Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀
Додано 14 лип 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Кількість підписників: 27 922
Фото: 2,490
Відео: 40
Посилання: 1,280
Опис:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread

👥 Кількість підписників

27 922
Середній/День:: -41
Середній/Тиждень:: -177
Середній/Місяць:: -1478

👁️ Середній перегляд на повідомлення

9 097
Середній/День:: 7,960
Середній/Тиждень:: 9,001
ERR: 32.58%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,350 26-06-22 15:19
Якщо просто вступите - нагороду не дасть якщо займемо топ і в вас 1000 поінтів не буде, я буду палити бабки щоб вам хоть щось дало, і надіюсь в плюс вийду, реально мало хто торгує, я попробую від волатильністі просто набивати об*єм.Щоб ви отримали нагороду треба набити 1000 бонусів ( це десь 20-30 баксів спалених на комсу) за 1-10 місця дасть по 500-1000 баксів залежно від місця, якщо займемо призове, а призових аж 100, тут нема стільки пабліків напевно щоб сильно перегнали.Кароче спаліть по 30-40 баксів і надійтесь на мене, є шанс що вам бекне 500+, РР норм, а якщо ще кожен з вас спалить по 50-100 баксів то є шанс норм топ зайняти і дохуя лутанутиТак що заходите в wallet + ВСТУПАЄМО В КЛАН депаємо 50 баксів, хуяримо біток на 50х пару раз на всю маржу і ви претендуєте на приз, це кстаті прикольна відсійка халявщиків + там в розділі бонуси сундучки дають, мені 30 баксів дало за 100 потрачених в комсу, кешбек йопта!P.Sя прокручу тисячу+ в комсуUPD: якщо дчоитали і цікава ця дроч в коментах ще багато корисної інфи
👁 8,810 26-05-20 11:22
Памʼятаю часи коли писав по 10 постів в день, кожен паблік писав по 10 посів в день, в чаті по 1000 смс.Грусно що крипта стала не цікавою не тільки для юзера а і для адмінів, люди перестали пости писати, приватки стали втрачати людей, звісно можна сказати всі перейшли на НДА, але це не зовсім так, більшість як і я просто не розуміє про що вести пабліки, одна ситуація на 3 дні про яку в так кожен напише, як умовно з роніном на коінбейз.Так само з рекламою, колись кожен паблік продавав по 5-10 реклам в місяць, а зараз люди рекламують регати альфа банки за 50 грн рефералки, що для мене ппц смішно, витягують максимум так сказати.Можливості є, в цьому місяці їх було багато і без лудки, але натхнення дуже мало.З посмішкою згадую часи 2022-2024, це було прекрасно хоч я і нічого не розумів,надіюсь ми колись повернемось до них.А на скріні просто повийобувався що я не тільки пройобувати вмію!( скрін зробив чат гри, насправді то мінуса)Ну і якщо у вас є ідеї про що можна писати напишіть їх будь ласка, мені цікаво це продовжувати але я дійсно не маю ідей
👁 9,180 26-05-14 13:36
Фулл інфа про AP x SWATCH ( в кінці поста напишу думки)Багато хто з криптанів хотів купити\фліпнути часіки, в цьому посту зберу всю інфу що є.1. Старт торгів 16 травня2. Локації де продається дивитись тут https://www.swatch.com/en-en/stores?collection=sp ( ставите вашу країну, обовязково галочку на Swatch store)3. Ліміт лише 1 на руки в 1 магазині за 1 день, тобто в різних магазинах можна та в різні дні також, продаж лише ОФФЛАЙН4. НЕ ЛІМІТКА, в продажі буде 8 місяців, очевидно що першу партію швидко розкуплять але завезуть нові5. Ціна 400 баксів +- ( залежно від типу моделі)6. НЕ НАРУЧНИЙ ГОДИНИК, а карманний , тобто БЕЗ БРАСЛЕТА, НЕ НОСИТЬСЯ НА РУЦІ ОФІЦІЙНО 7. Зроблені з кераміки ( не метал і не пластик)Думки: так як це не годинник навіть + не лімітка виглядає стрьомно, мб китайці зроблять якісь браслети, але місце для браслетів є лише під 2 годиника - ЯКЩО ХОЧЕТЕ ФЛІПАТИ БЕРІТЬ ЛИШЕ ЇХ (LAN BA та OTG ROZ ) ссилка на всі моделі - https://www.swatch.com/en-en/royal-pop.html. там заводна головка збоку і є місце для браслету. інші 6 моделей - мусор. Якщо хочете фліпати треба відразу сейлити вторичку типу до 7-ми днів, далі хайп спаде, через те що не лімітка. Я куплю собі 4-5 штук але не в перший день а місяців через 5 як стабілізується ринок і візьму саме ці 2 моделі під які є головка збоку.В цілому говно сейл, АП( Адемар Піге) дуже дорога марка годиників і було очевидно що вони не дадуть свій дизайн годиникам за 400 баксів, або буде АЛЕ, це але що це не наручний годиник. Стояти в черзі за 200 баксів профіта я єбав, якщо є питання можете накинути в коменти, дизайни годиників додаю (обвів 2 норм моделі)UPD: всякі приколи з соланою колабою і т.д ЛИШЕ ПРИКОЛИ, а то є унікуми що стоять в черзі в надії солановські купити
👁 9,330 26-05-06 12:38
OI - Open Interest (Відкритий інтерес позицій)OI - це об*ємна к-сть позицій на якійсь монеті на фьючерсах Наприклад :якщо ви відкриваєте лонг-позицію по монеті STARK на $100k саме через ф’ючерси, то OI збільшиться на $100k тільки тоді, коли з іншої сторони хтось відкриває новий шорт на $100k.Якщо ж ви відкриваєте лонг, а з іншої сторони хтось закриває свій старий лонг, тоді OI не збільшиться, бо старий лонг просто переходить до нового покупця.Важливо: OI росте тільки тоді, коли відкриваються нові позиції з обох сторін: новий лонг проти нового шорту. Якщо ж новий лонг купує у старого лонга, який закривається, OI не росте — просто змінюється власник позиції.Трекати це можна тут - https://www.coinglass.com/ (в пошуку справа вписуєте монету) ЯК ЦЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ?- лише для РОЗУМІННЯ МАНІПУЛЯЦІЙ, та спробі визначити в яку сторону буде маніпуляція!Нижче приведу декілька варіантів маніпуляцій1. OI > MC (Також важливо завжди розуміти що ОІ треба дивитись відносно маркеткапу, наскільки легко монету * рухати* очевидно 500 МЛН ОІ на Солані, чи 500 млн на якомусь щітку це різні ОІ) в цьому випадку на фьючерсах вже торгуються фантики а не монета, адже позицій відкрито на більшу кількість токенів чим їх існує, в такому випадку з великим шансом монета буде йти вверх, особливо якщо це лоуліквід, схема виглядає наступним чином.- Набирання поз на фьючах без руху ціну ( адже індексна зазвичай не з фьючів береться, або фьючі мають якусь долю %) при цьому не рухають індексну 9 через спот\декси)- Рухають ціну через спот\фьючі ( де треба сильно меньше ліквідності), наприклад щоб запампити токен з 7 млн МС до х2, треба 500-1кк а не 7 млн, при цьому на дні ти можеш взяти лонгів на мільйонів 5 через плече, і закрити їх в х2, з чистим профітом в 5 млн умовних ( це все на папері, на практиці очевидно не все так легко) просто як приклад, що високий ОІ при малій капі це явна маніпуляція. В ЦЬОМУ ВАРІАНТА БРИЮТЬ ММ\БІРЖУ яка налила контракти для Вас, але не забувайте що біржі не тупі, можуть бути сквізи\інші проблеми, біржі не дають в себе легко забрати гроші2. Збільшення OI за короткий час , з пампом ціни, потім наступним дампом ціни, але дає нам зрозуміти також наявність маніпуляції, якщо при памп дампі ОІ після збільшення не зменьшився - маніпуляція, хтось набрався, якщо назад упав, при дампі - не маніпуляція, якась подія\або памп дамп де вже маніпуляціія пройшла. Якщо на монеті є пампи\дампи але ОІ лише росте - також можна траїти лонги під маніп.. Памп дамп може робитись через спот, для збільшення ліквідності на фьючерсах, щоб набирати контракти через ММ біржі. ( тут також може бути набор хеджів\арбітраж, якщо монета сильно ходить а ОІ росте)OI - лише можливість детекту маніпуляцій, та якщо не лудити можна спіймати наступний крайм\ракетку з гарним РР, просто дивлячись на статистику з коінгласу, можна також дивитись де в хітмапі ліквідації через ОІ хочуть забрати якийсь ліквід. Вся суть ОІ це зрозуміти чи є маніпуляція, наскільки вона сильна, та постаратись в своїй голові зіграти з маніпулятором .200 лайків напишу постік про АДЛ ліквідації при маніпах, як можна заробити на швидких шортах при цьому з гарним РР+ напишу про делістинги хайпера + справедливу по ньому + пишіть в коментах цікаві для вас теми для постів
👁 8,950 26-05-01 14:34
Увага!Якщо у вас є ДАОШЕЧКА, і ви в пошуках +1 работяги до себе, можете написати мені в особисті @More_blood_me , хочу спробувати цей місяць попрацювати не сам, мб щось зміниться, в цьому місяці я прям серйозно хочу взятись за роботу, без рофла.Що я хотів би бачити у вас:1. Відсутність Хотера2. Меньше 15-ти людей3. Розуміння як користуватись пушовером і для чого4. Банки від 10к кожного учасника5. Бажання не тільки брати якісь ситуації а і давати їхХотілося б прочитати ситуації які ви виносили , хто у вас є ( мені абсолютно байдуже блогери це чи ні), в чому ви сильні і т.дВід себе гарантую:1. Не винесення будь якої інфи зсередини на зовні2. Інсайди коли вони в мене є, на деякі монети\що робиться всередині проекта.3. Швидкий нічний пушовер на ситуації коли їх бачу ( зараз переважно я стараюсь в мемах щось робити та арбітражку тикатись+ фьючики через ОІ, сьогодні NFP наприклад норм прикурив)4. Ахуєну ауру на прибуток5. Покурки кальянів якщо ви в Варшаві, та гарний час разом в кс!6. Допомогу з АІ та вайбкодингом на максимально рівніЯ не працював ніколи разом з кимось, це буде мій перший досвід, мені було завжди вайбово самому, тому цей досвід буде цікавим для мене, можете також задати будь які питання в лс, воно завжди відкрите.UPD: буду лише в 1-й ДАОшці, щоб не руїнити та не виносити інфу за
👁 8,340 26-04-26 16:00
+3000$ на приложусі з тгВчора найшов цікаву приложуху де треба вгадати куди піде графік ефіра на 10-ти секундному блоку, я закинуув з основи 100 баксів потикатись вивів 1000, потім ще закинув 500 з твінка та вивів 2500, на диво також все вивели.Там було щось типу бага де можна було трейнити (паровозити) позиції по 10 баксів на 20 і більше іксів + на скрінах показав як це виглядало, ставиш на сусідні колонки по 10-20 іксів і ждеш поки ціна ефіра чуть вийде за діапазон і лутаєш бабки, або ловив в ікси всі рядки , та виходило куди б не пішло я був в плюсі, розумію що тяжко, але я не знаю як пояснити по іншому, зараз кефи меньші але можна все ж шукати нові абузи, мені впадло тому закину вам рефки а ви працюйте.. ціна ефіра йде реальною за реальним курсом.. можна спробувати по 50х тикатись знизу зверху, можна пробувати коли кефи відстають або ціна від біржі, можна на волатильності брати далекі квадрати по 50х, можна просто лудоманити. Мені все вивели, виводять не швидко, але виводять, також там є фрі токени на які можна потикатись,потестувати, сама прілка дуже цікава я таке в твіттері раніше бачив )З великих плюсів не треба щоб ціна закрилась на кубіку на який ставиш треба щоб ЛИШЕ ХІТНУЛО ЙОГО на мілісекунду, тобто можна 50-х ловити на волатильності на хітах без ніяких проблем досі, кароче хто захоче розберетьсяПРИЛОЖУХА - https://t.me/RabicaBot/app
👁 8,100 26-04-18 13:04
RAVE, лицемірство неймовірного маштабу!Сьогодні бульбашка здулась, після комента СЕО від бітгету що вони почали розслідування на рахунок токена RAVE під постом ZachXBT.Весь сюр цієї ситуації неможливо описати словами, пампили рейв якраз таки через споті бітгету, тобто приходить СЕО в офіс зранку, питає, пацани що там по біржі сьогодні? ну половину об*ємів тримає токен RAVE, іншу наші мм-и на бітку, заробили х10 від того шо вчора, так всі 4 дні ( навіть сьогодні токен RAVE в них на споті об*єм 50% від ефіру, просто для розуміння в ефірі ММ-и в яких 0% комси а тут вони лутають бабки).4 дні лутали бабки лопатою з комісій, сьогодні СЕО зайшов в твіттер і такий : ЄБАТЬ, так в нас на біржі якась маніпуляція???? швидко розслідуємо!!! це не повага до користувачів!!!.Маніпулятор рейва тоже ще той очкун, налутав пару соток мільйонів з фьючів баксів, тримає 98% саплаю токена ( про що вказано в пості ZACH) і просто тримає ціну, з сотнями мільйонів баксів в відкритих лонгів.. Після поста в твіттері летить куча шортів, яких можна знову брити по старій схемі, очевидно йому лише і треба шорти, токен то продавати немає кому.. ну так наліпли шорти єби їх далі, нахуя ціну роняти? Ну типу, ти на ліквідаціях ще і свої шорти відкрити можеш, просто ще забрати лопату бабок, ну якщо бітгет вийде на тебе чи хтось тобі і так і так бабки не відадуть, що логічно, якщо делістнуть токен тобі відадуть по індексованій ціні за день, тоже єбанутий профіт не треба лікву шукати щоб лонги закрити.. все вчити треба, йобаний очкун почав швидко крити лонги і дампити ціну.Я щиро вірив що після посту трахнуть всіх вверх, що мені здавалось логічним, але моя логіка давно не працює, ви і самі знаєте, в мене по рейву досить великий мінус, але це історія не цього поста.Загалом смішно коли СЕО бірж, люди що побудували мільярдний бізнес, знаючи всю статистику біржі, дивлячись що токен RAVE який продає білети на концерти якісь ( да, це суть токена) входить в топ 3 по об*ємах на біржі і типу не бачать ситуації, клоунада неймовірного маштабу, потім ще написати зі здивуваванням, ОГО, В НАС ТАКЕ НА БІРЖІ?ЖДЕМО В ТВІТТЕРІ DWF LABS ще пост, а ви бачили токен RAVE маніпулювали, прикиньте сьогодні в ZACH побачив, співчуваю тим хто постраждав.
👁 10,300 26-04-06 18:12
злив НДА №3289523842Вивчайте інструмент TRADFI + HIP-3 та Метали\корисні копалини на завжди відкритих перп парах типу хайперліквіда\бінанс фьючів.тут є багато можливостей заробити, ось декілька з них...1. На Іран нападуть\ НЕ нападуть в вихідні ( при закритих TRADFI) і нафта буде відкриватись гепом (топ постік Влада обовязково прочитати про нафту) далі в нас декілька варіантів розвитку подій1) Подія відома, та закладена в ціну, ми просто беремо ізольовану маржу х100 і хуяримо в відому нам сторону, типу напали -> ціна на нафту виросла, в секунду відкриття трейдфі хуяримо лонг х100.2) Подія не відома, але волатильна, наприклад ескалація конфлікту, який ви хз як вирішиться, але точно розумієте що буде волатильність, берете 2 аккаунти трейдфі і ставите вілку х100 ізольовану, десь заганяється в мінус, викидаєте акк, інший профіт виводите ( часто банять, залежно від біржі, але в 99% як мінімум ваш депозит відадуть, як максимум профіт, тут РР гарний)3) Подія відома, але в закритий ринок Трейдфі, тоді ми можемо відкривати завжди відкриті ринки типу бінансу чи ХЛ (HIP-3 криптообертку)та платити фандинг, сіли на калькуляторі порахували чи вигідно і зашли поки є геп на офіційній фонді. За нафтою слідкують всі, тому конкуренція серед криптанів надто велика, саме на крипто біржах, але вам нічого не заважає заробляти наступним чином.1) вибираєте не дуже волатильний інструмент в традиційних ринках типу міді, чи там хюндай якийсь я хуй знає, чекаєте на хайперліквіді в вкладці HIP-3 всяке говно.2) Створюєте власний парсер через новинники, можна на основі клаудбота2. Настроюєте парсер(и) під конкретний ринок щоб сповіщав новини, тут варіанти зробити розумно через клаудбота кинути йому 10 джерел для вивчення і поставити його вивчення як впливала якась новина на ціну, щоб він вивчив закономірність наприклад останніх 6-ти місяців, далі просто кажете додай в базу всі новинні ресурси саме по цьому інструменту, наприклад хюндай і скинь мені їх ( перевіряєте чи вони норм) і робите ще одного бота через ботфазер, створюєте з ним групу через pushover , ( можна робити хоч 100 груп під 100 різних трейдфі ринків) і кажете клаудботу, якщо є подія яка може повпливати на ринок X напиши в нашу спільну групу /gm (АЛЕРТ ДЛЯ ПУШОВЕРА) і вуаля ви відслідковуєте новини на 100 ринків та отримуєте ГМ при зміщенні ціни на яку звичайні смартики не встигли відреагувати ( тут краще блати волатильні ринкі, сядьте розберіться що там є на трейдфі). Можна звісно робити через пушовер твіттера але це не дуже ефективно + треба вручну трекати, тут краще все ж взяти клаудбота.. - ДЛЯ покращення можна трекати такі новини ЛИШЕ НА ВИХІДНИХ, де звичайний ринок закритий, і він неефективний через це і ви просто торгуєте типу обертку крипто ринку ( вона називається HIP-3)UPD: Тренера не грають, це лише теорія з моєї голови, яку мені впадло втілювати в життя, мене нереально заєбала крипта і я поки не хочу в ній НІЧОГО робити
👁 9,220 26-03-19 14:48
по EDGEX 1. https://pro.edgex.exchange/en-US/points - тут забираємо дроп ( можна все на 1 кошель ставити)2.https://edgex-points-calculator-v2.based.page/#calculator - тут можно глянути скільки коштує ваш дроп ( токеноміка є, тому є і калькулятор) пишите фдв і вам покаже з ваших поінтів скільки ви отримаєте токенів\за скільки продасте. ФДВ дивимось на бінанс фьючах ТУТ ( текуща ціна ХП є на скріні) 3. хто фармив саме ефіром через апр з мого способу грац, вийшло по текущим около 20% апр + фрі поінти на ЕЗЕРЕАЛ = разом під 40-50% апр. ( тому що езереал урізав поінти і хто тоді фармив покушав)4. по цьому способу або Б\У або ПЛЮС залежно крутили ліміткою чи маркетом, хто також крутив обєм просто заради поінтів, при текущій оцінці це б\у а не профіт, все ще краще чим говно бекпак, але очікування не оправдались5. Ставка ОСЬ ЦЯ в мінусі, крити НЕ буду, хай падає до 0, закрию лише якщо буде крайм на фьючах.Думки в двух словах:Знаю, порівнювати з їх мемом це погана ідея, порівнювати з всім іншим це погана ідея, шукати логіку в крипті також погана ідея, але спробую це зробити для себе.Коли лістився мем він лістився по 250М і лише ріс вверх, команда сама маніпулює ціною, як і робила це попередній раз, саме по цій причині я не буду закривати ставку на полімаркеті, я все ще думаю що тут може бути лярд капи до лістингу.Як команда зможе заробити більше бабок?1. Вони лістяться на бінанс фьючах за 2 тиждені з оцінкою 1лярд + , просто викупаючи токени і тримаючи ціну аж 2 тижні, спалюючи гроші? або опускаючи до 0, не тримаючи, та в момент дропу самі буду стаканити по оцінці 200 чи 300 лямів які там остануться і дадуть заробити всім шортам?2. Вони лістяться на бінанс фьючах з капою 300 лямів, набираючи шорти, вислохуваючи фад що все погано, і єбуть ці шорти 2 тижні, токенів ні в коого нема, ціну катай куди завгодно, набирай нові шорти і знову їх єби, роблячи ціну лярд під лістинг і з кайфом заробляючи кучу бабок зі всіх сторін.Я далі афк, цей пост повинен був написати тому що багато писав про це перп, мій дроп тут має бути гарна сума, можливо через це я дивлюсь оптимістично і не хотів би шортити по такій ціні, тут кожен робить свої висновки сам
👁 8,840 26-03-13 13:36
Пампфан закрив, знову логіка та аналіз * програли * ринку, адже пампа так і не відбулось..Вище кидав скрін, де були нові субдомени, також там якщо поритись в створених субдоменах була плазма, хайперіліквід і т.д, тобто ці субдомени були на всіх мережах , а через годину після мого посту ( всерівно заінсайдив виходить) пампфан робить репост про способи оплати через ці субдомени, це булшіт, там по перше не всі, по друге для цього і не треба тестові мережі вкручувати, якщо я не помиляюсь.. + вони прибрали солану з профіля в твіттері, а значить планувалась не тільки оплата ;)Кароче виріс пампфан лише за рахунок росту ринку, інсайд новину яку я знайшов ринок не прийняв і ніхуя не дав, стабільність, тому було прийнято закрити цю угоду.Пост з угодою апдейтнув в 4:30 ранку, але не писав новий бо багато хто спав, вирішив закрити пампфан і перезайти х2 сайз в трампа, новина про гала вечерю без росту не давала спокою, фандинг почав рости , а займи на біржах під фікс% почали набирати, відповідно пахло пампом, тому написав в чатіку щоб в 4 ночі не спамити в канал.Тиждень я спав до часу-двух дня ніразу не прокидаючись зранку, сьогодні чомусь захотілось встати в 9 ранку , звісно побачивши 6к профіта я почті все зрізав, бо ахуєв, і ліг спокійно спати далі.. це було фатальною помилкою..Далі рахую найпростішим способом заробити буде добавити топ холдерів\новореги що скупили трампа під івент в трекінг, і як тільки з них підуть великі переводи на біржі шортити, префом би не ставав, взагалі є ідея коли ці переводи підуть шортити не трампа а меланію, адже я в душі не єбу чому вона виросла, мб звісно і з нею івент буде, але поки не поняв прикола її росту, тому зайшли туди лише фліпери, а фліпери це лише мінус для токена, тому скоріше шортити буду її.Кароче нема вайбу писати багато постів, все апдейтити як раніше поки я знову не *відчую* ринок, але рідкі апдейти + можливості писати буду