Fuente
Вінниця NOW | ️Шмигаль заявив, що за дорученням Президента створив штаб із ліквідаці...
93 Vistas/Alcance
2026-01-15 21:33
Mensaje №11577
⚡️Шмигаль заявив, що за дорученням Президента створив штаб із ліквідації наслідків ударів рф по енергетиці. А Президент тим часом провів вже енергетичний селектор…. Я просто сухо перерахую кількість штабів по енергетиці у нас тільки за останні роки: ▪️ координаційний штаб при Кабміні (підпорядковується Юлії Свириденко) ▪️ штаб при Офісі президента(заступник керівника ОП Віктор Микита)▪️координаційний штаб для захисту енергетики (підпорядковується Олексію Кулебі)▪️координаційний штаб підготовки до опалювального сезону 2025/2026 (підпорядковується Олексію Кулебі)▪️координаційний центр із питань управління регіонами, де ведуться або велися бойові дії, а також територіями, які були тимчасово окуповані (підпорядковується Олексію Кулебі)▪️ штаб для оперативного реагування на наслідки обстрілів рф у Києві (підпорядковується Тимуру Ткаченко)🤦♂️Це я вже не згадую, що у вересні 2022 року було призначено Міністра енергетики України Германа Галущенка керівником робіт з ліквідації наслідків воєнної надзвичайної ситуації державного рівня в електроенергетичних системах.Ну і на Ставці у нас теж люблять енергетику обговорити. Навіть дати задачу звільнити голову УкрЕнерго…..Я до чого…. Здається є певна кореляція між кількістю і швидкістю створення штабів та ситуації в енергетиці. Просто вона зворотна. 🤷♂️