Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Improve Your Product
Añadido 06 ene. 2025

Improve Your Product

@toceo
Número de suscriptores: 2 887
Fotos: 121
Videos: 10
Enlaces: 242
Descripción:
Канал для тих, хто робить (чи хоче робити) круті IT продукти. Автори – фаундери @thewaysio: @alexx1941, CMO Codegym, та @nnikitiuk, автор першого в Україні дослідження ринку продакт-менеджерів.

👥 Número de suscriptores

2 887
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 391
Promedio/Día:: 1,700
Promedio/Tiempo:: 1,259
ERR: 48.18%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 1
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 323 26-06-15 18:51
Якщо ви хочете створити успішний стартап, то спочатку зробіть це (поради від фаундерки з 4-річним досвідом):1. Звільніться зі своєї роботи, вам потрібно багато часу на вашу ідею.2. Пройдіть будь-який курс з продакт-менеджменту або підприємництва, якщо не маєте бізнес-бекграунду. Пройдіть курс з програмування, якщо не вмієте кодити.3. Відкладіть мінімум $5-10К як власні інвестиції в стартап.4. Знайдіть технічного/бізнесового кофаундера, перш ніж взагалі щось робити5. Придумайте ідею, яку ще ніхто не реалізовував – обовʼязково перевірте, чи не існує якихось компаній, у яких вже є подібний продукт. Якщо вже існує – шукайте іншу ідею, доки не знайдете унікальну.6. Знайдіть ментора, що буде на 10 кроків попереду вас – супер-успішного фаундера, що вже зробив кілька екзітів і будує наступний мільярдний стартап.7. Попрацюйте ким-завгодно в стартапі, щоб отримати стартаперський досвід.Ну що, на цьому моменті вже достатньо підгоріло, чи ще ні? 🔥😀 Насправді, звісно – НІЧОГО з цього не потрібно для того, щоб почати створювати стартап. І нічого з цього аж ніяк не повʼязано з тим, чи буде ваш стартап успішним:1. В умовах України вам потрібно щось, що триматиме вашу менталку та даватиме вам безпеку – тому, будь ласка, не кидайте роботу як тільки придумаєте вашу геніальну ідею 🙂 досягнення успіху takes time – часто, багато років. якщо у вас немає ресурсів на забезпечення себе на цей час і якщо ви не готові не отримувати класних результатів в сфері роботи весь цей час – то краще мати щось, що вас триматиме. кинути роботу ви завжди встигнете, коли побачите, що воно "летить".2. Краще почніть робити і вчіться в процесі замість прокрастинації у вигляді ще одних курсів. У вас вже достатньо знань. І у вас ніколи не буде достатньо знань для підприємництва – одночасно з тим. Просто почніть вже, нарешті 🙂3. Краще відкладіть ці гроші на життя, якщо вони у вас останні 🙂 гроші на стартап знайти можна (інвестори, гранти тощо), значно складніше – зрозуміти, що з ними зробити, аби перетворити їх у х10-х100.4. Команда важлива, але почати можна і самостійно, особливо в епоху AI5. Якщо вашу ідею ще ніхто не реалізовував – то шанс, що ця ідея комусь потрібна, ну дууже маленький. Немає конкурентів? Поганий сигнал. Краще не пробувати це робити, якщо ви, звісно, не хочете ще більше зменшити свої шанси на успіх.6. Краще почніть з того, хто ближче до вас – і вже побудував MVP, наприклад. Бо, по-перше, до того, хто вже занадто далеко від вас на шляху, важче достукатись. А по-друге, вам будуть значно корисніші поради того, хто лише нещодавно проходив той шлях, який ви плануєте проходити зараз.7. Не кожна роль в стартапі дасть вам необхідний досвід для того, аби стати фаундером. А час забере 🙂Поділіться постом з тим, хто вже пів року "готується" запускати стартап 🥲 Бо йайайй, але дуже багато людей все ще "покупається" на оті поради згори, на жаль.За 4 роки я зрозуміла: єдина обовʼязкова дія — почати. Решта приходить у процесі. А який ваш головний інсайт?
👁 889 26-05-18 17:28
Якби я починала з нуля будувати новий стартап без грошей, звʼязків та досвіду, то ось топ-5 речей, які б я робила зараз:1/ Шукала та будувала доступний мені канал маркетингу – власний бренд, спільноту, акаунт в TikTok чи Threads чи щось ще.2/ Запускала б на пробу дуже прості ідеї, а не будувала одразу якусь складну – по-перше, щоб отримати перший досвід та, по-друге, щоб побачити, що сама лише ідея нічого варта, а от те, як вона реалізована – це дуже важливо.3/ Вчилась би програмувати. Не як раніше — вручну з нуля. Але й не вайбкодити, тиснучи "так, погоджуюсь" на кожен запит агента. Будувала би перші продукти, навчаючись архітектурі, логіці програмування прямо в процесі. Питаючи "як це працює", "чому саме така опція", "як покращити це процес", "що може піти не так". Допускаючи "болісні" помилки на простих продуктах і малих перших грошах.4/ Фокусувалась би на перших оплатах, а не на перших інвестиціях. Гроші від інвесторів прийдуть тоді, коли прийдуть гроші від клієнтів. А навіть якщо з фандрейзингом не складеться — у тебе вже є зароблені гроші, з якими стартап будується значно вільніше.5/ Шукала би сильних людей і будувала з ними дружні стосунки. Я не вірю в $100B-команду з однієї людини як оптимальну версію майбутнього — не тому що це неможливо, а тому що це незручно, сумно і неефективно. Зате дуже вірю в сто-мільярдну команду з 10–20 людей. Але це мають бути 10 супер-ефективних, супер-розумних людей, з якими неймовірно цікаво та (дуже важливо!) приємно працювати. І шукати таких людей – вже час. Ще вчора був час 🙂
👁 1,380 26-03-18 11:50
Я люблю ділитись тим, які помилки ми допустили на шляху створення TheWays.По-перше, рефлексія допомагає не просто прожити цей досвід, а й зробити з нього висновки.По-друге, бо я сподіваюсь, що хоча б хтось, можливо, після нас не буде повторювати ті самі помилки. Буде лише робити власні :)По-третє, віддавати назад в спільноту, яка підтримувала (і підтримує) мене як фаундерку – це особливе задоволення. Просто хочеться це робити.Вчора разом з Дмитром Кошельником та кофаундером та CTO в Influ2 Володимиром Михалко поспілкувались з новою когортою Mission Possible про запуск продуктів, пошук перших клієнтів, про різницю в підходах в B2C та B2B.І по ходу зачепили ще багато тем...– про те, що є велика різниця між технологією, рішенням та продуктом– про те, що "треба гроші на маркетинг" – це не інвестиційний план, а "ми запускатимемось через paid aquisition" – це не go-to-market стратегія– про те, що можна бути супер неймовірно крутим на ринку, який вмирає – і врешті-решт на такому ринку твій продукт і помре (або не буде розвиватись). бо який би класний ти не був – вірогідність успіху сильно залежить від ринку– про те, на що дивляться інвестори (спойлер – і на *кого*), приймаючи рішення, чи інвестувати– і про те, чому кожен з нас – маркетолог, навіть якщо ми цього не усвідомлюємо.Класна і жива була бесіда, аж захотілось ще :)А яке питання найбільше хвилює вас стосовно запуску свого стартапу з нуля?
👁 825 26-03-10 14:06
шановні підписники каналів dev.ua, павла педенко, improve your product, product market fatцей пост тільки для вас, тому якщо ви бачите його, то краще зверніть увагу я,віталій рожевский, фаундер numo.ai (numo adhd) вирішив навчити весь інтернет тому що я навчився за останні 55 днів (а саме тоді я вперше спробував Claude Code і юзав десь 10 годин в день в середньому).він мені оптимізує десь 5 годин роботи в день (по підрахункам ~пальцем в небо).зрізав все що я ненавиджу робити. скучну рутину і гавно. я сидів в 17 програмах, а тепер тільки 2 (claude code + calendar) я просто хочу щоб люди не займались хуйньойі щоб русня здохлахіба забагато?збираєм 420к на КОЛО (там вони знають що з ними робити). як взяти участь?1. Задонатити на КОЛО від 400 грн, я знаю що в вас є, ви айтішники2. Зареєструватись на івент3. А поки чекаєте подію 12 березня о 17:00, слідкуйте за цим збором.4. А найкращі люди цієї країни пишуть коменти під цим постом, і лайкають, і розганяють, що дай боже. ви ж знаєте як воно працює(там розказую як воно закрутилось)👁 а напівбоги роблять пости в соцмережах своїх і зʼєднуються з космосом і з намилюди, ви неймовірні. Як ви цього не бачите? 🫰це післязавтра. чт 17:00 по нашій столиці. чекаю всіх! буде інгліш! не рідненькою
👁 1,500 25-12-12 17:24
Якщо ви робите стартап, ще не маєте інвестицій, не залучали гранти, але маєте MVP та мінімальний трекшн (користувачі), то я не знаю, чому ви ще не в Mission Possible 😅🔥 Відкрився набір на Batch 4Що на вас там чекає👉 підготовка до інвестицій та доступ до 20+ фондів, ангелів та ком’юніті👉 понад 300 годин менторства👉 програма Saïd Business School від Оксфорду 👉 офіс у Kooperativ👉 Demo Day з інвесторами👉 активна спільнота, яка залишається після програми (це правда, організатори активно залучають випускників і випускники спілкуються між собою – знаю це по TheWays)👉 гроші на експерименти: $6000 на тестування гіпотез під час програми - так-так, не після демо-дня, а для учасників прямо під час програми (а цього в нас не було, і я вам вже трохи заздрю!)Програма триває п’ять місяців, офлайн у Києві та включає три блоки: від роботи з аудиторією та запуску MVP до маркетингу, продажів і підготовки до інвестицій. Дедлайн подачі: 20 січня 2026Подати заявку → https://tally.so/r/Y5Dye6P.S. Рада буду відповісти на питання по програмі у коментарях чи в приватних повідомленнях.P.P.S. Якщо запітчите мені свою ідею і мені сподобається – зроблю тепле інтро команді :)
👁 1,340 25-12-11 16:27
9 місяців я працювала з коучем.Що мені це дало?Для багатьох коучинг – це щось незвідане. Коли я розповідала знайомим, що маю коуча, перше запитання завжди було: а чим це допомагає? На днях я завершила свій перший (і тепер впевнена, що не останній) підхід до коучингу, тому вирішила підсумувати і поділитись деякими здобутками.Отже, що дав мені коучинг:👉1. Тепер я знаю, про що мрію. Я завжди думала, що знаю, чого хочу. Але це "щось" звучало як "бути успішною та здоровою і щасливою". Але що це насправді значило? Що для мене – успіх? Як саме виглядає здоровʼя (я описувала це як "не болить голова щодня". але коли вона не болить – то що тоді)? Щастя – це як? Як виглядає мій день? З ким я спілкуюсь? Скільки саме заробляю і чому? Та мільйон інших питань, на які в мене не було відповіді.Тепер я маю чітку картинку, і це дозволяє мені краще приорітизувати, менше тривожитись і не метушитись.👉2. Зростання внутрішньої опори.Так вже вийшло, що я дуже не впевнена в собі людина. Через це зовнішні обставини та люди навколо сильно впливають на мене. Життя фаундера – це завжди хвилі і коливання. Тому мати опору всередині себе, на яку ти можеш спертись, відкинувше все зовнішнє – дуже важливо.З коучем я зрозуміла, що у мене є і були опори. Просто я про них забула. Тепер навчилась їх бачити, підтримувати та використовувати.👉3. Чітко побачила свої патерни мислення.За 18 сесій я побачила, як деякі теми йдуть червоною ниткою через усі розмови про будь-що. Деякі з цих тем вдалось "закрити". Над деякими я працюватиму ще довго. Але головне – тепер я можу їх помічати і зупиняти vicious circles.До речі, я кожну сесію робила нотатки, а в кінці закинула все в AI і побачила купу класного: від самарі та власних структурованих інсайтів до неочевидних речей, які я в собі не помічала.👉4. Розумію, якою лідеркою я хочу бути👉5. Пробудувала чіткий план дій від сьогодні до візії, яку маю на 5 років.👉6. Дізналась та випробувала різні методики продуктивності, які працюють саме для мене.👉7. Побудувала конект між думками та тілом.Я знала, що звʼязок є, бо я дуже емоційна людина, і помічала, як мій ментальний стан впливає на фізичний стан (особливо сильно це почало проявлятись з 2022-го року). Але ніяк не могла зрозуміти, як з цим працювати. Тепер маю перші напрацювання тут.Це не все, але навіть заради одного з цих пунктів вже варто було б йти в коучинг 🙂P.S. Я мала дуже класного коуча: вона має топ-менеджерський досвід, зокрема в українському топ-стартапі, також має психологічну ліцензію, тому могла переключатись між ролями "коуч", "ментор" та "психолог" (за моїм бажанням).Якщо тема зацікавила, можу окремим постом поділитись своїми інсайтами за цих 9 місяців (дайти знати в коментарях, якщо так).
👁 1,460 25-11-17 07:18
Кожен другий продакт хотів таке зробити або мати для себе, але по факту доводиться зазвичай такі штуки збирати по десяткам сайтів, блогів, ньюзлетерів. Найголовніше, що коли тільки починаєш в цьому розбиратись, то спочатку не знаєш де шукати, що шукати, а потім, коли знаходиш багато всього – не розумієш, що з цього всього потрібно саме тобі.Розкажу сьогодні про цікавий новий продукт для початківців-продактів або wanna-be продактів від одного з менторів TheWays – Петра Ніколаєва.58skills– це тест та база знань для продактів або тих, хто хоче прокачати продуктовий майндсет.Складається з self-assesment тесту, який допомагає визначити поточний рівень знань та навичок, та бібліотеки знань: книги, курси, подкасти, шаблони для кожної навички.Цей продукт допоможе розібратись з частими питаннями:• Якими навичками треба володіти продакту• Як прокачати кожен скіл• Який у вас майндсетПідійде для джун-мідл PdM або світчерам з PO, маркетингу, аналітики чи дизайну.🎁 Для вас маємо промокод на 20% знижки на будь-який пакет: ImproveYourProductПромокод діє наступні 2 тижні.Всі деталі тут: 🔗 58skills.com
👁 1,420 25-10-16 10:55
Ваш стартап може початись тутСеред мого оточення багато тих, хто говорить, що хоче свій стартап.Ці люди на різних стадіях – хтось ще не має ідеї, і просто мріє. Хтось має ідею і обдумує її. Хтось вже щось пробував, але не зайшов далеко.В Mission Possible відкрилась нова програма для таких людей: You Never Build Alone.Це 5-тижнева програма для wanna-be-підприємців, впродовж якої ви створите перший прототип та отримаєте перший відгук клієнтів.Логіка наступна: 1 тиждень = 1 дія = 1 крок вперед.Тобто кожен тиждень має свій фокус: пошук ідеї / прототип / перші клієнти / ітерація на основі фідбеку / фіналізування.Все онлайн. Основа  – не лекції, а спільнота та можливість «швидко рухатись разом».Якщо ви:– давно мрієте, але не наважуєтесь на стартап– або сумніваєтесь, чи можете створити стартап– або щось пробували, але не вистачало системності– або вже щось побудували, але так і не показали це світуТо ця програма для вас.Я знаю, що бажання створити щось ствоє легко відкладати на «колись потім». Коли буде більше знань і навичок, коли буде класна ідея, коли не буде війни, коли буде більше грошей чи будь-яке інше ваше «коли…».Але якщо всередині вас є бажання, немає сенсу відкладати на потім. Варто почати вже зараз. Завжди краще зараз, ніж потім.Спільнота Mission Possible дуже крута, і команда реально вкладається на всі 200%, щоб у вас вийшло. Тому раджу спробувати.Старт: 10 листопадаРеєстрація тут: https://www.missionpossible.ventures/ua/ynbaP.S. В Україні багато програм, орієнтованих на пізніші стадії – коли вже маєте трекшн, клієнтів, інвестиції. А в MP ви отримуєте багато всього на етап раніше – ще тоді, коли ви лише думаєте про створення свого стартапу. Це цінно 🥰
👁 1,480 25-09-26 19:00
В дні великих конференцій (типу айті арени) я намагаюсь не заходити в соцмережі. Бо інакше FOMO зʼїдає мене зсередини.Цього року я вирішила не йти на більшість великих тех-івентів, які відбуваються. Бо останнім часом складно знаходитись у натовпі. Плюс, не бачу цінності для нашого стартапу на данному етапі, а часу та енергії це віднімає багато.І це усвідомлене рішення – не йти.Але коли настає день Х, стрічка LinkedIn та інстаграму перетворюється на "червону доріжку":– хтось зібрав контакти 200 лідів– хтось запітчив і виграв грант– хтось занетворкався з крутими спеціалістами– хтось надихнувся на рік впередЗдається, що не відвідала івент тільки я.А я в цей момент сиджу вдома за компом. Та яку б корисну/цікаву роботу я не робила, виникає відчуття втрати: а що, як я дарма не поїхала? Що, якщо пропустила унікальну можливість?Я знаю це відчуття давно – і в ньому немає нічого хорошого. Воно деструктивне. Воно демотивує. Роззброює. Знесилює. Забирає і без того малі залишки енергії.Але є одне але.Це відчуття не береться саме по собі.Воно тригериться. Чимось.І зазвичай – не першим постом в стрічці, не другим, не пʼятим. Але на якомусь етапі думка "а що, як я втрачаю можливості?" таки виникає. Не від конкретного посту, а через шквал новин звідусіль і цей безперервний потік емоцій про подію, яка пройшла повз.Тому я вже не вперше практикую уникати соцмереж у дні таких конференцій.Коли я повертаюсь, за кілька днів після, все ще залишаються пости про ці події. Але вони перемішуються з іншими інфоприводами і радше викликають цікавість "а що там було?" чи "що сподобалось?", ніж FOMO.Для мене працює ідеально. Менше тривог у і без того тривожний час.А як ви цього року? Читаєте цей пост під час вечірки на енергійній IT Арені чи в атмосфері домашнього затишку? 🙂
👁 1,530 25-08-14 13:20
Якщо ви коли-небудь задумувались про те, щоб запустити свій стартап (але ще не зробили цього) – прочитайте це. Ділюсь болісними висновками за три роки спроб і помилок.І перш ніж почати, важлива теза: якщо ви справді хочете створити стартап – зараз найкращий час, щоб почати. Найближчі 2 роки – це шанс не просто "спробувати себе" у цій ролі, а ще й трошки підвищена вірогідність успіху, ніж у будь-які інші часи.Отже, до висновків:• Свобода – це не те, що ви думаєте. Бути фаундером означає мати багато свободи і водночас не мати її взагалі. Мрієте про "вільний час"? Забудьте. Про "самостійне прийняття всіх рішень"? Теж забудьте. А от якщо свобода для вас – це "приймати справді найважливіші рішення", то це воно.• Копіювати вдасться все, крім успіху. Надихатись успішними прикладами і намагатись це повторити – цілком адекватний шлях. Ми бачимо на ринку такі історії. Але повторюючи, треба дуууже чітко розуміти, чому ваша "копія" буде краща. Якщо здається, що хтось "просто скопіював" і став топ-1, то вам здається. За кожним успішним копіюванням стоїть щось унікальне: операційка, команда, залучення аудиторії. А що є у вас?• На початку доведеться обирати між "створювати проривні технології " та "копіювати працюючі бізнес-моделі", але з часом і те, і інше тяжітиме одне до одного. Тому спочатку краще обрати те, що вам особисто зробити простіше.• Пріоритети для успіху мають бути такі: команда > ринок > екзекʼюшн > ідея. Не навпаки. Пропустиш якийсь крок зліва – доведеться повертатись назад або вічність жити у бізнесі, якому не судилось стати успішним in terms of money.• Баланс між "довго рісьорчити, перш ніж щось робити" та "тестувати все підряд" лежить у тому, де ваша сильна сторона.• Не вірте людям, які кажуть "це не спрацює". Не вірте їм на слово, але перш ніж щось робити – знайдіть спосіб перевірити їхню думку. Це може зекономити вам РОКИ життя• Вміння казати "ні", зупиняти себе й інших, депріорітизувати – одна з найбільш недооцінених здібностей фаундера.• Кожного дня задавайте собі питання "Яка ОДНА задача сьогодні найбільше наблизить мій стартап до успіху?". І робіть спочатку цю задачу, а потім все інше. Це не так легко, як звучить, якщо дійсно робити це кожного дня. Але це те, що дозволить дійсно наближатись до бажаних результатів, а не просто "робити багато роботи".Було корисно? Відправьте 50-100-500 грн на актуальний збір (мені залишилось 1600 грн, щоб закрити баночку): https://send.monobank.ua/jar/8nVHY4rmaw