Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 травня 2025р.)Будь-який референдум, на якому...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
199 Vistas/Alcance 2025-05-11 05:15 Mensaje №1774
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 травня 2025р.)Будь-який референдум, на якому "народ приймає рішення" – це завжди НАЙВИЩА форма обману громадян. Всюди, в будь-яких країнах та в будь-які часи.Громадянам всунули в голову, що найвища форма демократії – це референдум. Бо, мовляв, народ сам тоді вирішує питання. Напряму.Той, хто Вам таке розповідає – або сам дурень, або з вас хоче зробити дурня.Запам'ятайте. Всі рішення в будь-яких країнах та в будь-які часи приймала завжди влада. Та влада, яка реально править.А що тоді референдум? Це хіба не воля народу?Ні! Референдум – це завжди фіксація настроїв громадян на момент його проведення. А настрої громадян – завжди результат пропаганди. Тобто результат будь-якого референдуму – це завжди результат попередньо проведеної пропаганди.Досить часто буває, коли за якесь рішення борються різні конкуруючі між собою центри влади в країні. І іноді пропонується провести референдум, аби "воля народу" визначила, яке рішення має бути прийнято. Але ніякої "волі народу" тут немає. Буде результат конкуренції між різними центрами влади, які перед цим проводили пропаганду.Дуже часто референдуми проводять з метою маніпуляції. Щоб перекласти відповідальність з влади на громадян. Іноді це робиться також для того, аби посилити прийняте владою рішення. Тобто прикритись авторитетом всього народу.Не буває референдумів по прийняттю рішень таких, де щось вирішує народ. Не існує в природі. Й ніколи не існувало. Ніде! Всі рішення завжди приймає влада. Куди йде отара вирішує завжди пастух. І він ніколи та ніяких опитувань серед овець не проводить. Не тому, що вівці говорити не вміють, а тому, що вони вівці, а він пастух.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"