Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Святопетрівське ІНФО
Añadido 14 jul. 2024

Святопетрівське ІНФО

@svyatopetrivske333
Número de suscriptores: 642
Fotos: 2,090
Videos: 1,000
Enlaces: 1,440
Descripción:
оперативні новини громади, країни, світу

👥 Número de suscriptores

642
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +8

👁️ Vistas promedio por mensaje

337
Promedio/Día:: 285
Promedio/Tiempo:: 367
ERR: 52.49%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 1
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Крім загрози капітуляції, жахливої ситуації на фронті та корупційного скандалу, який рве країну й дискредитує нас у світі, українців неабияк турбує відсутність світла. Насамперед у цьому винен путін, який щодня і щоночі відправляє смертельне залізо в бік України. Але так само провина лежить на тих, хто вкрав сотні мільярдів гривень, які мали піти на захист і диверсифікацію енергосистеми. Працювала «операція шлагбаум»: доки не заплатиш сотні мільйонів, нічого робитися не буде. Кожен крок був просякнутий корупцією. Важко зараз усім. На жаль, і нам заважають санкції, арешти рахунків й атаки на нашу команду. Але… Пам’ятаєте, як влада обіцяла «потужно» побудувати гігават? Хотіли, але не вийшло... Ми ж за останні три роки передали генераторів загальною потужністю 30 МЕГАВАТІВ — майже на 120 мільйонів гривень. Всього наша команда передала вже понад 5 тисяч штук: від велетенських, наприклад, для водоканалу, до невеликих для кожного бліндажа. Сьогодні тут 520 маленьких генераторів. Один такий агрегат забезпечує зарядку джерела безперебійного живлення для комп’ютера, сервера, електрочайника, батарей для FPV та великих БПЛА, дає зв’язок і дозволяє навіть у бліндажі відчути себе людиною. Уявіть-но: більш як пів тисячі точок на фронті будуть забезпечені світлом. А також передаємо ще чотири великі генератори: двигун Deutz, систему Siemens, електроніку від Bosch. Усе німецьке, унікальної якості. І все у вигляді причепів іде на Збройні Сили. Бо ті, хто воює на боці світла, мають бути зі світлом.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Це, без перебільшення, один із найвідповідальніших моментів новітньої української історії. Ми вступаємо у фазу, де кожна помилка може коштувати надто дорого — не у політичному чи рейтинговому сенсі, а у значенні людських життів, територій, майбутніх можливостей держави. У такі моменти внутрішня єдність перестає бути побажанням — стає стратегічною умовою. Саме тому ми не критикуємо заради критики, а пропонуємо рішення. Ми хочемо, щоб Україна увійшла в переговори сильною, відповідальною та захищеною.Передусім чітко зазначу: першою умовою будь-якої можливої мирної формули має бути негайне припинення вогню. Проти цього ніхто не може заперечити. Це — базовий тест на серйозність намірів путіна. І в двоетапності мирної угоди зацікавлені всі. Саме так ми діяли під час найважчих переговорів у мінському форматі у 2014–2015 роках. Попри надзвичайно складні обставини, нам вдалося добитися паузи, яка дала Україні час: на відновлення армії, на створення оборонно-промислової вертикалі, на фундаментальні реформи та рух до Європейського Союзу.Зараз перед нами стоїть подібне завдання — але масштаб відповідальності значно більший. Тому друга принципова річ полягає в тому, що переговори України з адміністрацією Трампа не можуть бути двостороннім діалогом у вузькому форматі. Наші європейські партнери — це держави, які протягом усіх років війни були найвідданішими союзниками України. Вони постачали зброю, відкривали коридори підтримки, створювали пакет санкційного тиску на росію. І вони є нашими майбутніми партнерами у Європейському Союзі.Лише спільна позиція ЄС та США може стати оптимальним та безпечним майбутнім компромісом для України. Треба повторити успішний досвід обʼєднання зусиль в Білому домі у липні 2025 року після Аляски. Будь-які переговори, позбавлені цієї тристоронньої архітектури, приречені бути хиткими. І ми не можемо дозволити собі крихкий результат у питанні, де йдеться про нашу державність.Третій ключовий елемент — професійність і довіра до української переговорної групи. Такі історичні перемовини мають вести дипломати високого рівня, з досвідом складних міжнародних процесів, з репутацією, яку поважають у світі. Тут не може бути кадрових експериментів. У питаннях миру кадрова помилка неминуче перетворюється на помилку стратегічну — а стратегічна помилка сьогодні може дорого обійтися всій країні.Саме тому призначення переговорної групи на чолі з панами Єрмаком і Умєровим, які є фігурантами корупційного скандалу, що набув глобального розголосу, виглядає проявом слабкості української сторони. Це створює сумніви там, де нам потрібна бездоганна довіра. І такі рішення неминуче матимуть наслідки за столом переговорів. Ніхто не ставить під сумнів право влади вирішувати, як вести переговори. Але ми вважаємо, що команда, яка представляє Україну, має бути максимально сильною і з бездоганною репутацієюЙдеться про відповідальність перед мільйонами українців. Перед тими, хто стоїть на фронті. Перед пам’яттю загиблих. Перед нашою історією та нашим майбутнім.Безумовно, жодні плани, розроблені без України, не можуть бути нав’язані Україні, в якій існує повний консенсус щодо «червоних ліній», які не можуть бути порушені.Україна має прийти до фіналу цієї війни не ослабленою, а зміцнілою. Ми маємо завершити її не будь-якою ціною, а правильно — так, аби гарантувати безпеку, справедливість і незворотність нашого європейського курсу.Ми готові працювати заради цього, готові об’єднати зусилля заради результату, готові захищати українські інтереси на кожному етапі в складі єдиної української команди, яка не ділиться за політичними ознаками. Бо йдеться про відповідальність кожного. Відповідальність перед людьми та історією… І це має сьогодні усвідомити кожен.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
#викритоОперація з викриття корупції у сфері енергетики: СХЕМАОсновним напрямком діяльності злочинної організації було систематичне отримання неправомірної вигоди від контрагентів Енергоатому у розмірі від 10% до 15% від вартості контрактів. Зокрема, контрагентам Енергоатому нав’язувались умови сплати відкату за уникнення блокування платежів за надані послуги/поставлену продукцію або позбавлення статусу постачальника. Ця практика отримала назву «шлагбаум».До реалізації схеми керівник злочинної організації залучив колишнього заступника керівника Фонду державного майна, який у подальшому став радником міністра енергетики, а також колишнього правоохоронця, що обіймав посаду виконавчого директора з фізичного захисту та безпеки компанії.Використовуючи службові зв’язки в міністерстві та державній компанії, вони забезпечували контроль над кадровими рішеннями, процесами закупівель і рухом фінансових потоків.Фактично управління стратегічним підприємством з річним доходом понад 200 млрд грн здійснювалось не офіційними посадовцями, а сторонніми особами, які не мали жодних формальних повноважень, проте узяли на себе роль «смотрящих».
Якщо прямо зараз Україна не кине 20-30 тисяч резервів, не м'яса а дійсно резервів з яких хочаб буде 1 тисяча екіпажів БПЛА, то через місяць півтора (або ще швидше) то все угрупування підорів, що йшли на захват Покровсько-Мирноградської агломерації, буде посилена і піде на Павлоград, і на початку 2026 року будуть співати фортеця Павлоград!І водночас якщо Покровськ-Мирноград паде то з подвійною хвилею наступ буде на Добропілля, Константинівка, Дружківка, Краматорськ і логістичний вузол постачання для ротації людей, обладнення, бк та іншого фактично зникне і Донбас вже буде приречений на окупацію майже повністю.І після цього в суспільстві і я думаю у війському суспільстві також, в даному випадку почнуть згадувати про пропозицію завершення вогню, коли віддайте Донбас і підписуємо перемир'я.Так я розумію, що у противагу проти кацапської вимоги, можна сказати нехай спробують взяти покладуть, 200-300 тис свинорилих і інфраструктуру Донбаса знищуть до землі. І так це дійсно, спрацює коли Україна володіла б тактичною ініціативою і тактичною перевагою, мала б чисельню кількість в особовому складі, мала у рази більше фпв дронів і мала достатні резерви, щоб робити якісні ротації військових.А якщо ми будемо втрачати території, а саме головне військових шляхом їх отточення і все одно здавати ці території через величезни втрати людей і особливо досвідчених людей то це вибачте військовий злочин!!!Головне збереження життя військових і коли співвідношення втрат мінімум 1 до 5, краще до 10 то тоді з урахуванням відсутністі якісної мобілізації, стояти у обороні і відмахуватися від територіальних запитів кацапів можна було, а якщо ми відмахуємся і кажемо ми все вивеземо шляхом фантастичних міркувань - у нас все погано але може пронесе і завтра Трамп все порішає із путіним з урахуванням українських інтересів то ми і маємо такі наслідки оточення крупного військового угрупування де стоїть дуже багато військових із різних військових угрупувань.Крім того, коли паде Покровськ-Мирноград, то навіть, якщо ми вже погодимося віддати рештки Донецької обл., то кацапи вже будуть казати віддайтте Запорізьку обл., і ще щось, тоді зупинимось.І який ефект буде мати коли армія відступає, а кацапи наступають і вже з більшою швідкістю і удари по цивілке будуть тільки наростати - то ефект буде у деморалізації армії, у рази збільшеної еміграції, цивільного населення у майже нульовому поповненні в армії, цивільні чоловіки, якщо будуть ходити на вулицю то із ножами, газовими балончіками або зброєю, щоб відбиватися від тцк і це все буде мати дуже песиместичний сценарій.Добре якщо так не станеться, але щоб таке не сталося то треба діяти, як це повинно відповідати військовому часу, коли суспільство і держава воює на повну, так щоб її не стерли із мапи світу.Навіщо Patriot потрібні у цивільних містах. Вони потрібні на фронті щоб знищувати носіїї КАБів, військові знають, що застосування кацапами кабів дають позитивний ефект у наступу, не меньше 50%.Коли знищили 25-30 носіїв КАБів, то на місяць півтора кабів на фронті не буде, тоді можна Patriot передіслокувати у цивільні міста, нехай прикривають повітря там.І такий підхід має бути у всьому.Треба кардинально, щось змінувати, не Сирського на іншого Сирського, а систему із за якої ми програємо. Резерви є, ресурс є але часу дуже мало, та ініціативи на зміни дуже мало.Є приказка - на Бога сподівайся, а сам не плошай. В нашому випадку ми хочемо від Бога більше ніж ми робимо для своєї безпеки, а особливо безпеки життя військових!Треба мінятися в кращий бік, якщо хочемо вижити і мати успіхи у війні!!!
🏹 Масована інфільтрація противника у Покровську🇷🇺 Ворог продовжує інфільтрацію в місто, поступово поглинаючи його своєю кількістю особового складу. Історія проникнення кацапів в Покровськ почалася з липня, де противник здійснив масштабну диверсійну операцію, про яку ми писали раніше. З того моменту був пошук розірваних місць оборони, постійний тиск піхотою і систематична робота ворожих пілотів по позиціях та логістиці українських бійців. ⛳️ З часом слабке місце було знайдене — Звірове, Шевченко та район вздовж залізниці від Котлиного до самого Покровська. Весь цей час противник використовував і продовжує використовувати можливість слабких оборонних порядків СОУ в південній частині міста, розуміє кількісну перевагу піхоти та нестачу нашої. Також певний час допомогою для кацапів була брехня від деяких командирів бригад, які тримають оборону на півдні Покровська. 📍 Наразі, за нашою інформацією, противник зміг затягнути в місто вже не одну сотню піхотинців і продовжує просочуватися в глибину населеного пункту і розширювати свою диверсійно-розвідувальну діяльність. Чому саме таке визначення дій — часто вони влаштовують засідки на будь-які переміщення, мінують дороги, вступають в бої з тиловими розрахунками (РЕР, РЕБ, пілоти, арта, міномети тощо), шукають для себе маршрути просочування та змальовують картину обстановки в самому місті. На південних околицях Покровська вже змогли зайти та облаштуватися ворожі пілоти.🔴Найгірше з усього — ворог зміг зламати логістику в напрямку Мирнограда та всієї агломерації міста. Окрім засідок піхоти, активно працюють ворожі дрони, які моніторять та здійснюють ураження по переміщеннях на позиції, провізії тощо. Активність ворожих пілотів значно зросла, коли в місто почала просочуватися піхота, а дронщики ворога допомагають знищувати нашу логістику, щоб дати можливість потроху поглинати місто.🟡Наразі важливо зосередитися не просто на зачистці, щоб публікувати відео для публіки, а на серйозній роботі запобіганню окупації величезного міста, який мав би слугувати фортецею і великою перешкодою для ворога. Критично необхідно заблокувати шляхи просочення ворога, які нібито утримуються і провести зачистку повноцінної бригадою, а не малими групами спецпризначенців, які, на жаль, нічого не зроблять самі і подібний приклад ми вже маємо в іншому місті. Ситуація в Покровську на межі критичної і продовжує погіршуватися до того моменту, що виправити все може бути вже пізно.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
​Сьогодні суддя Білоцерківець - безапеляційно виконав вказівку Єрмака-Зеленського, і продовжив до 14 місяців мій цілодобовий домашній арешт. Нагадаю, що вся справа ґрунтується тільки на показах провокатора від СБУ- Сарієва, який змінив покази через 3,5 роки після попередніх подій і показів, та систематично не зʼявляється на судові засідання. Також, Білоцерківець наклав адміністративний штраф на провокатора за системну неявку, при цьому бере його недостовірні (змінені) покази за основу для продовження арешту. Згідно кримінально-процесуального кодексу, максимальний термін цілодобового домашнього арешту під час досудового розслідування - 6 місяців. Сьогодні арешт триває вже 13 місяців і продовжили його до 15. При цьому, жодних доказів наявності будь-яких ризиків порушень з мого боку прокуратурою не надано. Суддя Білоцерківець є яскравим представником судової гілки влади - який втратив відчуття гідності і справедливості та нищить останні краплі довіри до служителів Феміди, послаблюючи нашу державу перед обличчям загрози існування - вбиваючи мотивацію захисників та втілюючи наративи ворожої пропаганди в життя. Щира подяка всім, хто відвідує суди і залишається небайдужим до майбутнього України.
Свято Преображення Господнього — це нагадування про Божу милість і велич. Ми дякуємо за щедрий урожай, за благословенну українську землю — нашу спадщину, яку ми збережемо і передамо нащадкам. Ця земля завжди буде українською. Сьогодні ми молимося і дякуємо Господу. Наша Церква — з Томосом від Церкви-Матері — постала завдяки об’єднанню, яке підтримали віряни і достойні ієрархи за рішучість і патріотизм. Цього досі бракує тим, хто залишився в УПЦ МП. Вони не розірвали зв’язок із москвою. Імперія через підконтрольну їй «церкву» прагне панувати над нашою землею. Псевдоцерква, створена без томосу, слухняно прислуговує кремлю, переписує історію, краде спадок Київської Митрополії. Та духовне звільнення триває. Громади повертаються в канонічне українське православ’я. Це історичний шлях до нашої духовної перемоги. Ми вистояли — бо наша сила в нашій вірі, мові, історії. ЗСУ боронить нашу землю. Ми збережемо Віру і Державу. Вітаю зі Спасом, дорогі українці!Автор ілюстрації — український іконописець Олександр Охапкін.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
​Той день коли цілий ряд співробітників розвідки почали усвідомлювати, що в офісі президента України діє мережа агентів впливу росії, і розпочався важкий шлях до справедливості. Дякую всім небайдужим українцям, політикам, розвідникам, які вчасно проявили принциповість.✍🏻 Любовь Суходоля5 років тому, 29 липня в санаторії під Мінськом була затримана група російських найманців. Так була зірвана нереально крута та амбітна спецоперація наших розвідників. Вони планували вивезти з росії 28 злочинців, щоби ті опинилися перед українськім судом. Щоби відповіли за смерть наших військових.Операцію злили на найвищому рівні. Передача відомостей, що становлять держтаємницю, іноземній стороні, ворогу – це держзрада.Сьогодні 5 років "Вагнергейту". Ніхто не покараний.Влада заявила, що операції не було.Парламентська комісія під головуванням Безуглої взагалі добалакалася до того, що це російська та білоруська розвідки переграли нашу.Розслідувачі Bellingcat, CNN - довели, що це була неймовірна операція української розвідки.Усі розвідники, дотичні до операції, - звільнені, бо відмовилися брехати суспільству, що не проводили такої спецоперації.✍🏻 Олена Дмитренко Така собі річниця… і хоча історія не знає умовного способу, але все ж операція «Авеню» (народне «Вагнергейт») була б успішною, якби при владі не був керівник ОПи - агент Козир, полковникам Червінському Роману, Жолобецькому Олександру, вдалося б реалізувати задумане.Про цю спецоперацію ГУР ще будуть писати в книгах з історії та знімати фільми, переконана.
​Схиляю голову перед Героєм! Бажаю міцного здоровʼя батьку Сергію Журавлю (Остап Підкова) та сімʼї Ярослава сил і щасливого майбутнього, яке виборював Воїн!✍🏻 Помінчук Микола 13 липня 2020 року, поблизу смт Зайцеве, в період, коли ze хотів подивитись в очі пуйлу і сойтісь по середині сталася трагедія з Ярославом Журавлем яка досі не дає спокою. Наш герой поранений у «сірій зоні» кілька днів боровся за життя, але так і не дочекався евакуації. Зеленський публічно заявляв, що тримає ситуацію під особистим контролем, але побратими Ярослава, які були готові ризикувати життям, щоб його врятувати так і не отримали дозволу на операцію. Відео з дрона, яке показало страждання нашого бійця, стало ще одним болючим доказом, що система дала збій (хоча скоріш навмисне). Відсутність чітких дій з боку верховного головнокомандувача викликає серйозні питання про відповідальність за цю втрату.Щирі співчуття батькам Ярослава, пану Сергію та всій родині. Сили вам триматися в цьому горі. Дякую, пане Сергію, за вашу неймовірну підтримку ЗСУ за те що попри біль продовжуєте допомагати нашим захисникам. Ви — приклад справжньої сили духу. Вічна пам’ять Ярославу. 🫂#зек_оман_да#зеленськии‌
Богдан Буткевич - один з небагатьох журналістів, які не бояться говорити правду про дії Єрмака і Зеленського з ознаками зради і наміром знищити всі державні інституції корупцією та нівелюванням законів, і, ймовірно, єдиний хто робить це у жорсткій формі на яку й заслуговують такі дії влади під час війни.Зеленський, відчуваючи страх перед правдою і жорсткою критикою, особисто настояв на жорсткій мобілізації журналіста шляхом затримання. Знаю, що Буткевича цим не налякаєш, однак Зеленський вчергове підтвердив свою слабкість і мрію бути актором, якому всі аплодують, без жодної критики. Для президента воюючої країни, де щодня гинуть воїни за нашу свободу, - Зеленський знову виглядає недолугим боягузом.✍🏻 Софія ФединаЗа останню програму про Безуглу, журналіста Богдан Буткевич за один день за наказом Банкової звільнили зі спецслужб заднім числом, оголосили в розшук і спакували працівники тцк і повезли на дврз.Попри фактичну інвалідність по зору ( документи є), зараз його збираються відправити до навчального центру Десна.Одразу згадується Дмитро Штанько, який зробив відео запис торгівлі посадами братом Андрія Єрмака, за що Дмитра фактично згноїли на фронті!