Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тризуб політичний 🔱
Añadido 06 dic. 2025

Тризуб політичний 🔱

@trizubnew
Número de suscriptores: 23 731
Fotos: 402
Videos: 20
Enlaces: 53
Descripción:
Тут пояснюю, як влаштована влада і як працює система Контекст, деталі, логіка рішень — для тих, кому мало заголовків Посилання на канал: https://t.me/+w1YcppabZ8IwNjcy

👥 Número de suscriptores

23 731
Promedio/Día:: -27
Promedio/Tiempo:: -210
Promedio/Mes:: -629

👁️ Vistas promedio por mensaje

12 716
Promedio/Día:: 5,970
Promedio/Tiempo:: 5,879
ERR: 53.58%

📊 Mensajes por Día

2.2
Último día: 2
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 2.2

Historial de cambios de nombre

Тризуб політичний 🔱 2026-03-23
Тризуб 🔱 Україна І Новини 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ручна адвокатська контора Медведчука стала відправною точкою «Київської сімки» для початку викачування грошей з України та українців.У 1992 році Медведчук та вся ця компашка створили «Бі.Ай.Ем.» — міжнародну адвокатську компанію, що розшифровується як Ben Israel Medvedchuk.Що цікаво, партнером виступила загадкова адвокатська контора «Бен-Ісраель і К°», зареєстрована в ізраїльському місті Хайфа. Загадкова, бо, на жаль, кінцевих бенефіціарів визначити так і не вдалося.Але в принципі, тут поки нічого дивного немає, враховуючи, що Медведчук за фахом був юристом. Якби не одне «але», звісно.Як думаєте, чим займалась юридична фірма «Бі.Ай.Ем.»? Захищала права простих громадян? Пффф, компанія відкрито пропонувала послуги зі сприяння у реєстрації підприємств у світових офшорних зонах, допомогу у відкритті закордонних валютних рахунків та купівлю елітної нерухомості за кордоном. Тобто, вже тоді будувався легальний механізм для виведення грошей із ще молодої України. Це тупо труба, через яку кошти українців почали витікати в тінь.Крім цього, «Бі.Ай.Ем.» стабільно обслуговувало та захищало інтереси «Київської сімки», але про це розповім пізніше.
Пам'ятаєте, як Бєсєдін отримав травму на Євро-2020? «Динамо» тоді дістало право на компенсацію від ФІФА для його лікування протягом 6 місяців. Її розраховують відповідно до фіксованої зарплати футболіста, і тут виявилася цікава річ — у «Динамо» Бєсєдін офіційно отримував €290 на місяць. Вірите, що футболіст у топовому українському клубі може отримувати такі копійки?Звісно ні, прикол в тому, що по контракту Бєсєдін отримував €45000 на місяць, це в 155 разів більше за офіційну суму. Просто повну зп йому виплачули з офшорів, щоб уникати сплати податків у бюджет України. І так з усіма футболістами, бляха.І ця ж фігня працює й досі! Поки країна шукає фінанси, щоб забезпечити армію, «Динамо» з професійною впертістю «оптимізує» свої доходи.А Максим Радуцький? Він заступник гендиректора клубу, який відповідає за комерційні потоки та внутрішні процеси. Думаєте Радуцький не знає, скільки мільйонів гривень щомісяця недоотримує бюджет через зарплати по €290? Звісно знає.Він той самий гвинтик у системі, який допомагає «Динамо» виглядати як клуб, який «нічого не заробляє». Зручно бути ефективним менеджером, коли твій успіх базується на тому, скільки ти вкрав у власної країни.
Повернемось до Радуцького-молодшого — як у нас люди без жодного стосунку до спортивного менеджменту раптом отримують топ-посади у київському «Динамо»?От щоб прям керувати клубом з мільйонними бюджетами? А секрет простий: треба мати правильного тата з правильними зв’язками — це я якраз про Михайла Радуцького.Як я вже й казав, Радуцький-старший був засновником клініки «Борис». А вона не просто лікувала людей, а стала ексклюзивним медичним хабом для найбагатших киян, політиків та олігархів.Просто уявіть: у клініки був цілий власний парк санітарної авіації — повний фарш для тих, чиє життя коштує мільйони.Якось клініка Радуцького почала обслуговувати великі спортивні та культурні заходи, зокрема футбольні матчі. І от де грало «Динамо», там завжди були реанімобілі «Бориса».Саме тоді між Суркісами і Радуцьким почала зав'язуватись дружба. Хоча я думаю, що для Суркісів він був лише корисним кадром, з яким треба «дружити».Ну дійсно, де б ще Суркіси знайшли лоха, який буде обслуговувати цілий футбольний клуб безкоштовно? 😁
Лише за 2024 рік на цих тендерах розпиляли з бюджету Києва 7,3 млрд грн. Хто отримував мільярди? 🌟ТОВ «Протек Солюшнз» отримало 3,2 млрд грн. Фірма належить Миколі Кузьмі — експомічнику Раїси Богатирьової (очільниця МОЗ при Януковичу) та екснардепа Сергія Пашинського.🌟ТОВ «Артек Медікал Груп» отримало 3 млрд грн. Це бізнес братів Фісталів, їхній батько Еміль Фісталь — відомий хірург та прихильник «ДНР».🌟ТОВ «Медгарант» — 1 млрд грн і ПП «НВФ КАТО» — 107 млн грн.Дві останні компанії міцно пов'язані з Тетяною Бахтєєвою — її за часів Януковича називали «тендерною королевою» медичних закупівель. Хмм, як нардепу Михайлу Радуцькому такі схеми його брата? Київські лікарні сидять без грошей, а родич втік за кордон, при цьому Радуцький не сказав жодного слова про це.Цікаво, чому? Чи часом сам Михайло Радуцький не виступав політичним «дахом» з крісла голови медичного комітету ВР?В будь-якому разі тепер слово за правоохоронцями і судами. Не можна допустити, щоб усі причетні до розкрадання грошей на хворих людях залишились недоторканими.Хоча й дійсно дивує, як Якубівський далі може працювати в КМДА, а Радуцький сидіти у кріслі нардепа 🌟
Вивезти за кордон повнолітніх онуків та росіянку — це ще не верх нахабства Суркісів. Головним «пасажиром» у цій колоні стали $17,6 млн готівкою.Для довідки: мільйон доларів у стодоларових купюрах важить приблизно 10 кг, а це означає, що поважні футбольні меценати розпихали по своїх Мерседесах майже 180 кг чистого кешу! Це буквально об'єм і вага двох дорослих вгодованих чоловіків.Українські прикордонники на ПП «Вилок» з кришталево чистими очима дивились в ці забиті багажники і не побачили там абсолютно нічого, випустивши олігархів без жодної декларації.А вже через якихось пару годин на угорському кордоні у тих самих машинах якимось дивом зʼявляється колосальна сума у понад $17 млн, яку європейські митники фіксують у своїх базах.Звісно, Державне бюро розслідувань було змушене реагувати і ще 23 березня 2022 року відкрили кримінальне провадження, але є «але»…Пройшли 4 роки, а «сліпі» прикордонники досі не покарані! Схоже, справа просто тихенько розчинилась у повітрі. Невже зловживання службовим становищем не достатньо вагомий аргумент?
Вечір, коли патріотизм закінчився: як Суркіси тікали від війниНа 3-й день великого вторгнення рф, коли Київ був під загрозою оточення, Суркіси вирішили, що їхня «місія» в Україні завершена.Вони виїхали 26 лютого 2022 року в проміжку між 22:40 та 23:00 через ПП «Вилок» на Закарпатті. І вибір цього місця не був випадковим.У перші дні вторгнення цей ПП перетворився на такий собі «ВІП-коридор» для тих, хто мав достатньо грошей та зв’язків. Щоб ви розуміли, за словами обізнаних людей, у ті дні «заплющені очі» митників на цьому кордоні коштували близько50 тис. за автомобіль. І це 3-й день вторгнення 🤦‍♂️Перетин кордону Суркісами реєстрував той самий наряд прикордонників та митників, який того ж дня оформлював Анастасію Котвіцьку — дружину Ігоря Котвіцького (впливового соратника ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова). Котвіцька у своїх валізах вивезла з України понад $30 млн доларів готівки без будь-якого декларування. Збіг зміни інспекторів та обраний ПП каже нам, що між багатіями вже все було домовлено. Для них діяли окремі правила та окреме місце виїзду.
З 2021 року наші правоохоронці та судді прокинулись і побачили весь цей двіж із «Пуща Residance”Почався затяжний судовий серіал:🌟У жовтні 2021 року суд арештував землю. Але вже за місяць той самий суд раптово знімає арешт «за клопотанням інвестора».🌟У грудні 2021 року суд знову накладає арешт на 4 гектари лісу і вже побудовані 14 будівель.🌟У лютому 2022 року весь цей заарештований скарб судді офіційно передають в управління АРМА, щоб забудовники не змогли його швиденько розпродати.🌟У серпні 2022 року правоохоронці вручають підозру ексдиректору «Будпромальянсу» Віктору Воробею (він керував фірмою з 2007 по 2021 роки). Йому інкримінували шахрайське заволодіння землями на 27 млн грн. Далі взагалі «пісня»: юристи ТОВ «Будпромальянс» притягнули власну експертизу і заявили, що «будують котеджі, але використовують старі фундаменти для цього. Тому вважайте, що це просто така реконструкція».І що ви думаєте? У 2023 році суд повністю повірив у цю казку і відмовив у розірванні договору оренди!Оце так юристів Суркіси забезпечили…
Раз я вже почав про Олексія Володимировича, то давайте розглянемо його детальніше.Так, Андрощук Олексій Володимирович:🌟На початку 2000-х років цей чувак був головою правління ВАТ «Запоріжжяобленерго» (раніше було під контролем Суркісів). І у 2020 році сидів там у кріслі заступника голови (зараз вже ПАТ «Запоріжжяобленерго»).🌟У 2021 році Андрощук подав декларацію, де вказано, що він працював у ТОВ «Укренергоконсалтинг». А ця контора — це офіційний аналітичний і юридичний штаб, який обслуговує виключно енергетичний бізнес Ігоря та Григорія Суркісів.🌟У тій же декларації Андрощук прямо вказав, що працює за сумісництвом у ПрАТ «Львівобленерго» (головний енергетичний актив Суркісів).Якщо історію із «Запоріжжяобленерго» ще можна якось опустити, то два останні факти прямо кажуть, що Андрощук — це буквально людина із кола Суркісів. Володимирович працює тільки у них і тільки з ними — максимальна довіра.Розумієте логіку? Топменеджер з енергетичних питань раптом вирішує стати елітним девелопером. Йому в трансформаторах стало тісно, чи чому його потягнуло пиляти ліс під котеджі?)
Ці 6 офшорок Суркісів виступали заставою під кіпрські кредити Коломойського. Вони тримали на депозитах $245 млн і становили близько 80% від всього забезпечення фіктивних позик.А тепер оцініть рівень нахабності. Мутка полягала в тому, що відсотки Суркісів по своїх депозитах були значно вищими за відсотки фірм Коломойського по кредитах. Тобто банк свідомо працював собі у величезний збиток, щоб просто набивати кишені братів Суркісів.Самі позики згодом погасили, але лише формально. У підсумку за цією схемою з ПриватБанку чистими вивели близько $150 млн (разом з кредитними коштами та накрученими відсотками). І все це бабло успішно перевели на рахунки в Банку Кіпру. Після націоналізації ПриватБанку, держава запустила процедуру bail-in і списала гроші з рахунків цих 6 офшорок у рахунок капіталу банку. Ну тут якби все логічно: навіщо повертати мільйони тим, хто допомагав Бєні пиляти цей самий банк?Суркіси від такого точно ошаліли. Щось там у судах намагались довести, що вони не причетні і навіть вдавали, що не знають Коломойського. Ну просто смішно з такої відвертої брехні.Але найогидніше, що Григорій Суркіс досі числиться у Верховній Раді. Чувак перефарбувався із забороненої ОПЗЖ у нову сурогатну депутатську групу так ще й став одним з головних прогульників парламенту, і ніби так і має бути 🌟
Мільйони на ремонтах: як Суркіси наживаються на електроенергіїВ Україні є 25 обленерго, два з яких належать Григорію Суркісу та його брату Ігорю. Це я зараз про «Львівобленерго» і «Прикарпаттяобленерго» — і саме вони викачують з нас мільйони під прикриттям «відновлення інфраструктури».Коли росія атакує об'єкти енергетики, зрозуміло що енергомережу потрібно негайно відновлювати, а для цього, крім бригад фахівців, потрібні кошти.В Україні діє так званий RAB-тариф — держава доплачує всім обленерго кошти, які повинні йти виключно на ремонти енергомережі. Мета наче благородна, держава встановила, окей.Сума цієї доплати вираховується як 3% від загальної вартості активів обленерго. Тобто, чим дорожче коштує мережа на папері, тим більше грошей виплачують власнику.Ось тут починається цікаве: НКРЕКП і Фонд держмайна «дивним» чином завищили вартість обленерго Суркісів аж на 30-40%. Прикиньте вартість звичайних трансформаторів накрутили в 1,5 раза більше, ніж він коштує насправді.Цікаво, це часом не свої люди Суркісів допомогли так зухвало завищити цифри, щоб викачати більше грошей? Питання, на жаль, риторичне.Завдяки цьому Григорій та Ігор Суркіси щороку отримують 850 млн (!) грн на «ремонти». Не треба бути генієм, щоб зрозуміти, що саме ми платимо ці гроші.Держустанови та бізнес платять цей тариф, але вони ж не будуть просто так віддавати кошти зі свого доходу, тому додаткові витрати на нас з вами. Кожен оплачує цей тариф щоразу, коли купує продукти чи йде в аптеку.Якийсь енергетичний рекет під час війни. Енергетика під потужними обстрілами, а Суркіси стабільно збирають данину за тарифами, які їм так зручно намалювали. І це ще не факт, що всі ці гроші дійсно йдуть на ремонти, а не в карман Суркісів.