Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Improve Your Product
Añadido 06 ene. 2025

Improve Your Product

@toceo
Número de suscriptores: 2 887
Fotos: 121
Videos: 10
Enlaces: 242
Descripción:
Канал для тих, хто робить (чи хоче робити) круті IT продукти. Автори – фаундери @thewaysio: @alexx1941, CMO Codegym, та @nnikitiuk, автор першого в Україні дослідження ринку продакт-менеджерів.

👥 Número de suscriptores

2 887
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 391
Promedio/Día:: 1,700
Promedio/Tiempo:: 1,259
ERR: 48.18%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 1
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,600 25-02-06 13:34
Я потрапила у шортлист номінації «Вони надихають» від рейтингу DOU. І це для мене дуже цінно 💙Минулого року я ставила собі таку ціль: бути людиною, яка надихає.Навіщо? Бо бачу в цьому важливу місію для себе. В такі страшні часи як зараз, коли навколо багато жахливих речей, коли всі втомлені, коли немає сил – потрібні люди, які запалюватимуть свій маленький вогник і освітлюватимутть дорогу для всіх тих, хто нею йде.Я не науспішніша, не найпродуктивніша людина і точно не найкращий спеціаліст в українській тех-тусовці. Але я точно щира, віддана і справді дуже сильно стараюсь робити речі, які будуть корисні спільноті.Під моїми постами в LinkedIn багато хто писав у 2024 саме слова «ти надихаєш». Цього року моя мета ще більш складна – стати рольовою моделлю як жінка-підприємиця. А для цього треба не просто надихати, а і показувати результат в своїй справі. Я хочу стати тією, на кого дивитимуться wanna-be підприємці та підприємиці з думкою «їй вдалось, значить і я зможу».Якщо я минулого року була для вас чимось цікава, корисна і надихнула вас на щось – проголосуйте за мене тут (в категорії «Вони – надихають»: https://dou.ua/awards-2025/Забавний факт: минулого року ми створили чатик з 6-ти людей, які будуть підтримувати одне одного у веденні Linkedin українською. Так от, 5 з 6-ти людей в цьому чаті – номінанти цієї ж категорії від ДОУ. Віка Кравченко, Рома Повзик, Рей Астафічев, Андрій Мандрика та я. Нормальна така конверсія вийшла 🙂Голосувати можна за трьох людей, тому обирайте своїх переможців: https://dou.ua/awards-2025/
👁 1,700 25-01-16 10:05
Приукрасити реальність – наскільки це ОК?Неважливо, чи це резюме для потенційного роботодавця чи пітч-дек для потенційного інвестора – завжди постає це питання: як розказувати про себе таким чином, щоб і реальність продемонструвати, і майбутній потенціал показати?Адже якщо говориш "як є", будемо чесні, в реальному житті все дуже часто не так, як хотілось би чи як треба було б. Бо, наприклад, війна почалась якраз в момент запуску стартапу. Чи керівник на минулій роботі вирішив, що ви йому особистісно не подобаєтесь, тому він не буде вас підвищувати хай би що. Ситуації бувають різні.На одному з бізнес-сніданків від Mission Possible ми спілкувались з Мішою Рудомінським (фаундером HIMERA). Він сказав фразу, яка мені дуже відгукнулась: «Фаундер може бути неправий про майбутнє, але не може бути неправий про теперішнє». Думаю, що про кандидатів на роботу можна сказати те саме.Що це значить:1. Брехати – погано. Тому, розповідаючи про те, що вже було, чи те, що є зараз – треба казати як є.2. Ніхто не знає, що (не) вдасться зробити в майбутньому. Тому мріяти і казати ваші очікування (навіть якщо вони трохи завищені від того, що відбудеться в реальності) – це норм.Мені дуже сподобалась ця "формула". Бо вона дає можливість бути чесним і одночасно з цим мріяти та планувати масштабно. Виходячи не з поточних умов, а з потенційних майбутніх.Це дозволяє вам провести інвестора / роботодавця стежкою від неідеального сьогодні до прекрасного завтра. І нехай в дорозі все піде не так, але ось ця картинка неймовірного майбутнього дає сили і можливості хоча б потенційно туди дійти. Зробити щось дійсно класне.Тому приукрасити реальність – напевно, все ж, не ОК. А от змалювати ідеальне майбутнє – не просто ОК, а навіть треба.А ви як думаєте?
👁 1,500 25-01-10 12:38
Вам точно не потрібен зірковий ментор. Можете зі мною посперечатись, але я в цьому факті дуже впевнена.Коли людина вперше задумується про ментора, то в голові одразу виникають топ-спеціалісти або просто дуже публічні люди.Бренд? Піду до Андрія Федоріва.Стендап? Вчитимусь у Антона Тимошенко.Стартап? Піду до Володимира Многолєтнєго з Genesis.Але ось що стається, коли людина з нулем або мінімум досвіду у якійсь темі приходить до дуже досвідченого ментора:1️⃣ Чим більш складними верхньорівневими задачами займається ментор, тим менше він допоможе з деталями вашої поточної "технічної" задачі.Представляю, як до Володимира Многолєтнєго хтось прийде з питаннями про специфічні нюанси таргетингу в Meta 🙂2️⃣ Ментор знаходиться вже так далеко від точки, де знаходиться менті, що не може дати релевантні поради. Якщо ментор шукав роботу 5 років тому, то він буде просто не в темі про те, як це відбувається зараз. Якщо стартапер залучав інвестиції до 2022 року, то його поради будуть значно менш цінними у 2025 в порівнянні з тим, хто залучав інвестиції зовсім нещодавно.Якщо ви не бачитиме у порадах ментора той шлях, який доступний для вас, ви ще й втрачатимете мотивацію.3️⃣ Ментору буде нудно. Якщо ви приходите до нього з питаннями, про які розказують на кожному курсі або на які може відповісти середньостатистичний спеціаліст, то він не розумітиме: навіщо ви з цими питаннями прийшли саме до нього. Чим більше досвіду у людини, тим цікавіше їй допомагати тим, хто має складні челенджі або челенджі, які сам ментор не так давно проходив.Ні, він чи вона авжеж допоможуть. Але чи не краще піти з базовими питаннями до ментора, який на кілька кроків попереду (і йому буде цікаво поділитись досвідом), а не до того, який вже на 100 кроків випередив вас? 4️⃣ Зірковий ментор має мало часу. З ним буде важче домовитись про регулярні зустрічі, спілкування між сесіями та взагалі отримати багато уваги, яка вам так необхідна5️⃣ Зі "звичайним" ментором простіше встановити комфортні робочі стосунки без зайвого стресу та страху розчарувати "зірку". Це дозволяє відвертіше обговорювати проблеми та помилки і не боятись задавати "банальні" питання.Іншими словами, ментор має бути "за розміром". Найкращий варіант – обирати спеціаліста у цікавій вам темі, який на кілька кроків попереду.Спілкування з "зірковими" менторами теж може бути корисним, наприклад, на разовій основі, щоб побачити куди можна прийти. Але для регулярної взаємодії найкраща опція – обирати тих, хто ще добре памʼятає як пройти шлях від 0 до 1.