Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, для службового використання) :Вектор 36...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
161 Vistas/Alcance 2025-06-20 13:29 Mensaje №1839
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, для службового використання) :Вектор 36Про відписників з нашого телеграм-каналу "За Велику Україну!".Як до цього відноситись?Зазвичай на такі питання прийнято відповідати щось на кшталт "ми не гонимось за кількістю, нас цікавить якість". Тобто всі намагаються казати, що це нормальний процес. Хоча насправді для них це трагедія. Це шлях до банкрутства. Бо абсолютна більшість каналів мають мету - нарощування кількості підписників. Бо це - гроші. Це бізнес. І це стосується абсолютно всіх платформ.У нас ситуація інша.Бо задачі каналу інші.Ми створюємо Громадянську силу. Вона базується на громадянах, які не є соціальними дронами і які вже вмотивовані діяти заради України.Тобто у нас немає мети - отримати владу. Наша мета - змінити країну.Сам канал ми НЕ РОЗГЛЯДАЄМО як пропагандистський. Він координаційний. Тобто в ідеалі - це спільнота людей, які сприймають нашу Доктрину і готові проявляти активність задля її реалізації. Щодо кількості, то так у нас є цільова мета - 1000 підписників. Але не будь-якою ціною і не будь-яких.А лише тих, які будуть відповідати поставленим завданням. Термінів досягнення цього показника у нас немає. Бо діяльність ми і так ведемо зараз. Чому саме цей показник 1000, написано в Доктрині.Принциповим для досягнення цієї мети є постійний прихід в канал громадян і постійний ВИХІД. Бо таким чином робиться необхідна нам фільтрація. Залишаються ті, які сприймають наші стратегію і тактику.Прихід нового підписника ми сприймаємо дуже позитивно. Бо це потенційний наш однодумець. Крім того, це дає можливість вичищати канал від соціальних дронів з тенденцією до зростання. Так, тенденція до зростання нам потрібна. Але не за рахунок якості. Бо ми розраховуємо на кожного підписника як на "одиницю" в розвитку нашого Громадянського руху. Тобто ми дуже раді, коли люди відписується. Це так і є, як би воно не звучало дивно. Але виключно при умові, що одночасно приходять інші. І при тенденції загального зростання. Якщо тенденція буде йти до зменшення кількості, то це погано. Але все одно є плюс - зростає якість. Головне для нас - збільшення потужності нашої сили. І це точно не кількість підписників тут чи в будь-якому нашому інструменті. При досягненні необхідної критичної маси нашої потужності, ми візьмемо в свої руки всю владу і повністю перепрошиємо цю країну. Це наша мета. Тому і вибори нас не цікавлять, поки не доберемось до необхідного рівня потужності. І якщо це буде тільки через 150 років то так і буде. В цьому випадку нашу справу маємо передавати наступним поколінням Українців.