Йога-танцювальний ретрит з Майєю в Бакоті. Цей ретрит — справжнє перезавантаження. Учасниці вивчали себе, дихали, танцювали — для себе, для життя, для радості.✨ Тепер твоя черга. На живій землі, серед простору і неба.Цього разу буде ще потужніше:Неймовірні практактики + відпочинок + живе коло.На тебе чекають йога-танці з вітрами, трансформаційний танець Проявленя, танець твоя гнівна та любляча форма, новінка: внутрішній танець Чандіка (активація кундаліні) і багато іншого.Орієнтовний розклад 2-5 серпня:Орієнтовний розклад йога-танцювального ретриту Проявлення02.08 приїзд14:00Коло знайомстваСтавимо наміри на ретритВідпочинок, купання на ДністріЗаселенняВечеряВільний часТанець під зірками 03.08.257:45 Ранковий міні йога-танець 10 хвилинВнутрішній танець Чандіка (активація кунлаліні) тема Проявлення1 година9:00 Сніданок10:00 Похід в монастирКупанняМедитаціяТанець синхронії силою, енергіями місця15:00 обід16:00 Вільний часПрогулянки околицями селища(17:00 індивідуальна танцювальна сесія ВІП)19:30 вечеряВільний часСпілкування21:00 підношення чаю Максормі з онлайн групою04.08.257:45 ПонеділокРанковий йога-танецьТанець ПРОЯВЛЕННЯГнівна та любляча форма.9:00 Сніданок10:00 купання, спілкування (Вільний час)(Дитячий МК Ручка і 4 кроки для досягнення бажаної мети, якщо з нами будуть діти)Обід 15:00Вечеря 19:3020:30 Майстер-клас Підношення мандалиЗа бажанням танець простонеба з зіркамиВечірнє багаття05.08.257:45 Йога-тагецьМедитація Проявлення8:30 Сніданок09:30-10:45 Підведення підсумківНамір на серпень10:45 -11:45 Збір речей, підготовка виїзду12:00 відїздДетальніше про йога-танцювальний ретрит ПРОЯВЛЕННЯ 👇https://t.me/dyvotvory/152
Перекладала сьогодні на курсі виклалачів йоги Нігуми.Є кілька цікавих інсайтів:1. Я перекладала Каріну, вона тепер ще і викладає в YSI уроки про бренд і маркетинг. Яка неймовірна третя квітка,🤩 і які неймовірні зерна я змогла посіяти перекладаючи саме її урок🌾🌾🌾Є в мене мрія (не знаю наскільки я до неї близько, виглядає так що взагалі нездійсненно...) але є в мене мрія щоб у YSI з'явилася кафедра йога-танцю, і щоб я там викладала...💃💃💃Ну де я, де YSI і взагалі нема ніяких подібних кафедр )))І от сьогодні я перекладаю Каріну. Яка стала ще й викладачем у YSI, викладає свою улюблену справу: маркетинг... Здавалося б де йога, де маркетинг? І тим не меньш, бачу цю реалізацію і перекладаю урок Каріни з маркетингу у YSI на курсі викладачів йоги 🔥🔥🔥. І мій мозок такий: щоооо?👀👀 Які неймовірні речі відбуваються? :)2. Каріна дала практику подумати і написати, що кожен, як вчитель йоги хоче давати і транслювати своїм студентам.Я написала: любов, безпека проявлятись як є, розкриття в кожному найкращих здібностей, творчість іСИЛА. Я вперше відчула що можу і хочу показати людям що в кожному є сила. І сила є в мені... я ніколи не асоціювала себе раніше зі словом сила. А зараз все частіше асоціюю, і хочу розкривати силу інших теж.Отакі усвідомлення.🤗А ще я сьогодні шла у свій страх. І перетворювала це в Блаженство. І в мене вийшло це робити, а не валялася в запамороченні від страхів...Я реально відчула що абсолютно все може бути шляхом, паливом для вищої мети, і погане, складне, страшне... Береш (добру чи погану річ) і перетворюєш це на просвітлення, на служіння, на шастя. І це реально стає твоєю силою, а не слабкістю.
10 років тому в цей день я була на фестивалі Трипільське коло і проводила майстер-класи: як писати тексти для мікро-бізнесу... Ділилася своїм досвідом з Криму.Обожнювала цей фестиваль. Там були цікаві події простонеба: МК (по різних мистецтвах, ремеслах), концерти, танці, ярмарок.То був непростий період життя. Перша втрата своєї мрії, дому, планів, роботи.. все починати з нуля... Цікаво що зараз через 10 років, я зовсім в іншому місті, пережила ще більші втрати... але, отримала неймовірні сили і знання.І цікаво що тоді ми зустрілися на фестивалі з Юлею (моя подруга ще зі студентства, вона на той час вже давно жила у Відні, але приїхала до Києва,,і потім фестиваль, щоб побачитись :)А цього року, я їздила в Відень, де ми разом з нею проводили особливу йога-танцювальну екскурсію. Хто б мені тоді сказав за моє майбутнє, я б не повірила жодному слову... ані в те що станеться в 2022... ані танцям у Відні в 2025 ))) І взагалі купі речей які я роблю і знаю зараз.Хто пам'ятає, що робив 10 років тому?
Резонанси любові у Відні 🌹Кожне місце має свій голос. Свій ритм. Свій резонанс.Наш йога-танець у дивовижному Віденському парку заграв темою любові, кохання, долі…⠀Ми танцювали з внутрішніми енергіями в обіймах дерев, квітів та історій, що колись впливали на долю світу.⠀💌 Ми почули захоплюючі розповіді віденського екскурсовода - Юлії Шлапсі, про великі кохання різних видатних особистостей минулого, чиї життєві шляхи перетиналися у Відні.⠀І через танцювальний рух — торкались свого серця.Свого усвідомлення “що для мене любов?”⠀✨ Кожна учасниця отримала власні інсайти та чуттєвий досвід, торкнулася чогось особистого, глибинного, важливого для неї зараз.⠀Це було більше, ніж прогулянка чудовимипарком. Це була зустріч — із собою, містом, любов’ю.Попереду — нові місця. Нові теми. Нові подорожі через тіло до справжньої себе: щирої, глибокої, унікальної.🔔 Підписуйся, якщо ти відчуваєш внутрішній відгук, резонанс із цими незвичайними практиками.https://t.me/dyvotvoryТи знайдеш тут багато цікавого.
ПРОЯВЛЕННЯ — ТВОЯ СИЛА!Був ранок, коли здавалося — я не витримаю.Новини. Страх. Сльози. Все в мені хотіло зникнути…Але я згадала:> Це час мого життя. Іншого часу: нового, більшого, кращого в мене нема. Є той що зараз!Я продовжила свої практики. Продовжила танцювати з присвятами, мантрами і мудрістю. На цей раз танцювала:Гнів. Біль. Слабкість.Весь хаос — я прожила тілом.І поступово... щось всередині змінилось. Прийшла тиша, ясність. Прийшла сила.Не через силу волі. А через проявлення.Бути собою. Навіть слабкою. Навіть дивною.Бути. Рухатись. Дихати.Хочеш знати, де брати сили, щоб іти далі?👉 Не витісняй гнів. Не стидайся сліз.👉 Дай тілу прожити все. І знай — твоя справжність і є твоя сила.👉 Знайди своє місце, де можна проявитись повністю. Без маски, наживо, так як є.🌀 На початку серпня ми їдемо в Бакоту (4 дні) на йога-танцювальний ретрит "ПроЯвлення".Через танець ми будемо проявляти і проживати свої різні форми: гнівну і руйнівну, ніжну і люблячу і перетворювати це на власну життєдайну силу. Щоб бути живою, потужною, різною... Реалізованою і щасливою.🔗 Напиши мені в коментарях "ПроЯвлення" — розповім більше.
🌬️Твій Щоденний Йога-Танець з Вітрами🌸10 хвилин.Вмиротворення та ніжність.Глибина.Ти знову дихаєш на повні груди.Цей короткий танцювальний рух — як ковток цілющого нектару, коли на серці тяжко.Як дотик вітру, що розвіює хмари зневіри, страху, апатії.🌬️ В йога-танці — сакральні рухи зі стародавнього секретного вчення Нігуми.🌬️ В практиці — чек-лист, що дає інструкції та направляє до твоєї мети.🌬️ В танці — ніжна підтримка, яку ти можеш дати собі щодня. Життєдайна жіноча сила.Я вперше відчула цю йогу з Вітрами займаючись наживо з Вчителем - Конні Ла. Одне заняття — і в мені щось розкрилось…Таке прекрасне і ніжне, як пелюстка, що торкається серця.Тепер цей стан — частина мого життя. Я пройшла базовий курс з йоги Нігуми і розробила на основі нього - танець.І майже щодня танцюю. Це — магія, яка дійсно працює.✨ Після кількох хвилин — заспокоєння.✨ За тиждень — більше натхнення.✨ З часом — ясність, інтуїція, рішучість діяти.💃Танцювати можна будь-коли і будь-де: вдома, в подорожі, парку. І для цього не треба ніякого спеціального приладдя, одягу, килимка. Лише ти!Що дає цей танець? 🌿 Емоційне оновлення🌿 Легкість у тілі й думках🌿 Краще рішення в складних ситуаціях🌿 Гармонія з собою🌿 Сили рухатися до своєї метиЦе твій ресурс.Твоя м’яка сила.Твій ніжний магічний ритуал, що не вимагає нічого — тільки тебе.🎁 Ціна: 20 євроМожна також придбати подарунковий сертифікат — для себе, подруги, мами, чи КП.Стань тією, хто випромінює світло, навіть коли віє вітер.Напиши в повідомлення якщо є питання, або хочеш придбати практику щоденного йога-танцю. 💫Нехай вітри стануть твоїми союзниками.
🌞 Інсайти Сонцестояння. Танцюючи в потоці.На йога-танці у день Сонцестояння до кожної з нас прийшло щось своє.Комусь — тиша. Комусь — ясність. Комусь — рішучість.А мені… мені прийшло дихання.Велике, просторе, як небо.Дихання без скутості. Дихання як свобода.Я відчула розширення.Немовби з мене зняли непомітну броню, яку я носила — з «треба», «встигни», «роби швидше».І зсередини прозвучала порада:🌀 Коли в тілі стислість, у думках поспіх, у серці тиск — не стискай ще більше.Навпаки — розширюйся. Дихай. Пливи.Роби справи не з напруги, а з простору. З широти. З потоку.А ще до мене прийшла насолода.Я відчула, що кожну справу можна смакувати, як делікатес.Навіть звичні речі: приготування сніданку, написання посту, проведення практики — усе це може бути насолодою.А ще щоб сіяти та активувати насолоду, мені прийшло думати в моменті справи про тих, хто потім торкатиметься моїх творінь.Про їхню насолоду.🌿 Насолоду ясності,🌿 Насолоду спокою,🌿 Насолоду відкриття,🌿 Насолоду руху і дотику до себе.Йога-танець — це коли канали відкриваються, і послання приходять напряму.Без зайвого, надуманого, нав'язаного. Просто і точно.Поки писала цей текст, знову відчула поспіх.Знайоме відчуття…Зробила вдих.Видих.І знову розширення. Простір. Насолода свободи потоку, насолода тих хто практикуватиме те, чим я ділюсь.Це працює.💛Живий йога-танець на Сонцестояння в Хмельницькому онлайн і оффлайн був неймовірним. Дякую Кароліні за відеозапис🌷#танцепрактика
Йога-танець на Сонцестояння🌞 розкриємо внутрішнє сяйвоНайсвітліший день року, майже в усіх народів світу вважається особливим святом, що дає можливість активувати найпрекрасніші речі.Збираємось 21.06.25 в 16:00 на міському пляжі, традиційно під столітніми вербами.Прекрасні танцюючі йогіні, що несуть світло, навіть коли хмарно.Ті, що відчувають ритми природи, навіть серед кам’яних вулиць міста.Ті, що хочуть відкрити своє яскраве та ніжне внутрішнє сяйво, та світити по-справжньому, без напруги, без сумнівів.Що буде:🌼 Коло наміру.Ми відкриємось Сонцю, поділимося — чим хочемо наповнитись цього світлого періоду.Активуємо свій намір в тілі, внутрішніх енергіях, серці, словах.🌞 Йога-танець і Танець СонцяПротанцюємо з вітрами, що налаштують нас на більш глибокі інсайти і гармонійний стан. Зробимо танець Сонця, щоб активувати внутрішнє сяйво та вогняну силу.🖋️ Зробимо практику усвідомлення "Чим я хочу світити?" 7 хвилин – для чесної, щирої розмови з собою.А потім — медитація “Я є Сонце”.Внутрішнє золото, яке завжди з тобою.🌊 Ритуал очищення з Водою.Змиємо втому, сумніви, старі ролі.Залишимо тільки те, що справжнє, живе.Кожна — як свіжа квітка, що тільки-но розкрилась.В ідеалі взяти купальники, щоб окунутись. (Але подивимось на погоду)💛 Коли: 21.06.25 (субота) 16:00💛 Де: міський пляжЛокаціяhttps://goo.gl/maps/jB6kwxfyENZ3LsGN9?g_st=ac💛 З собою: каремат або тканину,КупальникПарасолька (раптом дощ)ВодаЗошит і ручкаОдяг бажано спідниця/сукня (можна щось жовте або золоте, якусь прикрасу або деталь одягу)💛 Участь: донейшинХто хоче онлайн, пишіть. Якщо будуть бажаючі, подумаю як нам всім обєднатись :)
Людська любов завжди трагічна 🔥Цей месседж різко, прямо в лоба прийшов мені, коли я замислилась, над сповіщенням від Юлі Шлапсі.Це було тоді, коли ми почали готувати екскурсію з танцювальною практикою у Відні.Вона мені написала: буде тема кохання: історичні персоналії, великі люди минулого - їх історії любові.Я, така, вау! Як же класно можна розкрити цю тему 😍.А потім Юля додає: щоправда, більшість історій трагічні.Моє натхнення змінюється смутком, трагедії танцювати в плани не входило. Може якось тільки про хороше можна розповісти?Прикриваю очі. І чую: людська любов завжди трагічна. Якщо будеш уважною, побачшш, що насправді немає жодної "хорошої" історії.🔥 Будь-яка любов у людському тілі — приречена.Навіть якщо триває десятки років — вона завершиться.Бо люди — тимчасові.Мені захотілось плакати... від розуміння, що це правда. І від співчуття до всіх з нас— таких тендітних і невічних. ⠀Я відкрила тікток — а там молоді, красиві, хлопці та дівчата танцюють під пісню про любов. І я розумію цей красивий політ душі, бажання щастя і разом з цим його приреченість.⠀То що ж робити? Не любити?⠀І отримую відповідь - навпаки! Любити ще сильніше, ще більше. Не витрачати час не не-любов!Кожну мить розквітати зсередини.Відкривати серце.⠀Ділитися цим станом.І примножувати.⠀І саме так ми здатні перемогти кінечність.І створити любов, яка не закінчується ніколи. І це можливо? - Так! Духовні вчення нашої планети вчать, що це можливо. ❤️Чи це просто? Ні... але страждати теж не просто.
А ви памʼятаєте, коли вперше почули про ручку? ✨Момент, коли вперше стикаєшся з таким глибинним і водночас простим поясненням природи реальності — неможливо забути. Для мене це сталося у 2017 році, коли я працювала копірайтером у проєкті однієї неймовірної тренерки, яка створює трансформаційні програми для жінок.Одного разу в її проекті стартувала програма з кармічного менеджменту з Антоном Кратасюком. Саме там я вперше почула про ручку, Геше Майкла і ту мудрість, яка згодом повністю змінила мій спосіб мислення і життя.І ось нещодавно — синхронія. Я побачила, як ця ж жінка приєдналася до одеського чату карма-зустрічей, де готується запуск першого АСІ в Одесі. Чомусь для мене це було дуже неочікувано, наче якесь диво... Це нагадало: через цю людину до мене вперше проявилось це неймовіре вчення. І водночас ще одна коліжанка по навчанню поділилась, як на Сутрі Серця зустріла тих, хто вперше їй пояснив "ручку".Для мене такі "збіги" — не випадкові. Це нагадування. Ніжне запрошення Будд вшанувати тих, хто відкрив перед нами двері до шляху, який змінює усе.🌀 Тож сьогодні я з вдячністю згадую цю жінку. І з радістю передаю далі цю естафету вдячності.А ви?💫 Хто був тією людиною, через яку до вас прийшла "ручка"?💫 Де і коли це сталося?💫 Як це вплинуло на вас?Напишіть в коментарях. Давайте створимо енергетичний простір вдячності для тих, хто приніс у наше життя світло пізнання 💛