Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тризуб політичний 🔱
Añadido 06 dic. 2025

Тризуб політичний 🔱

@trizubnew
Número de suscriptores: 23 731
Fotos: 402
Videos: 20
Enlaces: 53
Descripción:
Тут пояснюю, як влаштована влада і як працює система Контекст, деталі, логіка рішень — для тих, кому мало заголовків Посилання на канал: https://t.me/+w1YcppabZ8IwNjcy

👥 Número de suscriptores

23 731
Promedio/Día:: -27
Promedio/Tiempo:: -210
Promedio/Mes:: -629

👁️ Vistas promedio por mensaje

12 716
Promedio/Día:: 5,970
Promedio/Tiempo:: 5,879
ERR: 53.58%

📊 Mensajes por Día

2.2
Último día: 2
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 2.2

Historial de cambios de nombre

Тризуб політичний 🔱 2026-03-23
Тризуб 🔱 Україна І Новини 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Почнемо з тих, хто будував ЖК «Женева».На старті замовником виступила контора ТОВ «Будівельно-монтажне товариство Дніпро». Власниками були Ігор Бірман і Євген Ліфшиць.Бірмана ви вже знаєте — це племінник Корбана з паспортом Ізраїлю, на якого Гєна оформлює свою власність у Дніпрі. І з цим ТОВ історія в принципі та сама.Ліфшиць — бізнес-партнер Геннадія Гуфмана, який колись був першим заступником голови Дніпропетровської облради від ОПЗЖ. До речі, тієї самої партії, яка відкрито виправдовувала напад рф на Україну.Виходить, що патріотизм Корбана закінчується там, де починається спільний бізнес з ватниками?) Зараз ТОВ «БМТ Дніпро» змінила назву і власників, але фактично нічого не змінилось. Компанія й досі контролюється Корбаном, просто через нікому невідомих людей. Але чому їм потрібно було змінити навіть назву, я ще розповім.Девелопером проєкту виступила ТОВ «Дайтона Груп» — ще одна контора, міцно пов'язана з Корбаном. На них лежать продажі квартир у цьому ЖК. Генпідрядник будівництва — БК «Прем’єр Буд».Це такий собі сформований будівельний клуб з чіткою ієрархією і розподілом ролей, де кожен отримує свій шматок пирога.
Коли «УКРОП» здох, Корбан і Філатов не розгубилися. Вони створили нову партію «Пропозиція».Цю партію зліпили з усіх відбросів української політики. Сюди переманили колишніх регіоналів, «Опоблок», людей з «Батьківщини» та залишки того самого «УКРОПу». І головне, що цей вінігрет дружно робив і робить все, що каже Корбан.Вибори, звісно, виграли. Це стало останнім кроком до незалежності від Коломойського. Тепер Корбан і Філатов самі собі господарі. У них є все: бюджетні гроші, ручні депутати і повний контроль над Дніпром.Ну а Коломойський залишився сам на сам зі своїми проблемами і кримінальними справами. Дивно, що Бєня так просто відпустив цю ситуацію. Про Коломойського ми ще поговоримо в майбутньому.Як би там не було, схема по грабунку Дніпра стабільно працює й досі: «Пропозиція» тримає міськраду, Філатов — крісло мера, Корбан дає вказівки з-за кордону, а Бірман керує грошовими потоками з податків людей.До речі, про Бірмана. Завтра почну детальніше розровідати про всі схеми, які він прикриває своїм ізраїльським паспортом. Вам же цікаво, чому одна людина володіє половиною Дніпра? Впевнений, що цікаво.
Як же Корбану, Коломойському і Філатову вдалося взяти Дніпро під свій контроль?У 2015-му році країна тільки-но відходила від шоку Майдану і початку війни на Донбасі. Це був ідеальний момент, щоб продати людям «патріотичний продукт».Саме тоді ця компашка створила «УКРОП». Вони називали це «партією патріотів». Але насправді це був лише спосіб взяти Дніпро у свої руки.Коломойський увімкнув свою медіа-машину «1+1» на повну потужність, політична реклама цілодобово.Гроші вливали мільйонами, бо потрібно було забити ефіри і вулиці патріотичними лозунгами, щоб ніхто навіть й подумати не міг, що за гниди лізуть до влади.Корбана ліпили як головного героя. Йому так хотілося влади, що він пхався всюди: і в Раду, і в мери Києва. Але Гєна скрізь пролетів. Люди в інших містах відчули запах гнилі.Але в Дніпрі план спрацював. «УКРОП» пройшов до Дніпровської міськради, набравши 25% голосів. А Філатов став мером під зеленим прапором цього ж «УКРОПа».Одразу ж Філатов став перетягувати на свій бік депутатів інших фракцій, і так йому вдалося зібрати навколо себе більшість.І все. Міськрада стала закритим клубом, де ухвалювались лише «потрібні» рішення, а Дніпро офіційно перейшов під контроль одного клану.
Давайте покажу один з прикладів як гроші з Дніпра течуть в кармани Корбана через його племінничка.Ігор Бірман — один з головних гравців на ринку зовнішньої реклами у Дніпрі. Його фірма «Біо-Форс» контролює сотні бордів та інших рекламних конструкцій по всьому місту. Але звідки вони у нього? У 2018-му в Дніпрі відбувся «цікавий» переділ. Рекламні агенства, які роками чесно працювали раптово почали отримувати відмови у продовженні дозволів.Ну а без дозволів їхні борди демонтували. А потім ці ж рекламні площі якимось дивом опинялись в руках Бірмана. Давайте подумаємо, хто ж міг ці місця віддати Бірману? 🤔Ну звісно ж той, хто контролює всю зовнішню рекламу в місті. І тут ми доходимо до голови Департаменту торгівлі та реклами у Дніпрі — Андрія Пильченка.А цей Пильченко вказаний засновником БО «Фонд оборони країни», з якого Корбан привласнив 40 млн грн, які люди скидали на АТО. Тобто, Пильченко напряму пов'язаний з Корбаном.Пильченка на посаду голови Департаменту призначив мер Філатов. Ну і виходить, що Корбан і його шістки Філатов та Бірман просто віджали бізнес у чесних людей. І тепер кожен, хто захоче купити рекламку, мусить заплатити цій компанії рейдерів. Гроші спочатку підуть в Ізраїль до Бірмана, а потім вже прямо на рахунки Корбана.До речі, Філатов піарить себе саме на цих бордах, при цьому виділяє на це шалені кошти з бюджету, про що я вже писав раніше.Отакі от дніпровські схемки. Чуваки тупо привласнили собі ціле місто, і ніхто їх викурить звідси не може. Ну або не хоче.
Йдемо далі. Через 8 днів після того, як Менів отримав якусь невідому папку, його помітили біля будинку Міндіча.Це було 23 жовтня. Офіційно Менів орендував там квартиру для колишньої дружини та спільних дітей. До речі, це один з найдорожчих будинків у Києві, він знаходиться в самому центрі столиці на вул. Грушевського, 9-А. Ціни на оренду квартири тут сягають $3300-5000 (145-220 тис. грн) на місяць. Непогано, так? Не кожен адвокат в Україні може собі таке дозволити, але особистий юрист мера Харкова може.За словами самого Олексія Меніва, він часто бував у цьому будинку, бо навідував сім'ю на вихідних. При цьому, сам визнав, що поруч жив Міндіч.Про масштабну корупцію в енергетиці стало відомо 10 листопада. Міндіч злиняв за кордон за кілька годин до обшуків. Це значить, що Міндчич ЗНАВ про обшуки, його хтось попередив, розумієте?А попередити могла лише людина, яка мала доступ до закритих справ НАБУ і САП. Людина, яка знала коли і куди прийдуть. Що ми маємо у підсумку? Синюк з САП знав усі деталі справ, регулярно зустрічався з адвокатом Терехова Менівим, передав йому якусь папку. Той у свою чергу дуже часто відвідував будинок в якому жив Міндіч. Мер Харкова Терехов цей дивний збіг обставин не коментував. Мовчання — золото)
Мер Харкова Ігор Терехов любить розповідати що його місто дбає про людей.Для харків'ян є не лише безкоштовний транспорт, а ще й цілий зоопарк, за відвідування якого платити також не потрібно. Тільки, як ми вже знаємо, все «безкоштовне» все лише на словах. У бюджеті Харкова на 2025 рік на зоопарк заклали 400 млн грн. Хотіли закінчити реконструкції, які планувались ще до повномасштабки, і окремо виділили відновлювальні роботи після обстрілів рф. При тому що жодної інформації про прямі влучання по території зоопарку не було. Для порівняння: у тому ж 2025-у на відбудову пошкоджених багатоповерхівок заклали лише 16 млн. Мавпи та жирафи могли обійтись місту в 25 (!) разів дорожче за людей. Але після розголосу в ЗМІ кошти на зоопарк тихенько прибрали.Однак на 2026 рік зайшли на нове коло — вже виділили 100 млн грн на зоопарк. Плани ті самі: реконструкції й відновлення після обстрілів.Є всі підстави вважати, що за електроенергію, яку споживає зоопарк, Терехов також не платить, як і за транспорт. Борги Харкова за електроенергію сягають вже майже 3 млрд грн. Загалом за комуналку місто винне вже понад 20 млрд.Ось саме звідси й береться все безкоштовне у місті. Не важливо звідки ви — з Харкова, Києва чи Львова, ви все одно платите за безкоштовний зоопарк у Харкові.До речі, мер Дніпра Філатов сказав, що якби він мав такі ж преференції, як у Харкова, й не платив би за комуналку, то точно зробив би і зоопарк безкоштовний, і ковзанку, і ще щось 😂Борисе Альбертовичу, але ми вже знаємо як ви розпоряджаєтесь бюджетом, тому краще помовчіть.
👁 10,200 26-03-23 18:39
2023-й рік. Білоус підписав з метрополітеном Філатова 16 контрактів на майже 3,9 млн грн. Один з тендерів, який виграв Білоус, стосувався ремонту побутового приміщення і даху на суму майже 2 млн грн. Як я вже й казав, в більшості він єдиний учасник без жодних конкурентів, тому його перемога й не дивна. Стабільність, нічого не скажеш.Але тут щось пішло не так. Держаудитслужба взялася перевіряти цей тендер, і знайшла цікаве: Білоус ніяк НЕ підтвердив досвід виконання таких робіт, документи НЕ відповідали вимогам, а частина актів взагалі була відсутня. Тобто цей договір взагалі НЕ мали права укладати.Що зробило керівництво метро? Люди Філатова кинулись захищати свого улюбленого підрядника 😂КП «Дніпровський метрополітен» подало заперечення до Держаудитслужби. Мовляв, висновок хибний й вимагаємо його скасувати. Так ще й притягнути аудиторів до дисциплінарної відповідальності. За те що втрутились в дерибан, розумієте?Врешті решт, суд став на бік Держаудитслужби й підтвердив, що Білоус не відповідав кваліфікаційним вимогам. Але контракти від Філатова Білоус отримувати не припинив.