можливо і ті самі «патріотики» зрозуміють, що святих по цілій Україні аж точно ніде немає. покажіть мені тих людей, які насправді блять вилізли з мами, і одразу говорять чистою українською. та таких блять немає і не буде. в кожного були свої гріхи і поза межами вірту. скількох я б людей не зустрічав, всередині все одно криється та російська мова, суржик, калька, навіть якщо людина намагається це приховати від інших. сумно чути думку тих, хто насправді ховається за щасливим українським обличчям, а сам нагло спілкується російською, поки сам намагається довести те, що він це засуджує всім серцем. я не відрікаюсь від того факту, що більшість стараються не вживати щось рос, але повірте, що в людині багато чого грішного. авжеж, ми в переписках будемо такими героями, але насамперед в житті, в розмові, будь-де просковзить те нещасне слово чи ціла фраза. на даний момент я готовий сказати(виключно озвучую свою думку щодо цього), що ні в вірті, ні в житті, ти ніколи не зустрінеш ту людину, яка буде спілкуватись українською, рідною, чистою. усюди, куди б ти не пішов, тебе буде переслідувати не те суржик, не те російська. зараз пів України рахує те, що російською на нашій території говорити нормально, адже ті люди, які живуть/жили на сході зі свого народження, не можуть за одну секунду перейти на українську. все поступово. особисто я засуджую російськомовних, але неодмінно пишаюсь тими українцями, які могли б з самого дитинства спілкуватись російською, стараються не заради когось перейти на українську, а в першу чергу — заради себе. це заслуговує на пошану.
🖕: зонах 67🥰🥰 пливіти, вітаю тебе з днем народження, найперше що я тобі бажаю це здоровʼячка і щоб ти завжди був щасливий, побільше тобі гарних людей поруч які тебе завжди підтримають(це ми з пацючками!!) багато ґрошенят у кармані і просто живи в кайф для себе, ти нам надзвичайно дорога людина і ми тебе всі дуже сильно любцяємо, ти найкращий власник і тато у цьому світі, luv u happy birthday zzzonakh!!❤️♠️: наш дорогий сонах, вітаю тебе з днем народження!! хай цей день принесе тобі багато енергії, посмішка хай не спадає з твого обличчя) хай твоє життя буде сповнене радості та щастя, тепла від близьких, теплих моментів, щоб ти ні в чому не мав потреби , ніколи не хворів та завжди здоровий 🫶🏻ти дуже хороший та відповідальний власник, друг, хороший напарник, щира людина , загалом з тобою дуже приємно спілкуватися та робити щось спільне :)хай надалі ти залишатиметься таким, памʼятай, що у тебе є на кого розраховувати, є кому довіряти, тож ніколи не відчувай себе самотнім, гаразд?цілую, люблю, обіймаю!з твоїм днем, сонах!! 🥹💋🎒: пррпр, вітаю з днем народження, бажаю тобі лише найкращого в житті, терпеливості і натхнення 🫶🏻🎸: любий сонАх, вітаю тебе з днем народження, бажаю багато грошей, діточок як на небі зірочок та багато друзів, з днем народження!!!!!!🕴️: привіт сонах, вітаю тебе з твоїм днем народженням! я щиро бажаю тобі щастя, міцного здоровʼя та правильних людей поряд. нехай кожен твій день буде наповнений чимось незабутнім (у хорошому сенсі), та щоб ти мав поменше сумних і поганих моментів у житті.я щиро дякую тобі з твою присутність, я рада, що адмінка саме на твоєму каналі і маю змогу спілкуватись хоча б іноді з тобою. я вдячна тобі за твою підтримку у важкі для моменти, та за те, що ти був поряд.ще раз вітаю тебе, та бажаю всього-всього найкращого 🤍🤍🤍🎶:: сонце в небі наче срака, щоб тобі насрав собака, бобік десь тебе їбе з днем народження сонахе!!!
єйй, сьогодні в нашого адміна логана день народження!! ми зібрали привітання від інших адмінів, а всі бажаючі можуть доповнити в коментарях♠️ | наша буба, вітаю тебе з днем народження!! бажаю всього-всього найкращого 🤲🏻)бажаю, щоб завжди гроші були, щастя й радість панували, щоб ти ніколи не сумував та кожного дня мав хороший настрій , мотивацію та бажання працювати 😇. сьогодні ти старший на рік, скоро пенсію отримувати, не забудь поділитись з нами !!! ✍🏻любимо, цінуємо, мирного неба над головою ❕🖕: логан, вітаю тебе з хепіком! бажаю тобі багато сил, побільше нервів, гарних людей поруч які тебе підтримають і щоб в житті все складалося так, як ти цього хочеш. нехай буде більше цікавих та крутих днів. ти дуже крутий чувак з яким реально цікаво спілкуватися. happy birthday zenyk🎂🎉🥷🏿: йоу логан, вітаю з днем народження!! бажаю тобі більше ніж достатньо здоровʼя для того, щоб втілювати власні мрії в реальність. ти крутий і в твоєму житті повинні бути такі ж круті люди, які завжди будуть поруч в щасливі чи сумні періоди. з днем народження ще раз!!💄: привітт, вітаю тебе з твоїм днем!!! бажаю тобі міцного здоровʼя, багато грошей і щастя,ніжного кохання та чого захоче твоя душа. нехай цей день пройде як ти забажаєш, щоб сонце гріло завжди у твоє віконце🕴🏻— привіт логан, вітаю тебе з твоїм днем!! бажаю тобі всього найкращого. хороших друзів поряд, досягнень у навчанні та хобі, здоровʼя та і взагалі здійснення всього, що ти хочеш. ти хороший адмін, друг, людина. я рада, що ти адмін тут і що я маю змогу спілкуватись з тобою. залишайся таким ж хорошим та веселим не дивлячись ні на що, бо це справді круто.ще раз вітаю і міцно обіймаю 🫂🫂🎶: з днем народження! бажаю тобі багато радості, щастя, здоров’я і здійснення всіх мрій. нехай кожен день буде особливим і приносить тільки хороші емоції, ми тебе дуж любимо💕🎱: УРАААА ЛОГАНЕ ВІТАЮ ТЕБЕ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯЯЯ!!! 💗💗💗бажаю тобі щастя, здоров'я, грошей, успіхів у всьому, і всього всього найкращого!! дякую за твою роботу, і дякую, що ти є. ти дуже nice людинка, сподіваюсь ти гарно проведеш цей день! люблю тебе ❤️🍷: ЛОҐАНЕЛЛО, з днем народження!! ти у нас дуже файний адмінчик і друг, я і, впевнений, усі інші тебе дуже цінуємо! щастячка, здоровлячка, роби те, що тобі до вподоби і ніколи не слухай різних довбеликів 🙂↔️happy birthday! 🎉
🥷🏿: ку. без зайвих балачок і дурних промов про красу та любов – хочу одразу нагадати, як виник цей день і який його сенс насправді. зʼявився він на початку ХХ століття, як частина робітничого та жіночого руху. як нагадування про боротьбу за елементарні права жінок: право голосу, право на освіту, право на працю і на просте гідне місце у суспільстві. колись це не було очевидним – звичайні, базові права доводилося вимагати, відстоювати і виборювати. і, на жаль, жінок і досі часто ставлять у позицію нижчу або намагаються обмежити їхні можливості. проте спільними зусиллями і маленькими кроками ми рухаємося вперед і відстоюємо просту істину: жінки мають бути такими ж повноправними людьми, з рівно тими ж правами і можливостями, що й чоловіки. не можна обмежувати людину в діях, словах, голосах лише через стать.також хочу розповісти вам про кількох жіночих постатей, які зробили великий внесок у наш світ (інформація взята з відкритих джерел):— Emmeline Pankhurst — організовувала боротьбу за право жінок голосувати у великій британії. у 1918 році частина жінок там уперше отримала виборче право.— Marie Curie — стала першою жінкою-лауреаткою нобелівської премії і першою людиною, що отримала її двічі. на той час жінок майже не допускали до науки.— Rosa Parks — у 1955 році відмовилась поступитися місцем у автобусі через расову сегрегацію, що стало символом боротьби за громадянські права і рівність. — Clara Zetkin — саме вона у 1910 році запропонувала створити міжнародний день боротьби за права жінок, з якого і з’явилася традиція 8 березня.
тож справжній сенс цього дня не у букетах, ласці чи святкових словах. він у пам’яті про шлях, який було пройдено, і у визнанні того, що рівність, повага і свобода не виникають самі по собі.08.03.1911 — дата, яка нагадує про усвідомлення історії, рівність і гідність.не перетворюйте день стійкості і сили на день ніжності і слабкості.
https://t.me/ukrvirrt/14691?comment=117522чат джпт мій помічний, якщо комусь жіре очі текст відкорегований чатом джпт, тримайте приклад від мене:Те що "я знову" зросійщений – це факт. Скільки б не говорили і не виправдовували власників , з купою пройобів. Факт залишиться фактом. Наприклад щодо нещодавньої ситуація сонгі з рос подарунком. Було б нормально якби власник все спокійно вирішив і пояснив з певними аргументами. Проте замість нього це почали робити аудиторія і адміністратори. Для них виправдовувати зросійщеність стало нормою? Дивні коментарі від адмінів/аудиторії ::– весь вірт зросійщений, це нормально.– кожний другий спілкується з рос людиною.– чому вам не похуй. І вони називають це не "виправдовуванням". Тоді можна вважати що ці особи підтримують чи їм похуй на зросійщеність? Чи клайрі яка репостила рос в своєму тт, теж забули? Чи кожен так робить, ньому нормально? Якщо так роблять всі – не виправдання зросійщеності. Нагадаю що сонгі подарували подарунок з надписом нєт на 24 лютого (четвертий рік повномаштабної війни в Україні) І так, мені не похуй, і так, для мене це не є нормою "бо всі так роблять", і так, мене заїбла зросійщеність в українському вірті.
не засуджуйте, було б не погано якби текст був написаний грамотно, але це не для мене.
⚡️Рація не говорить — вона хрипить останньою сповіддю "Передайте рідним..."Медики чують останні слова хлопців частіше, ніж рев двигуна на евакуації. Бо двигуна немає. Є лише спалений метал і чорна порожнеча.
💔 Запорізький напрямок. Через морози вірогідність вижити при поранені скорочується у декілька разів...
Штурмовики на відео рвуть зв’язки, кричать у порожнечу, намагаючись дотягнути брата до порятунку, але вони впираються у безсилля.Збір від МБФ "Р.Н.М"
❗️Потрібні 2 евакуаційні машини. Два залізні звірі, що вирвуть наших пацанів із пащі пекла!Ціна питання — 760 000 гривень. Це не цифри в банку. Це вартість телефонного дзвінка: «Мамо, я встиг». Це вартість обіймів, які можуть не відбутися.
30, 60, 90 гривень — це оберт колеса. Це ковток гарячого повітря в легені, що вже почали замерзати.
❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal:
[email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoВідчуй цей холод на своїх руках. Або ми закриваємо цей збір, або фронт проковтне ще чийогось сина.
Давай зробимо так, щоб плакала русня, а наші поверталися додому.
сьогодні в нашого адміна террі день народження!! тож просимо вас приєднатись до наших привітань у коментарях 😊🐲:вітаю тебе з твоїм днем, террі!! хоч ти і найменш активний адмін, я все одно тебе дуже люблю і ціную. ти як тихеньке кошеня, яке постійно десь лазить, але коли приходить додому, то всі радіють і тішаться. так само і ми радіємо, коли ти пишеш щось у чат, тож пиши частіше!! ✅у першу чергу, як положено, я хочу побажати тобі міцного здоров’я, побільше сил і вільного часу для своїх справ та відпочинку. нехай у тебе в житті все буде йти як по маслу, ти матимеш все, чого забажаєш твоє власне серце і мозок. гарно проведи цей день, обійняв, підняв. муа!!🧑🎤: ЄЄЄЙ ХЕПІ БЬОЗДЕЙ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕРРІ!!! бажаю тобі щастя, здоров'я, грошей, щоб усі мрії здіснились, щоб бажання всі виконувались, щоб все було супер пупер клас!! сподіваюсь ти добре проведеш цей день, цьомки бомки :3🦎: привіт террі загублений адмін, я щиро вітаю тебе з твоїм днем!!!! 😳😳бажаю тобі тільки всього найкращого, міцного здоровʼя, хороших друзів поряд, вічного щастя і щоби всі твої мрії і бажання збувалися. гарно проведи цей день, і залишайся такою ж чудовою людиною!🎄:прівіт, вітаю з днем народження.Бажаю всього найкращого і обовʼязково здоровʼя.Ми тебе дуже любимо вбсььвь❤️❤️🔋:привіт, террі!! я радий привітати тебе з твоїм днем! хотілося б побажати лише найкращого, будь здоровий, баґатий, щасливий. ми не багато спілкуємося, але ти просто буба 🙂↔️проведи цей день якнайкраще! ще раз вітаю і міцно-міцно обіймаю!🪛:З днем народження тебе вітаю, і побажаю щоб євро було в коморі, щоб сало розкало у дворі і стояв ферарі, а у гаражі лєксус в парі, в хаті з мармору камін і басейн хочаб один, гідромасажер в джакузі і щоб хенесі бовталлся у пузі!🍏:Щиро вітаю з днем народження. Нехай у житті буде більше приємних подій і хороших людей поруч. Бажаю спокою, натхнення та внутрішньої гармонії. Усього найкращого.🔫:з днем народження! бажаю тобі спокою в думках, стабільності в дрібницях і відчуття, що ти рухаєшся туди, куди хочеш.
якщо ми вчора говорила за ві, тому думаю сьогодні саме час поговорити за кф українські які приховують багато рос лайна. перша це буде новостворена кфhttps://t.me/NUITDEVAMPIREв правилах написано про заборону рос, і т.п, але адміни та учасники самі вживають рос мову, відео, фото т.п. як на це реагувати? і саме тут починається найбільша проблема бо коли в правилах чорним по білому написано про заборону рос і всього з цим пов’язаного а на ділі адміни самі спілкуються рос мовою кидають відео музику меми фото і роблять вигляд що нічого не відбувається це вже не випадковість і не помилка це лицемірство така кф виглядає як прикриття де назовні правильні слова а всередині повільно і системно протягується рос лайно під виглядом ну це ж просто музика або яка різниця якою мовою особливо огидно що це новостворена кф тобто це не спадок минулого а свідомий вибір тут і зараз і якщо у 2025 люди досі не здатні дотримуватися власних правил то це вже не про незнання а про позицію або її відсутність і ще гірше мовчання учасників бо коли всі бачать рос контент і ніхто не реагує це стає нормою і саме так російське знову лізе у простір через байдужість а не напряму українська кф це не назва і не правила в закріпі це відповідальність і якщо адміни нею нехтують то це не українська спільнота а ще одне місце де рос ховається під нейтральне і про це треба говорити бо мовчання це те на чому воно тримається.!!!!
слухай сюди, хоч зеник хоч хуєник. я не сонах, але я також можу висловити свою хорошу, а може й не дуже, думку в твою сторону.ти — поводишся в чаті адмінів, ніби всі ми тут лише якісь іграшки для тебе, а зате ти — король цього каналу, вірту, всесвіту. не думав, що пора спускатись з небес до простолюду? а я думаю. досить себе поводити, як мала примхлива дитина, якій не купили чупа-чупс вт магазині, і тепер вона ображена на всіх навколо.гаразд, з поведінкою завершимо, еге ж? тепер давай поговоримо про твою роботу на каналі. тут ти також не уступаєш своїм примхам. нагадай, коли ти останній раз був без ресту? аа, не можеш… ти думаєш, що прийняв ті нещасні 10 анонок і вже відразу тебе будуть благословляти? о, логан так багато працює… о, логан йди відпочинь! ні, це тобі не казочка з хеппі ендом, це робота, яку ти або повинен виконувати, або вилітаєш. думаєш, що підлизався до сонаха і отримав купон на ніхуя не робіння без наслідків? так ось, зеник, чи як тебе там, раджу тобі нарешті, по перше, подорослішати і перестати бути примхливою дитиною без чупа-чупсу, і, по друге, нарешті почати виконувати свої хоча б мінімальні обовʼязки тут, бо як до власника підлизався, то не означає, що підлизався до адмінів і аудиторії.