Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінниця NOW
Añadido 14 jul. 2024

Вінниця NOW

@vinnytsia_now
Número de suscriptores: 333
Fotos: 5,460
Videos: 2,460
Enlaces: 1,100
Descripción:
Вінниця NOW - новітній вінницький медіахаб, який транслює живий фаховий погляд на події та загальний розвиток всієї Вінничини. Наш YouTube: https://youtube.com/channel/UCtmXyEZJxP3FWUlyyREi87w

👥 Número de suscriptores

333
Promedio/Día:: +13
Promedio/Tiempo:: +9
Promedio/Mes:: +5

👁️ Vistas promedio por mensaje

64
Promedio/Día:: 65
Promedio/Tiempo:: 68
ERR: 19.22%

📊 Mensajes por Día

3.2
Último día: 8
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 3.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 51 26-06-08 11:32
‼️Починається пленарний тиждень.Сьогодні важливе засідання бюджетного комітету щодо змін до Державного бюджету - 2026.Разом із колегами подали поправки, які фактично відображають відмінності нашого альтернативного законопроєкту до урядового №15224.Серед них:▪️ залишити 40 млрд грн Міністерству оборони, а не вилучати їх до резервного фонду;▪️ спрямувати кошти військового збору через спецфонд виключно на збільшення грошового забезпечення військовослужбовців;▪️ обмежити напрями використання коштів резервного фонду;▪️ дозволити збільшення грошового забезпечення військовослужбовцям СБУ, НГУ, ДПСУ та СЗРУ, але лише тим, які безпосередньо беруть участь у бойових діях;▪️ спрямовувати надходження від вивізного мита на товари військового призначення виключно на грошове забезпечення військовослужбовців;▪️ додатково збільшити на 7 млрд грн видатки Міноборони на грошове забезпечення за рахунок скорочення видатків на ДФРР, телемарафон та програму «Тисяча»;▪️ збільшити норматив зарахування військового ПДФО бригадам з 10% до 20%, що дасть їм додатково близько 7 млрд грн.І от уже з'являється інформація, що під час зустрічі з Президентом у п'ятницю було сказано майже всі поправки відхилити.‼️Як це розуміти?Хтось пояснив, що саме пропонується відхилити?Бо мова йде не про політичні забаганки.Не про рейтинги.Не про чергові бюджетні експерименти.Мова йде про грошове забезпечення військових, підтримку бойових бригад та пріоритети бюджету під час війни.Тому маю просте питання.Хтось взагалі читав зміст цих поправок?Чи рішення вже ухвалені, а аргументи нікого не цікавлять?І так кожного разу скажете.🤔 Навіть коли стосується наших військових. Мені боляче, чесно.📝нардепка «ЄС» Ніна Южаніна
👁 62 26-06-02 14:21
Ніч, яку щойно пережила Україна, знову сказала нам те, що ми, на жаль, давно знаємо: путін не хоче миру. Для нього мир — це поразка його імперської манії. Він не прагне припинення вогню і не має наміру добровільно завершувати війну. Він хоче, щоб Україна втомилася, щоб світ відвернувся, щоб страх став сильнішим за гідність, а виснаження — сильнішим за волю. Але війна залежить не лише від бажання диктатора. Війна — це ресурси, час, технології, союзники, економіка, стійкість суспільства і співвідношення сил. І саме тому сьогодні я хочу сказати дуже відповідально: Україна може бути близька до миру як ніколи за останні чотири роки. Йдеться про шанс припинити вогонь — негайно, без умов і всеосяжно. І розпочати переговори за участі Сполучених Штатів і Європи. Найімовірніше, ми говоримо про найближчі кілька місяців, коли збігаються військові, технологічні, економічні й політичні чинники, здатні створити для росії ситуацію, в якій продовження війни ставатиме дедалі дорожчим і небезпечнішим. Насамперед тому, що Збройні Сили України вкотре довели: найсильніша дипломатія починається там, де ворог розуміє ціну агресії. Час дипломатії дронів настав. Водночас маємо бути чесними із собою: перевага у технологіях не буває вічною. Ворог вчиться, адаптується, перебудовує захист, шукає слабкі місця і намагається наздогнати нас там, де сьогодні ми сильніші. Другий чинник — ситуація на фронті, де російська армія, попри весь блеф кремлівської пропаганди, буксує значно більше, ніж москва готова визнати. Третій чинник — міжнародний політичний календар, який не можна ігнорувати, якщо ми хочемо не просто правильно говорити, а реально впливати на рішення союзників. Сполучені Штати входять у період проміжних виборів до Конгресу, і нам треба тверезо розуміти: для американського виборця Україна не буде єдиною темою. Там будуть інфляція, світові ціни на енергоносії, Близький Схід, економіка, міграція, безпека. І якщо ми хочемо, щоб українське питання залишалося у фокусі не як проблема, а як стратегічний пріоритет вільного світу, діяти треба зараз. Якщо говорити мовою, яку розуміє сам путін, — це примус до миру. Тому найближчі місяці мають стати часом максимальної концентрації держави. Посилювати фронт, нарощувати виробництво зброї, масштабувати дрони, РЕБ і далекобійні рішення, зміцнювати економіку воєнного часу, працювати із союзниками не в режимі прохача, а в режимі держави, яка пропонує спільну стратегію безпеки для всієї Європи. І так само важливо — навчитися говорити одне з одним усередині країни. Наша команда готова надати весь свій досвід, усі міжнародні контакти й усі можливості, здобуті за десятиліття роботи в українській політиці, дипломатії та безпековій сфері. Бо історія не завжди відчиняє двері широко. Іноді вона лише на мить залишає шпарину. Але народи, які хочуть жити, мають встигати пройти навіть крізь неї. Я хочу, щоб українці почули головне: мир можливий. путін хоче, щоб ми звикли до темряви. Але Україна вже не раз доводила, що після найтяжчої ночі вона не просто чекає світанку — вона здатна сама вмикати світло і будувати своє майбутнє.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 84 26-05-28 14:01
🚨 Скандал у Барі: тонни гуманітарки 2022 року згнили в підваліУ місті Бар на Вінниччині вибухнув резонансний скандал. Небайдужі місцеві жителі та військовослужбовець опублікували фото і відео, на яких видно сотні банок консервів з маркуванням березень 2022 року, дві армійські польові кухні та протигази, які зберігалися в підвальному приміщенні.Банки з тушонкою повністю вкрилися іржею, продукція зіпсувалася.Що кажуть у міській раді:• У 2022 році громада спільно виготовили 77 068 банок тушонки.• 76 238 банок передали на фронт, переселенцям та у прифронтові території.• Залишок (830 банок) — це офіційний матеріальний резерв громади.• Підвал є приватним, міська рада користувалася ним на підставі договору відповідального зберігання від 14 березня 2022 року.• Протигази та інші речі, за словами мерії, не належать громаді.Ситуація вже активно обговорюється в місцевих чатах і соцмережах. Багато людей обурені: як гуманітарка, яку збирали всім миром для ЗСУ на початку вторгнення, могла просто згнити?
👁 94 26-05-13 11:14
⚡️⚡️Уражено нафтовий термінал “Таманьнефтегаз”, пункти управління та зосередження живої сили противника12 травня та в ніч на 13 травня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об’єктів російських окупантів.⚡️Зокрема, уражено нафтовий термінал “Таманьнефтегаз” у населеному пункті Волна (Краснодарський край, рф). На території об’єкта зафіксовано пожежу. Ступінь завданих збитків уточнюється.“Таманьнефтегаз” – один із ключових російських нафтових терміналів поблизу порту Тамань на узбережжі Чорного моря. Термінал використовується для перевалки нафти, мазуту, дизельного пального та зріджених вуглеводневих газів. Комплекс має резервуарний парк великого обсягу.Об’єкт задіяний у забезпеченні пальним російських окупаційних військ.⚡️Також уражено командно-спостережні пункти противника у районах Старомлинівки, Соледара та Комишувахи на ТОТ Донецької області.⚡️Крім того, уражено пункт управління БпЛА противника у Мирному на ТОТ Донецької області.⚡️Також українські воїни били по районах зосередження живої сили противника у Кінських Роздорах Запорізької області, Олешках Херсонської області, Тьоткіному Курської області рф, Наумовці Бєлгородської області рф, а також у районах Мирного та Рівного на Донеччині й Варачиному Сумської області.💪Сили оборони України й надалі системно завдаватимуть уражень з метою припинення збройної агресії рф проти України.💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 58 26-05-05 12:11
🏦Наглядову раду Сенс Банку обирали, зокрема, депутатка Аллахвердієва, яка мала підозру за незаконне збагачення та заступниця голови ОП Ірина Мудра (яка за інформацією Петра Порошенка впливала на суддів ВСУ у справі про санкції).Заступник міністра фінансів Юрій Драганчук на засіданні ТСК пояснює процедуру формування наглядової ради Сенс Банку: після переходу банку у державну власність відібрали HR-компанію Executive Search Ukraine, затвердили профілі кандидатів, сформували довгий список, потім короткий список, провели співбесіди і передали кандидатури на затвердження Кабміну.До комісії входили представники Мінфіну, Мінекономіки, Верховної Ради та Офісу Президента. Але є нюанс: від ВР була депутатка Аллахвердієва, яку згодом підозрювали у незаконному збагаченні, від ОП - Ірина Мудра.Доповідаючий Юрій Драганчук, до речі, не голосував за деякі кандидатури, напевне, знав про корупційний слід.. хоча спочатку сказав, що не памʼятає, чому не голосував за деякі кандидатури. На питання, чи здійснювався на нього тиск - сказав, що ні. 👉Нагадаю, що на "плівках", чути розмови Цукермана і Веселого про кандидатури до наглядової ради Сенс Банку, яка дивним чином «співпала» з фінальними призначеннями Кабміну.
👁 60 26-05-01 17:52
Судячи з усього шалений скандал із Міндічгейтом доволі сильно струснув Банкову і вони вирішили чимось відволікти увагу суспільства. Тому раптом зʼявився текст із ось такий потужним заголовком… «Президент Зеленський про реформу армії». Що ж, давайте подивимося що обіцяють? «Грошове забезпечення зросте. Мінімальний рівень – не менше ніж 30 тисяч гривень для тилових посад. Для бойових позицій – більше в рази». ✔️ Для бойових посад, чи бойових позицій? Що значить у вашому розумінні - бойова позиція? Бо піхота на передовій, розрахунок САУ «Богдана» в десяти кілометрах від передової, чи розрахунок «Хаймарс» в двадцяти км (а то і більше) - це все бойові позиції. В рази, це скільки? В два рази, це теж… в рази. «Контракти для піхотинців мають передбачати виплати у межах 250–400 тисяч гривень». ✔️ Чудово! Дійсно! А ті хто не захочуть підписувати контракти, вони пролітають повз цих виплат, чи як?«Контрактна система буде посилена і розширена. Це має забезпечити впровадження чітких термінів служби». ✔️ Знов таки питання до мобілізованих, себто тих, хто досі не підписав і не хоче підписувати контракт. Які у них терміни служби будуть? Чи мова йде виключно про контрактників, а інші… та й і хєр із ними!«Вже з 2026 року планується початок поетапного звільнення зі служби тих, хто був мобілізований раніше». ✔️ Яким чином? І слово «планується» аж ніяк не означає «почнеться», тим паче «буде виконане». Ба більше, якщо людина, яка була мобілізована у 2022 році, зараз підпише контракт, то це його вже не стосується? А якщо не підпише, то чи стосується його суттєве підвищення виплат та чіткі терміни служби, (про що йшлося вище)?«Ключові деталі будуть погоджені в травні. У червні реформа стартує». ✔️ Чому ж тоді вкинули сирий текст з загальних фраз?
👁 64 26-05-01 12:38
ℹ️Уряд змінив правила програми «Скринінг 40+» (Постанова КМУ №551 від 29.04.2026).📌 Що змінилось:👉 тепер використати 2 000 грн потрібно протягом 2 місяців з моменту зарахування(раніше — значно довший термін)👉 для тих, хто вже отримав кошти:— також 2 місяці (з дня набрання чинності Постанови - до 29.06.2026)— інакше гроші повертаються державі❗️Тобто фактично держава скорочує час і обмежує можливість скористатися програмою📊 А тепер цифри:• понад 200 тис. осіб отримали кошти• лише 18 тис. реально пройшли обстеження👉 фактичні витрати: 36 млн грн❗️І тут головне.Програма розрахована на мільйони людей 40+, але за три місяці результат — мінімальний.📌 Тобто проблема не в термінах. А в самій моделі програми.Бо якщо: люди не користуються, навіть маючи гроші👉 значить щось не працює:— доступність послуг— організація— або реальна потреба📌 І тоді 1️⃣питання: який сенс був у цій програмі?— реальна профілактика чи інформаційна кампанія з білбордами?І 2️⃣ питання:чому програми запускаються без розуміння, як вони реально працюватимуть для людей?І головне, 3️⃣ питання: чи справді ця програма з самого початку була про здоров’я нації?Бо складається зовсім інше враження.І, здається, відповідь тут очевидна🤔©️Ніна Южаніна
👁 57 26-04-29 07:34
«Українська правда» опублікувала раніше публічно невідому частину «плівок Міндіча». На записах, зокрема, фігурують експомічник президента Сергій Шефір та секретар РНБО Рустем Умєров. 🔻У першому фрагменті розмови Міндіч і Шефір обговорюють підозру та заставу «Льоші», ексвіцепрем'єр-міністра Олексія Чернишова. 🔻В наступному уривку розмови Міндіч говорить з жінкою на ім’я Наталія. Відповідно до розшифровки, обговорюється замороження будівництва маєтків кооперативу «Династія». Як стверджують джерела УП, це можуть бути будинки Міндіча, Чернишова, Єрмака та, ймовірно, президента Зеленського.🔻Третій фрагмент є розшифровкою розмови між Міндічем та Умєровим — вони обговорювали можливе призначення Умєрова послом у США, а також призначення міністром оборони Дениса Шмигаля. Крім того, Міндіч обговорював власний бізнес й казав, що всі гроші вклали в 1, 5 і 7. «Перший, п’ятий, сьомий – це FP-1, FP-5 і FP-7 – моделі далекобійних ударних дронів компанії Fire Point. Згідно з даними численних розслідувань, одним з бенефіціарів цієї компанії може бути саме Тимур Міндіч», — сказав Михайло Ткач. На записах Міндіч скаржиться на недофінансування збройової компанії, хоча раніше заперечував будь-яку причетність до неї.
👁 47 26-04-22 07:44
​​Судове слухання по справі поліцейських які втекли від терориста на Голосіївці, покинувши цивільних, обростає все більш шокуючими подробицями. Виявляється патруль який втік, це були "не дуже досвідчений патрульний" (українською - новачок) і інспектор з питань житлового забезпечення в управлінні патрульної поліції, яка в патрульних не служить вже 7 років! Тобто, військові оцініть. Беремо солдата, який шойно прибув з БЗВП. Поповнюємо його "досвідченою" пані сержанткою зі стройової або харчової частини. Відправляємо парою в кілзону. Який буде результат? Правильно. Вони або втечуть, або загинуть. Бо див - не буває. Люди - бояться. Панфіловці і Кобри (герой Сталлоне) бувають тільки у кіно. Зразу зауважу, самих копів виправдовувати я не хочу й близько, просто тому що вони в поліцію йшли не по мобілізації - самі прийняли рішення. Згодні були працювати в таких умовах - хай несуть відповідальність. Упевнений, копи які зупиняють водіїв край дороги, у схожій ситуації повелися б не краще - але служать. Проте. Я маю до хреніща питань до організації патрулювання вулиць бляха, столиці, бляха, України! Як вийшло що проти оскаженілого терориста опинилися новачок і пані-клерк? На це питання відповіла поліцейська Анна Дудина. За її словами в патрульній поліції некомплект особового складу складає 60%!!!Тобто це що, нам вже не тільки до армії, а й в поліцію треба мобілізувати людей? Я був правий коли написав що поліція в нас не тільки не навчена воювати, а й не навчена захищати, бо захищати банально нема кому? І це, бляха, столиця! Я уявляю що відбувається в якомусь містечку Задрипанськ, Безнадійненського району. Мені здається, що суспільство має всі підстави запитати у Міністерства внутрішнх справ: "Що у вас, бляха, робиться?!" У нас міністр внутрішніх справ зараз запекло обіцяє що будуть проведені чистки і заходи. А якби не сталося теракту, у нас так і лишилося б все як зараз? І коли б відкрився справжній стан справ, коли на вулицях з'явився б не божевільний стрілець, а ворожа ДРГ? Поліцейська Анна Дудина, як виявилося, далеко не боягузка. Вона учасник Майдану. Проте до ситуації вона виявилася неготова. Бо вона не патрульна, вона - клерк. Хтось так запекдо економив на поліції, що на вулиці виявилася вона. І ще. Пригадуєте як люди фотографувалися з "моєю новою поліцією"? Як вірили копам? Але сім років ЗЕленізму свою справу зробили. Поліція вже не просто не має авторитету в суспільстві. Поліція вже й захищати не здатна. У поліції клерки на вулицях, у поліції - некомплект. І міністр подавати у відставку геть і не думає.
👁 67 26-04-14 13:43
Кожна третя компанія в Україні втрачає більше працівників, ніж рік тому.А кожна четверта — нічого з цим не робить.📊 Динаміка плинності кадрів:• 35% — зростання• 51% — без змін• 14% — зменшення📌 Причини звільнень:• 31% — рівень зарплати• 24% — мобілізація• 16% — вигорання• 13% — небезпека та війна• 9% — релокаціяТобто маємо поєднання факторів:— економічних— безпекових— психологічнихІ це вже не просто “плинність кадрів”.❗️Це — системна зміна ринку праці.Як реагує бізнес?• 28% — застосовують комплексні підходи• 27% — підвищують зарплатиАле:❗️25% компаній взагалі не мають системної роботи з утримання працівниківІ ще показово:• лише 6% — роблять ставку на гнучкість• 7% — на навчання• 4% — на зворотний зв’язок• 3% — на психологічну підтримку❗️Тобто більшість рішень — короткострокові.І тут головне. Плинність кадрів сьогодні — це не проблема окремих компаній.Це:— демографія— війна— рівень доходів— і якість робочого середовищаІ якщо навіть бізнес у чверті випадків нічого не робить —питання стає ще ширшим:❗️чи є в держави політика ринку праці, яка відповідає цим викликам?Бо без системних рішень дефіцит кадрів буде лише зростати.І це вже ризик не для окремих компаній —а для економіки в цілому.