Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | Чисто по приколу глянув інтерв*ю Peterson Trade ( Заєбала їх реклама в...
8 840 Охват/переглядів
2025-11-10 17:25
Повідомлення №4609
Чисто по приколу глянув інтерв*ю Peterson Trade ( Заєбала їх реклама в тіктоці, тому вирішив глянути) Не можу перестати сміятись, найкращий спосіб вбити чиюсь репутацію - дати людині можливість говорити...1. Він розказав як наєбав інвесторів, потім сказав ну похуй вони ж інвестори, тим більше я їх не знаю.2. Розказав як наєбав людей що торгували на нього за його бабки, коли вони почали заробляти забив хуй і порізав умови, і взагалі вони ж лохи заробляти маємо ми.3. Розказав що він ахуєний трейдер і показав 30 баксів профіта прямо в ефірі, 30 баксів, я щас уссусь нахуй.4. Розказував що він сам депає по 10 баксів і з них розкачує 4к, без пруфів, або його історія як він там з 10 баксів зробив 100к, це не вдача а підхід.Дивитись не рекомендую, нудновато якщо чесно, мені просто скучно було в моменті, але дивитись як на повному серйозі людина розказує що має заробити бо вірить в Бога і зараз його біла полоса, чи як він заробляє по 5к в день 2 тижні але деп 30к, кароче багато смішних моментів, дивишся на це і одна думка в голові :.- ХТО КУПУЄ ЦІ ОБУЧІ, НЕВЖЕ ЛЮДИНИ ГОТОВІ КУПУВАТИ БУДЬ ЩО? СУКА ДА В МЕНЕ СРАКА ГОРИТЬ ВІД ЗАЗДРОЩІВ, ЯКОГО ХУЯ ГРОШІ НА ОБУЧАХ ЗАРОБЛЯЮТЬСЯ ТАК ЛЕГКО.. БЛЯ ТА ЯК ЯКБИ ГЛЯНУВ ПАРУ ІНТЕРВ*Ю Я БИ НЕ ТЕ ЩО НІКОЛИ ОБУЧІ НЕ КУПИВ, Я БИ ПРОСТО ВЧИВСЯ ЯК РОБИТИ НЕ ТРЕБА.P.S Якщо у вас є свій обуч чи щось таке, оплачуйте подкасти, наймайте людей які вміють правильно говорити, вирізайте спірні моменти і т.д, від цього ж напряму залежить ваш бізнес, не вбивайте його так тупо))0P.S.S - це все моя суб*єктивна думка, яку я не пропагую для Вас, мій паблік розважальний та не більше.P.S.S.S - надіюсь я себе так на інтерв*ю не поховаю, буде кеково, але якщо вдруг я плотно обосрусь - ви пишіть такі самі пости, мені було б цікаво глянути думку зі сторони