Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Святопетрівське ІНФО
Añadido 14 jul. 2024

Святопетрівське ІНФО

@svyatopetrivske333
Número de suscriptores: 642
Fotos: 2,090
Videos: 1,000
Enlaces: 1,440
Descripción:
оперативні новини громади, країни, світу
Fuente

Святопетрівське ІНФО | Аналогічна історія і з командиром батальйону 47-ї ОМБ "Маґура" Олексан...

Logotipo de la comunidad de telegram - Святопетрівське ІНФО Святопетрівське ІНФО @svyatopetrivske333
155 Vistas/Alcance 2025-05-19 17:42 Mensaje №5306
Аналогічна історія і з командиром батальйону 47-ї ОМБ "Маґура" Олександром Ширшиним, який написав про ”дебільні задачі" командування та невиправдану втрату людей.Після чого написав рапорт з проханням усунути його з посади.Ось його допис:«Дебільніших задач, як на поточному напрямку, я не отримував. Колись розповім деталі, але тупорила втрата людей, тремтіння перед безтолковим генералітетом, крім як до провалів, не приводить ні до чого. Все, на що спроможні – догани, розслідування, накладання стягнень…"Політичні" ігри і оцінка реального стану справ не відповідає ні дійсності, ні можливостям. Загралися.»Тобто людей ловлять на вулиці, бʼють та викрадають ТЦК - щоб потім цих людей кидати на вірну смерть. А всіх військових, хто про це каже чи опирається – викидають з управління.Ну і що це за совковий піздец? Провалили мобілізацію. Не зробили терміни служби та демобілізацію. Не створили ЖОДНОЇ мотивації йти на службу.Тому вирішили «закрити проблему» бусифікацією та ТЦК.І до всього цього – відловлених людей взагалі ніхто не цінує. Наче це і не люди взагалі.Що далі? Який план? Всіх зловити? Всіх звільнити? А далі що?А далі вже може нічого і не бути.І це відповідальність однієї людини. Верховного комісара Зеленського.