Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінниця NOW
Añadido 14 jul. 2024

Вінниця NOW

@vinnytsia_now
Número de suscriptores: 333
Fotos: 5,460
Videos: 2,460
Enlaces: 1,100
Descripción:
Вінниця NOW - новітній вінницький медіахаб, який транслює живий фаховий погляд на події та загальний розвиток всієї Вінничини. Наш YouTube: https://youtube.com/channel/UCtmXyEZJxP3FWUlyyREi87w

👥 Número de suscriptores

333
Promedio/Día:: +13
Promedio/Tiempo:: +9
Promedio/Mes:: +5

👁️ Vistas promedio por mensaje

64
Promedio/Día:: 65
Promedio/Tiempo:: 68
ERR: 19.22%

📊 Mensajes por Día

3.2
Último día: 8
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 3.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 67 26-01-08 09:50
👆👆👆А за цю некомпетентність добрі патріоти та "слуґі народа" нікого не хочуть "відправити в піхоту"?Коли військова (!) адміністрація на 70% окупованої області, внесеної в конституцію рФ, називає наступ на обласне місто "ІПСО", продовжуючи традиції "шашликів" та "2-3 нєдєль".Тепер "розширюють" вони евакуацію, ти диви, як неочікувано.А може менше треба було мільярдів (буквально) заривати в землю і пиляти на беглуздих "будівництвах", замість займатись ППО, РЕБ, дронами, фортифікацією?Якої ефективності ви хочете від армії, маючи таке в тилу?Коли окупанти вже в Гуляйполі та Степногірську, а два райони Запоріжжя зносять КАБами - ці "стратєгі" ремонтують фасади, реконструють фонтани, ілюмінують лікарні, і вперто вливають чергові 230 мільйонів на "підземні школи" ледь не на ЛБЗ.Бо Єрмаковська система міні-міндічєй має забезпечувати акціонерів "двушечкамі", це святе для цих кончених.Зато потім вимагають подвигів від військових, щоб ті виправляли кров'ю цю лицемірну діч, ще накручуючи населення своєю позітівною пропагандою проти "некомпетентних" офіцерів. Ну то побачите, що буде ще за рік.
👁 60 26-01-06 14:53
💥У ніч на 6 січня українські сили трішки покошмарили рф. Пожежі та вибухи зафіксовані щонайменше на нафтобазі, нафтохімічному підприємстві та поблизу складів із боєприпасами.У Липецькій області після падіння безпілотника спалахнула пожежа на промисловому об’єкті в Усманському окрузі. Йдеться про Усманську нафтобазу, де зберігаються нафтопродукти, які можуть використовуватися для забезпечення військових частин рф і логістики техніки. Удар підтверджують також українські моніторингові канали.Паралельно повідомляється про атаку на великий нафтохімічний завод у Стерлітамаку — один із ключових об’єктів російської хімічної промисловості, що вже зазнавав ударів раніше. Місцеві жителі повідомляли про вибухи та роботу ППО, а також про цільове ураження промислової зони. Підприємство виробляє, зокрема, авіаційний бензин і синтетичні матеріали, які використовуються у військовому секторі рф.Характер цілей свідчить про системний тиск на паливну базу та виробничі ланцюги, що забезпечують російську армію.
👁 67 25-12-31 22:01
У новий 2026 рік ми заходимо із графіками відключень три через шість. Із моніторинговими групами і картою повітряних тривог у швидкому доступі. Із тривожними новинами про рух на фронті і плутаними повідомленнями про домовленості про мир.Наша команда за рік перетягала на фронт геть усе — від дронів, «Цукорків» до важкої техніки і генераторів. Понад сто п’ятдесят поїздок і передач, ще більше зустрічей з нашими воїнами.Ми бачилися з кимось із вас на судах і під час звільнення політичних в’язнів Банкової.Всі разом слідкували за новинами під час унікальної для всього світу операції «Павутина», та із задоволенням рахували знищені русняві літаки, які випускали ракети по мирних містах. Раділи за своїх, коли наші неймовірні пілоти-дронарі маленькою FPVшкою відправили на той світ гелікоптер ворога разом з бурятською командою.Всі разом оплакували нашого загиблого друга і великого українця Андрія Парубія.Всі разом — з обуренням спостерігали як в судовій системі вскривається «спрут Портнова», який отримав квиток на концерт Кобзона десь на Іспанщині.Ми всі — були приємно здивовані, пишалися неймовірно тисячами молодих людей, які вийшли під театр Франка із картонками. Які своєю енергією, вірою, силою правди не допустили остаточної узурпації влади.Найбільш гостросюжетним серіалом року, безперечно, для нас були плівки НАБУ. Викриття корупції в найвищих кабінетах країни. Розчарування, обурення, втрата довіри…Це був важкий рік. Рік, коли ми всі мали маленький шанс, коротке вікно можливостей завдяки дипломатії домогтися швидкого миру для України. Але цей шанс змарновано, і нині вся країна, затамувавши подих, слідкує за перебігом перемовин. Ми всі рахуємо дні. Дні, коли закінчиться відлік втрат — людей, територій. Коли ми не будемо змушені обирати — гідність чи капітуляція.Але я дивлюся в майбутнє із оптимізмом. Бо стільки, скільки ми всі пройшли, пережили і вижили, мабуть, не пережила жодна нація світу. А саме тому будьте впевнені: ми вистоїмо.З Новим Роком! Слава Україні!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 50 25-12-30 12:45
Я вам зраду принесла В оточенні президента розгортається чергова критична історія, яку намагаються «порішати» максимально тихо і швидко.Йдеться про сина Сергія Шефіра — людини з найближчого кола Зеленського. За наявною інформацією, він пов’язаний із фігурантами корупційних схем і працював помічником особи, яка місяцями перебувала під негласним прослуховуванням, домовлялася про тіньові бюджети та фігурувала в історіях із регулярними грошовими виплатами депутатам.За кулісами вже говорять, що НАБУ готується до процесуальних дій. Саме тому зараз запущено екстрений план — не розслідувати, а вивезти.За цим планом, виїзд збираються організувати не просто через Держприкордонслужбу, а із залученням можливостей зовнішньої служби розвідки, щоб усе відбулося без зайвих очей, публічності та слідів.Прямо зараз силові та «спеціальні» структури фактично ставлять собі запитання:чи брати участь у цій операції і брати на себе відповідальність —чи відмовитись і не стати співучасниками майбутнього кримінального провадження.Це не про безпеку держави.Це не про національні інтереси.Це про порятунок «свого» за будь-яку ціну.Події розгортаються в ці години.І якщо ця людина опиниться за межами України, не буде сенсу робити вигляд, що «ніхто нічого не знав».Тоді всі прекрасно знатимуть, хто дав команду і хто її виконав.
👁 97 25-12-18 13:43
😰 Трагедія на Вінниччині: від голоду помер 10-річний хлопчик з інвалідністюДитина не їла щонайменше два місяці.Він мав інвалідність з народження, не міг себе захистити й був повністю залежний від дорослих.З травня 2025 року хлопчик перестав відвідувати школу. Його стан стрімко погіршувався.Мати не зверталася до лікарів.❗️Найстрашніше — соціальні та медичні служби знали.З серпня по грудень вони неодноразово приходили в родину, бачили умови, фіксували погіршення стану дитини в документах…Але нічого не зробили, щоб урятувати життя.👉 Дитину не вилучили👉 Лікування не забезпечили👉 Захисту не надалиЗа даними слідства, поєднання дій матері та бездіяльності служб призвело до смерті хлопчика.🔒 Матір затримано. Їй оголошено підозру у залишенні в небезпеці, що спричинило смерть дитини, та злісному невиконанні батьківських обов’язків. Раніше її вже притягували до відповідальності.⚖️ Але відповідальність буде не лише для матері:— підозра працівнику соцслужби — за неналежний захист життя дитини;— підозра сімейному лікарю — за неналежне виконання професійних обовʼязків.🕯 Хлопчик помер не від хвороби.Він помер від байдужості дорослих.Це злочин. І це має мати імена та вироки.
👁 88 25-11-21 14:41
Скоро мине рік від запровадження незаконних санкцій. Президент Зеленський обіцяв, що правоохоронні органи зможуть довести нібито «виведення мною коштів з країни». Досі ніяких доказів немає. Мабуть, час визнати, що це була брехня?Бо жодної копійки не було виведено. А мільярди з Фонду Порошенка йшли виключно в одному напрямку — на фінансування й підтримку Збройних Сил України. На те, чим особисто представники влади не займаються. Їх більше цікавить не як виділити власні кошти на армію, а як дерибанити бюджет.Існує два варіанти розвитку цих подій: або пан Пронін дезінформував президента, надавши брехливу інформацію про мене, а президент щиро йому повірив. Або це одна злочинна організація. Про це можуть свідчити не тільки крадіжки під час будівництва фортифікаційних споруд, що довело НАБУ. А й те, що на оприлюднених записах обговорювали 2 мільйони, які підуть до москви. Що це як не державна зрада? А ще раніше представники влади переказали через Болгарію гроші до росії за реактори.Зі мною вирішили розправитися за те, що заважав представникам влади красти, і не лише на Енергоатомі.Ми продовжимо боротися за відновлення демократії. Воєнний стан не давав владі права розправлятися з антикорупційними органами, з опозицією та громадськими активістами та дискредитувати Україну в очах всього світу.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 76 25-11-20 15:21
Гул, нові знайомства, гра на гітарі та атмосфера волонтерського хабу. Сьогодні сюди з’їхалися волонтери, військові та партійці з усіх куточків України. Колись Марина Порошенко запропонувала підтримувати волонтерські осередки по всій Україні й допомагати тим, хто допомагає війську. Результатом стала грантова програма Фонду Порошенка, у межах якої два роки тому переміг невеликий проєкт із плетіння сіток у Рівненській області. Там, у сільській школі, волонтери, вчителі й діти створили власний станок для нарізання спанбонду. Тоді ми особливо відчули, що ця робота важлива не лише для фронту, а й для об’єднання людей, для атмосфери взаємопідтримки та розуміння, що кожен може зробити свій внесок у перемогу. Такі проєкти справді єднають країну. Ба більше, маскувальні сітки використовують не лише для непомітності, а й для реального захисту від ворожих дронів. Певен, що кожен бачив, як їх вішають над дорогами чи технікою. Вони рятують не лише від виявлення, а й можуть пом’якшувати або відводити прямі удари БПЛА. Тому сьогодні передаємо 900 тисяч квадратних метрів основ для маскувальних сіток. Вони поїдуть по всій країні: спершу стануть осередком об’єднання людей, а згодом — перетворяться на захист українського війська. Особливо це важливо зараз, коли стрічка новин переповнена історіями про корупцію, плівками «Міндіча» та новинами з фронту. Плетіння сіток — це теж спосіб психологічного відпочинку: безплатний, корисний і важливий для армії. Дякую Марині, яка веде цей проєкт від самого початку. Дякую Володимиру В’ятровичу та Софії Федині за те, що поділилися власним досвідом із невеликими волонтерськими фондами. Ми вже показали силу об’єднання на початку повномасштабного вторгнення — певен, зможемо показати її знову.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 66 25-10-27 11:39
😶‍🌫️ Санкції Трампа проти російської нафти й газу вже дають ефект — The GuardianНові санкції адміністрації Дональда Трампа проти російської енергетики почали діяти негайно, різко скоротивши потоки російської нафти до Індії та Китаю. Президент США прагне позбавити кремль основного джерела фінансування війни проти України, використовуючи економічний тиск як інструмент досягнення миру.Протягом кількох годин після запровадження санкцій проти «Роснефти» та «Лукойлу» ціни на нафту на світових ринках зросли на 6%, а найбільші нафтопереробні заводи Індії та державні компанії Китаю тимчасово призупинили закупівлі російської нафти. За даними аналітика Центру досліджень енергетики та чистого повітря (CREA) Люка Вікендена, потенційна втрата цих ринків може позбавити Кремль до 7,4 млрд доларів щомісячних доходів, з яких понад 3,5 млрд напряму надходять до військового бюджету. У вересні обсяги імпорту російської сирої нафти Індією вже впали на 38%, до найнижчого рівня з 2022 року. Загальні енергетичні доходи росії впали на 4% за місяць, до мінімуму з початку повномасштабного вторгнення. Водночас Пекін звинуватив Вашингтон у «економічному примусі» та пригрозив «контрзаходами» у разі шкоди своїм інтересам.На тлі цих подій Європейський Союз, попри санкції, залишається найбільшим покупцем російського зрідженого природного газу (приблизно 50% експорту) та основним імпортером трубопровідного газу (35%). Найактивніше російське викопне паливо купують Угорщина та Словаччина, тоді як Франція, Бельгія й Нідерланди продовжують закупівлі СПГ, частково для його реекспорту в інші країни ЄС.Санкційна політика Трампа може не лише послабити російську економіку, а й зміцнити позиції США як провідного постачальника енергоресурсів до Європи. Водночас, як зазначив директор Центру фінансів і безпеки Том Кітінге, ЄС несе «ганебну пляму», фінансуючи Кремль навіть через обмежені закупівлі російського палива: «США зробили за 24 години більше, ніж Європа за пів року. Питання лише в тому, скільки українців загине до 2027 року, коли ЄС обіцяє повністю відмовитися від російського газу».
👁 101 25-09-25 19:33
Я тричі перечитав те, що написано на сторінці депутата ВР, Миколи Княжицького. Потім вдихнув, видихнув і знов декілька разів перечитав. Мало лі? Може здалося? Ні, не здалося… Виявляється, що деякі депутати ОПЗЖ разом із Слугами народу, (хоча іноді можна припустити, що це одне і теж), вирішили, що ЗСУ обійдеться без допомоги від Петра Порошенка.Я спробую пояснити нормальною мовою. Максимально нормальною, хоча зізнаюсь, що хочеться послати Яременко і всю цю ЗЕлену кодлу так далеко, що «русский военный корабль», вдруге втопиться від заздрощів. Але я все ж таки спробую.Отже. Максимально просто. На простих прикладах..✔️ Дрони «Посейдон» від Петро Порошенко. Велике розвідувальне крило дальньої дії. БПЛА полетів, побачив скупчення техніки, (або особового складу), Хаймарс навівся та уразив ціль. Як результат певна частина техніки БМП, БТР, БМД і частина окупантів вже ніколи не доїдуть до передової. Тобто, «Посейдони» рятують життя наших воїнів. Не було би їх в підрозділах, ну ви зрозуміли, да?✔️ Дрони fpv. Майже рік тому, Олексійович почав возити їх на фронт. Тисячами штук. Варто зауважити, що мова йде саме про якісні дрони, які не треба «обробляти напильником». Виліт. Ураження. Виліт. Знищення. Жива сила ворога. Техніка. Від мотоциклів до танків та САУ. Все до чого можуть дотягнутись розлючені «шалені бджілки». Немає дронів, немає ураження. Відповідно окупанти відчувають себе спокійно. І так же спокійно йдуть на штурм… Продовжувати? Скільки було вражено техніки та особового складу ворога завдяки ФПВ-дронам, які Порох привіз на фронт і скільки відповідно це врятувало життів українських воїнів, на це питання відповідь знайдіть самі?!✔️ Про користь від нічних Мавіків, зарядних станцій, комплексів РЕБ, (зокрема Ай-Петрі), вантажівок і так далі розповідати? Скільки все це прямо, або опосередковано врятувало життів українських воїнів РОЗПОВІДАТИ? Я можу, мені не важко…І мʼяко кажучи мені не дивно, що Слуги народу разом із своїми кентами з ОПЗЖ вирішили, що ЗСУ обійдеться без допомоги Петра Порошенка??? Дійсно, а про що ще можуть думати і головне мріяти ті, хто останні роки живуть мантрою, «чим гірше війську тим краще їм та їх господарям»! Як командир підрозділу ударних БПЛА, скажу дві речі. «Дякую, Петро Олексійовичу за врятовані життя українських воїнів». І друге… «Дайте війську ще дронів. Тисячі. Тих самих якісних дронів, які ви завжди привозили, бо без них важко знищувати окупантів тим самим прикривати піхоту, а іноді і неможливо». (Друзі. Буду вдячний за репост)
👁 82 25-09-10 12:24
‼️До кінця року на фінансування української армії не вистачає 300 мільярдів гривень. В умовах війни роздавати десятки мільярдів на все, що заманеться - або свідомий саботаж нашої обороноздатності на рівні уряду, або гонитва за популізмом, ціною життів наших захисників.✔️Нещодавно Верховна Рада України перерозподілила 40 мільярдів гривень (!!!) державного бюджету за законопроєктом з «гучною» назвою - щодо фінансового забезпечення сектору безпеки і оборони та вирішення першочергових питань(№ 13439-3). Проте де-факто туди напхали все — від фінансування «Укрзалізниці» до проєктів соціально-економічного розвитку. Хоча саме ці ресурси можна було б вже перенаправити на сектор оборони, якому критично не вистачає коштів. Європейська Солідарність закликала більшість зупинитися. Але «слуги» разом із ОПЗЖ протягли законопроєкт через парламент та легалізували дерибан бюджету під час війни.✔️До 15 вересня уряд має подати на розгляд парламенту бюджетну резолюцію на наступний рік — і ми побачимо, наскільки реалістичним буде бюджет-2026. Бо цього року ВР, як і попереджала «ЄС», прийшлося неодноразово переглядати бюджет, аби закрити діри в секторі оборони. В липні ми спрямували 400 млрд на безпеку і оборону, а вже зараз знову дірка в 300 млрд. Але влада й далі продовжує парад бездумного популізму, заграє з громадянами та продовжує роздачу «плюшок» у вигляді кешбеку і «Вовиної тисячі», замість чіткого фокусу на обороноздатності держави. Ми будемо вимагати під час бюджетного процесу - 2026 відмовитися від всіх другорядних видатків і спрямувати все на посилення ППО і виробництва зброї, на забезпечення нашої Армії.@Ірина Фріз