Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 червня 2025 р.)У 1940 році маленька Фінляндія...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
189 Vistas/Alcance 2025-06-13 04:44 Mensaje №1827
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 червня 2025 р.)У 1940 році маленька Фінляндія перемогла сталінський СРСР. Хоча була в 60 разів слабша. Так, певну частину своєї території Фінляндія втратила, але все-таки перемогла. Обставини Фінської війни призвели до деморалізації радянської армії. Росія більше не наважувалась чинити агресії проти фінів. Є свідчення, що саме нездатність ефективна дія радянських військ проти маленької Фінляндії спонукала Гітлера напасти на СРСР.Українцям є чого вчитись у фінів.Ось що розповідав Юрій Горліс-Горський (1898-1946) військовий і громадський діяч Української Народної республіки, старшина Армії УНР, розвідник, письменник, який знаходився у Фінляндії в ті часи:"Загроза з боку червоної Москви автоматично довела фінів до політичної єдності. Надалі існують політичні партії, є демократи та націоналісти, але зникнула політична боротьба і сварки. Всі об’єдналися під одним гаслом: "Фінляндія і тільки Фінляндія". Кожний на своєму місці працює під цим гаслом, відкидаючи в бік другорядне.У травні (в один з років перед Другою Світовою війною) відбувся конкурс - марш між Швецією і Фінляндією. Автором його був король Швеції. Головна ціль перевірки - справність й державна здисциплінованість обох народів.Умовини: добровільний марш на поклик уряду — 15 кілометрів за дві з половиною години. А що шведів у два рази більше, ніж фінів, то на тисячу шведів мало відмаршувати п’ятсот фінів. Шведські журналісти підрахували, що під час маршу мають брати участь більше мільйону шведів і біля півмільйона фінів. Були певні перемоги Швеції. І, дійсно, під час маршу шведів відмаршувало більше мільйону, але фінів — більше півтора мільйона!Переїжджаючи в цей час на авто аж на далеку північ, ми на всіх шляхах зустрічали групи й колони маршовиків. Маршували всі: від вісімдесятилітніх дідів і бабів до восьмилітніх дітей. Військові, селяни, урядовці та робітники – після завершення роботи, школярі - після закінчення занять. Всі відходили та підходили до контрольних станиць просто, по-діловому. На заклик уряду вийшли усі, не маючи в тому, ніякої особистої користі. Той, що відмаршував, дотримавши часу, одержував лише простенький значок, за який мав заплатити 5 марок".Як бачимо, все це починалось і розвивалось від влади Фінляндії. Влада! Все від неї залежить. А якщо при владі олігархія (поєднання влади та бізнесу), як в Україні, то така влада перетворює власну країну на майданчик для бізнесу. Олігархію потрібно прибирати. Потрібно змінювати систему влади.Переможемо разом!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!ГО "Поступ".