Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Українську Церкву🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

За Українську Церкву🇺🇦

@zaukrainskucerkvu
Número de suscriptores: 1 247
Fotos: 1,390
Videos: 288
Enlaces: 335
Descripción:
Україні - Патріархат!

👥 Número de suscriptores

1 247
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -7
Promedio/Mes:: +27

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 207
Promedio/Día:: 978
Promedio/Tiempo:: 1,661
ERR: 96.79%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 2
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Чому Онуфрій не любить Лавру?Після відходу у вічність Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в Україні лишилося дві людини, які вважають себе священноархимандритами Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Це предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній і предстоятель УПЦ (МП) митрополит Онуфрій. Після того, як вночі російські шахеди, за вказівкою Путіна та з благословіння Кіріла Гундяєва, понівечіли Успенський собор Лаври, зʼявилася реакція митрополита Епіфанія. Можете ознайомитися.Ми чекали аж до вечора відповідну заяву митрополита Онуфрія. Навіть хотіли подати поруч. Не докечалися… Побачили лише коментар речника Климента Вечері (штатна балаболка в УПЦ МП, як Євстратій Зоря в ПЦУ). Це неспівмірно з бідою, яка спіткала через російських терористів головну українську святиню. Мав би виступити глава УПЦ (МП) і засудити такий безпрецедентний акт російської агресіі. Відмовчався. Традиційно зайняв страусячу позицію.Онуфрій ще раз продемонстрував, що не любить Києво-Печерську лавру та недостойний носити титул її священоархимандрита. Перший раз він це показав, коли на відміну від свого попередника, митрополита Володимира Сабодана, відмовився жити в Лаврі і втік у Феофаніївський монастир на околиці Києва. Другий випадок, коли не зумів відстояти Лавру в руках УПЦ (МП). І от тепер така його байдужість щодо головного монастиря України говорить сама за себе.❗️Не забувайте заходити на наш телеграмканал і підписуватися. Тут більше інформації 👉 https://t.me/zaukrainskucerkvu
Колишній священник УПЦ МП залишиться в тюрмі за розбещення рідних дітейКолишній настоятель храму московського патріархату у Дніпрі, який впродовж трьох років розбещував двох малолітніх доньок, остаточно отримав 10 років ув’язнення.Верховний Суд підтримав позицію прокурорів Офісу Генерального прокурора та Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра і залишив вироки попередніх інстанцій без змін.Встановлено, що 47-річний засуджений після смерті дружини мешкав сам із двома малолітніми доньками. Протягом трьох років він розбещував дівчат, яким на момент початку вчинення протиправних дій було 13 та 12 років.Крім того, за участю однієї з них засуджений виготовляв файли порнографічного характеру та зберігав їх на своєму телефоні.У 2023 році священника було затримано та взято під варту, а дітей влаштовано до родини хрещеної матері.У 2024 році апеляційний суд скасував перший вирок і відправив справу на новий розгляд.Попри це, прокурори довели вину колишнього священника і у 2025 році суд повторно визнав його винним у розбещенні малолітніх дітей, а також виготовленні й зберіганні дитячої порнографії без мети збуту. Чоловіку знову призначили 10 років позбавлення волі. У листопаді 2025 року апеляційний суд залишив цей вирок без змін. Захист подав касаційну скаргу, однак прокурори наполягали, що рішення є законним, а покарання обґрунтованим.У травні 2026 року Верховний Суд погодився з позицією обвинувачення, відхилив касаційну скаргу захисту та остаточно залишив у силі 10 років ув’язнення.Під час судових розглядів засуджений до останнього заперечував свою вину.Чоловіка включено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітньої особи.#вирок #апеляція #затверджено #увязнення #розбещення
Український дипломат Дмитро Довгополий про першого українського Патріарха Мстислава та Геннадія Удовенка:- Велич Г.Й. Удовенка в тому, що, покинувши старі стереотипи, він не боявся будувати нову реальність. На одне з найперших прийнять у Постпредстві незалежної України Геннадій Йосипович запросив Патріарха Мстислава — рідного племінника Симона Петлюри. На 67 вулиці, де Україна на той час ділила приміщення з московитами, ще панував совок, на вході стояли погранці, в лоббі крутилися хлопчики у кримпленових костюмах і з рибʼячими очима. В їхньому світі Петлюра був смертельним страхіттям, його племінник — "розкольником". Відверто кажучи, в ту хату було ніяково заходити. Проте і Удовенко, і Мстислав знали, що вони роблять: на очах всього світу творилася нова реальність - світ у якому Україна матиме власних героїв. Мстиславові було вже за 90. Його посадовили на почесному місці, і весь світ — посли, політики, духовенство підходили привітатися й висловити повагу. Удовенко стояв поруч. Не знаю, чи хто-небудь розумів, що бачать двох Патріархів разом. Це був величний вечір. Сподіваюся, що мої старші друзі, що працювали у Постпредстві в той час, згадають більше.
🔒СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЬ ПЕРЕДАВАВ ВОРОГУ КООРДИНАТИ ВІЙСЬКОВИХ ТА ЕНЕРГООБ’ЄКТІВ - ЙОГО ВЗЯТО ПІД ВАРТУЗа клопотанням Одеської обласної прокуратури судом взято під варту без права на заставу 55-річного священнослужителя храму МП в Одеському районі.⚖️Чоловіку інкримінують державну зраду, тобто умисне надання представникам держави-агресора допомоги у проведенні підривної діяльності проти України в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).За даними слідства, у 2024 році чоловік систематично встановлював та підтримував контакт через месенджер «Telegram» із представником спецслужб країни-агресора. Підозрюваний поділяв антиукраїнські погляди, схвалював збройну агресію рф та підшуковував способи сприяння ворогу.Від куратора він отримував завдання щодо збору інформації про місця розташування військових об’єктів, об’єктів критичної та енергетичної інфраструктури.У березні того ж року він надіслав географічні координати розташування паливно-енергетичного комплексу та одного з енергетичних об’єктів в Одеському районі. Крім того, повідомляв про особливості захисних споруд цих об’єктів.Згодом священнослужитель передав географічні координати розташування однієї з мобільно-вогневих груп, яка перебувала на бойовому чергуванні, а також інформацію про наявну військову техніку.Зібрана інформація передавалася куратору та надалі надходила до керівництва збройних сил рф.Отримані дані ворог планував використати для подальшого нанесення ракетно-дронових ударів по території регіону.Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює УСБУ в Одеській області.
Фанар далеко, а Черкаси - поруч! Якщо тобі заборонили вʼїзд на Фанар, то їдь у Черкаси!👆Знову сідай на горщік у дітсадочку… Бо приплили!Руда сонцесяйна балаболка Ваня Зоря подався на малу батьківшину - в Черкаси та поринув у світ дитинства. Про що миттю повідомити через ФБ усю небайдужу до його духовних подвигів громадскостьУсі знають, що він не закінчив навіть середньоі школи - о. Петро Зинич тоді ходив у київську школу, щоб зробити атестат, бо ж як брати людину в семінарію без елементарного документа? Тому Ваня вирішив похвалитися хоча б своїм дитячім садком! Сильний хід самопіарщика від Бога!🤦‍♂️Пропонуємо небайдужим активістам найближчим часом встановити на цьому дитсадочку меморіальну дошку з надписом: «Тут сидів на горщику майбутній духовний лідер націі, світоч українського православʼя, розум усіх предстоятелів, томасоносець Іван Зоря». А маленьке ліжечко, де він часом обпісювався, зробити меморіальним для поклоніння нащадкам 😂❗️Не забувайте заходити на наш телеграмканал і підписуватися. Тут більше інформації 👉 https://t.me/zaukrainskucerkvu
❗️Псевдокапелани! На жаль, справа військового капеланства давно переводиться у бутафорію та профанацію. А от віднещодавна - нова галузь корупціі! Ми памʼятаємо, як єпископ Закарпатський Кирило Михайлюк продавав посвідки священослужителів, які мали відмазати від служби, а от тепер нова шахрайська тема - капеланство!У Києві військовозобов’язаному за $25 000 пропонували стати військовим капеланом, щоб отримати бронювання – організатора схеми затрималиЗа процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва 30-річному уродженцю Черкащини повідомлено про підозру у вимаганні грошей за допомогу у працевлаштуванні військовозобов’язаного на посаду військового капелана та сприянні у переправленні чоловіка за кордон.Киянин шукав роботу із бронюванням. Підозрюваний спочатку обіцяв працевлаштувати його на підприємство критичної інфраструктури, а потім запропонував посаду капелана однієї з військових частин. Це дало б можливість чоловіку отримати бронювання та виїжджати за кордон. Таку допомогу підозрюваний оцінив у $25 000. При цьому чи має військовозобов’язаний хоч якийсь досвід роботи у релігійних організаціях, чоловіка не цікавило.Організатора схеми затримали під час отримання грошей. ❗️Не забувайте заходити на наш телеграмканал і підписуватися. Тут більше інформації 👉 https://t.me/zaukrainskucerkvu
Не все, що називається «християнським» має відношення до Христа…Генеральний прокурор Руслан Кравченко:- Насильство над дітьми протягом 15 років: у Вінниці затримано засновника християнського реабілітаційного центруЗаклад створили у 2006 році, як місце де діти, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали знаходити підтримку та допомогу. Натомість засновник перетворив довіру на інструмент злочину.З кожної групи, яка систематично збиралась на базі закладу і налічувала від 25 до 50 дітей, чоловік обирав жертв серед дівчат. Далі використовував довіру до нього як до вихователя, навмисно залишався з дитиною наодинці та вчиняв насильницькі дії. Місцем злочинів ставав практично кожен куточок центру: кабінет, кімнати, котельня, туалет і навіть виїзний відпочинок на природі.При цьому «вихователь» залякував дітей покараннями аби вони не чинили опір і мовчали про пережите. Насильство тривало впродовж 15 років з моменту створення центру. Лише у 2021 році мати 13-річної вихованки дізналась про наругу над донькою та звернутись до правоохоронців. Розслідування тривало п’ять років. Слідство опитало десятки свідків та колишніх підопічних центру, щоб зібрати доказову базу та встановити об'єктивну картину всього, що відбувалося. Встановлено 10 жертв – дівчата, яким на момент вчинення злочинів було від 8 до 14 років. Не виключаємо, що потерпілих може бути більше.Так званого «вихователя» затримано. Йому повідомлено про підозру за сексуальне насильство та розбещення малолітніх і неповнолітніх осіб (ч. 4 ст. 153, ч. ч. 1, 2 ст. 156 ККУ). Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права застави. Відповідальність буде неминучою та максимально жорсткою. Бо ті, хто ховається за благородною метою, щоб скоювати злочини проти дітей – зраджують усе: довіру, надію та саму людяність.Слідство триває. Працюємо далі
СБУ викрила ще 4-х проросійських агітаторів: один із них закликав катувати українських полонених, а інший – вдарити «Орєшніком» по КиєвуСлужба безпеки затримала ще 4-х ворожих агітаторів у різних регіонах України. Зловмисники підтримували збройну агресію рф, закликали обстрілювати українські міста і катувати українських військовополонених.🔹 Так, на Київщині викрито старшого диякона Київської митрополії УПЦ (МП), який у чатах Телеграм-каналів агітував рашистів до насилля над воїнами ЗСУ, які перебувають у полоні.Задокументовано, як клірик закликав ворога ув’язнювати наших військових до російських тюрем, залишати на тривалий час без їжі та води і відправляти «на каторгу».🔹 У Черкаській області підозру отримав місцевий безробітний, який у різних месенджерах вихваляв путіна та закликав його вдарити по Києву «Орєшніком».🔹 На Дніпропетровщині викрито архімандрита, колишнього настоятеля храму Сіверськодонецької єпархії УПЦ (МП), який виправдовував злочини рашистів та чекав на повну окупацію України.Встановлено, що після захоплення частини Луганської області у 2014 році клірик виїжджав до рф, щоб заручитися підтримкою очільників рпц.Повернувшись знову в Україну він проводив літургії в одному з храмів Дніпропетровщини, де підбурював парафіян підтримувати кремлівський режим.Крім того, клірик в особистих листуваннях зі знайомими виправдовував російські обстріли українських міст.🔹 На Прикарпатті співробітники СБУ спільно з Національною поліцією затримали уродженку Косівського району, яка закликала у соцмережах до відродження срср.За матеріалами справи, фігурантка публікувала на своїй Фейсбук-сторінці радянську символіку та агітувала українських громадян ігнорувати чинне законодавство нашої держави.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантам про підозру відповідно до вчинених злочинів за декількома статтями Кримінального кодексу України:▪️ ч. 2 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів);▪️ чч. 1, 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).Зловмисникам загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Київської міської прокуратури, а також Черкаської, Луганської та Івано-Франківської обласних прокуратур.
Замах на вбивство через релігію у Білій Церкві: прокуратура повідомила про підозру двом чоловікам За процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом чоловікам 19-ти та 23-х років у закінченому замаху на умисне вбивство, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та з мотивів релігійної нетерпимості (ч. 2 ст. 15, п.п. 12, 14 ч. 2 ст. 115 КК України).Подія сталася вночі 13 квітня. Потерпілий зайшов у місцевий заклад та привітався до оточуючих традиційним християнським великоднім вітанням: «Христос Воскрес!».Молодшому підозрюваному, який сповідує іншу релігію, це не сподобалося. Почалася сварка, через яку він вирішив вбити 35-річного опонента-християнина. За даними слідства, юнак зателефонував старшому знайомому, який також є представником іншої релігії, й запропонував «розібратися» разом. Той приїхав на місце з ножем і передав його. Далі вони переслідували потерпілого, наздогнали його, збили з ніг і тримали силою. Після цього 19-річний нападник кілька разів вдарив чоловіка ножем у живіт та шию. Переконавшись, що нібито довели вбивство до кінця - молодики втекли. Але потерпілого вдалося врятувати - лікарі вчасно надали йому медичну допомогу. Нині він досі знаходиться у лікарні. Досудове розслідування триває. Встановлюються всі обставини події та роль кожного з учасників.За клопотанням прокуратури суд обрав підозрюваним запобіжний захід - тримання під вартою без права внесення застави. В разі доведення вини - молодикам загрожує довічне позбавлення волі. «Релігія не може бути виправданням для насильства. Коли суперечка через переконання переростає у спробу вбивства - це вже тяжкий злочин, за який доведеться відповідати за законом.Прокуратура принципово реагуватиме на такі прояви агресії», - зазначив керівник Київської обласної прокуратури Дмитро Прокудін. Досудове розслідування здійснюють слідчі Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області.
Про хамське вітійство багаторічних московських прислужників.Друкуємо коментар НТП, а до нього можемо додати лише наступне. Виглядає, що самозакоханому попу Андрію Дудченку треба давно було б проповзти на колінах із Теремків до Володимирського собору та каятися дорогою в тому, що більше тридцяти років перебував у Московському патріархаті, вірою та правдою служив цій рашистській секті. І це в часи незалежності України!🤦‍♂️ Піп Дудченко мав би замазати собі рота гарячим віском за те, що стільки років лив воду на млин московській псевдоцерковній, антиукраїнській структурі, видавав за сумнівні гроші її пропагандистські рептильки, а не плювати на могилу блаженної памʼятаюі Святійшого Патріарха Філарета, який будував усі ці роки незалежну Українську православну церкву. Але Дудченко ніколи не покається у своєму смерному гріхові - службі в секті МП, бо цей рід не здатний на покаяння, він, по-перше, самозакоханий, як чорт, а по-друге, його висвячували на дʼяка, а потім попа - вірні московські холуї Паша Мерседес і Володимир Сабодан, і це його святителі. Він і даліі вилазиме з під спідниці своєї попадді, протиратиме окуляри, запльовані фаршмаком та ревно строчитиме хамські коментарі проти тих, хто всі ці роки боролися за автокефалію, сподіваючись, що його помітять і призначать нарешті настоятелем кафедрального собору. Такі Дудченки завжди повчатимуть інших «жити по-Божому», а самі ніколи не житимуть, бо вони і так «боговибрані». НТП:По-перше, парафіяни це рішення не приймали, вони тому й ходили у Володимирський Собор, бо були проти ПЦУ і її реформ; по-друге, це просто максимально деганський коментар, який тільки може бути - патріарх нав'язував парафії кафедрального собору календар, який був основний у Церкві як мінімум з 4 століття; по-третє, пора уже припиняти коментувати цю клоунаду - в принципі після віджиму Володимирського уже й не цікаво, що ця обновленська тусовка робить, хоча все таки її дії часто впливають на оточуючих - зазвичай негативно.