Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Maya Khodyreva
Añadido 06 ene. 2025

Maya Khodyreva

@tetacoach
Número de suscriptores: 497
Fotos: 1,880
Videos: 480
Enlaces: 680
Descripción:
➰ Йога-танці. Створюй реальність через рух ➰ Тибетські вчення Задати питання, записатись на сесію TELEGRAM @Maya_Khodyreva Мій інстаграм https://instagram.com/khodyreva.maya
Fuente

Maya Khodyreva | Якщо коротко - тому що вона перемогла смерть. Перемогла смертність стр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Maya Khodyreva Maya Khodyreva @tetacoach
204 Vistas/Alcance 2025-10-12 17:47 Mensaje №3513
Якщо коротко - тому що вона перемогла смерть. Перемогла смертність страждалого тіла.В людському тілі ми хворіємо, страждаємо і вмираємо. Тож це страждала річ, ми вимушені в ньому страждати.Тож коли істота досягає просвітлення вона більше не має страждати, не має обмежень і обумовленостей людського тіла. Тому в секретних вченнях можна побачити як на тханках просвітлені істоти зображені з короною або намистом черепів, чи топчуть ногами кістки, або черепи.Я колись часто водила екскурсії в одному стародавньому печерному православному храмі. І там біля входу була ніша де за склом лежали черепи та кістки... і надпис: "Ми були такими як ви, ви - станете такими як ми"... отак входиш в храм... і таке прслання... мене від цієї маленької косниці трохи кидало в тремтіння. Я думала, який жах... все настільки невідворотньо і безнадійно...Але насправді, це не безнадійно. І смерть можна, і не тільки можна, а і треба перемогти. Бо смерть це затьмареня... і можна не вмирати.Як? Цього навчають відкриті і закриті вчення, які ми вивчаємо. Хоча чим більше я вивчаю, тим більше розумію що християнство і мусульманство теж тому навчає.Ісус на хресті, теж по суті демонстрація замученого трупа, тіла, яке вмерло... і памятаю як деякі язичники дивувались, нащо християни носять на шиї фігурку мерця...Але для християнської традиції це не труп, це символ вознесіння, символ перемоги над смертю.. тому багато хто, хто виріс в християнській парадигмі, сприймає це спокійно, навіть не замислюється... Допоки раптом не отримає питання людини, яка не живе в цій традиції))) І у якої виникає питання, нащо "замученого мерця" на шиї носити... та ще в храмах малювати та ставити скульптури...#алмазнийшлях