Fuente
Тактикульна Бургерна | І все. Мінус дві години якоїсь дрісні душної від таймінгів. Коли твій ...
1 770 Vistas/Alcance
2026-04-06 03:11
Mensaje №5354
І все. Мінус дві години якоїсь дрісні душної від таймінгів. Коли твій співбесідник намагається тебе топити під час серйозної розмови дебільними питаннями, на які він не готовий чути відповідь - треба або максимально чітко і з кам'яним їблом визнати його правоту, шоб він не міг ловити тебе на протиріччях, або максимально скатувати все в клоунаду і іронію. Це буде виглядати краще ніж криві спроби відмазатись від того що ти будучи на 10-20 років молодшим ніж зараз вірив в якусь хуєту, або навіть віриш в неї зараз. А так вийшло що Денис тупо покормив Дудя тим що йому треба було. Протиріччями і невпевненими відповідями. Йому ще повезло шо дудь тупий і не сильно шарящий за історію. Бо будь там реально толковий росіянський пропагандон типу дугіна - він би його взагалі тезісно розкатав в пил. Хз чому Денис так лояльно спілкувався з явно консервованим дудем, вівся на провокації і боявся називати речі своїми іменами. Але факт в тому що через це ніхто не звернув уваги на велику кількість дійсно хороших відповідей на дебільні тейки. Втім похуй-похуй. Якщо ви фанатіли з якихось причин від вайтрекса і РДК, а після інтерв'ю у дудя різко стали його хейтити: я вас вітаю - ви долбойоб який схавав тупу пропаганду по методичці і зіграв на руку кремлю. Якщо ви просто трішки розчарувались -ваше право. Якщо вам похуй - красавчик.