Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - підслухано у вірті
Añadido 06 dic. 2025

підслухано у вірті

@ukrvirrt
Número de suscriptores: 394
Fotos: 531
Videos: 49
Enlaces: 2,740
Descripción:
owners : @s1eps0 , @soviiis design by @mwaa4h
Fuente

підслухано у вірті | https://t.me/ukrvirrt/14691?comment=117522чат джпт мій помічний, якщо ...

Logotipo de la comunidad de telegram - підслухано у вірті підслухано у вірті @ukrvirrt
48 Vistas/Alcance 2026-02-28 19:20 Mensaje №14696
https://t.me/ukrvirrt/14691?comment=117522чат джпт мій помічний, якщо комусь жіре очі текст відкорегований чатом джпт, тримайте приклад від мене:Те що "я знову" зросійщений – це факт. Скільки б не говорили і не виправдовували власників , з купою пройобів. Факт залишиться фактом. Наприклад щодо нещодавньої ситуація сонгі з рос подарунком. Було б нормально якби власник все спокійно вирішив і пояснив з певними аргументами. Проте замість нього це почали робити аудиторія і адміністратори. Для них виправдовувати зросійщеність стало нормою? Дивні коментарі від адмінів/аудиторії ::– весь вірт зросійщений, це нормально.– кожний другий спілкується з рос людиною.– чому вам не похуй. І вони називають це не "виправдовуванням". Тоді можна вважати що ці особи підтримують чи їм похуй на зросійщеність? Чи клайрі яка репостила рос в своєму тт, теж забули? Чи кожен так робить, ньому нормально? Якщо так роблять всі – не виправдання зросійщеності. Нагадаю що сонгі подарували подарунок з надписом нєт на 24 лютого (четвертий рік повномаштабної війни в Україні) І так, мені не похуй, і так, для мене це не є нормою "бо всі так роблять", і так, мене заїбла зросійщеність в українському вірті. не засуджуйте, було б не погано якби текст був написаний грамотно, але це не для мене.