Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тактикульна Бургерна
Añadido 06 dic. 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Número de suscriptores: 7 865
Fotos: 3,540
Videos: 827
Enlaces: 1,010
Descripción:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755
Fuente

Тактикульна Бургерна | Дивись тут така штука. Ми всі йобнуті. Типу це факт, і це не поміняєш....

Logotipo de la comunidad de telegram - Тактикульна Бургерна Тактикульна Бургерна @tacticool_burger
2 330 Vistas/Alcance 2026-04-04 04:22 Mensaje №5341
Дивись тут така штука. Ми всі йобнуті. Типу це факт, і це не поміняєш. В мене наприклад крайній нервовий зрив був... Ну години 2 тому скажемо. І це я типу нормально так пропрацював в себе в голові багато траблів, а ті що не зміг пропрацювати намагаюсь юзати як паливо щоб працювати далі. Я взагалі вважаю що птср треба конвертувати в мертвих підорів, а не в загони в голові. Але це я. Я і війну в полі іншу воював, більш традиційну, ну і я загалом здатний на саморефлексію і визнання власних тарганів в голові. А багато людей в житті і не зрозуміють що шось ваабще не так. І не завжди поруч буде умовний Гуцул шоб розгрести такі трабли з розумінням питання і необхідними словами. Здебільшого нас в тилу оточують люди які досить сильно відірвані від нашої реальності. І якщо жителі сходу часто нас розуміють, бо пройшли крізь подібний експіріенс - то мої любі і рідні западенці, а також кияни дуже охуївші довбойоби які ніхуя не відстрілюють як спілкуватись з попаяними єбанатами типу мене. Простий приклад, ми коли на день заїхали на Драгобрат того року, я заскочив на турбазу до давніх друзів родини. Був я там з паном майором(нині подполом) сбса, і своїм хорошим другом по совмєстітєльтву. І ми для них були "справжні воєнні", хоча пан подпол має за душею не так багато виходів у поля і аж один фраг на стрілкачі, я маю за плечима по суті рік піхоти, і більшу частину часу управлінець. До речі підтверджених на стрілкачі саме своїх баранів маю взагалі 0 (на справді я впевнений що в сєвєрі поклав двох, але доказів не маю тому селяві). Але ми справжні воєнні для них були, авторитетні і шарящі. Нас прям облизували. При цьому тцк хуєсосили в хвіст і гриву. Хоча я розумію що в тому тцк як мінімум 50% людей вже з воювавших, іноді воювавших сильно більше ніж я. І от це в мене дисонанс і викликало. Бо ми двоє крутих фахівців, які втім тилова залупа, в їх очах ми > ніж тіпи які пройшли більше піздячки ніж ми, і по здоров'ю потрапили в тцк. Це неправильно. Хухел має усвоїти одне: якщо перед ним діючий миколослужбовець - він апріорі вже пожертвував більше. Бо всі думають що в тцк служба мєдятіна, сиди бабки лутай. А коли такі тіпи вислуховують сходу про "ідивоюйпідарас" понятно шо реакція від попаяного уєбана буде відповідна. В мене б була. Мій хороший друг який безвилазно сидів на позиції 120 днів підряд, і будучи ротним піхоти вилазив рамситись з підаром на стрілкачі, і навіть в'єбавший бідор беху, одного разу під час рекону нової хати для проживання нашого вислухав хуйні про "піздуйвоюй" і я його два дні після того намагався розштурхати, настільки він в себе пішов. Бо коли ти made it to hell and back і не один раз, а раз за разом - почути від людини яка ніколи війни і не бачила "іди воюй" викликає виключно одне бажання: вбити цю людину. От і все. А далі все залежить від навичок самоконтролю. Добре коли вони є. Але у тіпів які проводять на позиції по півроку нон-стоп її може і не бути. А нагородний ствол, чи просто ніж під рукою бути може. А результаті один дуже принциповий долбойоб в гробу, інший, попаяний в турмі. Хто від того в плюсі крім кацапа хуй його знає. А різниця між життям/важкими тілесними, і комфортним продовження дня вона тільки в двух-п'яти словах (іди воюй/я тебе туди не посилав). Можна їх не задіювати і мати супокій голові. Як слово ніггер в США. Але люди обирають їх задіювати, за що справедливо ловлять в їбало, і ми маємо черговий закритий трек про піздонутих воєнних. А заголовки все докрутять в потрібну сторону