Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | Вчора зловив дно, перевівши 50% споту на фьючі з 2х, повезло..Буду три...
10 200 Охват/переглядів
2025-11-05 19:35
Повідомлення №4598
Вчора зловив дно, перевівши 50% споту на фьючі з 2х, повезло..Буду тримати далі, там шатдаун в США уже рекордну к-сть днів йде, наче повинні вирішувати це питання + екстремальний страх і т.дБуду надіятись хоч 111к по бітку побачити, там прийму рішення фулл вийти чи все ж ждати свій альтсезон, позу на фьючах буду тримати, з фандинга ще падає по 100+ баксів в день, приємний бонус..Загалом реально вірю в 111к, якщо дивитись глобально без паніки - нічого не змінилось за останній тиждень окрім ціни бітка, вона впала на 10%, але якщо дивитись глобальні новини - лише позитив.1) Ставку знизили2) З Китаєм домовилисьДа, коли все падає зберігати спокій дуже тяжко, щоразу дивитись на великий мінус морально вмираєш, але в цьому і прикол холду, ти або король або бомж.Всі вже не чекають альтсезону, дайте як то кажуть своє, я морально перегрузився, подивився на ситуацію під іншим кутом та готовий тримати далі, похуй, я хочу реально заробити, пережити мінуса щоб потім забрати б/у виглядає як здатись морально, я не готовий здаватись