В січні місяці поточного року екс-командувача ОТУ Харків Юрія Галушкіна було затримано за недбале ставлення до виконання службових обовʼязків під час оборони Харківщини у травні 2024 року. За нього одразу було внесено заставу 5 млн і звільнено з під варти… Однак, ДБР невідкладно відкрило інше провадження і знову офіцера затримали - і печерський суд призначив вже утримання під вартою без альтернативи застави. 17 квітня у лікарні Галушкіну було проведено невідкладну операцію - офіцер перебуваючи в лікарні жодних проявів або спроб переховування не здійснив. Норми законодавства в цивілізованих країнах, а також в Україні, передбачають послаблення в запобіжному заході, враховуючи особистість підозрюваного і його поведінку. Так ось, незважаючи на те що Галушкін офіцер ЗСУ, тобто особа з високими моральними принципами, не переховувався від слідства - суд був зобовʼязаний врахувати ці факти і помʼякшити умови запобіжного заходу. Однак, порушуючи всі процесуальні норми суддя Гуртова - продовжила тримати офіцера у вʼязниці.Таким чином ломаються всі уявлення суспільства про справедливість і про роль і місце у ньому офіцерів і солдатів ЗСУ - тих хто боронить країну, тих хто має високі моральні принципи. Це є сутність Зеленського-Єрмака-Татарова. А тепер порівняйте з іншою ситуацією: показовою була сцена коли депутатка СН Кормишкіна - добровільно склала повноваження народного депутат, через причетність до корупційних дій, і з «гордо» піднятою головою під оплески «слуг народу» покидала сесійну залу Верховної Ради - вищого законодавчого органу України, до неї питань немає у діючої влади. Відчуйте різницю і усвідомте - що з нами робить Зеленський і його злочинне угруповання. Захищаючи країну - будеш безальтернативно сидіти у вʼязниці, а приймаєш участь у обкраданні українського народу - отримуєш оплески від Слуг народу, партії яка втілює ідеологію Зеленського. Буде цікаво побачити майбутнє такої держави.✍🏻 Софія Федина «…Інакше як показовим знущанням з військового це назвати важко.»
Обстріли мирних українських міст, вбивства дітей та дорослих російськими ракетами, бомбами і дронами показують, що наше завдання — захистити не лише військових, а й цивільних. Вчора — кривавий удар по Сумах, що забрав життя 34 українців… А трохи більше тижня тому російські варвари вдарили по дитячому майданчику у Кривому Розі, вбивши 9 дітей та 11 дорослих. Часу на роздуми ми не гаяли — одразу вийшли на зв’язок із керівництвом Кривого Рогу та запропонували власну допомогу. Комплекси «Ай-Петрі» зарекомендували себе на фронті як чудова протидія ворожим КАБам та дронам. Тому наша команда вирішила надати перші комплекси для захисту українських міст, що розташовані на лінії фронту. Сьогодні передали перший комплекс. Також ми вже запропонували передати «Ай-Петрі», щоб закрити небо над Сумами. Окрім цього, не припиняємо постачати системи ПДТР до війська. Три комплекси йдуть до 18 центру ПДТР і по одному отримують 144 бригада територіальної оборони, 56 мотопіхотна та 53 механізована бригади. Усього СІМ комплексів за одну передачу. Продовжуємо працювати, вкладаючи максимальні зусилля, щоб забезпечити українські підрозділи належним захистом від ворожих дронів, КАБів та іншого смертоносного металу, що летить з росії.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Довгоочікувані дрони на оптоволокні — це зброя помсти, яку не зможе зупинити жоден російський РЕБ. Вони обов’язково досягнуть цілі.Ми довго до цього йшли. Перші 50 FPV-дронів і 10 км оптоволокна — плід роботи нашої команди, яку ми розпочали ще у вересні торік. Ми передаємо їх найкращим українським операторам, які дуже чекали на цю новинку. Бо на фронті немає нічого небезпечнішого, ніж дрони на оптоволокні.Нам вдалося вкластися у 27 000 грн за один дрон. І це також предмет гордості, бо приватна оборонна промисловість, якою ми займаємося, — це не лише про інновації, а і про здешевлення виробництва.Проте сьогодні у всіх «зливних бачках» Банкової у фокусі інша новина — моя декларація. Точніше те, що вони в ній «побачили», намагаючись мене дискредитувати. Їх здивувала частина доходів, а саме 4 млрд грн. З яких 1.6 мільярда— повернення від моїх вкладів у військові облігації. Так, вкладення власних коштів у ОВДП — це був мій спосіб підтримати військовий бюджет України, і вони просто повернулися назад. Ще більше 2 мільярдів пішли у Фонд Порошенка, який витрачає їх на техніку для Армії.Уже понад три роки підтримка Збройних Сил України — сенс мого життя та моєї команди. Науково-технічні розробки, інвестиції у виробництво та безпосередньо закупівля техніки. Тільки різноманітних FPV-дронів ми поставили на фронт більш як 70 000. А ще ПДТР «Ай-Петрі», БПЛА «Poseidon», прально-душові комплекси, автівки, вантажівки, навіть гранатомети та багато-багато іншого. А від сьогодні постачатимемо ще й дрони на оптоволокні.Ми робимо свою справу навіть тоді, коли рекетири з влади намагаються нас зупинити своїми незаконними санкціями. Мені ж приховувати нічого. А допомога, яку здійснює наша команда, — це предмет моєї гордості.Ми наближаємо Перемогу та мир через силу. І ніхто нас не зупинить, як і ніхто не зупинить Збройні Сили.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
🏛️За потоком новостей почти незаметно прошла информация о том, что в Евросоюзе решили не конфисковывать замороженные российские активы. Хотя еще недавно тема активно обсуждалась и Украине обещали передать замороженные российские средства. Причины называют разные – от нежелания пугать прочие недемократические режимы (вроде Китая, Саудовской Аравии и подобных) до боязни, что Россия объявит конфискацию своих активов актом войны. 💰Все эти причины вызывают разве что смех. Структуры Европейского союза имеют опыт конфискации активов и вполне могут им воспользоваться. Заслуживает внимания и та формулировка с которой государства ЕС прекратили обсуждение заморозки российских капиталов – средства останутся замороженными пока Россия не прекратит войну и не компенсирует нанесенный Украине ущерб. То есть – примерно навсегда. 🤦🏼Как все это понимать? А так, что во время обсуждения британские дипломаты предоставили множественные факты расходования помощи Запада действующей украинской властью. Точнее – регулярного разворовывания помощи Запада украинскими чиновниками. МИ-6 такие факты коллекционирует давно и старательно. История с 51 миллиардом гривен, на которые украинская армия не получила вооружений и прочими коррупционными историями, как раз составила этот увлекательный сериал. 🤔Очевидно, после ознакомления с такими фактами в Париже и Берлине решили действовать с Украиной как с подростком-КВНщиком, т е денег давать понемножку, чтобы чадо не имело искушения растратить карманные средства на наркотики и гламурные вечеринки. Замороженные российские активы останутся в ЕС, а Украине денег давать будут в час по чайной ложке. 🤗Как минимум – до смены украинской власти.
Сьогодні ми мали б бути на фронті. Хлопцям гостро бракує зброї, бо держава, на жаль, зриває поставки техніки до певних бригад. Тут уже готові екскаватори, прально-душові комплекси, квадроцикли, сотні FPVшок, «Мавіки», купольні РЕБи, «Ванільні цукорки» та електроніка.Проте наша команда вперше за три роки була змушена залишитися в Києві. Бо виродки з влади почали шантажувати наших колег.Колишніх та чинних співробітників Управління державної охорони, що виконували свою роботу та охороняли мене за часів президентства, кидають за ґрати. А прокурори-інваліди, які отримують захмарні зарплати розміром сотні тисяч гривень щомісячно, просять у підвішеного на гачок ДБР Печерського суду, визначити їм заставу 500 мільйонів гривень.Для чого вони це роблять? Представники ДБР шантажують звичайних водіїв: дайте свідчення проти Порошенка, а ми подумаємо, як вам можна допомогти. Намагаються примусити охоронців підтвердити інформацію, що міститься на флешці, отриманої від фсб рф.500 мільйонів гривень — це заробітна платня кожного з водіїв за 2 500 років. Уявіть собі, вбивця в Україні отримує 1 мільйон гривень застави. Власник «Еліти-Центру», якого звинувачують у корупції, отримав 20 мільйонів застави. Сумнозвісна керівниця Хмельницької МСЕК, що купалася у грошах, отримує 230 мільйонів застави. Це і є «верховенство права», «справедливість», «незалежність суду»…Особисто глава держави підписав проти мене незаконні та антиконституційні санкції. Нагадаю, санкції можуть бути застосовані лише для іноземної держави, а також керівників терористичних організацій. І я справді визнаний очільником терористичної організації… Щоправда, рішенням російського суду за внесок у розбудову та допомогу Збройним Силам України. Думаю, що це рішення вони і взяли за основу, коли готували указ про запровадження санкцій.Виправдовувала санкції влада рішенням Фінмоніторингу: мовляв, вони володіють інформацію, що може шокувати суспільство. Минуло вже півтора місяця, але нічого не оприлюднено, а це означає, що нічого в них немає. Також вони заявляють, що санкції — це рішення, що застосовується до мене як до людини з небездоганною репутацією. Для них це означає, що можна забрати власність. Наприклад, банк, який, на їхню думку, проводить ризиковані фінансові операції, надаючи гроші на фінансування армії.Маю тверде переконання, що за ці рішення кожен причетний буде покараний. Але нашу команду це не зупиняє — вже зовсім скоро ми будемо у хлопців та дівчат із вантажем на суму 40 мільйонів гривень. Який, на щастя, встигли законтрактувати та оплатити ще до накладення санкцій.Тому продовжуємо їздити, привозити та збирати запити, бо наші бойові друзі цього потребують.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Висловлюю щиру підтримку і повагу до Руслана Розенберга і Тарасова Андрія - вірю, що професійність захисту переможе безвідповідальність і ницість правоохоронців. Такий висновок вже можемо робити через те, що представники влади істерично вишукують нові звинувачення. Для мене це характеризується одним словом Дежавю. Поборемо! ✍🏻 Андрій Тарасов адвокат Руслана РозенбергаРашисти влаштували пекло в Кропивницькому.Більше 30 вибухів за декілька годин.В постраждалому місті тривають пожежі через прильоти, багато жахливих наслідків та руйнувань цивільних об'єктів.Цікаво, чи існує певна ймовірність того, що після сьогоднішньої ночі у Кропивницькому, місцеве Державне бюро розслідувань та спеціалізована прокуратура розставлять пріоритети, і в решті до них дійде, що саджати військових, які роблять все, як можливе так і неможливе, для запобігання килимових бомбардувань це була погана ідея?Хоча, про що це я, розмріявся, ... прямо зараз Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону намагається сфальсифікувати нову справу відносно бойового льотчика, полковника Руслан Володимирович Розенберга ... У цей раз вже по ... дровах, що закуповувались полковником за розпорядженням Головного управління Національна гвардія України для всіх частин регіону 🤷🏻♂️Тобто пріоритет спеціалізованих "правоохоронців" один із самого початку вторгнення - це підрив боєготовності, компрометація та ув'язнення офіцерів з бойовим досвідом, що здатні протистояти агресії ...
Якщо путін продовжуватиме відмовлятися припинити війну, виставляти попередні умови та тягнути час, то я чекаю від президента Трампа «плану Б». В інтерв’ю німецькому виданню BILD розповів, яким має бути «план Б». По-перше, більше зброї для України. По-друге, більше санкцій проти росії. По-третє, відновлення трансатлантичної єдності. По-четверте, фінансова підтримка. По-п’яте, можливість приєднання до НАТО. Мій меседж такий: ми повинні негайно припинити втрачати людей, втрачати території, витрачати час. Треба будувати укріплення. Подбати про життя кожного окремого солдата. Захист території — це головне. Будувати укріплення, мінні поля та забезпечити найсучасніший протиповітряний захист від керованих бомб. І абсолютно неприйнятно зараз атакувати демократію. У нас один ворог — це путін та його диктаторський режим. В цих умовах наступати на свободу, знищувати демократію та атакувати опозицію — неприпустимо. У нас спільна мета — зупинити росію і змусити її заплатити вищу ціну.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
🏛️Если вы услышите от ведущих единого телемарафона, что, мол, словесная перепалка между президентами Трампом и Зеленским в Белом Доме не имела для Украины никаких военных последствий – не верьте. Последствие – это как раз отступление ВСУ из Курской области. 🤷🏻♂️Отступать ВСУ при шлось потому, что серия атак россиян было для командования Курской группировки ВСУ полной неожиданностью. Российская армия и отряды северокорейцев ударили там, где их совершенно не ждали и именно поэтому им пришлось отступать из Суджи. Дело в том, что россияне уже давно не сосредотачивают сили перед атакой прямо на участке атаки – этот прием признан устаревшим и неэффективным. Россияне накапливают свои силы в глубине своей территории после чего стремительно перебрасывают их на фронт, где сразу же начинается наступление. Именно так была атакована Украина в феврале 2022 г. Когда украинские генералы говорили, что группировка на границе недостаточна для нанесения удара, они говорили чистую правду. Достаточной группировка стала буквально за несколько часов до нападения. 🤔Очевидно определить где именно россияне будут наносить удар, средствами имеющимися у ЗСУ определить невозможно. 🤭Почему атака россиян стала неожиданностью? Да потому, что ВСУ перестали получать разведданные от американской стороны. На неделю командование ВСУ ослепло, и этого стало достаточно чтобы получить болезненный удар и поражение на поле боя. Один этот пример свидетельствует, насколько ВСУ зависимы от американской помощи и какую опасную чушь несут пропагандисты офиса Ермака, когда заявляют, что Украина, мол, и без американцев справится. 🤦🏼♂️Не справятся. И европейцы помочь не смогут. Европейцам, чтобы выстроить свою систему безопасности, автономную от США, понадобится время. Именно поэтому после встречи с лидерами европейских государств Зеленский побежал писать Трампу покаянное письмо, о котором упоминали американские чиновники. 📄Да-да, письмо. А не безобидное сообщение в соцсети «X». В реальности было письмо, при чем в письме Зеленский перед Трампом исполнил все основные упражнения дипломатической Камасутры. Однако в Джиду Зеленский не поехал, ему дали понять, что представители США видеть его там не желают. 🤗А ведь Суджу и район вокруг него в офисе Ермака собирались обменять на Запорожскую АЕС, захваченную Россией. Ныне этот план рассыпался полностью, на еще удерживаемые ВСУ остатки Курской области обменять удастся разве что Волчанск. Уже разрушенные россиянами. Про солдат и офицеров, погибших при отступлении из Суджи, нам даже вспоминать неудобно. 😥Вот так. За неумение Зеленского держать удар на переговорах Украина платит немалую цену.
ТК Тарас Чорновіл Щойно сам підписав і вас прошу. Дуже багато людей, які втратили все на окупованих територіях або в зоні бойових дій просять про підтримку цієї петиції. Ще 19 грудня майже конституційною більшістю голосів Рада проголосувала за законопроєкт про компенсацію таким людям втраченого житла. Zеленський має за Конституцією два тижні, щоб підписати або ветувати ухвалений закон. Але ця бездушна істота тупо морозиться й порушує пряму норму Конституції. Ініціатива про те, щоб нагадати гаранту про його обов'язки набрала 19786 голосів на початку цієї доби. Залишається ще 16 днів.⬇️⬇️⬇️ТК БРИГИНЕЦЬ 🇺🇦 19 грудня майже 300 депутатів проголосували Закон, що нарешті встановлює механізм компенсації втраченого житла для тих хто таки зміг втекти на вільні території з окупованихА Зеленській ані не підписує, ані вето не накладає. Тож, давайте на нього натиснемо!Переселенці створили петицію, щоб голос кожного з нас був почутий. Підпиши прямо зараз!👉 https://petition.president.gov.ua/petition/238978?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAaY87hbCcPS_crFiXSEUS-ZfqeYu5Lmb7Qhx6kEnm2DJsl0HdkJU_aLi8I4_aem_1qv9pnRPgyYs8-SMOIYDrA
Чергове судилище. У справі комбрига авіації НГУ полковника Руслана Розенберга суд відмовив у задоволенні клопотання про відритий судовий розгляд. Інші клопотання не були розглянуті через те, що прокурор попросив перерву.Нагадаю, що справа Розенберга — це ще одна сфабрикована справа проти військового. На рахунку полковника понад 70 бойових вильотів, а також нагороди за мужність та героїзм, проявлені на полі бою.ДБР звинувачує пілота, що він, нібито, розтратив кошти закупивши у 2022 році резервуари для зберігання авіаційного пального за завищеною ціною. Хоча величезна кількість органів ВЖЕ спростували наявнівність порушень: експерти МВС, експерти Мінʼюсту, Державний аудит. А внутрішній аудит НГУ пише, що командир витратив кошти ефективно та результативно. Окрім цього, поліція закривала справу проти постачальника за відсутності складу злочину, а війскьова частина повідомила, що збитків, шкоди, нестач немає.Засудити полковника настільки зацікавлений хтось зверху, що підтримати обвинувачення у Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області приїхав особисто керівник Кропивницької спецпрокуратури у сфері оборони Південного регіону.У задоволенні клопотання про повернення застави суд відмовив, а інші не зміг розглянути через клопотання прокурора оголосити перерву.Наступне засідання – через місяць. А я продовжую закликати громадськість не мовчати. Бо це татарівське судочинство повинно буде переламане через коліно.