Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Número de suscriptores

598
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +1

👁️ Vistas promedio por mensaje

120
Promedio/Día:: 139
Promedio/Tiempo:: 104
ERR: 20.07%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 2
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 травня 2025р.)Отримали ряд запитань по нашій діяльності.Сьогодні розглядаємо перше.Структура організації:Хто сьогодні входить до керівних органів ГО "Поступ" (Рада, виконавчі органи)? Чи існують регіональні осередки або представництва?У "Поступу", відповідно до Статуту є Рада. Юридично – це керівний орган організації.Але на практиці реальним керівним органом є Актив.Така колізія випливає з того, що Статут написаний під шаблон демократичної системи. Тобто мають бути Загальні збори. Які повинні регулярно збиратись. Вибирати керівні органи організації. Тобто все так, як у всіх і всюди. Інший Статут Мін’юст не реєструє.Юридично ми всі процедури виконуємо, але практично вже давно перейшли до принципів управління з демократії до системи Громадянської республіки.Тобто керівні органи ніхто не вибирає. Кожен з поступовців має право увійти до будь-якого керівного центру. Не треба, аби йому це хтось дозволяв чи не дозволяв з інших поступовців.Достатньо просто почати діяти в Активі по факту. А Актив – це якраз і є наші щотижневі Громадянські середи. Причому брати участь в роботі Громадянських середах може не лише будь-який член "Поступу", але і будь-який гість. Гості, не члени організації, можуть взяти участь в обговоренні, проте, не мають повноважень приймати рішення. Хоча якщо якийсь громадянин вступить до організації "Поступ" офіційною, то такі повноваження отримає.Рішення приймаються консенсусом. Регіональні осередки відсутні й не потрібні. Бо країну з регіонального рівня змінити неможливо. Регіональні осередки скоріш за все будуть потрібні на етапі, коли ми підемо на вибори. Поки до цього етапу ще далеко.В "Поступі" відсутні взагалі та ніколи не було ніяких знакових публічних осіб. Вони й самі не просилися, і ми не сильно запрошували. Водночас якщо хтось з них захоче до нас приєднатися, то для них шлях завжди відкритий. Проте відношення до таких людей буде таким самим, як і до інших. Можливо, тому і не проявляють ініціативи з нами рухатись разом.Реально, будь-який громадянин може в будь-який момент увійти до керівного складу організації. Це і є принцип Громадянської республіки. І вийти, звичайно, також може.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"УВАГА! Через закриття Скайпу наші онлайн-конференції відбуваються в Телеграм.Конференція в аудіоформаті, не відео.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.1. Продовжуємо головне питання: прискорення, масштабування, збільшення потужності нашої роботи. ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОБОТИ (організація роботи).Практичне питання: як досягнути, щоб Актив перетворився на ядро.2. Знову ще раз проходимо (повторюємо) наступні питання:(ми в минулий раз це повторювали, але є необхідність це зробити ще)- Навіщо ядро створювати?- Є два типи ядра: командне і індивідуальне. чому ми працюємо через колективне управління, а не індивідуальне?- Хто має бути в ядрі?- Які дії ведуть до збільшення потужності? 3. В разі наявності часу, продовжуємо актуалізацію поступівського сайту. Виділяємо для цього 15-20 хвилин.4. Відпрацьовуємо "Одне питання" по напрямку Кадри.***ГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція має проводитись на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього каналу можна за посиланням https://t.me/gsPostup
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(29 квітня)В мережі розповсюджується дискусія навколо допису одного досить відомого бізнесмена. Ми не будемо вказувати прізвище. Щоб воно не впливало на оцінку того, що він сказав."Думаю написати книжку.Не про війну.Про те, як ми все "просрали".Ми.З 1991 року, коли незалежність з неба впала нам на голову.Як ми 30 років розкрадали країну, крали й продавали все, що можна, з ВПК.Точніше — дозволяли красти та закривали на це очі.Як давали хабарі, «вирішуючи питання».Як вважали росіян «мыжебратами».Як угробили науку. Як наплодили економічні і юридичні факультети в «медичних, будівельних, міліцейських, фізкультурних» ВУЗах.Як убили інженерні спеціальності, зробивши їх «відстоєм». Непрестижними.Як навчили своїх дітей, що податки платять лохи, що в армії служать лохи…Це ми, це все ми.Думок багато".А ось деякі коментарі. Там таких дуже багато:"Гірка правда"."Це буде дуже гірка книжка, але конче потрібна як підручник для дітей. Бо зараз є в школах дисципліна "громадянська освіта" - от туди б це"."Розуміння приходить на жаль пізно. Коли вже все втрачено"."Це правда…(("."Завжди про це думаю, коли старші починають розповідати, що все неоднозначно (старших поважаю). Як ми з вами опинилися в такій ситуації? Хто відповідальний за "прос..али"? Тому мушу ставати глухим до більшості голосів старшого покоління"."Все по ділу…це факт. А от що далі буде? Що залишимо після нас?".Таких тупорилих коментарів там багато понабиралося. ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ!За стан держави завжди, при будь-яких умовах, при будь-якій ситуації винна тільки влада. В будь-яких країнах світу. В будь-які часи ВИННА ТІЛЬКИ ВЛАДА! Тільки влада. І ніколи не винний народ! Ніколи!Народ може бути винний і завжди буде винний в тому, що влада паршива! Тут так, народ винний. І за цю вину народу влада і "віддячує" своєю антинародною або імпотентною діяльністю!Психологія соціального дрона, яка панувала і продовжує панувати в суспільстві дозволяє правити олігархії і продовжувати вести країну в прірву!А громадянам, які понаписували зазначені коментарі, ми б рекомендували перестати витрачати час на написання хріні всякої із розумним виглядом. І почати створювати СВОЮ громадянську силу. Таку, яка б була здатна взяти під свій контроль все в Україні та почати нарешті рухати країну вперед.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 квітня)Українське МЗС озвучило три "червоні лінії", за які не вийде Україна в рамках мирного процесу: - Україна ніколи не визнає жодну зі своїх територій російською; - не погодиться на будь-яке обмеження своїх Збройних сил, оборонних спроможностей, або ж військової допомоги від партнерів; - не має бути вето на членство України в НАТО чи ЄС.Про це повідомив речник МЗС України Георгій Тихий на брифінгу. Вважаємо, що це нормальна, здорова позиція. Досить реальна, не рожеві поні. Але щодо НАТО та ЄС, то Україні на даному етапі розвитку вони точно не потрібні. Але позиція Української держави правильна. Може нам ці блоки і не потрібні. І ми ніколи до них не приєднаємось. Але не Росії забороняти Україні це робити.Припинення війни на даний момент - головне і тактичне, і стратегічне завдання. Ворога не було, ворог з'явився. І він нікуди вже і ніколи не дінеться. Тепер маємо розбудовувати країну. Щоб підготуватись подолати повністю цього ворога. Але для цього потрібно спочатку подолати внутрішнього - олігархію.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 квітня)Ми отримали таке запитання:"....а яка опозиційність у вашого "Поступу"? Я так розумію, ви в політику націлилися. Все теж саме за все хороше. Бла-бла-бла... Як і всі".Наша відповідь:Так, все вірно, ми дійсно "бла-бла-бла". Пояснюємо.Наша мета - це зміна країни, а не влада собі або просто зміна влади.А як людина назве нас, опозицією, ворогами олігархії чи ще якось, то це не важливо. Важливо, щоб розуміла, що ми робимо.Для зміни курсу країни в напрямку розвитку потрібні реформи. Це знають всі.Але не всі знають, що потрібно зробити, щоб ці реформи нарешті відбулися.Головною умовою для того, щоб реформи відбулися і відбулися успішно потрібна підтримка громадянами цих реформ. Нібито теж це багатьом буде зрозуміло.Але для того, щоб щось підтримувати, спочатку потрібно знати - що?От це "що" має визначати причини проблем України (діагноз) та програму дій по змінах (лікування). Це називається заскорузливим словом "ідеологія". Так от, цю ідеологію наша громадянська організація вже має. Це наша Доктрина "Громадянська республіка". Тепер потрібно, щоб цей шлях підтримала критична маса громадян.А така підтримка досягається тільки одним шляхом - пропагандою. Тобто пропаганда нашого шляху, який викладено в Доктрині.Те, що ми робимо - це і є пропаганда. Громадяни мають знати, що таке пропаганда, як вона працює. Мають зрозуміти, що це якраз і є "бла-бла-бла". Але тільки в необхідному напрямку.Так як потрібно досягнути підтримки критичної маси громадян, то і розраховувати ми при нашій пропаганді маємо також на громадян. Щоб вони разом з нами робили от це саме "бла, бла, бла". Це шлях до побудови потужної громадянської сили. Мабуть, не так важко зрозуміти різницю між піаром організації "Поступ" і піаром Великої України?Долучайтесь до цієї роботи. Знайомтеся із нашою Доктриною. Якщо ви з нею згодні, то розповідайте всім і на кожному кроці, в будь-якому місці про те, що там написано. Це і буде пропаганда. Це і буде ваш внесок в розвиток України. А якщо вас наша Доктрина не влаштовує, то зробіть свою і пропагуйте її! Не треба розповідати про "Поступ", про шлях до Великої України розповідайте!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 28ПОСТУП займається виключно балаканиною!Так! Саме балаканина (агітація і пропаганда) є те, що управляє людьми. Це те, що створює потужні сили, які здатні управляти країнами. Здатні змінювати владу. Здатні утримувати владу. Здатні зробити все!Балаканина - це єдине, що створює силу. Бо балаканина є мотивація людей до дій. Балаканина перетворює натовп в силу! Якою можна керувати знов-таки через балакину!І є дві категорії людей. Перші - це ті, які не здатні зрозуміти цього. Друга - ті, які користується балаканиною (агітацією і пропагандою) і управляють першими. "Поступу" потрібні не просто ті, хто це все розуміє. А й ті, які ще вміють або хочуть вміти і хочуть робити якісну балаканину. Які хочуть не просто впливати на події в Україні, а самі встановлювати правила життя. Які стануть абсолютною. владою. І надовго! Щоб разом побудувати Велику Україну!Пропаганда править всім. Пропаганда править світом. Хто в пропаганді сильніший, той і перемагає. Балаканина і є пропаганда. Так побудоване людство.Але є ще значення і те, що ти пропагуєш.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (25 квітня)Організація "Поступ" розвиває громадянський рух, мета якого – замінити чинну демократичну систему влади на республікансько-громадянську – систему Громадянської республіки.Нас запитали, чому такої системи влади не існує у світі на практиці?Потрібно сказати, що система Громадянської республіки вже впроваджувалась у світі.Історично, елементи Громадянської республіки можна спостерігати в наступних випадках:- Римській республіці (до Юлія Цезаря);- Стародавній Русі (віче в Київській Русі);- Козацькій Республіці (Гетьманщині, приблизно за 50 років до правління Богдана Хмельницького та 50-70 років після цього);- Так званій республіці Нестора Махна (Махновщина);- Системі рад робітничих, селянських і солдатських депутатів до приходу д більшовиків до влади;- Центральній Раді України;- Лівійській Арабській Джамахірії (номінально).Але питання, чому поширилася демократична (чинна) система влади, а не Громадянська республіка?Якщо дуже просто та коротко, то відповідь буде такою:1. Бо демократичну систему підтримав капітал.2. Для Громадянської республіки раніше не було технічної можливості, за якої вона могла б ефективно функціонувати.Була фундаментальна причина заміни панування монархічної системи у світі на демократичну. Провідною силою цього стала нова політична реальність – капітал. Капітал почав домінувати над спадковим землеволодінням. Тобто головна рушійна сила впровадження демократичної системи – вступ людства в епоху капіталізму.Так само й зараз визріває фундаментальна причина заміни демократії на систему Громадянської республіки.Настала епоха під назвою – інформаційне суспільство. А це означає, що центр влади переходить від промислового капіталу до інформаційного. Це і є основою для запровадження нової системи влади – республікансько-громадянської. Тобто влади буде більше не в того, хто має більше капіталу, а в того, хто має більший інформаційний вплив. А це і є система Громадянської республіки. Цей процес іде поступово, але він незворотний. І рано чи пізно в якійсь країні виникне перша Громадянська республіка. Наше завдання – щоб цією країною стала Україна. Це може дати великий поштовх нашому розвиткові. Олігархія в нас яскраво продемонструвала свою нікчемність, яку потрібно усунути.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(24 квітня)Ось три повідомлення, які транслюють багато ЗМІ. Вони всі вийшли не так давно.Що їх всіх пов'язує?У WSJ (The Wall Street Journal) окреслили ключові пункти мирного плану Трампа щодо агресії РФ проти України.План передбачає, зокрема, визнання анексії Криму Росією у 2014 році.США представили союзникам пропозиції щодо угоди про мир між Росією та Україною: фактично це — замороження війни, — Bloomberg.Території України, окуповані Росією, згідно з планом, залишаться під контролем Москви, зазначають джерела видання. Питання щодо вступу України до НАТО також буде виключене.Москва висунула ультимативні вимоги для завершення війни проти України: “денацифікація” та відставка президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на джерела у дипломатичних колах.У всіх цих повідомленнях джерело інформації не назване. Фігурують якість "власні джерела", "високопоставлені працівники державних органів" тощо.Всі це повідомлення не мають нічого спільного із реальністю. Це все маніпуляція або пряма брехня. Це приклади ІПСО, західного ІПСО.Якісь неназвані джерела? Це перша ознака брехні, маніпуляції або спекуляції.У будь-якого ІПСО є мета.Хто дозволить, аби справжні плани передчасно потрапили у медіа? Секретні плани та переговори ніколи не публікують. Бо інакше перестають бути секретними та втрачають свою дію.А коли ми бачимо тексти, де вживають слова, на кшталт "нам стало відомо про секретні домовленості", то це лише звичайний маркетинговий спосіб, щоб привернути більшу увагу повідомленню.Маніпуляцією займають абсолютно всі ЗМІ, без виключення. Тому будь-яку інформацію потрібно фільтрувати та аналізувати. В першу чергу починати потрібно з питання: кому і для чого призначена інфа. Що цією інфою хочуть досягти? Ми рекомендуємо відноситись так до будь-якої інформації. Або взагалі не читати її.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(23 квітня)Наша мета – Велика Україна.Це країна із розвинутою економікою, високими соціальними стандартами та здатністю самостійно себе захистити. Лідер Східної Європи.Орієнтовні базові параметри: 1. Система влади – республікансько-громадянська (Громадянська республіка), яка має замінити діючу республікансько-демократичну систему. 2. Економічна платформа – градієнтна економіка. Тобто: чим вищий рівень капіталу – тим більший державний контроль та патронат; чим менший рівень бізнесу – тим менше державного втручання. 3. Всі природні ресурси належать виключно народу. Будь-який експорт сировини забороняється. Обов’язкова власна обробка. 4. Розвиток країни – в інтересах середнього класу, а не верхівки. Середній клас становить близько 60–70% населення у будь-якій розвиненій країні. 5. На першому місці – справедливість. Незалежно від того, хто що і коли написав у законах за часів правління олігархії. Закони мають відображати справедливість у інтересах середнього класу. 6. Захист традиційних сімейних цінностей. Жодних ідеологій, що суперечать природі. Сім’я – найвища цінність. 7. Жодних зовнішньоекономічних блоків, якщо Україна не перебуватиме в них на рівних умовах з іншими членами. 8. Держава – це спільний дім для громадян. У пріоритеті – спільні інтереси, але їхнє вирішення має за мету реалізацію індивідуальних потреб. Держава – це керівництво суспільства, а не орган тиску, як зараз. Кожен громадянин має право і обов'язок особисто приймати участь в управлінні Україною або через свого Представника. Представника можна змінити в будь-який момент або самому стати Представником у Верховній Громадянській Раді навіть із одним власним своїм повноваженням. Ніхто не може забрати у громадянина його право особисто включатись у ВСІ справи країни через Верховну Громадянську Раду.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (22 квітня)При спілкуванні із людьми у нас відбувся невеличкий діалог з одним громадянином.На нашу пропозицію приєднатися до нашого телеграм-каналу "За Велику Україну!", щоб розібратися, що таке "Поступ" і куди він прямує, отримали таку відповідь:"До вас одне питання, чи можливо так, щоб Конституція була на паузі, в яких країнах є цей шлях?".Пояснили нашу позицію.Конституція - це не священна корова, до якої не можна доторкнутись. Конституція - це звід правил та норм, основних, за якими має жити й розвиватись країна. І якщо якісь норми виявляються такими, що не відповідають вимогам сьогодення, то їх не можна виконувати. А бувають і випадки, коли злочинно виконувати. Звичайно, в таких випадках Конституцію потрібно змінювати. А якщо в Конституції закладені норми, які не дозволяють змінювати Конституцію, то такі норми завжди є нікчемними. Бо світ постійно змінюється і потрібно реагувати на ці зміни.Отримали реакцію: "Ну Ви знаєте, це так можна тоді й батьків не слухати, виказати, що світ постійно рухається, а вони в совку живуть, то не буду їх слухати. Основний Закон та те й основний, що дотримання його кожним - встановлює баланс у суспільстві".І батьків також не потрібно слухати. Якщо вони дебільні або не тямлять, що відбувається.Пропонуємо громадянам взяти до уваги наступне:1. Стан справ в країні залежить виключно від дій влади, а не від того, що написано в Конституції.2. Від Конституції залежить система влади. А вже від системи залежить, які верстви населення влада буде представляти.3. Конституція має відповідати вимогам часу. Світ постійно змінюється й, відповідно, Конституція також має постійно переглядатись щодо необхідних змін. Змінювати Конституцію, в разі необхідності, можна в будь-який момент, незалежно від того, що в ній самій написано. І якщо виникають обставини, коли треба діяти так, як Конституцією не передбачено, то діяти треба відповідно до реальних викликів, а не застарілим юридичним нормам, які чомусь ще не змінили. Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"