Fuente
Вінниця NOW | Скандал у Барі: тонни гуманітарки 2022 року згнили в підваліУ місті Ба...
84 Vistas/Alcance
2026-05-28 14:01
Mensaje №12188
🚨 Скандал у Барі: тонни гуманітарки 2022 року згнили в підваліУ місті Бар на Вінниччині вибухнув резонансний скандал. Небайдужі місцеві жителі та військовослужбовець опублікували фото і відео, на яких видно сотні банок консервів з маркуванням березень 2022 року, дві армійські польові кухні та протигази, які зберігалися в підвальному приміщенні.Банки з тушонкою повністю вкрилися іржею, продукція зіпсувалася.Що кажуть у міській раді:• У 2022 році громада спільно виготовили 77 068 банок тушонки.• 76 238 банок передали на фронт, переселенцям та у прифронтові території.• Залишок (830 банок) — це офіційний матеріальний резерв громади.• Підвал є приватним, міська рада користувалася ним на підставі договору відповідального зберігання від 14 березня 2022 року.• Протигази та інші речі, за словами мерії, не належать громаді.Ситуація вже активно обговорюється в місцевих чатах і соцмережах. Багато людей обурені: як гуманітарка, яку збирали всім миром для ЗСУ на початку вторгнення, могла просто згнити?