Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінниця NOW
Añadido 14 jul. 2024

Вінниця NOW

@vinnytsia_now
Número de suscriptores: 333
Fotos: 5,460
Videos: 2,460
Enlaces: 1,100
Descripción:
Вінниця NOW - новітній вінницький медіахаб, який транслює живий фаховий погляд на події та загальний розвиток всієї Вінничини. Наш YouTube: https://youtube.com/channel/UCtmXyEZJxP3FWUlyyREi87w

👥 Número de suscriptores

333
Promedio/Día:: +13
Promedio/Tiempo:: +9
Promedio/Mes:: +5

👁️ Vistas promedio por mensaje

64
Promedio/Día:: 65
Promedio/Tiempo:: 68
ERR: 19.22%

📊 Mensajes por Día

3.2
Último día: 8
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 3.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 66 26-02-25 20:53
Сьогодні Президент України Володимир Зеленський присвоїв військове звання бригадного генерала командиру 1-го корпусу НГУ «Азов» Денису «Редісу» Прокопенку.Денис Прокопенко став до лав «Азову» влітку 2014 року. Він пройшов шлях від солдата до бригадного генерала. Брав участь у боях за Мар'їнку, Іловайськ, а в боях за Широкине вже командував ротою. У віці 26 років він став командиром ОЗСП «Азов» — наймолодшим командиром в історії Національної гвардії та Збройних сил України. Далі були бої на Світлодарській дузі, оборона Маріуполя і полон. Повернувшись з полону, «Редіс» одразу розпочав виконувати свої обов'язки командира 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» і згодом став командиром 1-го корпусу НГУ «Азов».Вплив Дениса Прокопенка на розвиток «Азову» та його бойовий шлях неможливо переоцінити. На нього рівняються, а його відданістю справі захисту України захоплюються. Він є прикладом справжнього воїна та мужнього офіцера нового українського війська.Особовий склад 1-го корпусу НГУ «Азов» вітає Дениса «Редіса» Прокопенка з новим військовим званням. Честь служити під твоїм керівництвом, командире!
👁 32 26-02-24 10:11
Росіяни мріяли, що в Україні їх зустрічатимуть хлібом-сіллю. Натомість їх зустріли прокльонами та матюками. ❤️‍🩹Генічеськ на Херсонщині, 24 лютого.«Ви прийшли на нашу землю. Покладіть насіння собі в кишені, щоб коли вас вб'ють проросли соняшники». Жінка облаяла російського військового у тільки-но окупованому місті.❤️‍🩹Дніпрорудне на Запоріжжі, 27 лютого.Місцеві жителі на чолі з мером Євгеном Матвєєвим (загинув у російському полоні в 2024 році) вийшли назустріч російським танкам та змусили їх відійти від міста.❤️‍🩹Бердянськ на Запоріжжі, 28 лютого.У вже окупованому місті люди вийшли на протест, «послали» окупантів — і ті вивели військову техніку з центру. Жителі міста скандували «Ідіть додому» та «Бердянськ – це Україна».❤️‍🩹Старобільськ на Луганщині, 2 березняЛюди перегородили дорогу російським танкам, вийшовши на мітинг із державними прапорами та гімном України. У відповідь росіяни пустили автоматні черги, аби залякати мешканців. Місцеві відповіли скандуванням слова «убивці!».❤️‍🩹Енергодар на Запоріжжі, 2 березняОкупанти підійшли впритул до міста. Місцеві мешканці та співробітники Запорізької атомної електростанції вийшли до блокпостів, щоб не пропустити російських військових.❤️‍🩹Херсон, 5 березня. Місцеві жителі вийшли на багаточисленний мітинг проти російської окупації. Місто скандує: «Пішли звідси» та «русскій солдат – фашистський окупант».❤️‍🩹Скадовськ на Херсонщині, 17 березня.Місцеві жителі зняли російський триколор з міськради у вже окупованому місті.Цивільний спротив на тимчасово окупованих територіях триває досі.
👁 61 26-02-18 11:24
Вийшло резонансне інтерв'ю Валерія Залужного агентству Associated Press (AP), опублікованого 18 лютого 2026 року. Це перша масштабна розповідь екс - головнокомандувача про внутрішні конфлікти з політичним керівництвом країни після початку повномасштабного вторгнення. Залужний підтвердив, що у вересні 2022 року десятки співробітників СБУ прийшли з обшуками до його командного пункту. У цей момент там перебували британські офіцери, що додало ситуації особливої напруги. Формальною причиною була ухвала суду на обшук за адресою, де нібито діяв стриптиз-клуб, пов'язаний із криміналом. Залужний стверджує, що заклад закрився ще до повномаштабного вторгнення московії, а спецслужби не могли не знати, що там розташовано стратегічний військовий об'єкт. Екс-головком назвав це "актом залякування". Він повідомив, що зателефонував керівнику Офісу Президента Андрію Єрмаку і попередив: якщо рейд не припиниться, він викличе військові підкріплення до центру Києва для захисту пункту управління. За словами Залужного, тодішній очільник СБУ Василь Малюк запевняв, що не знав про операцію і пообіцяв "розібратися".Залужний охарактеризував цей епізод як критичний момент, що серйозно підірвав довіру між військовим командуванням та Банковою в період, коли єдність була життєво необхідною. Також у цьому інтерв'ю Залужний згадав про розбіжності щодо стратегії контрнаступу 2023 року та тиск політичного керівництва стосовно військових планів. Ці одкровення вже опубліковані провідними українськими медіа, зокрема Апострофом та Washington Post.Хто хотів почути і зрозуміти, той почув і зрозумів. Хто шукає привід накинути на Залужного - накине.
👁 55 26-02-16 12:47
Мало наша влада освоїла грошових потоків, треба ще! МОЗ хоче встановити ручний контроль над ринком клінічних досліджень. Про це оприлюднено відповідний проєкт наказу. Я вже отримую купу звернень від лікарів і громадськості про цю «геніальну» ініціативу. Під красивими словами про «впорядкування» та «посилення ролі університетських клінік» ховається проста річ - встановлення адміністративного контролю над багатомільйонним ринком клінічних досліджень.Суть пропозиції - обмежити коло закладів, які можуть проводити клінічні дослідження, та запровадити спеціальний «перелік МОЗ». Хто в переліку - працює. Хто ні - вибуває з ринку.Зараз громадськість звертається і до МОЗ, і до профільного комітету Ради, вказуючи, що тут є ризик антиконкурентних дій.Бо це означає, що купа лікарень буде витіснена з ринку, концентрація досліджень у вузькому колі установ і перерозподіл фінансових потоків.Ну це нам все знайомо. Знову про більше думають не про лікарів і людей, а про те, який би ще грошовий потік взяти під контроль. Ось така «реформа».
👁 53 26-02-16 09:13
4 500 000 000 гривень. Готівкою.Це сума грошей, які колишній міністр Галущенко, за даними НАБУ, вкрав на українській енергетиці, яку він очолював. Галущенко був вибором Зеленського на цю посаду - без схвалення президента в Кабмін нікого не призначали.Я з 2023 року публічно розкривав крадіжки в Енергоатомі і звертався до правоохоронців з приводу закупівель для окупованої російською мерзотою Запорізької АЕС. Тоді лише на кейтерінг для буфету захопоеної станції Енергоатом витратив 250 млн грн, а серед зовсім екзотичних придбань був корм для риб. Тимчасова слідча комісія ВР з питань закупівель, куди я входив, теж знайшла багатомільйонні перевитрати Енергоатома, проте Державна аудиторська служба казала, що там окей.Потім у справі Міндича виявилось, що це все і набагато більше зникло в кишенях друзів і вірних чиновників президента. Ну а «двушка в москву» та «дєнєг жалко» на захист енергетичних обʼєктів стали одною з причин чому гєроя россіі отримав Андрій Деркач - зрадник України та колишній босс Галущенка, Миронюка та інших викритих схемщиків. Бо вони не тільки розкрадали, а і зривали програму захисту енергетичної безпеки: якби розгалужену мережу газогенерації почали активно розвивати після зими 2022/23, то сьогодніми не мали би таких блекаутів, а енергосистема не існувала на грані колапсу. Із завданням москви вони впорались.Ну і треба памʼятати, що люди Деркача отримали контроль за Енергоатомом, а потім і за всією енергетикою України саме від Зеленського. То була подяка за дискредитацію Порошенка, а насправді - спецоперацію ФСБ проти Порошенка і Байдена з оприлюдненням записів, які називали «плівками Деркача». Ці записи офіс президента намагався використати для кримінальних справ, щоправда безуспішно - довелося закривати коли Байден став президентом США.На мою думку, Галущенко абсолютно справедливо отримав підозру від НАБУ. Ще одна людина Деркача буде відповідати за корупцію. А от за державну зраду підозри йому нараі немає і СБУ робить вигляд, що не помічає в діях цієї особи нічого поганого. Бо якщо помітить, то доведеться подивитись і вище. А там - начальство.
👁 78 26-01-30 09:37
🤯Люди, які завозять генератори, змушені платити 20% мита, — Ніна Южаніна.Народна депутатка з фракції "Європейська Солідарність" прокоментувала рішення уряду про надання державної допомоги від 100 до 300 тис. грн для ОСББ, житлових і обслуговуючих кооперативів та управителів багатоквартирних будинків — на закупівлю генераторів, акумуляторів, інверторів та іншого енергообладнання.Вже сьогодні і вчора громадяни та бізнес намагаються ввезти на митну територію України генератори. І тут халепа. Для розмитнення всіх типів дизельних генераторів необхідно сплатити ввізне мито та 20% ПДВ. Як і щодо бензинових генераторів потужністю до 7,5 кВт, – повідомила вона. Южаніна зазначила, що це через те, що Податковим та Митним кодексами для відповідних типів генераторів не передбачено податкові пільги.Електроенергії та тепла немає, та ще й заплати податки при ввезенні генераторів (не говорячи про наступні не малі витрати на придбання пального для генераторів, у складі ціни якого теж не малі податки – ПДВ та акциз: 18,5 гривень у літрі бензину та 15,5 гривень у літрі дизелю, – розповіла Южаніна.
👁 68 26-01-23 15:21
СБУ оприлюднила допит рашиста, який разом зі співслужбовцем розстріляв 9 українських військовополоненихСлужба безпеки України зібрала масштабну доказову базу та «розколола» військовослужбовця зс рф, який разом зі своїм спільником розстріляв дев’ятьох українських полонених під час боїв на Курщині.Як встановило розслідування, воєнний злочин скоїв військовослужбовець 155-ї окремої бригади Тихоокеанського флоту рф Сергій Скобєлєв.У жовтні 2024 року він, як керівник штурмової групи рашистів, отримав наказ атакувати позиції Сил оборони України в Курській області. Загін Скобєлєва застав зненацька одну із груп наших воїнів і за результатами бою взяв у полон дев’ятьох військових.Полонених змусили роздягнутися та лягти на землю. Щоб заспокоїти та не допустити спротиву українців, їм пообіцяли відправку на обмін.Утім, за наказом свого командира Скобєлєв разом зі спільником розстріляв усіх захоплених українських військовослужбовців з табельної зброї. Після цього штурмова група рф зібрала мобільні телефони та рації загиблих і продовжила бойові дії.Через тиждень після цього Сергій Скобєлєв потрапив у полон до Сил оборони України. Спочатку він не зізнавався у скоєному, але співробітники СБУ зібрали необхідні докази, які змусили рашиста визнати свою провину.Вчинений злочин є тяжким порушенням Женевської конвенції та інших міжнародних документів, які визначають правила поводження із військовополоненими. Йому готується повідомлення про підозру. Зловмисник понесе відповідне суворе покарання.
👁 80 26-01-22 18:38
📍 У Вінниці підготували план дій на випадок тривалих відключень електроенергіїМіські служби розробили алгоритм роботи, щоб місто функціонувало навіть за умови тривалого знеструмлення.🔥 Тепло та гаряча водаУсі котельні, ЦТП та ІТП забезпечені генераторами й працюватимуть безперебійно. Опалення збережуть, однак гарячої води не буде. ОСББ з власними котельнями мають заздалегідь подбати про запаси пального. Для будинків з електроопаленням, зокрема в мікрорайоні Академічний, ДСНС розгорне два мобільні пункти обігріву.💧 Водопостачання«Вінницяоблводоканал» має затверджений план роботи у кризових умовах. За потреби буде організовано підвіз питної води в райони, де немає криниць.🚌 ТранспортУ разі зупинки електротранспорту на маршрути можуть вийти 55 автобусів і 216 маршруток. Вони не зможуть повністю замінити електротранспорт, але місто не залишиться без сполучення.🟡 Пункти незламностіМобільні пункти готові розгорнути протягом 8 годин у разі повного блекауту. Уже сьогодні починають роботу цілодобові стаціонарні пункти — у прозорих офісах, окремих школах і клубах за місцем проживання.
👁 65 26-01-20 16:18
🫡 Тримайте ще гарну новину: Проти Петрова з 14 січня 2026 року відкрита кримінальна справа СБУ по ч.1 ст. 111 КК - це державна зрада) Ось трохи деталей з ЄРДР:«Громадянин України Петров В.В., будучи блогером, телеведучим, а також продюсером ТОВ «Люмпен продакшн», діючи на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України, використовуючи власні медіа-ресурси, а саме медіапроекти «Ісландія», «Школа корупції» та «Люмпен шоу», надав іноземній державі – Російській Федерації, допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, тим самим вчинив державну зраду в умовах воєнного стану.Так, у своїх виступах Петров В.В. категорично заперечив факт вторгнення регулярних військ на територію України, вказуючи що війна є громадянською, а терористичні організації «ДНР» та «ЛНР» є державними утвореннями із власними органами влади, просував ідею відмови від українських державних символів, заради «примирення», свідомо проводив інформаційно-психологічні операції для зриву процесу мобілізації громадян до лав Збройних сил України.» 🕵️‍♂️Документи тут - https://youtu.be/OmWpkwegUZw?si=FBzVROjnRhCDf3RT
👁 93 26-01-15 21:33
⚡️Шмигаль заявив, що за дорученням Президента створив штаб із ліквідації наслідків ударів рф по енергетиці. А Президент тим часом провів вже енергетичний селектор…. Я просто сухо перерахую кількість штабів по енергетиці у нас тільки за останні роки: ▪️ координаційний штаб при Кабміні (підпорядковується Юлії Свириденко) ▪️ штаб при Офісі президента(заступник керівника ОП Віктор Микита)▪️координаційний штаб для захисту енергетики (підпорядковується Олексію Кулебі)▪️координаційний штаб підготовки до опалювального сезону 2025/2026 (підпорядковується Олексію Кулебі)▪️координаційний центр із питань управління регіонами, де ведуться або велися бойові дії, а також територіями, які були тимчасово окуповані (підпорядковується Олексію Кулебі)▪️ штаб для оперативного реагування на наслідки обстрілів рф у Києві (підпорядковується Тимуру Ткаченко)🤦‍♂️Це я вже не згадую, що у вересні 2022 року було призначено Міністра енергетики України Германа Галущенка керівником робіт з ліквідації наслідків воєнної надзвичайної ситуації державного рівня в електроенергетичних системах.Ну і на Ставці у нас теж люблять енергетику обговорити. Навіть дати задачу звільнити голову УкрЕнерго…..Я до чого…. Здається є певна кореляція між кількістю і швидкістю створення штабів та ситуації в енергетиці. Просто вона зворотна. 🤷‍♂️