Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Maya Khodyreva
Añadido 06 ene. 2025

Maya Khodyreva

@tetacoach
Número de suscriptores: 497
Fotos: 1,880
Videos: 480
Enlaces: 680
Descripción:
➰ Йога-танці. Створюй реальність через рух ➰ Тибетські вчення Задати питання, записатись на сесію TELEGRAM @Maya_Khodyreva Мій інстаграм https://instagram.com/khodyreva.maya

👥 Número de suscriptores

497
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +4
Promedio/Mes:: +6

👁️ Vistas promedio por mensaje

203
Promedio/Día:: 129
Promedio/Tiempo:: 154
ERR: 40.85%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 1
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 204 25-10-12 17:47
Якщо коротко - тому що вона перемогла смерть. Перемогла смертність страждалого тіла.В людському тілі ми хворіємо, страждаємо і вмираємо. Тож це страждала річ, ми вимушені в ньому страждати.Тож коли істота досягає просвітлення вона більше не має страждати, не має обмежень і обумовленостей людського тіла. Тому в секретних вченнях можна побачити як на тханках просвітлені істоти зображені з короною або намистом черепів, чи топчуть ногами кістки, або черепи.Я колись часто водила екскурсії в одному стародавньому печерному православному храмі. І там біля входу була ніша де за склом лежали черепи та кістки... і надпис: "Ми були такими як ви, ви - станете такими як ми"... отак входиш в храм... і таке прслання... мене від цієї маленької косниці трохи кидало в тремтіння. Я думала, який жах... все настільки невідворотньо і безнадійно...Але насправді, це не безнадійно. І смерть можна, і не тільки можна, а і треба перемогти. Бо смерть це затьмареня... і можна не вмирати.Як? Цього навчають відкриті і закриті вчення, які ми вивчаємо. Хоча чим більше я вивчаю, тим більше розумію що християнство і мусульманство теж тому навчає.Ісус на хресті, теж по суті демонстрація замученого трупа, тіла, яке вмерло... і памятаю як деякі язичники дивувались, нащо християни носять на шиї фігурку мерця...Але для християнської традиції це не труп, це символ вознесіння, символ перемоги над смертю.. тому багато хто, хто виріс в християнській парадигмі, сприймає це спокійно, навіть не замислюється... Допоки раптом не отримає питання людини, яка не живе в цій традиції))) І у якої виникає питання, нащо "замученого мерця" на шиї носити... та ще в храмах малювати та ставити скульптури...#алмазнийшлях
👁 330 25-09-23 15:06
Мантра для грошей. Цікаво працює чи ні?Я частіше за все стикаюсь з двома типами думок:1. Мантри взагалі не працюють, бо є просто рудиментом минулого, коли люди не знанился на науці і вірили в усіляки казочки та богів.2. Мантри працюють самі по собі. От вивчиш магічні слова і гроші почнуть з'являтись.Що цікаво, до наших вчень я просто або вірила, або не вірила що щось працює... і навіть не ставила собі питання ЯК ЩОСЬ ПРАЦЮЄ? Завдяки чому, щось має працювати або не працювати?І це прекрасне питання колись поставив на Вченнях мій Вчитель. І навіть озвучення цього питання, було для мене певним проривом. Навіть якщо ти не отримуєш одразу відповіді, саме питання вчить дивитись вглиб, в коріння процесів. І відповіді обов'язково будуть.З приводу мантр, мені пощастило дізнатись неймовірні секрети на вченнях Пустота Мантри, які давав мій Вчитель Геше Майкл.Один з секретів: мантри активують наші кармічні зерна, підсилюють їх, живлять їх.Який образ пов'язаний з багатством? - Відчуття достатку, щедрості, коли в тебе є на все що треба і все що хочеться, коли ти з радістю можеш ділитися з іншими, створювати навіть великі проекти та великі щедрості.Щедрість, прощення боргів, відсутність дріб’язковості, безкорисливі дари від надміру... У високому ступені це - духовне вчителювання: бачення блага для іншого, радість від успіху учня, миролюбність, розуміння чужої позиції, найвище бажання щоб кожен був щасливий.Але якщо людина читатиме мантру для грошей і при цьому сіятиме: заздрість, радість від отримання на шару, дрібні крадіжки, істерику «недодали належне», побутову жадібність, егоцентризм, зверхність, неприйняття інших...Тоді і плоди пожинатиме по цих зернах. Бо навіть якщо дуже добре поливати та класти найкращі добрива, проросте саме те, що посіяв. Ну не виросте з насіння беладонни, солодка полуниця.Проводила вже двічі Майстер-клас про силу мантр. Думаю провести ще один з відео-записом. Ціна 550 грн. Чи є бажаючі такий МК пройти?
👁 244 25-09-20 16:29
Я йшла й думала: як же непросто крокувати цим шляхом, коли для більшості ці вчення або нецікаві, або смішні, або навіть викликають агресивне несприйняття. І водночас усвідомлювала: це єдиний справжній захист, найпотужніший дар, який я можу дати іншим. Сум почав наповнювати думки. Але раптом згадалася практика, яку я зараз роблю часто: роздивитись все крізь призму пустоти трьох сфер. І прийшло розуміння: ні, світ не є таким, яким я зараз бачу.Поточне бачення це дзеркало моїх минулих дій: недобрі думки, слова й вчинки створили картину, де цінне видається чужим, складним чи непотрібним. Але це не істина — це відлуння минулої карми.І тоді стає ясно: байдужість світу — не остаточна. Вона змінна. Я можу зробити знання цікавими, натхненними, живими. Кожен підготовлений урок, кожен розбір, кожне моє щире «як це пояснити ясно й красиво?» — це вже нові зерна. І колись вони проростуть.Одного дня світ засяє цікавістю й ясністю. І глибинні вчення стануть природною частиною життя кожного. Бо так і є — все можна змінити, просто продовжуй сіяти.Сій замість суму 🌾🌾🌾🌾🌾
👁 400 25-08-16 05:58
Почався потужний курс, що допомагає мати здатність створювати дива, через набуття потужної концентрації свідомості.Ми можемо спрямовувати свою свідомість на створення бажаного, на створення абсолютного щастя.В 2020 році після цього курсу мені стало ясно що я маю медитувати. Я зрозуміла яка поза допомагає цьому, яка шкодить. На що звертати увагу, щоб в мене виходило медитуввати еффективно, а не просто "посидіти заплющівши очі".Почавши з 5 хвилин, я медитую вже 5 років поспіль майже щодня, і зараз це 25-45 хв.Оскільки зараз маю вдруге викладати курс. Я помічаю, наскільки медитація мене змінила. Змінила мою здатність робити практики, досягати бажаних результатів, бачити найкращі рішення, вміти керувати розумом, навіть коли тяжко... я вмію керувати так, що можу знаходити радість і ресурс будь де і будь чому. І допомагати людям робити так само.А ще мої практики набули набагато більшої сили. І все це медитація.Ви можете навчитись теж. Безоплатно онлайн/оффлайн.Реєстрація: https://www.aci-3.pp.ua/
👁 204 25-08-11 13:17
Вітаємо, друзі! Готові повторити?АКМ Київ з гордістю анонсує довгоочікуваний Дгарма-фестиваль «Обійми Янгола 2»!Ця неймовірна подія відбудеться у Києві з 29 по 31 серпня і об’єднає серця та душі для спільної мети.🤍 ЩО ЧЕКАЄ НА ВАС НА ФЕСТИВАЛІ?На вас чекає насичена програма, де кожен знайде щось для себе: 🫶 Йога та медитації для гармонії тіла та духу. 🫶 Понад 20 практичних майстер-класів, що розкриють ваш потенціал. 🫶 Концерт та танці для радості та натхнення.🔥 Але найголовніше — відкриватиме фестиваль Вогняна Пуджа!🔥Це надзвичайно потужна таємна практика, яку проводить Геше Майкл в Алмазній Горі у США🌄 І ми маємо можливість провести її в КиєвіБудучи присутнім наживо, ви маєте унікальну можливість багаторазово посилити результати від цієї практики!ТРАНСЛЯЦІЇ, ФОТО ТА ВІДЕО В ЗАГАЛЬНОМУ ДОСТУПІ НЕ БУДЕЗаплануйте бути наживо 💜Де і коли?🔵 Дати: 29-31 серпня🔵 Місце: Київ, Гідропарк (поляна через дорогу від Skvo space)Зареєструватися на фестиваль можна за посиланням:https://akm.in.ua/Ми також запрошуємо майстрів, які бажають долучитися до Дгарма-фестивалю зі своїми майстер-класами. Уявіть, разом ми можемо зробити світ кращим! 🫶
👁 239 25-08-10 12:20
Так цікаво літо вже іде до завершення... останній місяць.Цей місяць часто танцюю особливий танець "Мандала самопідтримки" і він чудовий! Ніжний, мякий і при цьому неймовірно потужний. Дівчата, хто придбали його для себе також танцюють і діляться своїми враженнями. Він справді особливий, магічний, підтримуючий.(До речі, хто його танцює, поділіться в коментарях, як вам?)Без цього танцю мені б було важкувато зараз проживати серпень, бо купа нервувань, питань, завдань...Детальніше про цю мандалу тут https://t.me/tetacoach/3441Також ці дні я готуюсь до онлайн- МК для проекту Голд Клубу "Радость FM"Чогось дуже радію проведенню танцепрактики онлайн. Давно не проводила живі онлайн-танці.Та готуюсь до живого АСІ 3 у Львові. Як виявилось мені потрапили доволі непрості теми )))Минулого разу в Києві я викладала інші лекції, і тоді мені здалося що цей курс суто практичний, без складних тем... але ні ))) 7,8 10 уроки. Коли почала прописувати скрипти, зрозуміла що доволі багато важливої теорії, яку треба донести точно і нескучно )))І вже на один урок ми готуємо ріал епп із львівськими студентами. Має бути і корисно і весело 🌷На останні дні серпня дгарма-фестиваль в Києві, можливо із пуджею. На який я також хочу поїхати.А як ви? Що робите в серпні, які плани?
👁 351 25-08-07 10:45
Медитую вже понад 5 років — але не просто для спокою.Моє перше знайомство з медитацією було в дитинстві. Чарівним чином, завдяки моєму "невиліковно-хронічному" бронхіту, мама записала нас з татом на заняття до Шиповіча (лікар пульмонології стаціонару). Він в вільний час вів групу лікувальної йоги після якої ми завжди медитували.Група була маленька і лише для дорослих. Але завдяки мамі і тату я була там єдиною дитиною. Тато ходив займатися на ці заняття зі мною теж.Пізніше мама купила цікаві езотеричні книги про карму і медитації. Жикаренцев, Метод Хосе Сільва. Ці знання мені дуже допомогли і я практикувала час від часу медитації задля досягнення цілей. І що цікаво мені дійсно почало вдаватися краще і швидче досягати своїх цілей.Але це не було системним явищем. Бо не було розуміння всього спектру можливостей медитації. А також як зробити медитацію максимально ефективною.5 років тому я відкрила для себе глибинну, практичну медитацію — на основі автентичних тибетських вчень. І ось тоді все змінилось.⠀🔹 Я зрозуміла, чому деякі медитації шкодять, а не допомагають.🔹 Дізналась, як правильна поза здатна збалансувати енергії — і від 5 хвилин я миттєво перейшла до 10-15. А потім поступово до 35 хвилинних медитацій. І навіть 60 хвилинних (іноді медитую годину)🔹 Побачила, що медитація — це не просто спокій, а потужний інструмент трансформації життя: здоров’я, інтуїція, енергія, цілі, ясність.Зараз я викладаю цей курс. І маю для вас запрошення.Ми проводимо безоплатний живий курс практичної медитації у Львові.  А  можна приєднатись і онлайн! Поосто увімкнути телефон або ноут і отримати всі ці знання де б ви не були!Це не просто "посидіти з заплющеними очима".Це — інструмент, щоб керувати енергією, думками, виборами й якістю вашого життя.🔸 Автентичне тибетське вчення🔸 Текст великого медитатора Камалашили (750 р. н.е.)🔸 Системна, м’яка, трансформаційна практика⠀Хочете спробувати?Реєструйтесь на курс прямо зараз 👇👇👇https://www.aci-3.pp.ua/
👁 182 25-07-31 11:53
🌸 Пелюсткова Молитвайога-танець ніжності до себе.Іноді не хочеться нічого «робити».Хочеться просто бути. Дихати. Відчувати.Бути з собою — як з дорогою душею.«Пелюсткова Молитва» — це не тренування,це молитва тілом, що шепоче:«Я є. Я жива. Я люблю і любима — просто так».Це м’який танець, де кожен рух — пелюстка, що розкривається до світла. Танець - як пелюстковий вітер життя та краси.Це повернення до ніжності, до тіла,до тієї частини тебе, що не просить,а просто випромінює любов.💗 Для кого:– для тих, хто втомився від боротьби– для тих, хто хоче ніжно відновитись– для жінок, які відчувають: час бути м’якою — і в цьому сила🕊 Що буде: – дихання, що заспокоює– м’які рухи, з вітрами як молитва– простір, у якому тебе не оцінюють– стан, у якому ти знову обіймаєш себе🔸 Коли: субота 02.08.25 16:00🔸 Практика триває: 1-1,5 години🔸 Формат: живий танець простонеба, м. Хмельницький🔸 Локація: https://goo.gl/maps/jB6kwxfyENZ3LsGN9?g_st=ac🔸 Вартість: донейшинЗапрошую тебе у простір,де твоя ніжність — це храм,а тіло — це пелюстка, що молиться у танці.
👁 116 25-07-29 13:55
Я працювала над двома міні-продуктами по темі проявлення... один вже готовий. Але 😳😳😳Сьогодні раптом замість другої танцепрактики по проявленню. Я записала особливу хореографію йога-танцю.Я просто не змогла її не зробити. Бо останнім часом відчуваю як багато в людях накопичилося втоми і знесилення, яке маскується під зайнятість або апатію/втому... Як часто люди женуть вже виснаженого коня... бо соромно чи стрьомно зупинитись, не впоратись з невдачею, або з тим шквалом проблем, питань, невиплеснутого і непрожитого болю, страхів, внутрішніх протиріч...При цьому не кожен може піти до психолога (нема часу, грошей, психологічного ресурсу...), або взагалі дати собі час на відновлення, бо так багато треба робити, так багато від нас залежить...Танець, з особливими ніжними рухами на основі руху внутрішніх енергій і вітрів - це коротка але дуже дієва практика, яка допоможе приділити час собі, виплеснути, висловити те що неможна сказати, важко проживати...Ця хореографія йоги з вітрами це не відео танцю. Це ТВОЯ жива МАНДАЛА ПІДТРИМКИ в яку ти можеш входити завжди, коли тобі треба.І я буду в ній, в цій мандалі з тобою завжди. Завжди коли тобі потрібно - я танцюватиму там з тобою з вітрами і допомагатиму тобі прожити складнощі і трансформувати їх в ресурс.Під час трансформації я читаю особливу мантру, дуже потужну і зцілюючу.Ця мандала завжди функціонуватиме для тебе, як твій портал підтримки в будь-який момент без меж часу і простору.Ти можеш придбати цей йога-танець сьогодні за 490 грн.Базова інформація про йога-танець: Мандала Підтримкиу відео👇👇👇
👁 138 25-07-26 19:06
А ви знаєте, що наша гомпа дивним чином співпала з особливим магічним періодом?👇👇👇26 липня відкривається чарівний портал, який відомий під назвою Врата Лева.Період з 26 липня до 12 серпня – це період Врат Лева – це портал, коридор, який характеризується оновленням, трансформаціями, відродженням та початком, відкриттям шляхів новим можливостям, перетворенню та зростанню.На передсвітанковому небі поруч із Сонцем з'являється найяскравіша зірка – Сіріус, не видима раніше протягом 70 днів. Це так званий "сонячний схід Сіріуса", і ми можемо спостерігати в передсвітанковий час два Сонця на небі: одне Золоте (Сонце Землі), друге – Блакитне – Сіріус – духовне Сонце. "Поява Блакитного Сонця знаменує новий цикл світла, любові і підтримки, приносить елементи та шаблони для наступної спіралі еволюції. Пакети духовної інформації поступово будуть розкриватися в нас.Суть енергії врат Лева в тому, що вони допомагають відключити те, що нас уповільнює, гальмує у розвитку та підсвідомо впливає на всі сфери життя....Гомпа проходить тут👇https://t.me/+MNywLayoIdY5NGMyІ цього разу митробимо гомпу з високою практикою Пустоты Трьох Сфер. Я її також описала в тому чаті. 🌷