Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тактикульна Бургерна
Añadido 06 dic. 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Número de suscriptores: 7 865
Fotos: 3,540
Videos: 827
Enlaces: 1,010
Descripción:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755

👥 Número de suscriptores

7 865
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +7
Promedio/Mes:: -39

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 028
Promedio/Día:: 1,300
Promedio/Tiempo:: 1,673
ERR: 25.79%

📊 Mensajes por Día

5.2
Último día: 0
Promedio semanal: 5.3
Promedio por día: 5.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Вчорашня трагедія в Києві справедливо підняла ряд дискусійних питань. Хочу прокоментувати деякі позиції. 1. Дії поліцейського та поліцейської, які прибули на місце теракту. ❗️Ганебна, негідна поведінка. Це - сором для всієї системи. Вони відсторонені, триває розслідування щодо цього. Також будуть прийняті додаткові кадрові рішення щодо керівників.Не зовсім коректно робити узагальнення щодо всієї поліції лише за діями двох працівників. Окремі ситуації не відображають систему в цілому. Адже навіть у цій же спецоперації професійно та швидко діяв КОРД, кримінальні аналітики та інші залучені сили.2. Психічний стан нападника явно був нестабільний. Яким чином він отримав необхідні медичні довідки для продовження дозволу на зброю - потрібно неодмінно дослідити. Це буде зроблено в межах розслідування. ❗️Жодних масових перевірок власників зброї не буде. 3. Щодо надання права на вогнепальну зброю (включно з короткостволом) цивільним громадянам. ❗️Вважаю, що люди мають отримати право на збройний самозахист. Особливо після досвіду, коли на початку повномасштабного вторгнення цивільні люди отримували зброю для національного спротиву. Тож найближчим часом проведемо експертні обговорення за участі народних депутатів, громадськості, журналістів, ветеранської спільноти щодо підготовки фінальної версії законопроєкту про цивільну зброю.Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих жертв терориста. Наше завдання - зробити висновки і посилити систему там, де це потрібно. Саме над цим зараз і працюємо.
Наш дорогий списаний друг і контрактор Клоренс не витримав скніння в тилу, і вирішив повернутися до війська. Новий підрозділ, новий фах, нова команда. Зараз їм треба невеличка допомога з матбазою. Далі пряма мова Клоренса:Всіх вітаю,дорогі у Христі браття і сестри🫡 Після пари тижнів роздумів чи просити вас про шось подібне все ж такі дійшов висновку,шо цього разу прийдеться,хоча,чесно кажучи,дуже-дуже не хочеться. Як певно багато з вас знає,мені дома не сидиться,бо дому у мене нема,тому я знов став необмежено придатним і на днях с кількома новими побратусиками знов вирушу на зустріч приключєніям з ординськими сатаністами. Якщо у вас є можливість і бажання,прошу вас долучитися до збору для мене і моїх нових друзів,щоб ми могли придбати необхідні нам розходники для роботи по утилізації болотного біосмиття. На жаль,не можу озвучити все,що ми хочемо придбати,бо так дехто може зрозуміти специфіку нашої роботи,але в тому числі нам тре придбати дробовічьок,набої і всякі інші корисні,але не дешеві штукі. Звіти,наскільки це можливо враховуючи ситуацію,згодом обязуюся надати належним чином. Також,безумовно,якщо на те буде Воля Божа і добро командування,час від часу буду радувать вас відосиками з розлітающимися на шмаття москалями,щоб ви розуміли,шо ваші кровні гримні не були витрачені дарма. Хотілося б зібрати пару мільонів гривень,але якщо зберемо хоча б ліміт банки-50К гривень,буду щиро вдячний и трохи радий. Дякую за увагу, посилання на банку прикріпляю нижчеhttps://send.monobank.ua/jar/6SedboF8vqНомер картки банки4874100027524720
Наш дорогий списаний друг і контрактор Клоренс не витримав скніння в тилу, і вирішив повернутися до війська. Новий підрозділ, новий фах, нова команда. Зараз їм треба невеличка допомога з матбазою. Далі пряма мова Клоренса:Всіх вітаю,дорогі у Христі браття і сестри🫡 Після пари тижнів роздумів чи просити вас про шось подібне все ж такі дійшов висновку,шо цього разу прийдеться,хоча,чесно кажучи,дуже-дуже не хочеться. Як певно багато з вас знає,мені дома не сидиться,бо дому у мене нема,тому я знов став необмежено придатним і на днях с кількома новими побратусиками знов вирушу на зустріч приключєніям з ординськими сатаністами. Якщо у вас є можливість і бажання,прошу вас долучитися до збору для мене і моїх нових друзів,щоб ми могли придбати необхідні нам розходники для роботи по утилізації болотного біосмиття. На жаль,не можу озвучити все,що ми хочемо придбати,бо так дехто може зрозуміти специфіку нашої роботи,але в тому числі нам тре придбати дробовічьок,набої і всякі інші корисні,але не дешеві штукі. Звіти,наскільки це можливо враховуючи ситуацію,згодом обязуюся надати належним чином. Також,безумовно,якщо на те буде Воля Божа і добро командування,час від часу буду радувать вас відосиками з розлітающимися на шмаття москалями,щоб ви розуміли,шо ваші кровні гримні не були витрачені дарма. Хотілося б зібрати пару мільонів гривень,але якщо зберемо хоча б ліміт банки-50К гривень,буду щиро вдячний и трохи радий. Дякую за увагу, посилання на банку прикріпляю нижчеhttps://send.monobank.ua/jar/6SedboF8vqНомер картки банки4874100027524720
#АналітикаВідBGG#БезбашенаDataНова ворожа заміна американському супутниковому зв'язку📍 Нещодавно в агітаційному відео ЦПБТ "Рубикон", де ті хизувалися розширенням на нові загони, ворог, окрім усього, засвітив термінал супутникового зв’язку "Спирит-030".Його застосування фіксується щонайменше з весни 2024 року, а масове постачання на фронт почалося пізніше, після періоду випробувань, що тривав близько року. Відомо, що ці комплекти вже кілька місяців активно освоюються військами та застосовуються на різних напрямках.🛰 Ключовою технічною особливістю "Спирит-030" є робота через геостаціонарні супутники російського орбітального угруповання. Геостаціонарна орбіта розташована на висоті приблизно 36 000 км над екватором, а супутники на ній мають період обертання, рівний обертанню Землі, тому залишаються нерухомими відносно поверхні. Це дозволяє один раз навести антену термінала на супутник і підтримувати стабільний канал зв’язку без необхідності постійного супроводу. Водночас така схема виключає можливість роботи антени в русі - вона повинна залишатися стаціонарною, оскільки зміна положення призводить до втрати сигналу. За принципом дії це наближено до радіорелейного зв’язку.Антена термінала має діаметр близько 30 см. Інші детальні технічні характеристики, включаючи пропускну здатність, затримку сигналу чи енергоспоживання, у відкритих джерелах не розкриваються. Водночас зрозуміло, що через значну відстань до супутника система потребує значно більшої потужності сигналу порівняно з низькоорбітальними системами.🔫-->🔫 Функціонально "Спирит-030" призначений для організації стаціонарного зв’язку на тактичному рівні. Його застосовують для забезпечення доступу до мережі підрозділів, опорних пунктів, а також розрахунків безпілотних літальних апаратів. Через нього здійснюється передача даних і трансляція відеопотоків, що робить систему корисною для роботи з БПЛА. Комплекс ефективний на рівні батальйонів, дивізіонів і нижче, включно з окремими розрахунками.❗️Водночас "Спирит-030" не є аналогом систем типу низькоорбітального супутникового зв’язку і не може виконувати їхні функції, зокрема забезпечувати стабільний зв’язок для рухомих об’єктів. Саме через використання геостаціонарної орбіти його застосування обмежується стаціонарними позиціями.🔝BGG - читай, аналізуй, перемагай! 📕Підрозділи, формування, тактика окупанта - все у нашому Інстаграмі!
І все. Мінус дві години якоїсь дрісні душної від таймінгів. Коли твій співбесідник намагається тебе топити під час серйозної розмови дебільними питаннями, на які він не готовий чути відповідь - треба або максимально чітко і з кам'яним їблом визнати його правоту, шоб він не міг ловити тебе на протиріччях, або максимально скатувати все в клоунаду і іронію. Це буде виглядати краще ніж криві спроби відмазатись від того що ти будучи на 10-20 років молодшим ніж зараз вірив в якусь хуєту, або навіть віриш в неї зараз. А так вийшло що Денис тупо покормив Дудя тим що йому треба було. Протиріччями і невпевненими відповідями. Йому ще повезло шо дудь тупий і не сильно шарящий за історію. Бо будь там реально толковий росіянський пропагандон типу дугіна - він би його взагалі тезісно розкатав в пил. Хз чому Денис так лояльно спілкувався з явно консервованим дудем, вівся на провокації і боявся називати речі своїми іменами. Але факт в тому що через це ніхто не звернув уваги на велику кількість дійсно хороших відповідей на дебільні тейки. Втім похуй-похуй. Якщо ви фанатіли з якихось причин від вайтрекса і РДК, а після інтерв'ю у дудя різко стали його хейтити: я вас вітаю - ви долбойоб який схавав тупу пропаганду по методичці і зіграв на руку кремлю. Якщо ви просто трішки розчарувались -ваше право. Якщо вам похуй - красавчик.
Дивись тут така штука. Ми всі йобнуті. Типу це факт, і це не поміняєш. В мене наприклад крайній нервовий зрив був... Ну години 2 тому скажемо. І це я типу нормально так пропрацював в себе в голові багато траблів, а ті що не зміг пропрацювати намагаюсь юзати як паливо щоб працювати далі. Я взагалі вважаю що птср треба конвертувати в мертвих підорів, а не в загони в голові. Але це я. Я і війну в полі іншу воював, більш традиційну, ну і я загалом здатний на саморефлексію і визнання власних тарганів в голові. А багато людей в житті і не зрозуміють що шось ваабще не так. І не завжди поруч буде умовний Гуцул шоб розгрести такі трабли з розумінням питання і необхідними словами. Здебільшого нас в тилу оточують люди які досить сильно відірвані від нашої реальності. І якщо жителі сходу часто нас розуміють, бо пройшли крізь подібний експіріенс - то мої любі і рідні западенці, а також кияни дуже охуївші довбойоби які ніхуя не відстрілюють як спілкуватись з попаяними єбанатами типу мене. Простий приклад, ми коли на день заїхали на Драгобрат того року, я заскочив на турбазу до давніх друзів родини. Був я там з паном майором(нині подполом) сбса, і своїм хорошим другом по совмєстітєльтву. І ми для них були "справжні воєнні", хоча пан подпол має за душею не так багато виходів у поля і аж один фраг на стрілкачі, я маю за плечима по суті рік піхоти, і більшу частину часу управлінець. До речі підтверджених на стрілкачі саме своїх баранів маю взагалі 0 (на справді я впевнений що в сєвєрі поклав двох, але доказів не маю тому селяві). Але ми справжні воєнні для них були, авторитетні і шарящі. Нас прям облизували. При цьому тцк хуєсосили в хвіст і гриву. Хоча я розумію що в тому тцк як мінімум 50% людей вже з воювавших, іноді воювавших сильно більше ніж я. І от це в мене дисонанс і викликало. Бо ми двоє крутих фахівців, які втім тилова залупа, в їх очах ми > ніж тіпи які пройшли більше піздячки ніж ми, і по здоров'ю потрапили в тцк. Це неправильно. Хухел має усвоїти одне: якщо перед ним діючий миколослужбовець - він апріорі вже пожертвував більше. Бо всі думають що в тцк служба мєдятіна, сиди бабки лутай. А коли такі тіпи вислуховують сходу про "ідивоюйпідарас" понятно шо реакція від попаяного уєбана буде відповідна. В мене б була. Мій хороший друг який безвилазно сидів на позиції 120 днів підряд, і будучи ротним піхоти вилазив рамситись з підаром на стрілкачі, і навіть в'єбавший бідор беху, одного разу під час рекону нової хати для проживання нашого вислухав хуйні про "піздуйвоюй" і я його два дні після того намагався розштурхати, настільки він в себе пішов. Бо коли ти made it to hell and back і не один раз, а раз за разом - почути від людини яка ніколи війни і не бачила "іди воюй" викликає виключно одне бажання: вбити цю людину. От і все. А далі все залежить від навичок самоконтролю. Добре коли вони є. Але у тіпів які проводять на позиції по півроку нон-стоп її може і не бути. А нагородний ствол, чи просто ніж під рукою бути може. А результаті один дуже принциповий долбойоб в гробу, інший, попаяний в турмі. Хто від того в плюсі крім кацапа хуй його знає. А різниця між життям/важкими тілесними, і комфортним продовження дня вона тільки в двух-п'яти словах (іди воюй/я тебе туди не посилав). Можна їх не задіювати і мати супокій голові. Як слово ніггер в США. Але люди обирають їх задіювати, за що справедливо ловлять в їбало, і ми маємо черговий закритий трек про піздонутих воєнних. А заголовки все докрутять в потрібну сторону
Кароч шоб ви понімали біполярку адмінів. Ми не засуджуємо Скелю як бійців. Люди всюди однакові. І тіпи які їхали на цих брічках явно не винні в тому що "скеля сила, та стіна" *танцюючий манько.гіф*. В цьому винні конкретні люди з конкретними посадами, званнями і обов'язками. Чи мають люди право на публічну критику цих дій? Канєшна. Чи має право стіна заагритись на сірожу і визвать його на стрєлку? Та теж в цілому так. Чи поїде сірожа доказувать скалі шо вони не праві. Та звичайно ні. Це розумію я, це розуміє сірожа, це розуміють в скелі. Тому оце от молотіння води в ступі, і шикування з технікою заради відоса "пвп ілі зассал" виглядає як спроба уколоть сірожу тим що він не воює, а вони воюють за рахунок ризику О/С і ОВТ. Нахуй цей цирк? Мені не нравиться сірожа всі це знають. Але якщо підполковнику Гаркавому хочецця пофлєксіть мускулами перед блогєром шоб доказать що ми тут взагалі то не кітєль в труси заправляємо - то можна конкретно вийти в медіапростір, не прикриваючись бійцями в балаклавах. Конкретно вийти від імені командира підрозділу, ображеного паплюженням чесного імені підрозділу і сказать шось мудре і горде, на кшталт "я тібя паламаю, підурак". Бо сірожа їх хуєсосив від особистого імені, а не від імені МО. Тому і відповідайте йому як мущіни блять, особисто, а не за спинами пацанів. Якщо ви навіть за це відповідальність взяти не можете, куда вам нахуй людей довіряти. І це не про всі штурмові війська, це конкретно з цим підрозділом пороблено. 1ОШП леви пізда, 25ОШБ леви пізда (Лебідь якщо ти якимось чином це читаєш-респектос брат), 225ОШП леви пізда. А скеля це просто пізда. Хоч там теж є леви. Але леви під керівництвом барана, завжди будуть пройобувать баранам під керівництвом лева.
Невеликий кіно дайджест останніх днів (ви ж мене блять заради цього читаєте).Коротше закінчивши історію Томаса Шелбі, я вирішив закрити зовсім старий гештальт і глянути Світляка (Firefly), ну і його продовження у вигляді "Місія Сереніті". А заодно глянув свіжак від Нетфлікс "Машина війни" (War Machine). По Світляку. Я неодноразово чув про його культовість, статус і взагалі чи ненайкращий серіальний сайфай. По факту маємо Мандалорця за декаду до Мандалорця. Ті ж вайби, той же космовестерн, тільки немає Грогу і далекої-далекої галактики. Легендарним він як на мене став виключно бо в той час ТВ не могло похвастатись великою кількістю крутих серіалів, і автор Світляка був якраз той хто вмів робити нормальні тв-шоу в той час (Баффі, Енджел, всі діла). Ну і ще тому що його закрили після першого сезону, коли він тільки почав набирати оберти. Так загалом непоганий, але коротенький серіал який встигає тільки підзанурити нас у лор, і розповісти експозицію, як закінчується. Втім персонажі піздаті, каст непоганий, крінжі явної не виявлено. Норм сірік, шкода шо мало. Місія Сереніті як продовження вийшла одночасно і непоганою і жидкою. З одного боку за рахунок бюджету він виглядає як справжній сайфай, а не подєлка за три бакса, а з іншого боку трішки створює несостиковок між фільмом і серіалом. Хоча це викликано здебільшого спробою зробити Сереніті фільмом який і стенделон нормально дивиться. Лайтовенько подивився за пару днів, і залишився задоволеним. Канєшно дрочить на нього як діди не буду, бо в мене вже є сайфай на який я дрочу, і там є Сила, але загалом добре добро. Я б сказав що сірік на 7, а фільм на 6. В комплексі ближче до сімки. Ходять слухи шо планується мультсеріал по Світляку. Як мінімум заціню, якщо вийде.Машина війни. Це йобаний кал. Сильно багато про нього не напишу бо нахуя. Тіпікал американська спроба зробить крутий боєвік, і при цьому попіарити 75th Ranger Regiment. Як ітог - вийшла уморітєльна залупа. В головній ролі тіп який грав роль другого плану в Титанах від ДС, персонаж прописаний дебільно, мотивація рівня "я обіцяв браду,брад" дебільна, головний ворог чисто декорація яка змушує ГГ рефлексувати, і показувати нам який він умний і піздатий. Як бойовик - дрісня, в плані реалістичності - дрісня, сценарій рівня "мого брата вбили, я йду до кінця в пам'ять про нього" - дрісня, актори першого плану - напівдрісня, єдине що непогано це розпіздячилово. Але загалом жвачка для підпивасів, і то хуйовенька. 3/10 і це в прижке.Щас дивлюсь True Detective (да, да я його теж не дивився коли був максимальний хайп), і я в захваті. Я хз як далі першого сезону буде, бо чув багато претензій. Тому і думку свою по ньому повноцінно скажу як додивлюсь. Але перший сезон я вже додивився, і вже можу його радити всім. Тупо м'ясо і розйоб 9/10 ізі. Макконахі там тупо розйоб, а Вуді Гарельсона я любив завжди. Чудовий сезон, сподіваюсь що решта серій не сильно гірші.
Армія як інструмент соціалізації. Битує думка що ветерани = попаяні антисоціальні довбойоби, складні для комунікації, контужені і йобнуті наглухо. Це не зовсім правда. Не знаю як у кого, але армія в плані соціалізації - виступила найбільшим інструментом в моєму житті. За 4 роки служби я побував у двох країнах, і десятках населених пунктів. Я познайомився і працював з тисячами людей і десятками підрозділів. І це ж не тільки я, так у більшості. Сотні і тисячі людей які служать з тобою поруч, і з якими треба взаємодіяти як на лбз, так і поза ним. Люди просто з'являються в твоєму житті і в більшості пролітають повз. Деякі залишаються надовго. Деякі назавжди. Від суміжника з яким разом один раз воювали войну десь під селом малі залупи, і він дав тобі мущинську дзибарету, до людини яка стоїть поруч з тобою коли ти ведеш дружину під вінець. Є люди які дуже ненадовго з'являються в твоєму житті, але залишають слід на все життя. Є ті на кого рівнявся колись, але давно переріс. Є ті хто зрадив і кинув. Є ті на кого просто байдуже. Є нові орієнтири на які ти рівняєшся тепер, і приклади яким бути не треба. В комусь ти розчарувався з часом, а когось навпаки почав поважати. Є ті хто став родиною і ближнім колом. Є союзники і товариші. Є вороги. Але це все результат ніхуйових таких соціальних процесів. Це ж все не тільки військові. Вони здебільшого всі ще й повністю цивільними були донедавна. Тому ти обмінюючись з цими людьми досвідом війни, в паралелі вчишся багатьом аспектам цивільним. Від починки автомобілів, до куховаріння, від музики і фільмів, до настолок і відеоігор. Ти постійно з кимось про щось спілкуєшся, хтось знаходить спільні інтереси в футболі, чи іншому спорті, хтось угорає по бурятським мультикам про Хокаге, хтось читає Клаузевіца, а хтось пише вірші. Армія це калейдоскоп особистостей. Які вполнє собі уявіть являють соціум. В цьому калейдоскопі не тільки військові. Їх родини, журналісти, волонтери, власники хатів в яких живете, сусіди, та й певне взагалі всі жителі прифронтових міст.І якось всі уживаються всьо ок +-. Ізраїль став для мене ахуєнним прикладом того як армія соціалізує людей. В ізраїльському суспільстві вважається не нормою якщо ти не служив. Бойові війська, не бойові війська, хоч прапор на флагшток всю службу піднімав. Ти апріорі будеш більшою нормою ніж людина яка не потрапила в армію. Тому не ветеранам доводиться розповідати новим знайомим "чому він прийняв таке складне рішення?", а навпаки тим хто не служив доводиться пояснювати чому так. Мені от доводилось. Юні іудеї після школи майже автоматом піздують на срочку, де вчаться трішки людскості туйво, підростають, заводять багато соціальних зв'язків на майбутнє, деякі паралельно ще й працюють. При знайомствах в нових компаніях одне з перших питань хто де служив, бо це такий собі ice-breaker, спільний досвід для більшості людей в країні. Людина яка не служила здебільшого в такі моменти просто випадає з соціального кола, тому що нездатна взагалі підтримувати діалог на десятки тем які нові друзі можуть обговорити, поки не прийдуть до чогось більш цивільного і можна буде вклинитись. Тому навіть якщо в якогось дійсно сильно попаяного ветерана зірве кришку, народ навколо буде не відоси з засудженням записувати, а допоможе. Бо вони розуміють як це. Тому якщо в якомусь соціумі виникають регулярні проблеми з попаяними ветеранами - проблема не в ветеранах, а в йобаному блять соціумі. Бо він сприймає ветеранів вороже, як аномалію і хуйпаймічовідньогождать. І отримує відповідну реакцію. А аномалією ветеран буде тільки в соціумі де превалює байдужість до своєї держави і людей навколо. Ні один ветеран не буде тригерити на те що десь в Києві в клубі рейв, якщо він розуміє шо через півроку тіпи які тусять на рейві зберуть чумадани і попиздують його мінять. Шоб він тоже потусив на рейві. Ніхто не буде волати на всю вулицю матом, якщо під час проводів героя на щиті всі на вулиці хоча б зупиняться, я вже не кажу про стати на коліно. Ніхто не буде бити їбальнік маршрутчіку який побачивши УБД просто кивнув і поїхав далі. І це ж стосується не тільки попайки.
Оригінал дописуСьогодні мені написала жінка. Каже: чоловіка «зловили», вже в навчальному центрі, терміново потрібні речі — і список.Я спокійно, по-людськи пояснила: я допомагаю бойовим підрозділам. Навчальні центри — не мій напрям. І що, зрештою, вона як дружина може стати для нього опорою: відкрити збір, знайти, купити, закрити ці потреби.І знаєте що?У відповідь — стільки бруду, ніби я їй щось винна. Ніби я щось забрала. Ніби я — причина її страху.Я запитала одне: чому за ці роки війни не підготувались? Чому не подумали, що це може торкнутись кожного? Бо рано чи пізно — доведеться. Бо ті, хто вже там, — не вічні.І тоді прилетіла друга хвиля. Ще гірша. Ще болючіша.І я сижу і думаю…Чому люди такі? Чому так легко ображати незнайомого? Чому біль перетворюється не в дію, а в агресію?Чому одні жінки збирають по гривні, ночами не сплять, витягують своїх чоловіків і їхніх побратимів з того пекла — а інші чекають, що хтось зробить це за них?Це про відповідальність.Про вибір.Про внутрішню силу або її відсутність.І, можливо, справа не в тому, що я чогось не розумію.Можливо, справа в тому, що я не приймаю байдужість, перекладену на чужі плечі.Бо допомога — це не про «мені всі винні».Допомога — це коли ти перший робиш крок за того, кого любиш.А решта — лише шум.