Fuente
підслухано у вірті | https://t.me/ukrvirrt/14691?comment=117522чат джпт мій помічний, якщо ...
48 Vistas/Alcance
2026-02-28 19:20
Mensaje №14696
https://t.me/ukrvirrt/14691?comment=117522чат джпт мій помічний, якщо комусь жіре очі текст відкорегований чатом джпт, тримайте приклад від мене:Те що "я знову" зросійщений – це факт. Скільки б не говорили і не виправдовували власників , з купою пройобів. Факт залишиться фактом. Наприклад щодо нещодавньої ситуація сонгі з рос подарунком. Було б нормально якби власник все спокійно вирішив і пояснив з певними аргументами. Проте замість нього це почали робити аудиторія і адміністратори. Для них виправдовувати зросійщеність стало нормою? Дивні коментарі від адмінів/аудиторії ::– весь вірт зросійщений, це нормально.– кожний другий спілкується з рос людиною.– чому вам не похуй. І вони називають це не "виправдовуванням". Тоді можна вважати що ці особи підтримують чи їм похуй на зросійщеність? Чи клайрі яка репостила рос в своєму тт, теж забули? Чи кожен так робить, ньому нормально? Якщо так роблять всі – не виправдання зросійщеності. Нагадаю що сонгі подарували подарунок з надписом нєт на 24 лютого (четвертий рік повномаштабної війни в Україні) І так, мені не похуй, і так, для мене це не є нормою "бо всі так роблять", і так, мене заїбла зросійщеність в українському вірті.
не засуджуйте, було б не погано якби текст був написаний грамотно, але це не для мене.