Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - CryptoEnjoy 🍀
Додано 14 лип 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Кількість підписників: 27 922
Фото: 2,490
Відео: 40
Посилання: 1,280
Опис:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread

👥 Кількість підписників

27 922
Середній/День:: -41
Середній/Тиждень:: -177
Середній/Місяць:: -1478

👁️ Середній перегляд на повідомлення

9 097
Середній/День:: 7,960
Середній/Тиждень:: 9,001
ERR: 32.58%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 9,460 26-01-25 16:50
Гра в довгу куди я засадився на 9к ( або рект з непоганим РР)попередні НФТ гемезіс з гри в довгу я ще тримаю, зараз там -20% в ефірі, тримаю вже 6 місяців, по причині що проекти люблять пиздіти а не виходити, там було написано про цей сценарій , даже в моменті міг забрати 6-7к але не зробив цього, тому це і грав в довгу.Кароче суть цієї ідеї набрати цей токен 0xc325b7e2736A5202bd860F5974D0AA375E57EdE5 , це маскот від абстракта, який офф абстракт всюди репостить, коментує, навіть додав до тіпсів на стріми, токен укатався з 40 млн до 4 млн, активно веде твіттер, його, вроді ще не фулл рект.Я взяв відразу сайзом 10к, краще розбитти на 5 частин і брати раз в місяць.Моя ідея просто почекати вихід абстракта\якийсь хайп на пінгвінів - тоді він виросте, зараз згадав що в США говерненс якогось пінгвіна часто згадували тому згадав за цього та вирішив купити. Абстракт на початку ( старт 2025) обіцяв вихід на кінці 2025 абон а початку 2026, як бачимо зараз виходом не пахне, я би ще навіть найближчі 6 місяців і не очікував цей вихід, на платформі 5 користувачів і 3 стрімера по 2 глядача.Тобто сам абстракт зараз виглядає як лютий раг, його спасе якийсь хайп на пангвінів або ера гейміфай ( це саме гейм чейн) якої тоже на горизонті поки не видно, але і при будь якому толчку токен стане 20+ М що дає х5 на сайз... тобто тут або -10к або +20-30к ( з розміром пози я перебрав, по причині що я так і не зміг оговтатись після 10\10 і сайжусь в все в надії відбитись, уви нормально щось після того я так і не зміг винести).також токени можна закинути на кошель абстракту і отримувати пасивно ХП за холд балансу, я до речі на цьому тижні зайшов в абстракт а там 0 людей прям, буду знову качати аккаунт абстракту поки нема конкуренції.Загалом така ось ідея, коли вийде опенсіа вернусь до поста з гемезіс, а коли абстракт до цього
👁 8,980 26-01-24 09:19
Хочу поділитись історією, яку ми не зробили по певних причинах, але напишу її сюди, щоб почути думку спільноти.Ми ( на далі я, просто тут мало бути 4-ри людини які не будуть вказуватись в цьому пості ) хотіли зробити маніпуляцію по токену ZAMA , всі ви знаєте що був аукціон кол, де можна купити токени дешевше, та захеджувати на премаркеті і заробити багато грошей, я знаю багато хто сайзився в це 100к+ з думкою що все має бути норм, не розраховуючи ризики, кидаючи багато на покупку та маючи мало бабок на хедж.В нас було 10 аккаунтів та великі пабліки, на кожному по 25к та 4-те плече що в сумі давало 1 млн$ чистої покупки токена зама в премаркет. Нагадую що на премаркет ліквідація першого плеча була 60-70% а не 100% тому брити його сильно легче + там немає лікви, по нашим прорахункам 1 млн би бустив ціну х3.5, та справедливу х2 а значить ліквідацію всіх хеджистів на 1- му плечі.Кожен з нас би написав зайти в пабліки по маркету в токен зама лонг ( це дало би перший буст ціні, лише з мого пабліка по esport було 700к $ обьему за хвилину, тобто це дало би буст в 20-30% пампу але відразу би ціна впала, бо найрозумніші би відразу шортили в надії покритись об нашу аудит, адже розумні знають як працюють памп дампи) далі після кола в пабліки коли ми бачимо початок укатки на 10% і всі ( найбільш розумні) встають в шорт ми підключаємо ці акки і єбашимо по маркету лям+ ( маючи в запасі ще особисті аки) відповідно підписники які послухали та не думали що найрозумніш би були б в профіт, а ось ті хто добрав хедж або мав хедж та купівля би фулл ліквіднулись а коли ми б побачили ліквідації просто би різко встали в шорт і написали про це, і знову би заробили + не дали б людям пере відкрити хеджі.Можна сказати що я побрив знайомих але це була НДА і я не міг сказати? Ви ж самі єбать агітуєте нда, вот тємка я міг заробити.Чи не переобулись би і після ліквідації своїх хеджів сказали би що я красава? Цим постом я хотів сказати, що всі ваші нда і тд це круто коли це стосується ваших бабок, а коли проти ваших? Ви б так само захищали нда? Теоретично я міг би також втратити в нас би ніхуя не вийшло, ММ би налив і т.д, це був рандом та битва кому пощастить, але просто дайте відповідь в своїй голові собі, якби мене побрило ви б сміялись? А якби я побрив вас? Чи немає відчуття що нда можна написати коли це лише вигідно вам?)Виходячи з поста вище, мені дуже цікава як ви бачите мораль цієї ситуації, я в ній Мудак чи ні? Чи ваше рішення залежало б лише від того чи ви втратили чи заробили..
👁 8,050 26-01-24 07:59
МОРАЛЬ В КРИПТІ Хотілось би знову підняти тему: шилла НДА темок ( навіть тошнить від думки писати це слово, настільки я почав ненавидіти його)Зараз якийсь новий тренд, якщо ти написав щось в паблік що не писали до тебе, всі біжать як коршуни писати що ти мудак, сам не заробив, іншим не даєш, все раді 20 нових підписників, бла бла бла..А тепер давайте по факту, в 8/10 блогерів зараз свої приваточки які приносять ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ БАКСІВ, інфлу щомісяця, в цих приватках інфа в 90% однакова, тому що ринок не резиновий а в приваточку треба давати пости, але чомусь кожен робить ці приватки, та бореться за кожного підписника..В кожному пабліку де є приватки постійні прогріви з профітами в тисячі доларів і надписом , відпрацювали знову в приватці, КОЖЕН МІГ, а вот силочка зі знижкою, КУПУЙТЕ ! І це чомусь рахується нормою, викликати ЄБАНУТЕ ФОМО,є своїми циферками, на якому люди пройобують бабки - норма, заробляти з приваток - норма, робити прогріви - норма.А вот коли хтось пише якусь темку ( перший) просто щоб почати себе розвивати ( як там кажуть раді 20 підписників) не маючи приватки, не маючи доходу з медійки не норма.. чому так? Чому коли людина щось хоче дати людям не маючи поки доходу та думає про свій заробіток в майбутньому, відразу піддається критиці, часто бачу що нові канали пишуть класні речі, але *сторожили* ринку відразу криють їх хуями, та в нових блогерів відразу закладається думка що вони роблять щось не так, хоча по факту все роблять правильно..Чому писати пост раді 20 підписників повинно бути стидно?Я не заробляю з приватки і да мені важливо отримати цих 20 підписників, я зможу продати рекламу, я зможу не робити прогріви і прямо писати тут реклама, я з цього заробив, дякуючи своїм 20-ти новим підписникам.Запамʼятайте, якщо темку знаєте не лише ВИ, значить вона не тільки ваша темка (нда по модному) а значить її спокійно можна писати в паблік, щоб розвивати його, якщо ви не згідні з цим 1) найдіть темку яку будете знати лише ви та заробляйте на ній2) витримуйте конкурентне середовище, хтось бореться за виніс з ринку, хтось за новий прогрів в приватку, а хтось за своє майбутнє і медійку.Якщо новий блогер зливає всі темки на яких могли заробити в теорії ви, бо в нього не має грошей щоб заробляти на них зараз, але він думає про майбутнє і так бустить свій канал що б заробляти потім - ВІН НЕ МУДАК, а просто вибирає думати про себе а не про вас.
👁 7,330 26-01-11 15:24
Щось зловив себе на думці що після переїзду в ринок я повноцінно так і не зміг вернутись, нічого окрім трейдингу і не роблю, впадло просто все, 3 годинки заходжу в день в цю крипту і виходжу, коли робиш перерив від крипти повернутись в неї майже неможливо ( або в мене не вдається)Трейдинг це єдине що мене тримає в тонусі, да я залежний від емоцій, багато хто писав якого хуя я досі торгую на біржах з цими об*ємами якщо можна перп декси фармити, кароче я здався і щас депаю 10к на ethereal ( на бінансі я сука 50к в комсу вже десь заплатив, я в трихуї)Знаю що тут дофіга лудіків які як я надрачують на фьючики, якщо треба можу розписати гайдік чому все ж ця ідея гарна, рефок на жаль в мене нема, тому прийдеться робити фрішно, ну да зловив трохи фомо лайтера, якби я весь рік торгував там а не на бінансі зараз би капнуло десь + 300к баксів)Кароче буду вилкувати, трейнити, + може розписати за апр якщо хеджити етх спот деп еджеХ + езерал і т.дну а з еджеХ ваулта баксів 100 капнуло за 2 дні, хай лежать там бабки також буду кидати частину бабок в ОТС угоду ( надіюсь хоч цей раз не рагнусь)3 рефки на етереал є, якщо ви шарите що це і вам треба срочно рефка черканіть в лс ( але не проєбіть її плз)200 лайків накинете зроблю великий пост детальний про цю всю хуйню на перп дексах з аналітикою дефі лами підрахунком і т.д , доречі якщо кидал в предепозит з цього посту вам вже дали поїнтів
👁 9,720 26-01-08 13:38
Закидаю дохуя бабок в edgeX LLP pool ( надіюсь на 30+% річних) в кінці поста як занести написавЕджеХ перп декс який не популярний в СНД, але популярний в азіатів, щось по типу лайтера, тут стата заробили вони більше 300 лямів, а в пулі 120, тому думаю якщо якась хуйня і буде повині бекнути, не бідніІдея полягає в тому щоб фармити експу, в ваулті 120 млн баксів, 10% тижневого дропа йде на ваулт, при тому можна ще трейдити, але я єбав то, при обʼємі в мільярди ваулт математично має мати гарну дохідність! ( сам ваулт судячи з останнього місяця показує мало дохідності, там около 10% апр, але через це і твл мало, відповідно хп мають дати багато)Найкраща дохідність при фармі через ефір + хедж, там за те що депнете ефір також дають норм %,+ мем токен, якщо холдере ефір то це найкраще рішення зараз, просто депнути його сюди на спот та нічого не робити( тут детально) мені лінь заморачуватись тому просто стейбл занісТам стартанула пре тге кампанія, разраби жопою клялись що вийдуть до нового року, але як ми знаємо жопа разраба нічого не вартує, зараз він мамою клявся що вийдуть до квітня, так що буду лікву тримати там довго(буду слідкувати за новинами, якщо буде пахнути пісюнами швидко закину апдейт).Просто зараз як на мене найкраще місце для стейблів,якщо ви не занесли в каскад, на бінансі лише 1.5% тут мб 30% якихось вийде.Я закинув велику частину депа сюди( більше 100к баксів), всю ще фармилась на інших біржах, тому якщо буде скам я піду на роботу, ну і якщо є питання пишіть в коменти, пост не рекламний, для підтвердження - edgeX pidarasiРефочка на регу - https://pro.edgex.exchange/referral/ENJOYДалі тикаєте депозіт і можна кидати з беп20 юсдтПотім по цій силці на ваулт - перекидаєте бабкиВИТЯГНУТИ МОЖНА В БУДЬ ЯКИЙ МОМЕНТ БЕЗ ЛОКІВ ( ВИВІД ЗАЙМАЄ 48 ГОДИН )
👁 8,520 26-01-05 16:35
Мільйон пампів дампів на фьючах.я старався цих 2 дні почті все відторговувати, як результат мінус 3к десь з цього всього, хоча на початку ще в плюсі був, 100 угод в день а толку прям 0.Зараз знову всі пішли на фьючі, в людей куча бабок хто би що не говорив, кароче овертрейдинг це погано, старатись забрати все - це погано, треба виділяти робочі години, старатись фулл фокус дивитись все в них і якщо є розуміння заходити, ТА НАВЧИТИСЬ навіть якщо буде за 1 кнопку мільйон забрати не в робочі години цього не робити, не фомойобити, та поправити здоров*я. Кстаті мінус на токені LIT 4k ESPORT 3.5k ( потім частину відбив але все ж, якби прост отриамв шорт профітнув би 10к).З лайтером якась дивна штука, забирає лікву в астера і росте, астер при цьому падає логіки мало для себе бачу.=======Кароче цей пост для того щоб ви не думали що упускаєте якісь можливості, якщо робити кожну можливість шанс вийти в мінус більший чим плюсанути, перевірено за 2 дні роботи.=======ПО БІТКУ я думаю ми хітнемо 97к дуже скоро, там і закрию лонг астера, навіть якщо астер буде нижче чим зараз, а таке можливо, я засинав на ньому було + 25к, прокинувся там -20к. 45к за ніч, при тому що бтс росте, такі ось реалії, як закрию астер і трішки дампанеться ринок на 10-20% депо куплю альту і не буду її трогати, комфортний сайз щоб не фомойобити на випадок якщо все піде.Зараз паралельно шукаю якісь цікаві штуки про які можна написати, та знімаю тіктоки, ось наприклад останній - https://vm.tiktok.com/ZMD6tpP8c/
👁 7,750 25-12-31 14:51
ПІДСУМКИ МОГО 2025 РОКУ...Знову великий постік, але скоріше тут буде не те, що ви очікуєте..Для мене 2025 рік почався -80% до депа в лютому коли все падало, я якщо що 3 рази підряд кожну зиму обнулявся, це вже було як традиція, пережив я це нормально, тоді я зрозумів що мені легко втрачати гроші, вони для мене нічого не значать окрім гонки з власним его і доказу для всіх : ПОДИВІТЬСЯ В МЕНЕ Є ГРОШІ Я КРУТИЙ, а так я зрозумів що мені фулл достатньо навіть того що я зможу заробити з реклами.Далі весь рік я робив фокус саме на каналі та власному бренді, навіть коли я плотно лудив на фьючах я кидав це сюди, я показував що я такий же як і ви, я обсираюсь, я втрачаю, я не все знаю, я маю великі мінуса, вся суть будування мого бренду була на тому щоб показувати себе таким, яким саме я є, щоб в людей складалась не хибна а реальна думка про мене, не важливо позитивна чи негативна.Якщо брати по фінансах цей рік для мене не був успішним, але і не був провальним, якщо я закрию астер зараз в -50к я буду з тим , з чим і починав цей рік, але я виводив на життя та подорожі, тому і не успішний і не провальний.А ОСЬ ГОЛОВНИМ ВІДКРИТТЯМ РОКУ СТАЛИ ЛЮДИ..Після попереднього досвіду завжди було відчуття що дружба працює лише тоді, коли обом це вигідно, але друга половина 2025 повністю зруйнувала це відчуття!Спочатку це було моє день народження де люди з чату, адміни, інші адміни в сумі 16 мать його людей зібралось і зробило мені чудовий подарунок вручну, домовилось, відчуття було неймовірне, дякую вам!Також в мене є прекрасна дівчина, яка спокійно приймає кожне моє обнулення зі словами: ну все, я кароче работать йду, а ти тепер відпочинь ти заслужив цього, відчуття від цього також неймовірніДалі в листопаді мене чекав переїзд в Варшаву, та знаєте як це на словах буває кожен пише я допоможу, підвезу, заберу і т.д але в реальності відчуття були змішані, типу на словах ви всі герої, а відчуття що я їду в щось нове, де нікого в житті не знаю трішки лякало..Але відразу мене зустрів Boss ( @temkabossa) та показав що я тут точно не чужий, писали інші люди з чату яких ви знаєте, з*явилось відчуття що я точно не чужий, Бучачос (@buchachos_crypto) також проявляв ініціативу, не раді подкасту як я думав, а просто тому що йому було цікаво ( як мені здалось).Далі поїздка в Іспанію де Тагор зустрів мене просто як найкращого друга, відмовився від роботи просто щоб провести екскурсії, зробив лютий +вайбПісля цього переїзду я остаточно зрозумів що цей рік для мене вдався, да не в плані фінансів а в плані людей поряд, людей в чаті які ПОСТІЙНО підтримують мене, а не злорадствують, я бачу в інших чатах як ви кидаєте респекти, хоча так само бачу скільки людей ви хейтите, я ЩИРО РАДИЙ що я побудував САМЕ ТАКЕ КОМЬЮНІТІ, ТА САМЕ ЦИХ ЛЮДЕЙ ПОРЯД. ( до речі, вибачте тих кого не згадав, пост на жаль не може вмістити всіх, але і прекрасного менеджера, і прекрасних людей з чату, адмінів, модераторів, людей що підтримують ви також залишили великий слід в 2025 році)Цей новий рік я святкую з @temkabossa, новою людиною що появилась в моєму житті в іншій країні, але я взагалі не жалію.ДЯКУЮ ВСІМ ЩО ВИ ПОРЯД, ПІД ЦИМ ПОСТОМ ЗНАЙДЕТЕ БАГАТО ЧЕКІВ ПІД ЯЛИНОЧКУ, НЕ СТИДАЙТЕСЬ ЗАБИРАЙТЕ!
👁 8,550 25-12-29 21:55
Бачу всі вже закрили шорти по лайтеру по причині що АПІ добавили на сайт лайтера, але нема лістингу, немає дропу, немає токеноміки, нічого не має..кожен перереживає якщо залістять без дропу в себе на споті, ціна може бути хоч 500 баксів, та це правда, але давайте подивимось на ситуацію без емоцій:Якщо ви заходили в шорт до моменту анонсу, що у вас було? токеноміка? ви знали що буде дроп? чи ще щось? - НІЧОГО з переліченого та ви всеодно зайшли, щоб фліпнутись на очікуваннях, зараз є апішнік а ЩО ЗМІНИЛОСЬ? просто появилась невпевненість а вдруг це хайп 2.0 вдруг запамлпять, але могли запампити і на премаркеті без цього лістингу?НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ, просто НІЧОГО, все ті ж очікування, та ж невідомість, просто страх бути виєбаним + пости в пабліках кажуть що пора виходити.Я найбільш розумним бачу рішення ЗАЛИШИТИСЬ В ШОРТІ, навіть не зрізаючи пози.1. Для мене немає змін, очевидно що спочатку дроп не дадуть , команда тисячу разів показала вона знає як брити.2. Зараз, коли всі на очку сидять найкращий варіант випустити токен, шортів почті не залишилось в СНГ.3. ВАРІАНТ БРИТВИ і 100 баксів за токен в себе на платформі МОЖЛИВИЙ, тому просто залишити сайз і поставити стоп десь 3.51 ( або трейлінг стопи 3.4-3.5-3.5-3.7 і т.д) на суму яку готові проєбати на випадок вибривання, БЕЗ СТОПА НЕ РАДЖУ.Виходить якщо анонс дропа або падає дроп або ще тисяча причин там буде ВЕЛИЧЕЗНА СВІЧКА ВНИЗ, бінанс вже показав що буде з графіком при тому що лише апі добавили, скоріше за все ви не встигнете в цю свічку, тому зайти префом і в випадку свічки вийти - найкращий варіант
👁 7,960 25-12-26 11:48
LIGHTER - ШОРТ ДЕ КОЖЕН ЗМОЖЕ?Повний пост розбір чому лайтер ( токен LIT, не путати з LIGHT то інший проект) - ВАРТО ШОРТИТИ!1. Заробітки протоколу, ЛАЙТЕР, АСТЕР, ХАЙПЕР — тут видно що лайтер заробив з фісів 40 млн при тому що АСТЕР вже 450 мільйонів, різниця в 10 разів! Тобто НОРМАЛЬНОЇ К-СТІ ГРОШЕЙ НА ОТКУП ТАМ НЕМА ( + РЕЙЗ ТУТ ЛИШЕ 70 ЛЯМІВ)2. При ціні 3.3 долари - ФДВ 3.3 ЯРди, капа на виході мінімум 25% дроп+ щось оплатили біржам+ промки і т.д, беремо косервативно 30% = 990 МЛН капи.В Астера капа 1.75 млрд проти 990 млн в Лайтера, але в першому варіанті комісії х10 + cz, навіть це НЕ МОЖЕ втримати ціну, астер валиться просто в ад.Навіть якщо команда роздасть 50% дропа собі ( а таке більше чим можливо) в ринку буде мінімум 10% реального дропа, що при фдв 3.3 ярда = 330 млн РЕАЛЬНИХ грошей, якщо лайтер за весь час заробив дай Бог 300 млн відняти зп розрабам і гарне життя = це ніхто не відкупить, а багато хто з вас хоче холдити\купувати лайтер? я також думаю ніхто.3. Не можливість кабалу, так як лайтер відразу буде на всіх біржах ( я думаю і апбіт і бінанс спот) то це забирає максимально можливість такого ж кабального запуску як у HYPE + забирає всі козирі з рукава, ну типу що ще має вплинути на ціну? лістингів нових не буде, стейкінг? - кому він треба, знижки на комсу? - хто там буде торгувати? - загалом багато бірж ліститься лише для того щоб команда сама могла продавати тону токенів в стакан не розмиваючи ліквідність4. Команда настільки жадна до бабок що вона навіть ставки на полімаркеті раді 3 млн бабок з нових кошельків забирали, можете глянути шейрси на YES вижно що там багато новорегів робили ставки на лоу-сайз, забавно коли проект що оцінюється в 4 млрд доларів пиздує створювати СОТНІ нових кошелів, поповнює їх з біржі щоб ще заробити 3 млн, скоріше за все вони просто максимально вижимають з цього запуску.5. Навіть мем токен не роздали як і обіцяли * щоб не розмивати ліквідність *, але я бачу це як НЕ РОЗДАЛИ ЩОБ НЕ ПАМПИТИ ЩЕ МЕМ, якщо просто роздати і воно все піде в стакан , ціна буде 0, відповідно це спортить основний запуск лайтера, а тратити гроші на памп не хотілось, тому краще придумати відмазки і знову нічого не дати.6. Штучно накрутили TVL в основному пулі ( Justin Sun закинув 50 млн) + приватний Turtle закинули дохуя мільйонів, тобто зараз доступно для всіх на 100% закидати в пул через Turtle прямо перед лістингом, така ж хуйня була в Linea просто штучно показують цифри а що з ціною LINEA можете самі глянути.======Загалом я практично не бачу НІЯКОЇ можливості росту коли буде токен ( не відноситься до премаркета) на премаркеті завжди мало ліквідності і команда жадібна, тому може виєбати\затримати дроп\ще якусь хуйню зробити, але коли вийде токен це просто шорт з будь якої ціни і до 0.8 бакса як мінімум за 2 місяці часу, коли набирати вам шорти я не знаю, просто поділився своїм ресерчем
👁 11,700 25-12-06 21:50
ЯК ЗАРОБИТИ НА СПРАВЕДЛИВІЙ ЦІНІ?.На скріншоті показав де показується справедлива ціна, будемо розбирати на прикладі MEXC, саме там ліквідації відбуваються саме по справедливій ціні, тому саме там і можна на ній заробити.Справедлива ціна - це індексна ціна, яка береться середньою з більшості бірж+спота мекс.Тепер як на цьому заробити ( на прикладі токена MOODENG та пампа що був 30 хвилин тому).Всі ліквідації на мексі на фьючерсах відбуваються ЛИШЕ ПО СПРАВЕДЛИВІЙ ЦІНІ, навіть якщо вона ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ від ціни що є в стакані ( в поточний момент) та це можна АБУЗИТИ.Коли був памп MOODENG то ПОТОЧНА ціна була 0.23$ а справедлива 0.2$, тобто якщо зайти в ШОРТ по 0.23$ на МАКСИМАЛЬНОМУ ПЛЕЧІ в вас буде ліквідація при 0.235$ але навіть при досягненні ціни в 0.27$ поточної ВАС НЕ ЛІКВІДУЄ, ЛІКВІДУЄ ЛИШЕ КОЛИ СПРАВЕДЛИВА ЦІНА буде на ціні вашого ліквіду.Давайте прикладом, я беру 500$ ОБОВЯЗКОВО НА ІЗОЛЬОВАНІЙ МАРЖІ (які мені не шкода втратити) та заходжу в шорт на 100-му плечі ( в мене позиція 50 тисяч) по 0.23$ монета роста до 0.253$ ( 10% росту) в мене мало бути -5000$ ( при тому, що я використовую лише 500$) але позиція НЕ ЗАКРИЄТЬСЯ поки справедлива ціна не дійде до мого ліквіда ( він буде при цьому 0.233$) важливо не ставити стопи при цьому!Далі токен падає до 0.18 до прикладу і ми ЗАКРИВАЄМОСЬ ЛІМІТКАМИ по поточній ціні ( не важливо яка справедлива) це 22% падіння і ми отримуємо 11 000$ з 500$ в маржі, тобто по факту якби було б -10 000$ в нас би забрало лише 500$ тому що ми торгуємо ІЗОЛЬОВАНІЙ.Надіюсь суть зрозуміла , саме тому варто було шортити токен на МЕКС, на ізольованій та на максимальному плечі , якщо продовжиться ріст вас ліквідує на малу суму, поки в інших буде єбанутий мінус, а якщо піде вниз ви заробите як і люди що вклали десятки тисяч маржі. Аналогічно можна використовувати ЛОНГИ коли справедлива ціна СИЛЬНО ВИЩЕ чим поточна, головне закривайте лімітками, беріть максимальні плечі ті ІЗОЛЬОВАНУ.Кароче РР при таких мувах максимально вигідний, звісно МЕКС може змінити справедливу ціну, але ви втратите сильно меньше чим ті хто торгує на інших біржах через крос, в цьому і є абуз механіка, ви отримуєте 1:20+ РР замість звичайного, ТУТ ЧАТ ГПТ ДЕТАЛЬНО РОЗПИСАВ МІЙ ПОСТ, також якщо у вас є запитання пишіть в коменти всім відповім