Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Maya Khodyreva
Añadido 06 ene. 2025

Maya Khodyreva

@tetacoach
Número de suscriptores: 497
Fotos: 1,880
Videos: 480
Enlaces: 680
Descripción:
➰ Йога-танці. Створюй реальність через рух ➰ Тибетські вчення Задати питання, записатись на сесію TELEGRAM @Maya_Khodyreva Мій інстаграм https://instagram.com/khodyreva.maya

👥 Número de suscriptores

497
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +4
Promedio/Mes:: +6

👁️ Vistas promedio por mensaje

203
Promedio/Día:: 129
Promedio/Tiempo:: 154
ERR: 40.85%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 1
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 183 25-12-22 09:14
Всім привіт!Ми дуже щасливі вам повідомити, що ми зібрали необхідну суму на Зимову Пуджу ❄️❄️❄️ навіть більше🎉🎉🎉Але у нас ще є подарунки для вас і ми продовжуємо збір і створюємо потужну карму продовження Дхарми в Україні ☺️1️⃣ Це СУМКА-шопер - виріб зроблений hand made з любов'ю, кольору шафрану як символ Санги від чарівної Наталі, @NataliaGlushko. Ручна вишивка Будди, зроблена з щирим наміром і любов’ю. Цей шопер наповнений сенсом, тишею та внутрішнім світлом.♥️‼️💃Але це ще не все! В тій чарівній сумці- шоперу від Наталі буде.... ПЛАТОЧОК (який також пошиє чарівна Наталі) з тканини що вкривала вівтар Майї протягом місячного лєрунгу 🔥Цей платочок просочений мантрами, янголами, на якому буде особливий символ, що пов'язуватиме практикуючого із янголами та закритими вченнями - буде допомагати практикуючому робити щоденні медитації, мікро-ретрити і допоможе пройти всі ретрити, всі вчення що потрібні до досягнення вищої мети в цьому житті 💫💫💫2️⃣ Унікальне фото нашого Вчителя Майкла Роуча☺️ від Ульяни @Lipulka Це рідкісне фото Геше Майкла, яке дуже мало хто має і яке привезене з Даймонд Маунтін на ретрит з йоги Леді Нігуми його студентами. Гроші від купівлі цього фото пішли на підтримку ретритного центру Даймонд Маунтін. Так, що це ще й зʼєднання з цим святим місцем 🧘‍♀️ Реквізити для оплати. 1️⃣ 💳 MonoBank: 4441111122867991 🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/952eCa24iN💰 PayPal: [email protected](ВАЖЛИВО: з поміткою зимова пуджа)2️⃣ Занесіть себе в таблицю (нік у ТГ, ім’я, прізвище і порядковий номер в розіграші):Зробіть донат на будь-яку суму ❤️ Розіграш відбудеться в каналі Спонсорів 27.12, обов'язково доєднуйтесь 🥰
👁 321 25-12-04 08:36
Анатхапіндіка - це ми 💫🔥Колись давно у Будди був учень — Анатхапіндіка.Він відомий тим, що орендував і викупив сад Джетавана — покрив землю золотими монетами, щоб там могли звучати вчення, які змінюють життя.Знаєте, що найцікавіше?Не золоті монети, бо заможних багатіїв історія знала достатньо...А от тих, хто вкладає світське багатство у багатство справжнє: мудрість, духовність, шлях до абсолютного щастя кожного - такі меценати справжні рідкісні перлини Всесвіту.Анатхапіндіка проявив неймовірну щедрість для кожного, бо створив простір, де багато істот змогли торкнутися істини тоді в минулому... і потім несли ці вчення іншим, крізь простори і століття, до нас з вами 💫💫💫Коли я думаю про це, в мене мурахи. Знаєте, ми поодинці, можливо, не є тим легендарним меценатом.Але разом — ми точно є ним 🤩Разом ми можемо дозволити собі те, що одному здається не завжди під силу:— організовувати вчення, проводити високі практики, відкривати простір для тих, хто навіть не знав, що шукали.І так вже багато разів було:ми сидимо під відкритим небом, йде практика (пуджі чи фестивальні майстер-класи, чи спілкування після АСІ зустрічей, а хтось проходить повз і запитує:«А що ви таке цікаве робите? А можна з вами?»І так "випадково" інші торкаються вчення.І ми — сіємо зерна просвітлення.І є ще одне, про що важливо пам’ятати.На такі події приходять не тільки люди.Кажуть, що приходять Будди та бодгісаттви.Ми можемо їх не побачити. Можемо навіть не здогадатись.Але вони точно поруч.Радіють. Святкують.І допомагають нам робити кроки до нашої найвищої мети.Тому коли ми об'єднуємось — це не просто «збір коштів» чи «організація події».Це створення простору, де світ стає особливим, Де кожен із нас стає тим, хто творить дива. Ми творимо дива разом.Майя Ходирева(Я зараз в ретриті, цей пост опублікований відкладеним)Побачимось на пуджі в Києві🔥🔥🔥3.01.26🔥🔥🔥 Спонсорство  пуджі🎯Ціль: 100 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/952eCa24iN💳Номер картки банки4441 1111 2286 7991Табличка для участі в розіграші ❤️Зробіть донат на будь-яку сумуhttps://docs.google.com/spreadsheets/d/1HRokGlm1GxbTLLLCv-4_lMxOpXhCVbMXs9RgIJ9mJNw/edit?usp=drivesdk
👁 330 25-11-27 14:57
Я вже в ретриті, але цей пост відкладеним для вас🌷Нещодавно отримала пропозицію подивитись старий, але дуже крутий фільм про в’язницю 😳))Мене це взагалі не надихало.Але я подумала: «Добре, подивлюсь, раз мене запрошують».І фільм справді мене вразив…Та найголовніше відкриття прийшло наступного дня, коли сюжет раптом розкрився, як знак.Мені стало абсолютно очевидно: Енді в цій історії — це Лама, Янгол. Який прийшов до Реда в одне з найбільш безнадійних місць — у в’язницю, де той відбував довічне покарання.Спочатку наче просто вязень, не сильно-то примітний, не сильно-то вражаючий. Він наче такий як всі - злочинець, в'язень... тут у в'язниці, зовсім поруч... Дихає, порається з побутом, страждає...Але вся велич і краса цієї фігури розкривається поступово. Він поступово, майже непомітно, тонко навчає... приваблює увагу, зігріває серця... Показує маленькі й великі чудеса:стійкість, щедрість, уміння створювати багатство з нічого, користуватись своїми здібностями в будь-якій ситуації, навіть там де здавалося б це нікому не треба... проявляє і показує силу доброти, свободу духу…І зрештою — шлях до звільнення.А фінальний кадр — човен на березі океану Блаженства — це вершина вчення, яке пройшло через усе життя. 🤩І ще мене вразили типи даяння, які проявляє Енді, — це чиста форма служіння:мудрість, любов, матеріальна допомога, передача знань.Наступна приголомшлива річ - безнадійна стіна... яку неможна виломати і втекти... але можна кодувати 20 років, щодня потрохи, але постійно. І одного разу діра буде достатньої щоби втекти...😳 вона справді буде достатньої. Тож "лупайте цю скелю"---А потім я пригадала свій перший досвід "онлайн-зустрічі" з моїми Ламами.Це було якесь відео на Facebook — оголошення, що зараз буде лекція.По залі шли двоє людей: висока світловолоса жінка й чоловік.Вони просто йшли, але серед студентів відчувалося шанування, глибока повага… немов вони бачили щось більше, ніж просто викладачів.Я тоді подумала:«Ну добре, цікаві люди. Хороші вчителі. Але я ж багато класних вчителів мала…»А потім…Потім поступово, місяць за місяцем щось в мені змінювалось...Бо ті знання — це найкраще, що я отримала в цьому житті.Я досі з глибочезною, до сліз, вдячністю думаю про те, що Лами прийшли в моє життя.Що вони приїхали в мою країну.Що Геше Майкл направив свого учня в Україну.І що учень — послухався.Іноді мене пробирає холодом:а що, якби цього не сталося?Що, якби Геше Ла нікого не направив?Що, якби учень подумав: «Дивно їхати в країну, мову якої не знаю… людей не знаю… учнів мало… навіщо напружуватись?»Від однієї думки стає страшно.Але Лама Пітер приїхав і почав викладати... Своїм прикладом показуючи інший спосіб жити, творити, думати...Так само як і Енді до в'язнія Шоушенка... він дарував тепло, знання, турботу, розкривав серце... і я ставала краще, все більш кращі якості почали квітути всередині мене... завдяки Ламі, який прийшов в мою країну, прийшов до мене 🌷🙏---А тепер — головне, про що ще для мене ця стрічка 👇👇👇У певний момент кожен із нас зустрічає свого Енді — свого Янгола, свого Ламу.Того, хто заходить у нашу «в’язницю» — маленьку чи велику — і показує шлях до свободи.А з іншого боку — коли ми практикуємо й вивчаємо шлях,ми самі поступово стаємо такими Енді для інших.Для когось, хто зараз стоїть у темряві.Для когось, хто не вірить у себе.Для когось, хто чекає знаку.Яка це неймовірна вдача зустріти свого Янгола…і поступово навчитися бути Янголом для когось іншого.
👁 313 25-11-19 11:00
Сьогодні плакала під цей рілз... бо він проілюстрував мені мої минулі втілення...https://www.instagram.com/reel/DRCu_nnCKBj/?igsh=MWpqZmhzZHpseGhoКоли мене питають: “Навіщо тобі такий довгий ретрит? Ти ж не монах…”Я усміхаюсь. Бо моя відповідь для більшості звучить дивно.Я не хочу ще одне — і ще безліч — життів страждань.Не хочу знову робити ті самі речі, бачачи світ як самосутній.Не хочу знову проживати біль, втрачати тих, кого люблю, не мати сил допомогти, хоронити кожного друга, кожну близьку душу… знову і знову.І що глибше я практикую, то чіткіше бачу повторювані візерунки — ніби цілі минулі життя накладаються на це. Інколи настільки схоже, що аж дивно: ніби ця ж Майя, тільки замість джинсів — кріноліни, а думки, почуття, події — ті самі. Кола, що повторюються беліч часів.Тож я не хочу ще одне таке життя.Я хочу шедевр.Життя, після якого більше не треба повертатись у коло страждань.Я хочу життя, з якого можна увійти у світи поза болем, де є сили творити раї і рятувати кожну живу істоту.Частина моєї людської природи не вірить у це.Частина сміється, сумнівається, ставить підніжки.Але що більше практикую, вивчаю, торкаюсь тонких рівнів — то ясніше бачу: це правда.Вищі світи не просто можливі — вони є.І кожна жива істота може досягти їх.Тому так: я не монах.Я людина, але та, що зараз має неймовірний скарб - вчення, знання, можливості щоб створити з цього життя шедевр. А для цього це життя і справді живеться не так як "звичайне".І так, це не просто... про те і "звичайне" життя жити непросто, певна ви це теж вже розумієте.Але з непростого "звичайного" життя ми переходимо і надалі в життя сансари... а з непростого "незвичайного" переходимо поза межі страждань (або хоча б сильно сильно наближаючись до того, щоб вийти з сансари найближчими життями)
👁 140 25-11-06 12:34
Друзі рада що так багато людей планує або пише книги 💫💫💫Якщо ви хочете написати їх, то да і пуджа і моя книга класний кармічний об'єкт для посіву потрібних зерен.Відкрию вам мою "таємницю"Я не те щоб прям хотіла писати. Я розуміла, що це буде потрібно. Я маю писати. Тому писала щоденник щодня.І потім коли завершила - почала писати книгу. Спочатку було захоплююче, а потім... та ну... складно писати, дуже важливо формулювати особливими словами, щоб точно донести те що маю сказати і щоб цікаво ще було а не просто інформація... вже кидала... потім в медитації мене починало "пушити, підштовхувати": пиши пиши пиши...Потім коли медитувала на головні речі які маю зробити. Мені поставили КНИГА - найперше місце. По важливості... я особисто так не вважала... книга була десь на місці 10, і так за можливості писати.Коли мені поставили на ПЕРШЕ місце... ок, тоді взялась і предметно писала писала писала, розуміючі що маю завершити до ретриту.Потім мені одна КП сказала - то може ти станеш письменницею?Мене аж трохи тіпнуло - кажу ні, ні... не хочу. Писати художні книги точно не моя улюблена справа...А потім аж здригнулася, згадуючи як багато була залучена в переклади книг Геше Ла українською. І подумала, а раптом карма мене не питатиме і як понесе писати книги)))) ааааа... :)Карма ж не питає вона змушує )))))Посміялися... я чемно попросила карму, давай будемо танцювати, я танцювати люблю... а книги ну... ? ))) Подивимось як буде далі 😁Якщо ви хочете точно написати книгу - сійте карму підтримуючи книги інших. І вас як понесе потім писати 😁😁😁Не зможете відмовитись ну ніяк 😁😁😁 напишете книгу і може не одну📚📚📚
👁 113 25-11-04 11:27
Курс ACI 7 “Обітниці бодгісатви” в КиєвіНаживо та онлайн.М’який голос стародавніх вчень звучить у Києві…Якщо ти давно чекаєш на знак, то ось він! Ця зустріч може стати початком великих змін. Тут ти знайдеш відповіді, яких шукав.Відчуєш сенс, який повертає глибину.Вже цього тижня в Києві відбудеться особлива подія - курс ACI 7 “Обітниці бодгісатви”. Подія, яка наповнює серце тишею, ясністю і теплом спільного шляху.І, мабуть, кожен, хто хоч раз був на АСІ наживо, знає - це щось особливе. Живий курс - це зовсім інше відчуття.Коли вчення лунає у залі і поруч люди, які шукають те саме, ти ніби відчуваєш себе у місці, до якого йшов усе життя. Будуть групи мудрості, де можна просто говорити - без страху здатись «недосконалим».Буде коло однодумців, у якому добре сміятись, ділитись тим, що в середині і навіть просто мовчати. І буде особлива церемонія - дарування Обітниць Бодгісатви 🥹Ми всі різні, але коли разом практикуємо - з’являється відчуття спокою, ясності, добра, яке хочеться берегти та нести далі. Коли:📅 7–9 та 14–16 листопада📍 Київ, офлайн та онлайнДе:Готель «Козацький», вулиця Михайлівська, 1/3Можна прийти на день, на кілька - головне, прийти.Бо такі зустрічі справді змінюють життя.Реєстрація https://akm.in.ua
👁 164 25-10-31 11:23
🌿 Пустота трьох сфер, що допомагає змінювати реальність 🌿Ділюся живим досвідом — як працює практика пустоти трьох сфер у буденному житті.Нагадую теорію із вченнь:Будь-яка ситуація пуста.Тобто — вона залежить від минулих зерен карми, які просто дозріли в цей момент.Якщо ми сприймаємо подію як негативну — розкрились недобрі зерна, якщо як позитивну — дозріли добрі.Але ця практика — про щось значно глибше.Вона допомагає перетворити будь-яку ситуацію на те, що нам служить, навіть якщо на перший погляд "усе погано".🤯🤯🤯Прям зранку близька людина почала зі мною неприємну розмову: > “От ти всім розповідаєш свої знання, вчення, а мені майже нічого.Ось так ти до мене ставишся… зміни щось у собі.”Я, чесно кажучи, "підофігіла"...Це було боляче чути, бо намагалася ділитися з нею — потроху, обережно.Але щоразу натикалася на усмішки, на вказівки, що “спочатку треба займатися земним”, а вже потім — духовним.(🥕🫏Але ж “земне” ніколи не вирішиться без духовного.Бо життя — це як бігти за морквою, яку не з’їси: завжди є щось що “ще треба зробити”🥕🫏)Мої думки не зупинились на цьому.Я почала згадувати, з ким я ділилась знаннями — і помітила, що ті люди дійсно відкривались, слухали, цікавились.А тут — людина ніби закрита. І кожна така розмова веде лише до ще більшого непорозуміння і болю.😫☹️Почало крутити всередині: образа, біль, страх безпросвітності.І раптом — згадую про пустоту трьох сфер.Роблю міні-медитацію.Ситуація пуста = мої минулі зерна.Людина, яка завдає болю — пуста = мої минулі зерна.Я, що відчуваю біль — пуста = мої минулі зерна.У ситуації, у мене і в тієї людини — однаковий потенціал бути щасливими просто зараз.Єдине, що заважає — це старі погані зерна карми.Я не пам’ятаю, як їх посіяла, але якщо вони проросли — значить були.Я щиро шкодую, читаю мантру зцілення ситуації — для себе, цієї людини і кожної живої істоти.Візуалізую нас абсолютно щасливими, в гармонії.І тут... понеслись інсайти 👀.Перед очима — сцени, де ця людина постійно щось мені закидала, підкреслювала, чого “не вистачає”, і майже ніколи не хвалила.Я думаю: “Ну бука ще та…”І тут — стоп.Що ця “бука” мені підсвічує?І стає очевидно:Останнім часом я сама фокусуюсь більше на тому, що не так, ніж на доброму.Пригадую вчорашній день: платила комуналку, один платіж не пройшов — треба буде йти особисто. Думка: “Капець, знову морока.”А потім ловлю себе: “Агов, а ти пам’ятаєш, як колись усі платежі платили особисто — стоячи в чергах? А зараз усе можна зробити з дому!”І де моя радість за це?Я оплатила майже все — і навіть не зраділа, що маю світло, воду, тепло.Замість цього роздратувалась через один незручний аспект.І ця людина, яка зараз говорить “ти не ділишся знаннями”, — я сприймаю, що вона мене дістає... а не те, що вона хоча б в такий спосіб насправді питає мене про знання! І тут щось перемикається.Ситуація для мене перестає бути болючою, образливою — вона стає для мене вченням, шляхом.Записую собі кілька важливих усвідомлень, щоб щодня більше радіти і цінувати хороше.І відчуваю, як біль тане, поступаючись місцем легкості.Я заспокоїлася і навіть отримала тиху радістьза цю людину, за урок, і за саму можливість побачити хороше і попрактикувати Вчення, посіявши зерна абсолютної мудрості.А наприкінці ще зробила смайл-медитацію — щоб посіяти нове, м’яке зерно любові й довіри у поле нашого спілкування.🌸Отак працює практика пустоти.А для тебе ця історія — про що?😉😉😉🪽🪽🪽
👁 144 25-10-28 07:53
Фрірайтинг і відкриття тижня Зробила фрірайтинг на тему — як пройшов мій тиждень.Думала - писати нічого, бо ж я в «режимі розслаблення», наче нічого особливого не роблю 😀Але коли почала писати — навіть розгубилась.Стільки всього відбулося у цьому «розслабленому» темпі, що я й не зрозуміла, коли це встигла!🦷 лікування зубів сину і практики Будди Медицини для нього Щодня медитація з сином і ще окремо своя медитаціяМої щоденні духовні практики (мантри, джерело всіх моїх благ і т.п.)📖 дописала книгу українською💬 отримала від Лами побажання перекласти її російською (бо Лама хоче прочитати 🙏)🌐 залила текст для перекладу🎓 написала скрипти й презентації для 2 уроків АСІ 7 (ще стільки ж попереду)📚 підготувала ДЗ та контрольні для ТТ2, провела один воркшоп на курсі викладачів АСІ2. Ще 4 залишилось.🎬 сходила з сином у кіно — і ми довго філософствували після сеансу💎 відкрила Red Carpet Healing — проект по зціленню через духовні практики💃 підготувала йога-танець для клубу медитації🕊 готуюсь до місячного лєрунгу — вже склала список продуктів і почала закупи🔥 запустили підготовку до зимової пуджі, яку проведемо після лєрунгу — у січні 2026💫 і ще допомогла запустити 5-ту гомпу — навіть читала слот посеред ночіІ все це — в «режимі розслаблення». 😄Коли я це виписала, просто очам не повірила.Якби не фрірейтинг — досі думала б, що майже нічого не роблю.Це нагадало мені, як важливо помічати свої кроки, навіть найменші.Бо якщо не прописуєш — здається, ніби нічого не змінюється.А насправді — змінюється все 💗
👁 173 25-10-24 09:36
Були в кінотеатрі. Подивилися фільм про штучний інтелект. 💫Отримали купу інсайтів та усвідомлень🤩🤩🤩. Було багато про що поговорити після сеансу.Насправді у фільмі скільки сеансів було... просто неймовірно. Ще будуть іти і іти усвідомлення.Трейлер👇👇👇https://youtu.be/fHbAkUF2ssw?si=3AS5ZFn_qH5DpDw9Цікаво що син відмітив одні моменти, я інші...І взагалі в мене була купа думок, що у фільмі набагато більше сеансів і послань, ніж я можу побачити зараз.Один з інсайтів сина: як важливо бути точним в словах.- Знаєш, чого він втратив свою маму?- Чому? (Це звісно було драматично, але я не виділяла цей момент, як важливе послання для себе)- Тому що він сказав програмі дістань код за будь-яку ціну. Отже коли їого мама стала на заваді, програма вбила її, бо виконувала наказ...Тому наші слова несуть наслідки, треба точно висловлювати думки. А для тебе що було важливого в фільмі?- Для мене? - тут я закруталася в купі думок, сформованих і несформрваних, ідей інсайтів, відчуттів... реально прям не знала що сказати. - Перше що я можу сформулювати це "що таке програма" і чим вона відрізняється від людини... якщо програма головного контролеру має думки, почуття людини (бо всім цим її оздобила людина) відчуває себе в тілі з руками ногами то чому вона не людина? А чому людина це - не програма? Ми і є програма. Наша істота живе за внутрішніми алгоритмами (програмами помітними і непомітними). Непомітні, наприклад, якщо торкнемося гарячого - програма змусить відтягнути руку... помітні: о, ногам холодно піду вдягну шкарпетки... нема шкарпеток? Треба їх купити в магазині це все программи, алгоритми за якими ми існуємо. Наші думки, слова, дії - програми. І щоб змінити себе, треба прибрати погані програми і вписати нові.- Ого... а як це прибрати погані програмииі вписати нові?- Ну з самого простого - навчатись як це робити, друге почати корисиуватись новими програмами (думки, слова, дії)- О, я не думав що навчання може бути вписуванням в себе нового коду і нових програм.- Ну от наприклад ти вивчаєш історію. Бачиш якусь помилкову подію з поганими наслідками. І непомітно отримуєш програму застерігаться щось подібне робити... або от в фільмі ти побачив наскільки важливо говорити точно, і вже будеш намагатись точніше висловлювати думки. Це ми говоримо про прості речі... ...а от медитація, чи кармічні вчення - це програми зовсім іншого порядку.Це те що допоможе нам написати новий код досконалого себе. "Запрограмувати себе щоб стати досконалою істотою, люблячий, щасливою і без страждань"
👁 140 25-10-24 06:07
🍬 Мій сон про іриски і важливе відкриттяУчора я зробила фото — медитація з сином.Без задуму, просто хотіла поділитись моментом.А вночі мені наснився дуже дивний сон 😅Наче хтось стоїть біля мого дому і кличе:«Допоможіть! Мені потрібно знати важливі речі!»Я чую, і знаю що можу допомогти, знаю відповідь...Але — мій рот забитий... ірисками!!!👀👀👀Я намагаюся їх вийняти, а вони тільки множаться 🤭Солодко, липко і ніяк не заговориш.Що за дичина, подумала я прокинувшись.Але по мотивах  опублікованої фотки почала отримувати питання:«А що це за медитація?»,«Як заохотити дитину?»І я почала відповідати…І раптом зрозуміла — ого, та це цілий майстер-клас!Бо медитація з дитиною починається не з самої медитації,а з певної нашої внутрішньої трансформації. У мене за останній час така трансформація відбулась. І це змінило вектор мого бачення щодо сина та близьких дуже сильно.Далі важливі усвідомлення - а для чого це мені? А для чого це дитині? Зрозуміти і віднайти свою справжню мотивацію. І саме звідси потім проростає розуміння що саме робити та ідеї як.Сідай, бо так мама сказала - так медитація не спрацює. Це цілий інший дуже цікавий процес.Який я можу розповісти детально.І також саму медитацію для сина я буквально сконструювала так щоб було коротко, не нудно і максимально корисні зерна сіялись. Чи можуть бути результатики за тиждень за 5 хвилин медитації?- Так! Ми сьогодні вже їх з сином побачили і відмітили і він сильно тому радів🤩🤩🤩Всі ці лайфгаки я можу розповісти на МК.Це незвичний ракурс, незвичний підхід до цієї задачі. Але дуже дієвий.Кому може бути цікавий цей МК?* Мамам (і татам теж), які хочуть навчити дітей медитації, чи духовних знань.* Тим хто хоче допомогти своїм іншим близьким (братам, сестрам, чоловіку, батькам, друзям).* Тим хто хоче бути для себе обізнаним в цих практиках.* Тим, хто працює з дітьми і хоче допомагати їм досягати цілей.Коли я це усвідомила, то зрозуміла що мій сон був саме про те...Маю купу знань, досвіду, відкриттів... але вони десь при мені, «жую» свої смачні іриски і думки не маю щоб цим поділитись :) Тож, кому цікавий такий МК пишіть в коментарях, я хочу зрозуміти скільком людям зараз корисна ця тема.