Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | Насправді якщо подумати більшість колів що я давав в довгосрок і куди ...
6 450 Охват/переглядів
2025-08-11 11:29
Повідомлення №4313
Насправді якщо подумати більшість колів що я давав в довгосрок і куди грузив були не те що плюсовими, а навіть іксовими, як той же КУЛЬТ чи BAYC ( там зараз єбануті ікси, по текущим в мене би культа було на 120к+ але купував десь на 35к) аналогічно з баяками, але найбільша проблема через велику к-сть дій мені не вдається дохолдити свою ідею до саме бажаних іксів, мені неймовірно тяжко переносити профіт, але дуже легко мінус, САМЕ ТОМУ СУТЬ ЦЬОГО КАНАЛУ ЧАСТІШЕ ПОКАЗУВАТИ МІНУС, так я справляюсь з емоційним навантаженням, але інколи показую плюс бо бути взагалі лохом не хочеться, кароче надіюсь суть ви поняли...Як мені здається більшості людей найтяжче тримати саме плюс, навіть якщо ви впевнені в своїй ідеї але бачите вагомий для вас плюс - тримати далі стає випробуванням.Кароче попробую публічно довести спот до х2МОЇ твх зараз наступніSTRK 0.1247LDO 1ARB 0.4149ZK 0.052Попробую х2 зробити на цей сайз, але буде забавно якщо саме ця ідея яку я буду сидіти до останього буде ректова, як було з ROOST якщо пам*ятаєте, буду старатись робити меньше постів і просто меньше проводити час в ринку щоб отримувати меньше моральної давки, але буду частенько в чаті, не втрачайте =)