Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 599
Fotos: 110
Enlaces: 430
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Número de suscriptores

599
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +5

👁️ Vistas promedio por mensaje

121
Promedio/Día:: 149
Promedio/Tiempo:: 107
ERR: 20.2%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 2
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (16 липня) Якось про це всі мовчать. Президент США Байден заявив, що не бачить сенсу зараз вести переговори з президентом Росії — Путіним. Про це він заявив, відповідаючи на запитання на прес-конференції у Вашингтоні, за підсумками саміту НАТО. "Я не готовий говорити з Путіним, бо він не готовий змінювати свою поведінку", – сказав Байден. Питання: з якого дива та про що Байден може бути готовим вести переговори з Путіним? А ще він додав, що "у Путіна є проблема", бо він не може похвалитися військовими успіхами. "У цій війні, яку він нібито виграв", "Росія раніше мала 17,3% — захопленої території України, а зараз — це 17,4% території". Тобто, треба розуміти, що якби Росія захопила більше нашої землі, то тоді пан Байден почав би вести з Путіним переговори? Цікаво про що саме? А як же: нічого про Україну — без України? Очевидними є два висновки: Перший. США прямо, вже без приховування, кажуть, що це вони будуть вирішувати, коли завершувати війну. Другий. Для США потрібно, щоб війна продовжувалась. Україну знищують. Народ України знищують. Влада не має політичної волі, щоб цьому запобігти. Це факт. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (15 липня) Станом на 1 січня 2023-го — населення України становить, приблизно, 37,6 млн осіб. Населення України на 2033-й рік, за прогнозами соціологів, може становити — у межах 25-35 млн осіб. Про це розповіла директорка Інституту демографії та соціальних досліджень Елла Лібанова. Можна із впевненістю сказати, що якщо влада буде продовжувати бути олігархічною та не буде докорінних реформ — то залишиться ще менше... Так, звичайно, демографія, по ряду обставин, не залежить від того, чи є реформи, який рівень життя та яка влада. Це — якщо прочитати про класичну демографію. Але в нашому випадку, населення голосує ногами й залишає країну… Українці завжди виїздили на заробітки. Люди їздять на заробітки до інших країн не від хорошого життя. Та й емігрують також не тому, що в країні все добре. Це стосується не лише українців. Поляки що, не їздять заробляти в Німеччину? Німці, французи, італійці їздять заробляти у Швейцарію. А хтось з них — до Люксембургу. Мабуть, тому що Швейцарія та Люксембург створили якісь умови для того — аби з інших країн їхали працювати саме до них. Але у нашої влади є вибір. Або створювати умови для повернення тих, хто виїхав (емігрував чи на заробітки), як до 24 лютого 2022 року, так і після. Або нічого не робити й привозити емігрантів з інших країн. Щоб мати змогу хоч якось утримувати економіку — аби можна було продовжити панування своєї олігархічної влади. А коли емігранти якось асимілюються в Україні — вони отримають паспорти громадянина України. Після цього, нові громадяни будуть щасливі завдяки цьому й продовжать вибирати олігархічну владу. Олігархія – це поєднання бізнесу і влади. Це — єдиний ворог, саме він довів країну до всіх негараздів. Росія, звичайно, довічний ворог, але більше — падальщик (стерв'ятник), який скористався слабкістю України, щоб напасти! Головний ворог – ОЛІГАРХІЯ! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"
Вони сказали, що ТЦК має приймати тоді, коли запрошують і не примушувати стояти в чергах, на вулиці, невідомо скільки. А також, вони сказали, що цю проблему можуть вирішити, якщо я не проти. Запропонували мені сісти в їх поліційний "бобік" і привезли до ВЛК. Туди, куди якраз у мене і була повістка, але — через черги й попри скарги, попасти туди я не зміг з першого разу. Виявляється, ВЛК перенесли з ТЦК — в приміщення поліклініки поряд. І тут організували паралельну виписку документів, аналогічну тій, яка виписується в самому ТЦК. Але тут оформлюють тих, кого привозить поліційний "бобік". Без жодних черг, мені виписали комплект для проходження ВЛК, (вже третього мого ВЛК з 2022 року). А ще приставили до мене поліціянта, щоб я не втік. Бо мене провели як такого, кого затримала і доставила до ТЦК поліція, а їх порядок передбачає саме таку процедуру. До речі, коли працівники ВЛК зрозуміли, яким чином (за допомогою поліції) я подолав нескінченні черги, прямо вголос і при поліції почали висловлювати своє невдоволення. Цей момент я так і не зрозумів, чому у них було таке невдоволення. Для інформації. Першого разу я прибув до ТЦК, як це мав зробити кожен громадянин, ще у 2022 році. Повісткою мене ніхто не викликав. Прийшов добровільно. Але, медицина виявила у мене певні проблеми, тому мені давали два рази відстрочку, як тимчасово непридатному. Після закінчення терміну першої відстрочки (літом 2023 року), я написав відкрите звернення до Міністра оборони й копію до Шевченківського ТЦК м. Києва. Я вимагав, щоб перестали мені морочити голову різною бюрократичною медициною і визнали мене придатним до служби. А після цього визначили — де я міг би бути найбільш корисним у воєнний час. Також я запропонував, щоб організація "Поступ" була підключена до питань громадянського контролю під час війни в координації із Міноборони. Крім того, я виклав ряд фактів недолугої організації справ в Шевченківському ТЦК. Міноборони так і не відповіло, хоча є довідка про вручення листа. А Шевченківський ТЦК м. Києва дав формальну відписку. Сказали, що якщо мені щось не подобається, то можу писати скарги до ВЛК вищого рівня. Після цього — оформили мені другу відстрочку. *** Організація "Поступ" вимагає від Верховної Ради України, Президента України й Міноборони України дати оцінку викладеним фактам і відповісти на такі питання: 1. Чи те, що описано в доповіді Голови Ради "Поступу", є нормальним чи так все-таки не повинно бути? 2. Хто конкретно в країні відповідає за порядок роботи ТЦК? Бо ми знаємо, що подібне відбувається всюди! Просимо назвати посаду відповідальної людини і її прізвище. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"