Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀
Додано 14 лип 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Кількість підписників: 27 922
Фото: 2,490
Відео: 40
Посилання: 1,280
Опис:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Джерело

CryptoEnjoy 🍀 | Не можу заставити себе щось робити, хз дивлюсь на ці графіки вже з пов...

Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
9 240 Охват/переглядів 2025-10-30 20:05 Повідомлення №4587
Не можу заставити себе щось робити, хз дивлюсь на ці графіки вже з повним відчаєм, десь там казали після чорної полоси біла має йти, ну вона щось оминула..Впадло писати пости, максимально, навіть рекламні за 1500 баксів, заходиш на бінанс сьогодні а там -36 тисяч, за останніх 4 дні мінус 90 тисяч, та це лише на ХОЛДІ альти без плеч, сідаю прикидаю щоб відбити мінус лише 1-го дня треба блять місяць нонстопом реклами єбашити.. АПАТІЯ кароче якась, я надто сильно засадився в говно під назвою альта.. Вроді відчуття що я купив нижче чим 99% людей, подивився на памп в 60к але не зафіксив, типу ну це ж початок росту я не лох на початку росту фіксити, є відчуття що вдруг ракета заправилась, СНП і золото хаї обновляє значить і біток має? - завжди себе цим заспокоюю Але ракета не в ту сторону йде, дивлюсь навіть на річні інвестиції які я запригував рік тому ( благо вийшов) також вкатались на -90% і лише одне питання до себе, ти ж бачиш що все повторюється щороку,щомісяця, щодня але віриш? - НАХУЯ?Ось і я не знаю, але якась тупа віра в отскок х3 і я десь там на ланосі після цього покоряю Європу, поки лишається мрією.Останній закуп лише -13% вроді ХУЙНЯ, але якщо рахувати від хаю і переводити в долари то вже і не так хуйово, ще з учотом пройоба на флешкраші, трохи душить кароче..Кароче поки морально не можу себе заставити щось робити в крипті та якісь тємки по даже 500 баксів в день коли бачиш мінус по 30к, хз ну думаєш нахуя воно.Діліться вашими почуттями\думками\ідеями - ТІ ХТО В АЛЬТІ ЯК Я, в коментах, цікаво прочитати які відчуття виникають у вас в цей період, як тримаєтесь і т.д====Загалом якщо рахувати сухо по цифрах то якщо зараз все злити к хуям то рік я працював десь в беззбиток, вроді і не так погано з учотом що на їжу виводив, але бачив сильно більші цифри до яких привик і вже не можу відв*язатись