Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 травня 2025р.)Путін не є перешкодою миру, за...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
176 Vistas/Alcance 2025-05-19 04:38 Mensaje №1786
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 травня 2025р.)Путін не є перешкодою миру, заявив Трамп в інтерв’ю Fox News.За його словами, Путін прагне домовленостей, а головною перешкодою на шляху до миру назвав не його, а відсутність "козирів" у Зеленського.Що це означає?Скоріш за все те, що під "козирями" Трамп вважає слабкість України стосовно Росії. Тому альтернатива, за його розумінням, проста: або погодитись на нав'язані через нашу слабкість умови миру, або продовжувати не погоджуватись і війна буде йти далі.Трамп може говорити що завгодно. Але є реалії. Зараз всі кричать, що Україна хоче миру, а Росія – ні. Це ж факт. Зеленський про це тільки й говорить зранку до вечора. І його нові "друзі" – керівники європейських країн, говорять теж саме. Хоча раніше вони ж говорили, що Україна має воювати, щоби на полі бою досягнути кращих умов для миру. Фактично Трамп каже, що Україна через слабкість не може укласти самостійно справедливого миру. Сидимо й чекаємо поки США не розрулять ситуацію?Такий стан речей є логічним, якщо не розвивати країну та довести її до повного занепаду. Це робила й робить поточна влада. Це робили всі, хто керував Україною весь час її незалежності. За час своєї незалежності Україна так і не спромоглася встановити владу, яка б країну розвивала. Вина в цьому тих, хто правив. А також тих, хто займав позицію соціального дрона. І зараз займає. Тобто тих, кого "політика не цікавить". Тих, хто розумно триндів, що він "податки сплачує, а далі не його справа". Тих, хто казав, що йому треба гроші заробляти, сім'ю годувати, а займатись громадянською справою немає можливості. Тепер вони всі або бігають по Європі, або просто чекають, коли все завершиться, або вже вбиті. Це справедливо чи ні?Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"