🔴Батальйон КП «ЖЕО»🔴Рубрика «Віп клієнти КП «ЖЕО»Зима прийшла як завжди не очікувано - зимою! Як кажуть наші брати Сашки - придбаний минулі роки та не використаний в зв’язку з відсутністю потреби (не було ожеледиці) посипочний матеріал, що використовуються для боротьби з ожеледицею на дорогах закінчився а новий не придбавався в зв’язку з браком коштів.Але не так все погано, чи не для всіх, як кажуть працівники підприємства, є в місті об’єкти найстратегічнішої інфраструктури функціонування яких забезпечується на «Віп» засадах, будь то сніг чи ожеледиця чи інші несприятливі погодні умови.Почнемо:1. АЗС по вулиці Спортивній, що навпроти КП «ЖЕО» - сніг починає падати, комунальники вже на місці з трактором та на всяк випадок людьми з лопатами (земельна ділянка загальною площею – 0,1928га, кадастровий №4810800000:17:004:0003);2. АЗС навпроти Сьомого кварталу в очікуванні спецтехніки знову ж того самого комунального підприємства (земельна ділянка загальною площею – 0,2384га, кадастровий №4810800000:03:001:0014, 0,1119га кадастровий №4810800000:03:001:0785);3. Будівля бувшого «Промінвест Банку» або по новому «Фреш маркет» розчищається та посипається знову тим же підприємством. Доречи тут цікавіше, є додаткові опції надання послуг – розгрузка фур з картошкою робітниками комунального підприємства за додаткову натуральну оплату – по 10 кілограмів той же картошки (підслухано на вулиці розмову «грузчиків») (земельна ділянка загальною площею – 0,3145га, кадастровий №4810800000:04:001:0001).А Сашки в цей час теж плідно працюють заливаючись кавою з сигареткою в альтанці на все тій же АЗС по вулиці Спортивній, що навпроти КП «ЖЕО» але земельна ділянка відведена окремо загальною площею 0,0184га кадастровий №4810800000:17:004:0004.І все б начебто нічого, якщо не брати до уваги, що всі перелічені об’єкти обслуговуються за наш з вами рахунок, бо кошти підприємство за ці роботи не отримує. Чому? Дуже просто, ці об’єкти прямо відносяться до пана Миронюка але оформлені «ГРАМОТНО» на підставні особи. Доречи перелічені земельні ділянки в своїй більшості надані в користування під час служіння інтересам громади все тіг же панів-депутатів Миронюка та Акуленка.Наведена інформація взята з відкритих джерел та доступна кожному.P.S: про загадкового «власника» всього цього добра, для кого так стараються Сашки згодом….
🔴 БАТАЛЬЙОН КП "ЖЕО" 🔴А що там наші "вірні слуги" КП ЖЕО?А у них все в "шоколаді" і шкода, що це лише у них, а не у Громади. А у Громади....колір той же, але не такий перспективний. А шо про це думають Сашки? А нічого? Бо їм то байдуже. Головне про себе подбати і роблять вони це гарно. Пан Акуленко О. після того, як розбив службове авто, розсікає по місту на Mazda cx-9, яку чомусь забув задекларувати, бо є великим патріотом ВАЗ (2007 року випуску), яку придбав ще у 2016. А ще готівкою задекларував 1100000 грн., цікаво, а як можна так швидко назбирати такі статки при таких заробітних платах його і дружини? Але про це трохи згодом...А що ж Миронюк О.? О, той теж не пасе задніх. І як виявляється теж є шанувальником ВАЗ, однак окрім нього зазначає і про наявність TOYOTA HIGHLANDER, яку придбав у 2022 році, а у 2024 році в декларації вже з'являється AUDI A6 і готівка 4100000 грн. і ми точно не помилилися із кількістю нулів, бо треба вміти, як то кажуть. А ці двоє точно вміють, бо за такий короткий час "прос...ти" таку кількість комунального майна, це просто треба вміти. От звідкіля і статки, а допомагає їм в цьому юрист виконкому Миськів Сергій, бо тільки в його світлій голові є схеми та оборудки, які він підказує хлопцям, а де потрібно, ще й допомагає. Запитаєте як, а все просто - "зливає" справу. Так і живуть наші Сашки, і при збитковості підприємства чомусь більшають їх статки, цікаве явище. А знаєте чому? А тому, що наша міська влада не чіпає підприємства, керівниками яких є депутати і лише тим комунальним підприємствам, де керівниками є не депутати, не позаздриш, бо по ним наші можновладці полюбляють "проїхати катком". І лишається одне просте питання, в чому так вигідно замовчувати ситуацію з КП ЖЕО, коли прибуткове підприємство свідомо довели до банкрутства, але це вже зовсім інша історія...
🔴Батальйон «КП ЖЕО»🔴 ДРУГИЙ ФРОНТ «Молоде дарування» нашого міста, або Lucky Boy 😂«Он же Гоша, он же Жора» — депутат, член бюджетної комісії та директор КП ЖЕО Олександр Миронюк. Ще один приклад того, як депутатський мандат стає справжньою «путівкою в життя».Кар’єрні сходи пана Миронюка нагадували радше ескалатор: заступник директора КП ЖЕО → в.о. директора → і, зрештою, повноцінний директор. Кажуть, цьому «призначенню» посприяв його однопартієць Олександр Акуленко, який після втрати посади секретаря ради отримав від Миронюка «підтримку у відповідь» — став його заступником у КП ЖЕО. Політична взаємовиручка в дії.Ще цікавіша історія приходу Миронюка у комунальне підприємство. Адже до цього він був підприємцем і володів автозаправкою в місті (тією самою — навпроти військкомату). Судячи з декларацій, бізнес приносив стабільний дохід. Але, як стверджується, «заради служіння громаді» він його продав — навіть попри істотне падіння особистих доходів. Кому саме — окрема тема.Втім, після призначення Миронюка директором КП ЖЕО відбулася цікава трансформація: закупівлі паливно-мастильних матеріалів підприємством почали здійснюватися у ТОВ «ГЕЛІОС-2012ЮК». Саме з цією компанією раніше був пов’язаний нинішній директор КП. Більше того, юридична адреса товариства збігалася з адресою його проживання (дані відкритих реєстрів).Після «продажу» бізнесу співпраця комунальних підприємств та установ міста з «ГЕЛІОС-2012ЮК» не припинилася. І якщо ви думаєте, що паливо постачалося «по-дружньому», — ні. За відкритими транзакціями видно, що ціни відповідали або перевищували середньоринкові на той момент.У результаті маємо ідеальну бізнес-модель:— стабільні бюджетні закупівлі;— постачальник, пов’язаний із керівником замовника;— відсутність потреби домовлятися про ціни чи «відкати».Особливо показовою виглядає ситуація з генераторами: техніка закуповується за бюджетні кошти, пальне — у «свого» постачальника. Кажуть, навіть кабінет директора КП ЖЕО розташований так зручно, що можна контролювати і підприємство, і колишній бізнес «через дорогу».А ще мешканці міста добре знають: коли випадає сніг, техніка КП ЖЕО чомусь першою працює саме там, де треба.І вишенька на торті — уривок із засідання бюджетної комісії, де сам Олександр Степанович фактично визнає свою причетність до постачання пального: у освіти є два постачальники — WOG і… він сам.Ось такий «великий комбінатор» місцевого масштабу. І це лише перша глава.
🔔 Оновлення в додатку «Моє місто»Ми продовжуємо розширювати можливості сервісу та географію його роботи.📍 Тепер система підтримує міста:Південноукраїнськ, Вознесенськ, Миколаїв, Первомайськ.🗺 Карта руху БПЛА («шахедів»)Функція карти шахедів тепер доступна для користувачів Миколаєва та Первомайська.❗️Зверніть увагу: доступ до карти буде недоступний, якщо: • вашому профілю менше одного місяця; • у вас не український номер телефону.Обмеження впроваджені з міркувань безпеки.🚨 Повідомлення про корупціюУ додатку з’явилася можливість повідомляти про корупційні правопорушення: • звернення автоматично передаються безпосередньо до НАБУ; • усі заявки надходять у центральний офіс, без переадресації на інші структури; • реалізовано інтеграцію з Prozorro; • кожне звернення отримує унікальний код, за яким можна відстежувати статус і деталі в режимі реального часу.⚙️ Усі процеси працюють повністю автоматично, без ручного втручання.📲 «Моє місто» — сучасний цифровий інструмент безпеки, прозорості та взаємодії громадян з державними системами.Наш застосунок: @appmysity_bot
🔴БАТАЛЬЙОН КП «ЖЕО»🔴 ДРУГИЙ ФРОНТ«Моя позиція була і залишаться незмінною: поки я працюю керівником - інтереси громади будуть захищені.» «Бо працюємо не заради гучних слів. Працюємо заради людей» О.МиронюкЦя поема відкрила нам бажання подивитися і знайти людей для яких Сашко працює звісно окрім себе) Подивившись де мешкає, ми зрозуміли що дуже пощастило людям які живуть з ним в одному підʼїзді, але не всім:За кошти КП ЖЕО Сашко зробив ремонт у своему підʼїзді, але так як він дбає про людей то тільки на двох поверхах))). Навіщо думати про інших коли сам живеш на другому. Ті хто не виграв у лотерею КП ЖЕО вже хай живуть як є!!! Дуже дивна ситуація, яка нагадує давні часи з всесвітньої історії - де була аристократія…. Дуже шкода напевно для Сашка, що не можливо асфальт робити тільки для свого авто, прийшлося весь двір закатати щоб новеньке АУДІ змогло комфортно проїздити. Але і тут тільки в своєму дворі, у прилеглому і латки залатати достатньо. 🚨Це приклад палкої любові до громади і до людей про яку так солодко співав Сашко у своїй поемі. P.S: На Вашу думку, як можна поєднати такі слова:Власник заправки - Промінвестбанк- Торги- 6 млн. - Батальйон КП ЖЕО )))) А це вже як завжди зовсім інша історія….
🔴 БАТАЛЬЙОН КП "ЖЕО" 🔴 ДРУГИЙ ФРОНТ «ДОМОВИТИЙ САШКО». (Міська казка) Є в Південноукраїнську дуже хазяйновитий хлопець на ім’я Сашко. І такий він господар, що довірили йому друзі керувати найважливішим що є в місті – житловими будинками. Хлопець довго вагався: впорається чи ні, адже раніше він всього-навського паливо на заправці бадяжив, у така велика справа – загубити (або хоча б занедбати) всі будинки міста. Довго він не міг вирішитись, але тут прибіг кореш – інший Сашко і з криками: «Гіпс снімают, клієнт уєзжаєт!» (в тому сенсі, що мене завтра знімуть з секретаря міської ради (на той час фактично мера) і треба все робити дуже швидко) фактично заставив товариша написати заяву на посаду директора КП ЖЕО, яку швиденько і підмахнув. Даремно не вірив в себе Сашко! Все в нього вийшло! Якісь рік-два і будинки міста якщо і не схожі на руїни ззовні, то всередині гарантовано без живого місця на мережах! Але, як казав незабутній герой фільму «Формула кохання», коли його попросили подовше ремонтувати карету: «Одін я тут не справлюсь, мнє помощнік нужен!». І згадав він другана-Сашка, якого все-таки зняли з посади, але «черкануть заяву» корешу він все-таки в останню мить встиг. І «пішла масть» друзям! Техніку втридорога купили, працівникам бронь від служби продали, корешів до роботи пристроїли, паливом самі себе забезпечили (погане, але ж через дорогу, в своєї власної фірми купили і дуже дорого), проект на реконструкцію пляжу (а це дуже важливо під час війни) за півмільйона зробили, нові машини додому прикупили та й почали жити-поживати в своє задоволення! Але прийшла біда, звідки не чекали! Друзяки в міській раді почали щось підозрювати (а дехто навіть порівняв нерозлучних Сашків з «щурами») і «закрили» фінансування! Засумували друзі. Звичка жити на «широку ногу» виникла, а гроші майже зникли. Що ж робити? Поїду я по своїм будинкам, пошукаю на який можна щось випросити, вирішив Сашко-директор. Їздив-їздив по місту і милувався: ліфти в будинках стоять, криші течуть, підвали по пояс у воді – все як він мріяв! Нема до чого і придертися. А гроші дадуть – доведеться щось відремонтувати і всі старання насмарку, ідилія порушена! Розстроївся – страшне! Під’їхав додому на своєму новенькому «Ауді» і влетів у яму посеред дороги. Ефект – як від яблука, що вдарило по голові Ньютона – Евріка! Треба просити собі на ремонт проїзду біля будинку! Звичайно, не по-поняттям працювати і щось робити, але ж будинок свій, хоч і багатоквартирний! Корєша зрозуміють! А щоб грошей побільше заробити – напишемо що капітально відремонтували весь двір, а не тільки дорогу біля себе! Все вийшло якнайкраще – і дорогу собі зробили, і сусіднім будинкам «з барського плеча» асфальту під вікна накидали, щоб не скулили і не жалілися, адже ми ж весь двір ремонтуємо (ну, принаймні на папері), і півмільйону «відкату» отримали, і друзів на лаве знову кинули! Життя налагоджується! Ну, принаймні, для двох Сашків! Така от міська казочка про справжнього господаря та його друга! Далі буде…P.S: А казку з ілюстраціями, як активісти і небайдужі люди наломали двом Сашкам «двіж замутіть» 800 тисяч ми розповімо згодом))))
🔴 БАТАЛЬЙОН КП "ЖЕО" 🔴 ДРУГИЙ ФРОНТ А що там наші "броньовані й недоторкані" Олександр Акуленко та Олександр Міронюк, ой вибачте, зовсім забули за їх "випадково заброньованого" кума — Судакова, який у них начебто кимось числиться особливо важливим, що підлягає обов'язковому броньованню. А у них все добре: з бронюванням "своїх" розібралися, бюджет "розпилили", замість солі, дружині і ще…. 17 айфон купили, і поки мешканці Громади виживають в умовах ожеледиці, без посипаних доріжок, бо не має достатньої кількості звичайних працівників, "Директори" настільки штучно роздули штати для своїх, рятуючи їх від "захисту Батьківщини", що почали економити на працівниках, які так необхідні підприємству та місту.Ще одним із високих досягнень цього "Батальйону" є те, що пан Акуленко О. розбив службове авто Skoda біля Олімпу. І от в чому питання: чому на службовому авто в неробочий час, використовує для власних потреб, чи у тверезому стані, чи відшкодував/відновив авто чи кошти за нього? (Про це писали місяць тому, а реакція відсутня у міської влади) Питань багато, а от із відповідями біда, бо їх немає. Питання до можновладців нашого міста, чи буде реакція на весь цей безлад і притягнення до відповідальності винних, чи Ви чекаєте, поки у Громади урветься терпець. Не треба чекати, поки люди прикотять до сесійної зали сміттєві баки "Батальйону КП "ЖЕО" і покатають в них їх "балансоутримувачів", бо таке "сміття", як вони вже давно необхідно винести не тільки із КП "ЖЕО", але й із міської ради. Громада чекає гідної реакції з боку міської влади, розслідування пошкодження майна Громади та відшкодування збитків винними!!!
🔔 Оновлення в додатку «Моє місто»Ми продовжуємо розширювати можливості сервісу та географію його роботи.📍 Тепер система підтримує міста:Південноукраїнськ, Вознесенськ, Миколаїв, Первомайськ.🗺 Карта руху БПЛА («шахедів»)Функція карти шахедів тепер доступна для користувачів Миколаєва та Первомайська.❗️Зверніть увагу: доступ до карти буде недоступний, якщо: • вашому профілю менше одного місяця; • у вас не український номер телефону.Обмеження впроваджені з міркувань безпеки.🚨 Повідомлення про корупціюУ додатку з’явилася можливість повідомляти про корупційні правопорушення: • звернення автоматично передаються безпосередньо до НАБУ; • усі заявки надходять у центральний офіс, без переадресації на інші структури; • реалізовано інтеграцію з Prozorro; • кожне звернення отримує унікальний код, за яким можна відстежувати статус і деталі в режимі реального часу.⚙️ Усі процеси працюють повністю автоматично, без ручного втручання.📲 «Моє місто» — сучасний цифровий інструмент безпеки, прозорості та взаємодії громадян з державними системами.Наш застосунок: @appmysity_bot
У місцевого "РЄШАЛА" сьогодні День Народження!!!Хто не знає, сьогодні святкує своє День Народження секретар Південноукраїнської міської ради - Кравченко Денис, більш відомий, як "я все порєшаю". У такий важливий день не чемно буде залишити його без привітання.Тож, бажаємо Денису відсвяткувати останній свій День Народження на цій посаді, бо дуже дорого обходиться його "рєшенія" громаді, а розцінки у нього просто "безбожні", навіть дружба з Отцем Ігорем не рятує громаду від цього грішника. А після того, як у виконкомі посвятили кабінети, ця "нечисть" вирішує свої "делішки" поза межами службового кабінету. Бажаємо вам, Денисе в наступному році святкувати свій День Народження там, де вам саме місце - в ДУ "Південноукраїнська виправна колонія #83", бо ви останнім часом сильно нею опікуєтесь. Краще замість того, щоб за кошти бюджету громади робити там в кабінеті своєї дружини (яка вже там не працює) ремонт, зробили б його в своїй майбутній камері, в якій вам доведеться сидіти. І наостанок хочеться побажати: "майте Бога в серці, а не за дурня".
МАЙСТЕР ШЕФ від «Барометра»Не дуже популярний, але все ж таки телеграм канал, видав за три дні велику порцію вигідної для себе інформації, а краще сказати нісенітниці. Ми вирішили спробувати себе у ролі судів дуже відомого телешоу і оцінити весь цей потік, як у фіналі проєкту:1.Закуска:«Ожеледиця в соусі з підсипним матеріалом від фахівця»Дуже тонкий підхід к проблемі, яка виникла, виникала і буде виникати у багатьох містах нашого регіону. Не найкраще впорались з цим явищем природи, але не так як описувалось у повісті «Барометра» Рецепт цієї страви (так ми назвемо намір Барометру) потроху підвести містян до «основної страви».2.Основна страва:«Перший зам, про варений у соусі разом з депутатами і спогадами про минуле»Тут автор вже знаходить винного у всьому, при чому одного його. Навіть винний в тому що ожеледиця прийшла у місто. Все це без фактів, але з спогадами про минуле і як завжди з твердженнями про швидке отримання підозри від правоохоронних органів. Рецепт страви: дуже нагло і не вкриваючи своїх намірів показати кого треба ще прибрати, щоб завести потрібну людину. 3.Десерт:« Герой рятівник з солодким опитуванням і легким натяком»Тут під солодкими гаслами про бездіяльність і обледеніння влади нам подають героя рятівника міста. Він прийде і кригу розтопить і місто виведе у топ 10 міст Європи. Вердикт:Нас намагаються нагодувати в кращому випадку не дуже якісним фаст-фудом) При чому жодного слова про бездіяльність пана мера, про безвідповідальність фахівців з РДА який заздалегідь знав про ніби то відсутність посипних матеріалів, про отримання нагород в той момент коли була важлива нарада по відключенням, про бажання розпилити бюджетні кошти по «своїм», яке зупинила небайдужість групи депутатів до Нового року, про цирк за участю мера і секретаря щодо законного бажання 18 депутатів провести позачергову сесію тільки з питаннями для містян без «Новорічного деребану». Все це і багато іншого просто забуто, а натомість банальна жага повернути давно втрачену можливість доторкнутися до бюджету міста хоча б на останок.P.S: редакція намагалась максимально іронічно донести до містян реальну ціль псевдо реформаторів і борців за якісне життя у місті на медійному полі.Довіряйте тільки надійним телеграм каналам!!!