Fuente
підслухано у вірті | слухай сюди, хоч зеник хоч хуєник. я не сонах, але я також можу вислов...
179 Vistas/Alcance
2025-12-24 20:39
Mensaje №11142
слухай сюди, хоч зеник хоч хуєник. я не сонах, але я також можу висловити свою хорошу, а може й не дуже, думку в твою сторону.ти — поводишся в чаті адмінів, ніби всі ми тут лише якісь іграшки для тебе, а зате ти — король цього каналу, вірту, всесвіту. не думав, що пора спускатись з небес до простолюду? а я думаю. досить себе поводити, як мала примхлива дитина, якій не купили чупа-чупс вт магазині, і тепер вона ображена на всіх навколо.гаразд, з поведінкою завершимо, еге ж? тепер давай поговоримо про твою роботу на каналі. тут ти також не уступаєш своїм примхам. нагадай, коли ти останній раз був без ресту? аа, не можеш… ти думаєш, що прийняв ті нещасні 10 анонок і вже відразу тебе будуть благословляти? о, логан так багато працює… о, логан йди відпочинь! ні, це тобі не казочка з хеппі ендом, це робота, яку ти або повинен виконувати, або вилітаєш. думаєш, що підлизався до сонаха і отримав купон на ніхуя не робіння без наслідків? так ось, зеник, чи як тебе там, раджу тобі нарешті, по перше, подорослішати і перестати бути примхливою дитиною без чупа-чупсу, і, по друге, нарешті почати виконувати свої хоча б мінімальні обовʼязки тут, бо як до власника підлизався, то не означає, що підлизався до адмінів і аудиторії.