Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - СКІФСЬКІ ГРИФОНИ 423 ОББС
Añadido 20 mar. 2025

СКІФСЬКІ ГРИФОНИ 423 ОББС

@skifskigrifony
Número de suscriptores: 5 708
Fotos: 359
Videos: 218
Enlaces: 229
Descripción:
423 ОББС «Скіфські грифони» – боронимо український Південь Палимо без палева 🔥 Слідкуй: https://linktr.ee/SkifskiGrifony Підтримуй: https://tr.ee/423_monobank Долучайся: https://423grifony.com/vakansiyi-zsu/ Звязок: @SkifskiGrifonyContact

👥 Número de suscriptores

5 708
Promedio/Día:: +7
Promedio/Tiempo:: +24
Promedio/Mes:: +116

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-03-20

Muro

Estadísticas de telegram canal

Мінус ще один шмат російського ППО!Бійці 423 батальйону «Скіфські грифони» знищили ЗРК "Стріла-10" - призначений для спостереження та збиття цілей на малих висотах. Такі установки на росії більше не виробляють, а орієнтовна вартість заміни - 6–8 млн доларів.А головне, знищили її дроном дешевшим у 250 разів.Ось так виглядає асиметрична війна, де мільйони ворога зникають за секунди. Ми продовжуємо нищити російське ППО. Палимо без палева. Слідкуй | Підтримуй | Долучайся до 423 ОББС___Another piece of Russian air defense—gone! 💥The warriors of the 423rd "Scythian Griffins" Battalion destroyed a Strela-10 SAM system, designed to track and intercept low-altitude targets.Russia no longer produces these systems, and the estimated replacement cost is $6–8 million. Most importantly, it was taken out by a drone that is 250 times cheaper.This is what asymmetric warfare looks like: millions of enemy dollars vanishing in seconds. We continue to dismantle Russian air defenses.Follow | Support| Join us
Це Різдво ми зустрічаємо не так, як хотілося б, але так, як вимагає час. Воно тут - у тиші між вибухами, у світлі ліхтариків в бліндажах, у колядці, що звучить наперекір гулу війни. У кожному імені, яке ми носимо в серці, у кожній думці про дім, де на нас чекають.Різдвяний павук - давній символ створення світу. Його плели як оберіг, що захищає дім, збираючи усе зло. Сьогодні він колишеться від вітру війни — крихкий, але незламний, тримає свій порядок серед хаосу. Як наша віра, памʼять і надія, що сплетені в одне ціле.Ми знаємо ціну кожної ночі, кожного чергування, кожного кроку вперед. Ми не підбираємо правильних слів - їх не існує. Ми сідаємо за столи з думками про загиблих і полонених, про тих хто не може сьогодні переступити поріг власного дому. Щоденно ми звертаємося до Бога з молитвами про закінчення війни та щоденно робимо все від залежне для цього. Бережемо пам'ять, боримося за свободу, відстоюємо честь.З Різдвом Христовим. Ми вистоїмо, бо памʼятаємо, заради чого тримаємо цей світ.