Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тактикульна Бургерна
Añadido 06 dic. 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Número de suscriptores: 7 865
Fotos: 3,540
Videos: 827
Enlaces: 1,010
Descripción:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755
Fuente

Тактикульна Бургерна | І все. Мінус дві години якоїсь дрісні душної від таймінгів. Коли твій ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тактикульна Бургерна Тактикульна Бургерна @tacticool_burger
1 770 Vistas/Alcance 2026-04-06 03:11 Mensaje №5354
І все. Мінус дві години якоїсь дрісні душної від таймінгів. Коли твій співбесідник намагається тебе топити під час серйозної розмови дебільними питаннями, на які він не готовий чути відповідь - треба або максимально чітко і з кам'яним їблом визнати його правоту, шоб він не міг ловити тебе на протиріччях, або максимально скатувати все в клоунаду і іронію. Це буде виглядати краще ніж криві спроби відмазатись від того що ти будучи на 10-20 років молодшим ніж зараз вірив в якусь хуєту, або навіть віриш в неї зараз. А так вийшло що Денис тупо покормив Дудя тим що йому треба було. Протиріччями і невпевненими відповідями. Йому ще повезло шо дудь тупий і не сильно шарящий за історію. Бо будь там реально толковий росіянський пропагандон типу дугіна - він би його взагалі тезісно розкатав в пил. Хз чому Денис так лояльно спілкувався з явно консервованим дудем, вівся на провокації і боявся називати речі своїми іменами. Але факт в тому що через це ніхто не звернув уваги на велику кількість дійсно хороших відповідей на дебільні тейки. Втім похуй-похуй. Якщо ви фанатіли з якихось причин від вайтрекса і РДК, а після інтерв'ю у дудя різко стали його хейтити: я вас вітаю - ви долбойоб який схавав тупу пропаганду по методичці і зіграв на руку кремлю. Якщо ви просто трішки розчарувались -ваше право. Якщо вам похуй - красавчик.