Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Святопетрівське ІНФО
Añadido 14 jul. 2024

Святопетрівське ІНФО

@svyatopetrivske333
Número de suscriptores: 642
Fotos: 2,090
Videos: 1,000
Enlaces: 1,440
Descripción:
оперативні новини громади, країни, світу

👥 Número de suscriptores

642
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +8

👁️ Vistas promedio por mensaje

337
Promedio/Día:: 285
Promedio/Tiempo:: 367
ERR: 52.49%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 1
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

На Сумщині дуже гаряче. Ворог намагається прорвати кордон малими штурмовими групами та максимально просунутися вглиб. Обстрілюють прикордоння з артилерії, дронів та авіації. Не шкодують ні живої сили, ні техніки. Наші військові використовують проти ворога все наявне озброєння. Але того, що є, катастрофічно не вистачає. Тому наша команда зібрала вантаж і для десантно-штурмових бригад, які стоять на цьому напрямку. Легендарні 80-та і 95-та бригади, наш Олексій Петров та його побратими з 421 окремого батальйону безпілотних систем дуже чекали на FPVшки на оптоволокні. Ми привезли їм також дрони з машинним зором, нічні та денні «Мавіки». 135-й окремий батальйон управління отримав екскаватор, що теж важливо. Чверть вантажу — це техніка нашої розробки. Тут і контейнерна ремонтна майстерня на базі причепу, і вантажівка-маніпулятор. Лише позавчора ми презентували мобільну зарядну станцію на базі вантажівки Mercedes. На цю новинку дуже чекав командир 170-го окремого полку логістики Сергій Євтушенко. Його хлопці зможуть одночасно підзарядити 18 одиниць колісної техніки — немає різниці, чи це пікап, танк, вантажівка або САУ. Кожна з цих позицій необхідна війську, щоб стримувати російські «м’ясні штурми»: ▪️275 FPV-дронів, зокрема з оптоволокном; ▪️Денний та нічний DJI Mavic; ▪️Мобільна зарядна станція на базі вантажівки Mercedes; ▪️Контейнерна ремонтна майстерня на базі причепу; ▪️Вантажівка-маніпулятор DAF Layland; ▪️Екскаватор; ▪️Комплекс купольного РЕБ «Шатро» 5Д на рамі; ▪️2 Старлінки; ▪️18 зарядних станцій OUKITEL. Миру в очах путіна ми не бачили й не побачимо. Забезпечити мир можуть тільки Збройні Сили України. Наполягав і наполягатиму: левову частку коштів треба віддати бригадам. Коли ПДФО буде у бригадах, тоді не буде ні корупції, ні купівлі неякісної техніки. Тільки те, що справді потрібно і в той час, коли це потрібно. А наша команда як допомагала Армії, так і допомагатиме.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Протягом останніх трьох ночей кияни заново відчули на собі, що таке обстріли балістикою. Цього разу зачепило і родину мого доброго друга, керівника «5 каналу» Володимира Мжельського, будинок якого вщент зруйновано. На щастя, всі живі. На фронті такі трагедії відбуваються щодня, і це додає нам ще більше мотивації допомагати українським Збройним Силам. Нині вони — єдина сила, що стримує російську навалу від швидкого просування вглиб нашої держави. Уже завтра ми вирушаємо у 134 поїздку на фронт з новим вантажем, який точно потрапить у професійні руки наших воїнів. До списку техніки, яку ми закупили за запитом наших бойових друзів, входять: 🔹 FPV-дрони, зокрема і на оптоволокні 🔹 Екскаватори 🔹 Акумуляторна підстанція на базі Mercedes 🔹 Вантажівка DAF з маніпулятором 🔹 Системи купольного ребуса 🔹 Евакуаційні та штурмові квадроцикли 🔹 Пересувні авторемонтні майстерні 🔹 Командно-штабний комплекс … а головне: в нас з’явилася новинка! Пам’ятаєте, як ми раділи «Ванільним Цукоркам», які виявляли дрони на підльоті до позицій? Наша команда змогла закупити нову розробку — детектори дронів «Аспірин», які можуть виявляти понад 250 частот та автоматично виявляє, чим саме супротивник атакує. 137 поїздок за три роки означає, що ми буваємо на фронті майже щотижня. Нас нічого не зупиняє: ані погодні умови, ані антиконституційні санкції, ані портновське ДБР, ані продажні суди, які під тиском Портнова переслідували воїнів. У них нічого не вийде — ми продовжимо боротися за Україну!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
✍🏻 Олена Дмитренко 21.05.2025 Київський апеляційний суд#справаПортновпротиЧекалкинаШановні однодумці, ви всі знаєте Дмитро Чекалкин і те, що на нього подав до суду Портнов за правдиве висвітлення паном Дмитром злочинної діяльності нешановного щодо патріотів,- Печерський суд став на бік Портнова, по зрозумілим причинам, і призначив штраф у розмірі 121 тисяча гривень,- початок розгляду апеляції мав розпочатися об 11:00, наразі 12:00 - чекаємо. Зал судового засідання 906.Склад суду: Ящук Т.І., Кирилюк Г.М., Рейнарт І.М.Засідання розпочалося о 12:20. Все було досить швидко із заслуховуванням сторін, і дебатів, о 12:40 судді пішли в нарадчу. Під час перерви всіх присутніх приголомшила новина про смерть позивача портнова 🔥🔥🔥.Такий збіг обставин був емоційно-святково незабутній! О 12.57 судді вийшли з нарадчої (присутні в залі вже дізналися про смерть портнова під Мадридом) та все ж апеляцію захисту Чекалкина задовільнили частково: має «спростувати» в ТК, Facebook, YouTube правду про злочинну діяльність портнова, шляхом публікування ухвали Київського апеляційного суду на всіх інтернет-ресурсах протягом 5-ти днів, розмір штрафу знизили з 121 тисячі до 71 тисячі гривень. Пан Чекалкин планує подавати скаргу на таке рішення у Верховний суд.✍🏻 Sofiya Fedyna“Саме за наклепами портнова порушена шалена кількість справ проти Петро Порошенко , Дмитро Чекалкин , Volodymyr Ariev, та багатьох інших членів нашої команди. Уявляю, яка паніка на банковій...”✍🏻 Volodymyr Viatrovych“Справедливість є - нарешті Портновпостане перед судом, який не зможе купити.”Тож, боротьба за відновлення справедливості триває!
Коли звільнили Залужного, я та багато інших писали, що це більше, ніж злочин, це помилка, яка коштуватиме нам дуже дорого і матиме довгострокові наслідки...Коли історію починають писати піарники — стріляти починають генерали, а потім стріляти стає нікому. Так все і відбувається, на жаль.Багатьом понад рік тому здалося, що звільнення Залужного — це просто політична інтрига, але коли з армії пішли його генерали, коли на фронті почали приймати рішення за принципом «що скаже рейтинг», стало ясно: це не про інтриги, це — про вирок.Полководців не люблять, вони не посміхаються в камери, не читають з телесуфлера, не ходять на ефіри в стилі «батл коміків». Вони воюють, і тому — небезпечні, бо поруч з ними видно, хто справжній, а хто просто грає роль. Залужний був собою — і це стало злочином для влади, тому йогоі замінили на більш слухняного, менш яскравого, менш живого.Залужного не просто звільнили — його анулювали як військового, а разом з ним — його команду, але не змогли забрати його досягнення. Разом з командою забрали бойову суб’єктність ЗСУ, а далі залишився лише шоурум війни: на передовій — пекло, у звітах — перемоги. В окопах — виснажені хлопці, у столиці — глянцеві презентації і гламурні корупціонери.Останні публічні звільнення в ЗСУ: Ширшина (добровільно) і Шевчука доводять, що ситуація в ЗСУ загострюється.Президент, що свого часу обрав кар’єру коміка сьогодні керує фронтом, як знімальним майданчиком. Все має бути красиво: «контрнаступ», «стратегія», «героїзм». А насправді — загнані бригади, нестача людей, втрати...Залужний був неприємним нагадуванням, що війна — це не пресконференція. Його правда не вкладалася в сюжет, бо коли твоя стратегія — це виступ на форумі і піар, то справжня стратегія виглядає як підрив.Залужного і його генералів прибрали, як прибирають стару гвардію перед диктатурою. Бо вони — єдині, хто мав довіру народу. А довіра — це сила, яка є загрозою для влади. І влада обрала: краще послабити армію, ніж поділитися впливом.Армія стає незручною і її перетворюють на фон, бо на фоні зручно говорити про майбутнє. Навіть коли це майбутнє — без перемоги.ЗСУ — це більше, ніж структура, це остання реальність у країні декорацій. І коли її розчиняють у політичних інтересах — ми втрачаємо не тільки армію, а й шанс на виживання. (с) Дмитро Биков , військовослужбовець ЗСУ
Аналогічна історія і з командиром батальйону 47-ї ОМБ "Маґура" Олександром Ширшиним, який написав про ”дебільні задачі" командування та невиправдану втрату людей.Після чого написав рапорт з проханням усунути його з посади.Ось його допис:«Дебільніших задач, як на поточному напрямку, я не отримував. Колись розповім деталі, але тупорила втрата людей, тремтіння перед безтолковим генералітетом, крім як до провалів, не приводить ні до чого. Все, на що спроможні – догани, розслідування, накладання стягнень…"Політичні" ігри і оцінка реального стану справ не відповідає ні дійсності, ні можливостям. Загралися.»Тобто людей ловлять на вулиці, бʼють та викрадають ТЦК - щоб потім цих людей кидати на вірну смерть. А всіх військових, хто про це каже чи опирається – викидають з управління.Ну і що це за совковий піздец? Провалили мобілізацію. Не зробили терміни служби та демобілізацію. Не створили ЖОДНОЇ мотивації йти на службу.Тому вирішили «закрити проблему» бусифікацією та ТЦК.І до всього цього – відловлених людей взагалі ніхто не цінує. Наче це і не люди взагалі.Що далі? Який план? Всіх зловити? Всіх звільнити? А далі що?А далі вже може нічого і не бути.І це відповідальність однієї людини. Верховного комісара Зеленського.
🔴 Заява командира 1-го батальйону 47-ї механізованої бригади Олександра Ширшина щодо бажання звільнитись з посади на знак протесту проти некомпететних рішень українського командування на Курщині - це важлива подія в армії та суспільствіСлова комбата Ширшина неможливо проігнорувати - це безпрецедентна по різкості критика та виклик, який вимагає офіційної реакції Ставки Верховного головнокомандувача, головнокомандувача ЗСУ, начальника Генштабу, командувача сухопутних військ, командувача угруповання військ "Курськ". 47-ма бригада виконує завдання на Курщині, і такі питання які поставив комбат Ширшин у фейсбуці, задають на цьому напрямку і деякі інші українські командири. Цитата: "Дебільніших задач, як на поточному напрямку я не отримував. Колись розповім деталі, але тупорила втрата людей, тремтіння перед бестолковим генералітєтом крім як до провалів не приводить ні до чого. Все, на що спроможні - догани, розслідування, накладання стягнень. Ідуть всі в сраку. «Політичні» ігри і оцінка реального стану справ не відповідає ні дійсності, ні можливостям. Загралися. Відповідний рапорт написано, сподіваюся мене знімуть найближчим часом, тому скоро буду готовий розказати деякі моменти друзям-журналістам. Дякую, Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine ! Сподіваюся ваші діти теж будуть в піхоті і виконувати ваші задачі".Про що йдеться?Про що йдеться ми бачимо прямо зараз по відео біля села Тьоткіно, які ворог викладає зі своїх дронів - спроба атакувати колонами техніки в лоб під спостереженням та ураженням російськими дронами призводить до значних втрат техніки та людей. Поставлені завдання не завжди відповідають можливостям військ, рельєфу та елементарній тактиці. Недооцінка військовим командуванням загрози дронів призводить до провалів в інженерному забезпеченні, захисті техніки та людей, грубим помилкам у пануванні та застосуванні військ. Політичне завдання вести бойові дії на території ворога, яке поставлено Ставкою, погано організовано та сплановано на оперативному та тактичному рівні, і ніхто не намагається зробити висновки та навчитись, а навпаки, продовжують повторювати ті самі помилки багато разів, не рахуючи втрат.Хто ж цей комбат, хто виступив проти?Олександр Ширшин - інтелектуальна та освічена людина, його випадкове фронтове фото як він читає в окопі книгу філософа Тімоті Снайдера у 22-му році обійшло увесь світ. Ширшин захищає Україну з перших днів повномасштабного вторгнення, він пішов на війну у 80-ї десантно-штурмову бригаду, став командиром взводу. Згодом став командиром роти 47-ї механізованої бригади. Показав себе справжнім лідером під час наступальної операції на запорізському напрямку у 2023-му. Саме його рота кілька місяців прориваючи в лоб потужну та підготовлену оборону ворога, однією з перших прорвалась до Роботіне, тому що командир роти завжди був з людьми та часто сам брав участь у штурмах та бився з усіма на передовій. Це роту Ширшина можна побачити у фільмі Олега Сенцова "Реал".За бойові заслуги Ширшин був призначений на посаду заступника командира, а потім і командира 1-го механізованого батальйону 47-ї бригади, у боях під Авдіївкою та на Курщині показав себе з найкращої сторони. Ширшин завжди особисто опікувався евакуацію поранених та загиблих, робив усе для зменшення втрат, за що користувався та користується великою повагою у своїх бійців. Для нього життя людей та виконання ризикованих бойових завдань - це не слова, це вчинки, які він виконував не один раз. Тож якщо він поставив питання різко - значить має на це моральне право.Ширшин правий і по суті - так далі воювати не можна. Що вирішити проблему, він показав готовність відректись від свого високого статуса заради честі. Це вчинок Воїна та Громадянина.Що робити? Слова заслуговують на офіційну оцінку. Подальші дії на Курщині мають плануватись тільки після проведення After action review. Честність та інтелект офіцера заслуговують не на звільнення, а навпаки - підвищення у посаді.
За три місяці ми досі не почули, які причини запровадження санкцій. Тепер влада просить ще 10 днів для фальсифікації доказів. Така поведінка Офісу Президента й Кабінету Міністрів означає, що в них станом на зараз жодних доказів немає.Тим часом я обмежений у можливості допомагати Збройним Силам. Це перешкоджає розвитку нашої держави. З таким верховенством права влада перешкоджаєте мрії мого життя — інтеграції України в Європейський Союз. Бо нічого спільного з правом такі дії не мають.Зараз вони карають солдатів, воїнів. Поспіхом були заблоковані не лише мої кредитні картки, а й кредитні картки більш як 20 тисяч невинних людей. Частина з цих людей – солдати на фронті, які не мають інших карток. Туди нараховувалася зарплата. А частина цих людей – родини, які виїхали за кордон і мають одну єдину картку. Нацбанк їх заблокував.Це не повинно залишитися безкарним. Сьогодні був внесений законопроєкт, який передбачає, що у разі, якщо ЄСПЛ ухвалить рішення і буде компенсація держави, то не держава і платники податків за це відповідатимуть, а ті, хто ухвалювали незаконні рішення.Також я попросив протокол голосування. Хто на Кабміні та на засіданні Ради Національної безпеки як голосував. Для того, щоб легше було потім знайти людей, які будуть з власної кишені компенсувати це, якщо не нести більшу відповідальність. Бо це — злочин.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Сьогодні у Верховній Раді обговорюється не проста угода. Це тест на зрілість влади та її спроможність укладати стратегічні союзи відповідально, прозоро, з повагою до національного інтересу і до партнерів. Мова йде точно не про копалини. Йдеться про довіру — довіру Сполучених Штатів Америки. Держави, яка надає нам зброю, санкції та дипломатичний щит. Вже пʼять місяців, як цю довіру поставлено під загрозу. Недбало, по-дилетантськи, похапцем. Бо перемови провели так, ніби обмінювали не ресурси на безпеку, а суверенітет — на ресурси. Влада це розуміє, тому президента в залі Верховної Ради сьогодні немає. І тому не він подав цю угоду. На ратифікацію винесено документ не з високими державницькими візіями, а продукт пʼяти-шести знаменитих менеджерів, яких ніхто не знає. Та які так і не спромоглися навіть пояснити ні народу України, ні «Європейській Солідарності», що ми взагалі підписали. Не буває стратегічного партнерства без стратегічної поваги. Не буває прозорості, якщо існують таємничі додатки. Додатки та таємниці від парламенту, від народу, що воює, та від суспільства, яке одинадцять років захищає суверенітет. Народ запитує: «Де в угоді слова про безпеку? Коли буде припинення війни? Коли буде мир? Чи хоча б перемир’я?» Хочу нагадати, що останні півроку ми в «Європейській Солідарності» постійно говорили про стратегічну важливість партнерства зі США, без якого не буде ані перемоги, ані миру. Не ми пропонували надра в обмін на безпеку в «плані перемоги» президента Зеленського. І не «ЄС» розганяла антиамериканську істерію, щоб здобути два міфічних відсотки рейтингу. Ми весь час били на сполох і казали, що це дорога до катастрофи. І не треба перекладати з хворої голови на здорову замість вибачитися і залучити всіх, об’єднавши для роботи на український інтерес. Ми — за чесну угоду. Для цього ми пропонуємо: два читання — як того вимагає Регламент. Перше — вже зараз. А друге — після того, як будуть внесені ключові принципи. Або проголосувати їх в нашій заяві до ратифікації зараз: це — посилання на українсько-американську угоду про гарантії безпеки. З Кримською декларацією, яку я ініціював з президентом Трампом. З нормою про спрямування частини прибутків на американську військову допомогу для ЗСУ вже. І, звісно, висновок Конституційного Суду — бо правова чистота ратифікації є умовою її легітимності в очах українців та наших партнерів. Маємо діяти професійно і патріотично. Бо лише так можна повернути довіру. І лише з довірою — виграти в росії.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Сьогодні суддя Білоцерківець відмовив у задоволенні клопотань сторони захисту Червінського в отриманні доказів про злочинні дії з боку «потерпілого» Сарієва в справі та співробітників СБУ і прокуратури, які скоювали злочинні дії стосовно Штанька Дмитра (марно намагаючись спровокувати його на злочин) тим самим підтверджуючи, що діє спільно з ними, і, одночасно, задовольнив абсурдне клопотання прокурора та застосував до мене запобіжний захід (цілодобовий домашній арешт), який триватиме з цим черговим безпідставним подовженням вже рік, чим грубо порушив норми кримінально- процесуального кодексу на догоду Зеленського-Єрмака-Татарова.Ці актори і режисери привчають українців жити у страху і превентивних обмеженнях свободи. Так починається свавілля і диктатура.✍🏻 Адвокат Костянтин Глоба Справа #Червінського Прокурор в суді просить, цитую: «повернути обовʼязок носити електронний засіб контролю» під час продовження строку дії запобіжного заходу⁉️ З урахуванням того, що Прокурор вимагав те, що не передбачено процедурно, власне захист вимагав у останнього, повернути втрачений час життя Червінському❗️ В певний момент, полеміка сторін зайшла в непередбачений «тупі»… Суд, вислухавши сторін, відмовив Прокурору у «поверненні браслету», бо не зміг повернути втрачений час Червінському… Мотиви суду чекаємо у повному рішенні, буде цікаво прочитати, за яких підстав відмовили у задоволенні обох вимог сторін.✍🏻 Адвокат Андрій Йосипов Справа Романа Червінського Вибірковість в ухвалені рішень сьогодні вчергове продемонстровано Печерським судом. Було задоволено ряд клопотань сторони захисту, які стосувалися здебільшого процедурних питань та направлених на доведення порушення процесу на етапі досудового розслідування. У задоволені клопотань направлених на спростування обвинувачення, клопотань що стосується потерпілого, перевірки його намірів, перевірки його «співпраці» з СБУ, судом відмовлено. На цій стадії процесу суду страшно отримувати докази на підтвердження невинуватості Червінського, на підтвердження спровокованого правопорушення, яке стало підставою і для початку притягнення самого Червінського до відповідальності. Саме стадійність судового процесу та те, що начебто, на підготовчому засіданні суд не вправі отримувати і оцінювати докази, стала підставою для відмови у задоволені клопотань.Натомість судом дуже «вдало» отримано, перевірено, оцінено докази на підтвердження клопотання про продовження запобіжного заходу наданих прокурором на 96 аркушах. І не та стадія процесу не стала перешкодою в цьому. Клопотання про продовження запобіжного заходу - задоволено. Червінський продовжує перебувати під цілодобовим домашнім арештом.
Дякую кожному, хто сьогодні був присутній на апеляційному судовому засіданні! Сьогодні дізнались, що справа розглядається вже півтора роки тому що всі судді, які спеціалізуються на кримінальних провадженнях в Київському апеляційному суді - взяли самовідвід у цій справі про утримання мене під вартою суддею Шевченківського суду Ковтуненко на підставі рішення прийнятого ним у лютому 2024 року.Це рішення не виносилось суддею, воно просто було скопійовано з попереднього рішення апеляційного суду, що є службовим підлогом з боку судді, який маючи зарплатню більшу ніж на фронті - просто займається фальсифікацією. Сподіваюсь судді апеляції, зіштовхнувшись з таким приниженням їх професії - приймуть гідне рішення. Тим більше, вселяє надію те що сьогодні судді апеляції показали намір розібратись по суті і без порушень Закону, що дуже роздратувало прокурора Кобця, який очікував, що його прикриють з офісу Зеленського-Єрмака-Татарова. Однак, в них мабуть зараз дуже багато справ на міжнародних майданчиках та і з переслідуванням опозиції і Єрмак вже не може примушувати суддів принижуватись. Судовий розгляд відбудеться 19 червня о 14:00.Віримо у Перемогу разом!