атх найближчий час, а ефір 4000, моя альта дасть 20-30% росту і я вже буду думати що робити далі.
Я не хочу постити лудку, типу МУХИ, чи TOWNS чи іншої хуйні, тому здається що пости останнім часом повне говно, рофли і т.д, но блять постити угадайку і обнуляти вас - заєбало..Даже якщо ви заробите на лудці ви на ній проєбете, нема опції в довгосрок виграти тут, або вона меньша чим виграти в лотерею.Були трейди від травня по червень, де вийшло близько 30к+, потім пару невдалих трейдів і мінус 10к, потім ще було злито на лудці але не було написано в паблік.В багатьох горить жопа в коментах де тємки, А Я БЛЯТЬ САМ НЕ ЗНАЮ ДЕ ВОНИ, мені не цікаво дрочитись місяць за 500 баксів бінанс альфи чи гейт альфи, НУ ВОТ НЕ ЦІКАВО, тому мені краще закинути мем..===============Якщо ви хочете заробляти мало але стабільно зараз в вас дві опції:1. Лутати спреди, мало ризиків, мало бабок - ПОВНИЙ ПОСТ2. Лутати бінанс альфу та ГЕЙТ альфу ( макс знижка фулл комси на гейт по ЦІЙ СИЛЦІ - https://www.gate.com/share/DDDDWWWW, але обережно гейт ще ті підараси, які брили мене ТУТ3 ( міні лудка) - ШУКАТИ ПАТЕРНИ схожі на мекс і молитись при правильному РР - ПОВНИЙ ПОСТ===========з TOWNS я виніс десь 2100, але міг винести -4000, я не хеджився нічого а в тупу лонгував коли бінанс був нижче інших бірж.UPD: Можу зробити підбірку цікавих підкастів про крипту, поставте 😄 якщо цікаво, накидаю те що сподобалось.UPD2: Якщо ви голодний до ринку, зараз найкращий час шукати * тємки * самому, адже більшість інфлів та людей в моєму оточенні нічого як і я не бачить\відпочиває\вигорає а ви можете в цей момент знайти темку на мільйон даже на видному місці, просто не лінуючись
100$ -> 2500$Якщо ви вірите Трампу та його словам що він там переговорив з Джеромом та ставку буде знижено можете залиту сотку СЮДИ, якщо ставку знизять буде лютий ПАМП, якщо залишать вертоліт ( який почнеться з дампу)Якщо вдруг ставку знизять біжимо робити ставки на наступний місяць де зниження НЕ буде, і вийде 20-30% до великого сайзу за 3-5 хвилин фліпнути, я сюди грузити НЕ буду.=================До речі відчувається якась ломка до крипти, нема що робити і ти просто сидиш 8 годин графік обновлюєш, я відчуваю ВЕЛИКУ ПРОБЛЕМУ В ЦЬОМУ.я не навчився відпочивати ВНЕ крипти, навіть будучи топ отелі буковеля в СПА я буду в джакузі оновлювати графік, це стає морально проблемою, адже скільки би грошей не було якщо я не зможу на них повноціно жити - толку з них мало.Кароче якщо брати в довгу крипта принесе відчуття щастя малій к-сті людей, як тільки ти зробиш тут сум - ти стаєш дофаміновим наркоманом, якому не потрібне реальне життя, просто цифра як *мрія, чи твоя крутість* буде збільшуватись, але реального життя не буде, на жаль з цим також стикнулось багато моїх друзів\знайомих, ТІ ХТО ТУТ ЗАРОБИВ І КАЙФОВО ТРАТЯТЬ ЦЕ В ЖИТТІ І ЖИВУТЬ БЕЗ КРИПТИ Я ВАМ ЗАЗДРЮ СУКИ.Крипта або обнуляє і ти йдеш на роботу з ненавистью до життя, або дає багато грошей і ти просто не маєш щастя ні в чому, поки не знаю як це фіксити, мб ще аму з психотерапевтом треба єбанути
Про рекламу в каналах:Зараз такий час що вся реклама що пропонується це йобаний або скам або піраміда, або платять 10 гривень за пост, я частково розумію людей що рекламують говніще, тому що блогери такі ж хомяки як і ви, ми всі також хочемо бабок, коли пропонують хоть щось тобі вже похуй, дайте хоть трохи бабок...,- А ще більшість блогерів, ви здивуєтесь але фулл в стейблах, дивитись як все росте без тебе тяжко, морально пиздець як тяжко, а тут хоч якісь бабки дають за рекламу..А ще сука ці продавачі курсів і навчання лутають блять по 100 тисяч баксів за один запуск, катаються на пизздатих тачках( я блять на стандарт з комфорта в таксі вже пересів) , а ти тут думаєш продати рекламу каналу чи канал хуйня і тебе засруть, тому фомо з*являється і береться реклама говна і я можу зрозуміти цих людей.. але плз не пихайте ханіпоти під видами пресейлів.Мені здається я починаю заздрити тим хто продає курси, ну це ж пздц, ніхуя не робиш, запускаєшся, ставиш якихось кураторів яких знайшов на воркюа, які з чатом ГПТ тобі відповідають, та навалюєш лапшу за вуха, купуєш порш і пиздуєш на мальдіви, а я тут блять вмираю від фомо культа, баяків, ще і сосу на фьючах, у сука, несправедливо!!!Висновок: бути людяним - не вигідна і не вартуюча фігня, хто буде робити канали, робіть не авторські, пихайте туди рекламу, курси і живіть кайфуйте, бо потім будете з комфорта на економ в таксі пересідати
ФОМО!Зараз буде найтяжчий період в крипті для багатьох з нас.> Хтось продав спот до пампу.> Хтось купив на лоях, заробив грошей та думає що життя вдалось> Хтось тільки прийшов в крипту, бо всюди показують легкі гроші, та здається що пора вливатись і ставати мільйонером.Хто тримав спот та продав до пампу, я взагалі не знаю що ви зараз відчуваєте, моя психіка не витримує навіть пампа культа(наблюдати за цим) , хоча я дотримав основний портфель до 3к за ефір, а хто здався та продав раніше, я думаю варто піти до психотерапевта, я очевидно не ззнаю що вам порадити, але раджу лише не брати кредитів та не відігруватисьТі хто заробив великі для себе гроші, яких ви ніколи не тримали в руках, заземліть їх хоч частину, я знаю вам здається цей текст дибілізмом, типу ну я вже заробив зроблю це знову, але нагадую я обнулявся 6 разів, я з 00 доходив до 10 та 50 тисяч доларів та знову до 0, декілька разів, тому я знаю про що пишу, це як виграти в лотерею, не потративши хоч частини - ви не виграли насправді, а якщо ви їх зіллєте дальше буде дуже велика депресія + щодня в голові буде лише думка а що я міг на це зробити.Ті хто тільки прийшов з тіктоку, чи дізнався про крипту від таксиста, НІЧОГО не розуміє але дивиться як люди заробляють десятки тисяч, вам також тяжко, вам здаєтьсящо це легко, зараз період ДЕ БУДЕ НАЙБІЛЬШЕ КУРСІВ ПО КРИПТІ, не купуйте жоден з них, хто заробляє на крипті не продасть курс, та не спалить темку , тому що ви його конкурент, а продасть той хто НЕ заробляє на крипті, чудове відео ХАМАХИ про принципи трейдерів - силка, КУРСИ - СКАМ, банально гляньте що каже Гаврилів, він ніхуя ніколи не шарив в крипті, в його грошей думаю меньше чим в в 90% адмінів тг каналів, але курси робляться повним ходом.===============Зараз буде період де кожен буде сходити з розуму, я напевно почну плотно бухати, я хз як справлятись з моральним навантаженням якщо мій спот дасть ще х2 після продажу і т.д, поставте певні таргети, продати буде тяжко, але бути вічним холдером - не те за чим ви сюди йшли, нетворкайте, виходьте на вулиці, всіх бабок не заробити, проводьте час з коханими, кароче навчіться жити поза криптою хоч трішки, а то вона зламає вашу психіку.ЦИФРА НА ЕКРАНІ != ГРОШІ, ЦЕ ВСЕ ЩЕ ЛИШЕ ЦИФРА НА ЕКРАНІ!
УНІВЕР | РОЗЧАРУВАННЯ | КРИПТА - Ч2 (нотатки для старості)Мені 18 рочків, я ненавиджу медицину, боюсь крові, але я йду туди де є гроші, а стоматолог здається саме таким...паралельно обіцяю собі спробувати себе в тому що мені подобається, а саме ігри та бути відомим..починаю грати в кс, досить не погано, але розумію що вже старий, просто не має шансів в 19 рочків починати, і тут виходить PUBG MOBILE...> я починаю грати по 16 годин в день, граю 2+ роки, беру 18 завоєвателів ( хто знає зрозуміє) у всіх режимах,починаю грати туріки ARENUM ( 2 місяці їх активно абузив, вдавалось заробити по 50-70 баксів в день) активно сиджу в топі України по різних показниках, потім проходжу в фінал турніру студентів серез більше чим 100 000 учасників ( тут фулл фінал з грою), але граю на старому айпаді, тому програю по більшості показників людям що мають гроші.. вступаю навіть в команду з зп 400 баксів, стаю капітаном, а потім забороняють офіційно грати на айпадах, я розумію що новий телефон купити не можу,бо просто нема бабок.. ( а на туріках ARENUM абуз перестав працювати, та комса стала більша, сенсу продовжувати не було)ПОРА СПРОБУВАТИ РЕАЛІЗУВАТИ ДРУГЕ БАЖАННЯ - СТАТИ ВІДОМИМЯ починаю стрімити пабг мобайл, в мене по 20-50 людей, що мене дивиться ( але картинка там пікселі 144р) але люди навіть це терпіли, розумію що пора робити ставку ALL-IN та беру гроші в брата щоб купити карту захвату ( в той час був ковід, і я розумів що матиму шанс стати стрімером, я цікавий людям, якщо буде картинка - буде все супер!)..Але, як завжди, ковід закінчився, мені сказали їхати в унік якщо хочу диплом, мені донатили по 200 баксів в місяць, але щоб жити цього точно не вистачить + осудження батьків, якого хуя ми платили за тебе, тому мрії про стрімерство закінчуються об тяжку реальність і перше вигорання..Далі я трейдив в стім, по 400-500$ заробітку але це все було не те що забезпечить життя..2022 рік, війна, 0 бабок, я єбав стоматку, в мене точно щось вийде, кушать нема що, я в іншому місті, пора вчити ту вашу крипту..ДОДАЮ ПАРУ ВІДЕО з УНІВЕРА, НА ВІДЕО МОЯ УЛЮБЛЕНА КІМНАТА,НАДІЮСЬ СУСІДИ НЕ ПРОТИ!Проду треба?
ЦЕ ВЖЕ БУЛО РАНІШЕ? або державю яке в мене викликає ринок останніх декілька тижнів..Мій культ падає, НФТ падають інша фігня падає, але ось ефір росте, я став дивитись багато графіків саме в парі з ефіром ( тому додам їх ВАМ) також можете подивитись інші пари на бінанс до ефіру LINK\ETH , DOT\ETH, ETC\ ETH та будь яку альту яку ви тримаєте..Тепер ближче до так званого * дежав'ю*1. Коли Біток був 50к, я з піною з рота кричав людям купувати альти, адже бітку немає куди рости, а ось альта має велиииикий потенціал, як висновок біток дає х2 а альта х3 в МІНУС2. Час іде, домінація росте, альта все падає, до людей починає доходити, що біток це не погана інвестиція при будь якій ціні, навіть на проливі купити БТС і в зрівняння будь яку альту - БТС виросте швидше, хоча капа більше.3. Зараз багатьом здається ( як і мені помилково) що краще купувати не ефір ( якщо робиш ставку на альту) а токени на ефірі, ліква ж всерівно в ефірі, виходить я буду отримувати і рост ефіру і токену - ПЕРЕХОДИМО ДО ПРАКТИКИ ( АРбітрум, ЗК) - токени в парі з ефіром, які ЛИШЕ ПАДАЮТЬ ДОР ЕФІРУ.. Токен ДОТ\НІАР\АПТОС без пари до ефіру, а саме до нього ПАДАЮТЬ довгий час... також сталось це і з соланою, все до ефіра падає.4. Сам ефір дав 2х зі дна але вся альта в парі з ним не дала практично нічого, люди переливають. В МОМЕНТІ ТОБІ ЗДАЄТЬСЯ НАХУЯ КУПУВАТИ ЕФІР ПО 2600 ЯКЩО МОЖНА КУПИТИ АРБІТРУМ ЩО ДАСТЬ 5х а на практиці ти отримаєш те що і я, лише мінус.5. Чи не здається ЕФІР зараз це той самий біткоїн по 50к? коли всі думають що вигідніше робити ставку на активи на ньому, але насправді вигідніше купити саме його..BAYC впали на 30% при тому що ефір виріс на 30% (від зони купівлі)Культ впав на 25% при тому що ефір виріс на 70%. (від зони купівлі)\Як результат я зробив ставку на ТОКЕНИ\НФТ на ефірі, вони в грошовому еквіваленті близько до Б\У притому що якби тримав САМЕ ЕФІР був би в гарному +.Як результат, я розумію вам здається вже пізно переливатись, альта колись має стрельнути і т.д, але можливо стрельне саме ефір, а все інше і буде на дні, а потім вже будуть які переливи, кароче графіки вам додав, основну суть написав, далі думайте самостійно, Біток так само падає до ефіру, як і солана падає. НАДІЮСЬ ЕФІР НОВИЙ ГЕМ
Гм, я живий, але чот бажання щось постити нема, є бажання відпочивати, давайте пару думок накидаю і пропаду знову- Стікери, про які пише кожен кому не лінь - хуйня повна! ( згоден, рефка там жирна, я вчора не пости але 200$ з рефки упало)Я би фулл продавав якщо ви цього ще не зробили, Саша Ноткоін(він є власником стікерів) - підарас, не забувайте проетки нотпіксель та ноткоін, вони за рік маркет навіть не зробили та мінт в нфт, побачили що йде хайп на срані подарунки почали знову сейли кожен робити, снг ж схаває, в один момент ви залишитесь фулл з говном не ліквідним в руках,тут фомо не буде навіть якщо завтра х10, Саша не раз показував як йому похуй як вас рагати.Чи купувати нові стікери? - Да,але не за зірки а за тон, 3 кнопки зверху на стікерах і там розберетесь, прикол що купивши саме за тон в вас не буде блока 21 день, і сразу скидаєте через бота з профітом, повторювати поки перший пак не піде в мінус По ринку:- на фьючах торгувати около неможливого, тисяч 7-9 слив за ласт 5 днів, але і пофіг, чисто казік для розваги, спот буду тримати, заробити на фьючах можна було 2-3 місяці тому при шортах говна, я не повірив в це, тому фомо трохи присутнє.. зараз фьючі - шлях до обнулення.- по ринку загалом - я хуй знає маніпуляції це чи ні, але переживати кожен раз тоже конкретно підзаєбало… тому просто тримаю і йду в запой на найближчих 7 днів. До звʼязку
Мб смарт придивитись.Пам*ятаєте мого менеджера по рекламі,( з яким була крута АМА) який в всіх крутих каналах працює менеджером, так ось він закинув пост про МЕМЧИК на ефірі, який підв*язаний про ПЕПЕ, написав що знає команду, вона запускала мемчики вже до 200 лямів.тепер що я думаю :1) про цей мемчик напишуть всі великі канали,а значить зараз можна купити (щоб прокататись на горках реклами)2) Чекнув ончейн - там 15% в топ 10 кошелів холдерів, загалом 17к холдерів, виглядає не погано.3) Топ 2 декскрінера на ефірі ( а ефір щас норм перформить, мб наратив підхватять)Активно не ресерчив, тут суть викинути першим, поки інші не почали писати, можете самі подвитись прочекати, як буду дома, якщо не полетить куплю на пару соток, ТУТ НЕ ЖАДНІЧАЄМ, любий мемас це хай ризик, простоц і на ефірі, а зараз ефір росте - паралель проведете самі кароче.https://dexscreener.com/ethereum/0x055FB841Cce69000FBAFF2691Ad39Fa6E23826a1Декскрінер проекту, мб щось і вийде, капа зараз 34М, але ліквідності лише 800к, тому качати можна легко. ДІОР