Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінниця NOW
Añadido 14 jul. 2024

Вінниця NOW

@vinnytsia_now
Número de suscriptores: 333
Fotos: 5,460
Videos: 2,460
Enlaces: 1,100
Descripción:
Вінниця NOW - новітній вінницький медіахаб, який транслює живий фаховий погляд на події та загальний розвиток всієї Вінничини. Наш YouTube: https://youtube.com/channel/UCtmXyEZJxP3FWUlyyREi87w
Fuente

Вінниця NOW | А за цю некомпетентність добрі патріоти та "слуґі народа" нікого не хо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінниця NOW Вінниця NOW @vinnytsia_now
67 Vistas/Alcance 2026-01-08 09:50 Mensaje №11532
👆👆👆А за цю некомпетентність добрі патріоти та "слуґі народа" нікого не хочуть "відправити в піхоту"?Коли військова (!) адміністрація на 70% окупованої області, внесеної в конституцію рФ, називає наступ на обласне місто "ІПСО", продовжуючи традиції "шашликів" та "2-3 нєдєль".Тепер "розширюють" вони евакуацію, ти диви, як неочікувано.А може менше треба було мільярдів (буквально) заривати в землю і пиляти на беглуздих "будівництвах", замість займатись ППО, РЕБ, дронами, фортифікацією?Якої ефективності ви хочете від армії, маючи таке в тилу?Коли окупанти вже в Гуляйполі та Степногірську, а два райони Запоріжжя зносять КАБами - ці "стратєгі" ремонтують фасади, реконструють фонтани, ілюмінують лікарні, і вперто вливають чергові 230 мільйонів на "підземні школи" ледь не на ЛБЗ.Бо Єрмаковська система міні-міндічєй має забезпечувати акціонерів "двушечкамі", це святе для цих кончених.Зато потім вимагають подвигів від військових, щоб ті виправляли кров'ю цю лицемірну діч, ще накручуючи населення своєю позітівною пропагандою проти "некомпетентних" офіцерів. Ну то побачите, що буде ще за рік.