Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Número de suscriptores

598
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +1

👁️ Vistas promedio por mensaje

120
Promedio/Día:: 139
Promedio/Tiempo:: 104
ERR: 20.07%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 2
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(07 червня 2025 р.)Різниця між демократичною та громадянською республікою.Основні ознаки демократичної системи влади (що діє сьогодні в Україні):1. Наявність Парламенту.2. Всі депутати мають рівні повноваження при голосуванні, коли приймаються рішення.3. Незалежні гілки влади: законодавча, виконавча та судова.4. Регулярно відбуваються вибори. Термін повноважень обмежується наступними виборами.Порівняння Громадянської республіки з демократичною.1. Парламент присутній у двох зазначених системах влади.2. Делегати в Громадянській республіці на відміну від депутатів при демократії під час голосування в Парламенті мають різну кількість повноважень. Кожен делегат має стільки повноважень, скільки йому їх делегують громадяни. Тому і вартість голосу при прийнятті рішень буде різна. Більш популярні делегати будуть мати більше повноважень. При демократії всі депутати мають по одному повноваженню при голосуванні в Раді. І ті, хто має велику підтримку громадян, і ті, кого вже всі ненавидять.3. Ніяких незалежних гілок влади в Громадянській республіці не існує. Функціонально так, будуть і судова, і законодавча, і виконавча гілки. Але всі вони будуть залежати виключно від одного органу, який формують громадяни - Верховної Громадянської Ради. Тобто не може бути такого, коли виконавча влада каже, що закон прийняли поганий, тому він і не працює. А законодавці будуть відповідати, що все нормально із законом, а проблема із поганими виконавцями. За все в країні відповідає лише один верховний орган. А сам він контролюється громадянами. Які завжди можуть відкликати свої повноваження, в будь-який момент, від тих делегатів, яким вони перестали довіряти.4. Термін повноважень делегата не обмежується. Він буде мати повноваження до того моменту, поки громадянин ці повноваження не відкличе. Причому громадяни можуть відкликати повноваження в будь-який момент. Це означає, що в Раді будуть лише ті делегати, які мають довіру громадян. І повноважень будуть при цьому мати стільки, скільки реально громадян їх підтримуютьПереможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 червня 2025 р.)Спецоперація СБУ "Павутина".Україна дронами завдала ударів по літаках стратегічної авіації Росії, які знаходились на різних аеродромах в глибині РФ.Дрони вилітали з модульних будинків, які були там сховані. А самі будинки були завантажені на фури та розповзлися по всій Росії.Весь світ вже визнав, що це унікальна операція. Україна показала силу. Ряд літаків знищено та пошкоджено. Заподіяно суттєвої шкоди військовій силі Росії.Але головне не це.Головне те, що це був серйозний удар по іміджу Росії. Наприклад, спецпредставник Трампа – Кіт Келлог – заявив, що наслідком спецоперації "Павутина", на його думку, важливішим за матеріальні збитки від знищення бомбардувальників – був психологічний ефект.А ось як реагують на це самі росіяни.Нижче один з багатьох текстів, які видають російські блогери, а потім розповсюджують:"Беспомощность и стыд - вот оно, простое коллективное чувство сегодняшнего дня.Огромная государственная машина, размножившая по стране миллионы чиновников, силовиков и охранников, якобы контролирующих всех и вся, машина, десятилетиями осваивающая миллиардные бюджеты на свои причудливые бюрократические хотелки - среди нужных людей, разумеется, машина, плодящая в режиме двадцать четыре на семь нескончаемые ограничения, запреты, блокировки, штрафы и уголовные статьи для зазевавшегося обывателя, - эта государственная система в очередной раз бессильно стоит с открытым ртом и хлопающими ушами, когда ее - и всех нас вместе с ней - атакуют настоящие преступники и террористы. Украинцы.А не подростки, городские сумасшедшие, активисты с плакатиками, лайки в соцсетях, видео ютуба и песни неправильных артистов, с которыми так приятно бороться.Настоящий враг атаковал пассажирский поезд и стратегическую авиацию - что с этим делать?Конечно, вымарывать из новостей слово "подрыв", заменяя его на "чп" и "обрушение конструкций". А то мало ли что. Как бы чего не вышло. Вдруг помешаем переговорной группе в Стамбуле?".Багато хто говорить про розвал Росії. Але майже завжди це сприймається просто як бажання. Люди цього хочуть, але не дуже вірять, що це станеться.Проте це не просто станеться. Це вже почалося. Завжди першою ознакою занепаду будь-якої імперії є фрустрація населення. Коли громадяни перестають вірити в ефективність, силу, потужність своєї країни. Це почуття заразне. І призводить до самоліквідації. Саме так розвалювалися СРСР і всі імперії. Удар по стратегічній авіації запустив цей процес. І його вже ніхто не зможе зупинити.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 3Швидкість досягнення нашої мети залежить тільки від одного - потужності нашої пропаганди. Саме сюди направлені всі наші зусилля. А це залежить від кількості тих, хто самостійно, без прохань і нагадувань розповсюджує необхідні наші матеріали. Ми таких громадян називаємо індивідуальними пропагандистами. Це можуть бути як поступівці, так і непоступівці. Ще раз: самостійно, без стимулювання і нагадувань викладає пропагандистські матеріали в соцмережах. Для того, щоб давало ефект, мінімально, потрібно розміщувати будь-який матеріал "Поступу" чи про "Поступ" у себе в профілі в Фейсбуці. Можна і в інших мережах, але більш концентровано ми зараз працюємо через Фейсбук. Матеріали можна брати або з самого Фейсбуку, або з цього тлг-ганалу "За Велику Україну", або з нашого сайту чи ютуб-каналу. Або самому написати.ВАЖЛИВО!Чим більше "друзів" (підписників) в профілі в Фейсбуці - тим потужніше буде результат. Тобто потрібно нарощувати кількість "друзів".ЩЕ ОДИН ВАЖЛИВИЙ МОМЕНТ!Потужність пропаганди в першу чергу залежить від кількості пропаганди. Задача пропаганди полягає не втому, щоб "сподобатись", а в тому щоб "вдовбати" певну ідею в голову людини. А задача "сподобатись" - це задача вже агітації. Тобто пропаганда - це не про "сподобатись", а про те, щоб "залізло в голову і не вилазило".І ще. Наша задача по пропаганді за гроші не вирішується. Це принципово. І це потрібно також зрозуміти, чому саме так.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 червня 2025 р.)Головним драйвером економічної реформи має стати реформа податкової системи. Її спрощення. І не просто спрощення.Податкова має зникнути!Тобто щоб не було більше таких податкових, які ми бачимо зараз. Щоб не було Податкового Кодексу на 1000 сторінок, як зараз. З яким неможливо звичайній людині розібратися, бо потрібні спеціальні знання.Необхідно, щоб із принципами та правилами податкової системи міг розібратись будь-який випускник школи протягом однієї години.Щоб в історію зникла навіть професія податкового бухгалтера. А всі необхідні довідки по сплачених податках генерувались автоматично, як це вже й зараз робиться по різних позиціях через банківські установи чи додаток ДІЮ.Це можливо зробити, якщо повністю автоматизувати процес оподаткування.Ось приклад, як це можна зробити.Це допис громадянського діяча і економіста Павла Себастьяновича. Не обов'язково зробити саме так, як написано. Можливо, будуть і інші варіанти. Але сам принцип зрозуміти можна:"2% на транзакцію замінює ПДВ, НПП [податки на додану вартість та прибуток] і всю податкову службу.Через Систему Електронних Платежів НБУ за 2024 рік пройшло 241 трлн грн. Надходження самого корупційного податку ПДВ за 2024 рік становить приблизно 737 млрд грн (точної суми ще немає).З 241 трлн грн приблизно 190 трлн це фінансові операції, приблизно 50 трлн це операції бізнесу і приватних осіб. Точних сум НБУ не дає. Податок на транзакцію в сумі 1,5% збирає таку ж саме суму, як ПДВ, закриває усі схеми з контрабандою, фіктивним експортом, фіктивним відшкодуванням ПДВ. Також становляться непотрібними блокування податкових накладних. Податок на прибуток може бути заміненим на 0,5% на транзакцію. Сумарний податок 2% на транзакцію робить непотрібною усю податкову службу. Нагадаю, що зарплатні податки вже давно адмініструє банківська система. Податок на транзакцію робить непотрібною усю податкову службу.Нагадаю, втрати бюджету від "роботи" ДПС, ДМСУ на думку експертів складає 530 млрд грн на рік. Утримання 24 000 податківців та 10 000 митників з приміщеннями, опаленням, електрикою, прибиранням це приблизно 30 млрд грн на рік.Побічний ефект від запровадження ПнТ [податок на транзакцію] - зменшення втрат бізнесу 160 млрд грн на рік, зменшення судових позовів на 60 тисяч на рік, спрощення податкової системи і початок переміщення України вверх по рейтингу економічної свободи".Але є одне і велике АЛЕ!Це все можливо зробити, але не при діючій владі. Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 червня 2025 р.)На наш Спротив від 29 травня 2025 р. ми отримали коментар від незалежного журналіста Володимира Липяцького.Вирішили його опублікувати, як доповнення до нашого Спротиву про фальшування росіянами історії.Наровчат (рос. Наровчат, мокш. Норзяд, тат. Мохши) завойований військами Батия в 1237 році. Пізніше місто під ім'ям Мохші увійшло до складу Золотої Орди, ставши центром Наровчатовського улусу Золотої Орди. Головна резиденція Узбек-хана, місто стає тимчасовою західною столицею Золотої Орди. Монетний двір Мохші карбував монети. Саме у цьому місті 1313 року Узбек вручив митрополиту Петру ярлик про свободу православного віросповідання, а також приймав князів і послів Твері, Новгорода, Рязані. 1320 року хан офіційно прийняв іслам, у Мохші споруджують першу мечеть."Літописці не пишуть ні слова про Князя (Ярослав Ярославович), він не вмів користуватися наданою владою Менгу Тимуром, не пишуть про сміливість у боротьбі з німцями, ображав свій народ як злочинець, не міг називати себе другом Батьківщини, бо озброював Моголів проти Новагорода"./Н.М. Карамзін "Історія ...", том IV, стор.217./ Великий князь Ярослав, слідуючі за прикладом батька і Олександра Невського, намагався усіляко годити Менгу Тімуру, і кончив так само своє життя як і вони на зворотному шляху з Орди (всі отруєні), куди він їздив з братом Василем..." /Н.М. Карамзін "Історія ...", том IV, стор.216./ "В 1272 році Василь Костромскій став великим князем Володимирським (отримав ярлик від Хана Менгу-Тимура). При ньому був проведений третій татарський перепис Володимиро-Суздальського улуса. Перший перепис був проведений при Ярославі Всеволодовичі в 1245 році, другий за Олександра Невського в 1257 році. Ні в першому, ні в другому Москва не згадується. Саме Хан Золотої Орди, онук Батия, Менгу-Тимур наказав заснувати поселення Москва під час третього перепису Суздальського населення. А в 1277 році по досягненню Данилом (сином Невського) повноліття (по законам Орди в 16 років) посадив його на "московский стол". І лиш в 1339 році в поселенні Москва була закладена "крепость".Для довідки:Микола Михайлович Карамзін (1766 - 1826), — письменник, поет, реформатор російської мови, почесний член Петербурзької Академії наук, автор багатьох слів російської мови.Написав велику історичну працю «Історія держави Російської» (томи 1-12, 1816—1829 рр.) — одна з перших узагальнюючих праць з історії Росії.Як видно, не було до Золотої Орди ніякої Москви й ніякого Московського князівства, це все вигадки. Вигадки для того, щоб прив'язати до історії нашої Русі угро-фінські землі.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (02 червня 2025 р.)Отримали запитання по сутності Громадянської республіки.Механізми залучення громадян:Яким практичним шляхом передбачається забезпечення прямої участі громадян? Через вибори, місцеві референдуми, цифрові інструменти? Чи є проєкти пілотних моделей?Під прямою участю громадян мається на увазі участь в справах управління країною.Вся система управління державою здійснюється через систему громадянських рад, куди делегати делегуються, а не обираються на виборах.Громадяни долучаються до співучасті в управлінні державою методом делегування повноважень. Практично передача повноважень має відбуватись в електронному кабінеті громадянина, тобто через цифровий інструмент.Вибори скасовуються!Вибори замінюються делегуванням. Кожен громадянин може делегувати свої повноваження кому захоче до Верховної Громадянської Ради або до рад нижчих рівнів. Може делегувати повноваження і самому собі. Тоді стає делегатом. Делегатом в раді будь-якого рівня, в тому числі й Верховної Громадянської Ради може стати будь-який громадянин навіть з одним повноваженням. Навіть якщо це повноваження він сам собі надав.Сучасні цифрові системи дозволяють організовувати роботу органів із будь-якою кількістю учасників. Фізична присутність в залі засідань, як це зараз робиться, не є обов'язковою. Відкликати повноваження можна в будь-який момент. І передати іншому, або собі самому. При цьому термін надання повноважень не має обмежень.При голосуванні в раді будь-якого рівня кожний делегат може мати різну кількість отриманих повноважень. І відповідно при голосуванні будуть враховуватись їх кількість. Приблизно так, як це відбувається при голосуванні в акціонерному товаристві. Коли кожен акціонер голосує при прийнятті рішень тією кількістю акцій, якими він володіє.Пілотні проєкти – це будь-яке акціонерне товариство. Всі знають, як вони працюють. У сфері державного управління таких пілотних проєктів немає. Бо держава управляється на основі демократичної системи влади. Ми хотіли запропонувати запровадити схему Громадянської республіки управління в якомусь ОСББ. Але наштовхнулись на те, що є типові вимоги до статуту ОСББ. І впровадження іншої схеми є неможливим, бо такий статут не зареєструє влада.Цю схему управління використовує також і наша громадянська організація "Поступ". У нас немає такого, як при демократії, коли ті, хто працює, звітує перед тими, хто не працює, що ми бачимо на будь-яких загальних зборах громадських організацій чи партій, чи якихось інших об'єднань громадян.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(01 червня 2025 р.)Маємо такі новини.Заробітна плата в центральних державних органах України зросла на 16,2% з початку року. У квітні середня зарплата чиновників склала 57,3 тис. гривень проти 49,3 тис. грн станом на січень.Як повідомили у Мінфіні, загальна кількість працівників центральних держорганів склала 21 995 осіб.Найвищі зарплати отримують працівники Рахункової палати – 117,5 тис. грн в середньому. На другому місці - Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг із середньою зарплатою 101,99 тис. грн. Замикає трійку лідерів за рівнем оплати праці Національне агентство з питань запобігання корупції, де в середньому заробляють 86,16 тис. грн.Чому зростають зарплати держслужбовців і не зростають у військових хто ризикує своїм життям та захищає країну!?В нас держслужбовці це окрема каста яка живе у своєму світі і ніяк не залежить ані від громадян, ані від їх результатів діяльності. Було б логічним, якщо держслужбовець гарно працює і його робота впливає на розвиток країни, то і підняття зарплат було б зрозумілим. А так купа людей отримують великі зарплати з наших податків. Економіка в дупі, а в них грошове забезпечення росте...Влада завжди буде гарно годувати тих хто забезпечує їхню владу? Бо спирається не на підтримку народу, а купує собі лояльність держапарату.Ні, трохи інакше.Держапарат не може забезпечити утримання влади. Вона завжди тримається на підтримці народу. І влада це чітко знає. Не просто так вони шоу роблять весь час. І Зеленський тут професіонал.То для чого тоді дратувати той же народ супер зарплатами? Вони б так само працювали б і за значно менші гроші.Відповідь проста - ДЛЯ ЛОЯЛЬНОСТІ. Бо нелояльний держапарат може заколоти робити. Навіть при великій підтримці людей, успішні заколоти. Але якщо підтримка народу зменшується, то і заколоти успішніше можуть бути. Наприклад, якби у Януковича було НЕлояльне оточення, то воно б його схопило б і до Майдану потягнуло б. Тобто йому вірні люди допомогли втекти, а не владу утримати. Владу він би не утримав при будь-яких варіантах, бо рівень підтримки народу став нижче порогового значення.Влада усвідомлює свою слабкість тому намагається різними способами підвищувати лояльність державної бюрократії.Але є інший спосіб збереження влади - розвивати країну. Реформи робити. І тоді не просто можна, а потрібно буде збільшувати зарплати державним чиновникам. Але тільки при умові зростання економіки та при умові радикального скорочення кількості державних установ разом із їхніми функціями.Але сьогодні підвищення зарплат чиновникам і не підвищення військовим - це злочин!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (31 травня 2025 р.)Політична діяльність.Громадська діяльність.Громадянська діяльність.Це різні речі.Той, хто займається політичною діяльністю (якщо це не частина громадянської), то просто хоче грошей й підвищення власного статусу.Це так само, якщо лікар працює лікарем для того, щоб заробляти гроші, а не для того, аби людей лікувати. Лікування – лише засіб для самозбагачення.Ви підете до такого лікаря?То чому потрібно терпіти політиків, які не мають за мету розвиток країни?Той, хто займається громадською діяльністю – просто робить добрі справи. Це гарно. Але це не будує потужну країну.Громадянська діяльність – це розбудова власної країни. Це патріотизм в дії!Той, хто займається політикою або громадською роботою, але не здійснює громадянську діяльність – соціальний дрон.Чим більше в країні людей із поведінкою соціального дрона – тим менше у країни є шансів на успіх.Звертаємо увагу, що ми кажемо про поведінку соціального дрона. А не вішаємо ярлик одразу, що людина є соціальним дроном. Можливо, людина поки що не усвідомила, до чого така поведінка може привести. Може усвідомила, але не знає, що робити. Різні можуть бути варіанти, коли вона "спить громадянським сном", але потенційно є Громадянином. Наш посил саме до таких – включайтеся! Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (30 травня 2025 р.)Для розвитку економіки потрібні інвестиції.Це знають всі.Сінгапур - це унікальний приклад перетворення рибацького містечка в розвинуту потужну економіку, більшу за українську. Розмір ВВП наразі більший за український приблизно у 1, 5 рази. І це при тому, що територія самого Сінгапуру приблизно така, як розмір Києва.Це результат реформ. І вони не язиком робляться, як нам демонструє наша влада. Ось приклад того, як в Сінгапурі добивалися залучення іноземних інвестицій:"Компанія Hewlett-Packard надіслала свого «розвідника». Службовець УЕР (Управління економічного розвитку Сінгапуру) працював із ним день і ніч, негайно надаючи будь-яку інформацію, якої той потребував, і не відставав від нього доти, доки він все-таки не погодився відвідати Сінгапур, щоб самому подивитися все на місці. На нього, як і на представників Texas Instruments, Сінгапур справив гарне враження. До нього приставили керівника проекту УЕР, який дбав про справи делегації, тож усе було організовано швидко та зручно. Коли представники компанії Hewlett-Packard вели переговори про будівництво фабрики, вони вирішили спочатку взяти в оренду два верхні поверхи шестиповерхової будівлі. Ліфт для підйому великого технічного обладнання потребував трансформатора, якого в нас до моменту візиту самого пана Г'юлетта не було. Замість того щоб змусити його підніматися на шостий поверх пішки, співробітники УЕР проклали довгий кабель із сусідньої будівлі, і в день його візиту ліфт працював. Hewlett-Packard заснував підприємство в Сінгапурі. Історії, подібні до цієї, поширилися серед американських виробників електроніки, і незабаром інші компанії з виробництва електроніки пішли за ними". (Лі Куан Ю)Де у нас таке? Чому немає такого? Чому влада здатна тільки податки піднімати, але не здатна чи не хоче робити реальні реформи? Відповідь проста. НЕ ХОЧЕ! Бо у владі олігархія (поєднання влади і бізнесу). Навіщо бізнесу, який при владі якісь іноземні конкуренти? Ось тому і реформи не робляться. Владу треба міняти. Але не просто шило на мило. Потрібно встановлення громадянської влади, яка буде діяти в інтересах народу, України, а не власного капіталу, як зараз. Приєднуйтесь до створення Громадянської сили!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (29 травня 2025 р.)Пропонуємо ще один епізод фальшування російської історії. Мета фальшування проста - привласнити історію Русі (сучасної України), щоб потім мати підстави розповідати, що всі землі Русі - це «исконно русские земли». Тобто мета – привласнення чужого.Ось що написано в російській Вікіпедії про дату заснування Москви:"Первым летописным упоминанием является указание Ипатьевской летописи, известной по спискам XV и XVI веков, на пятницу 4 апреля 1147 года".ЦЕ БРЕХНЯ!Ось, як було насправді."1272 рік—заснування Москви.Цей рік для Московії став справді видатним. Адже, крім перепису населення, в 1272 році було засноване поселення Москва. Мабуть, під час перепису побачили скупчення фінських утікачів–поселенців на річках Москві, Яузі та в навколишній тайзі. А оскільки в тих диких лісах на сотні кілометрів навколо не було жодних поселень, адже навіть старовинний Радонеж був заснований Сергієм Радонезьким серед дикого лісу в «першій половині 14 століття», то цілком очевидно, що хан Менгу–Тимур дав завдання великому баскакові та митрополитові закласти в тій місцевості церкви і звести фінських втікачів–відлюдників у церковну громаду. І, щоб не відлякувати фінських поселенців навіть назвою, ім’я поселенню не стали давати татарське, а присвоїли суто фінське, за назвою річки — Москва. Раджу московським ура–патріотам не думати, що автор викладає свій особистий погляд на цю проблему. Ні, шановні, ми опираємося на суворі церковні документи. Адже кожній людині при здоровому глузді зрозуміло: якби Москва як поселення існувала з 1147 року, то в ній обов’язково була б церква. А про жоден храм на сотні кілометрів навколо Москви до 1272 року російське православ'я не знає". (В.Білінський, дослідник історії)Принциповою є дата заснування Москви - 1272 рік, тобто після завоювання цих земель Золотою Ордою. Це означає, що ніякого Московського князівства до приходу Орди не було. Були фінські поселення. Їх інкорпорували в склад могутньої і розвинутої країни - Золотої Орди. І створили там Московський Улус.Зараз поступово брехня проявляється. І на історичну арену виходить замість сфальшованої історії історія інша. Історія розвинутої держави - Золотої Орди. Саме з її частиною (Московським улусом) об’єдналась частина Русі (Гетьманщина) які розвинулись потім у спільну Російську імперію. Причому назву взяли нашу, а не татарську – Росія, грецький варіант від назви Русь. А зараз ми всі є живими свідками остаточного розлучення між Ордою та Руссю. Це є головним наслідком путінської СВО. А нова історична база стане ідеологічною передумовою до подальшої сегментації РФ на слов’янську та ісламську частини.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"