Джерело
CryptoEnjoy 🍀 | ВИПЛАТА БАБОК, ХАЛЯВА!Давно не було виплат, олди знають що раніше вони...
17 300 Охват/переглядів
2025-09-05 14:05
Повідомлення №4405
ВИПЛАТА БАБОК, ХАЛЯВА!Давно не було виплат, олди знають що раніше вони були на постійній основі, так ось пора змінювати це!ВИПЛАТИ ЗА СЕРПЕНЬ: 1200$Виплати за актив в чатіку: @enjoy_cryptolox(засуджую даний нікнейм) @qwertyuiop09999, @bigg0y,@ventry12,@likkep,@qwaxhim,@maxim_businessman,@speculator_admin, @hailraked,@shamraimaxim,@viaroblox,@melkiidao,@xuesostelegram,@kolia227,@efremenko_7,@andriy05937ПО 20 БАКСІВ КОЖЕН, просто за те що писали там, дякую вам!Реферали на бінгХ на жаль повимирали, остався 1 активний (UID 15738725) йому загалом закинув десь 400$ , за ласт 2 місяціhttps://bingx.com/invite/QVYEWZ - регайтесь, торгуйте, отримуйте виплати ( пишите в лс за ними)https://www.gate.com/share/DDDDWWWW - тут вшитий максимальний бек комси на гейті, тоже норм економіяАДМІНИ+МОДЕРАТОРИ: (Взято на основі попередніх виплат, та збалансовано)@marisablk ( топ 1 по активу) - отримала https://t.me/nft/LootBag-9277 ( приблизно 250$)@MintyPastry - 75$@Serikof_ua - 75$@SilentBread - 50$@legend_cat - 15$@infinityjam - 15$За виплатами кидаєте мені (@more_blood_me) - свій гаманець БЕП20 в лс і суму яку я вам винен.