Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷
Añadido 06 dic. 2025

🐷КоМиШаНиЙ сВиН🐷

@svin_smerti
Número de suscriptores: 1 931
Fotos: 2,880
Videos: 3,380
Enlaces: 921
Descripción:
Бот адміна - @svinsmerti_bot Чат - @svin_smertii

👥 Número de suscriptores

1 931
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: +52

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 090
Promedio/Día:: 736
Promedio/Tiempo:: 1,264
ERR: 56.45%

📊 Mensajes por Día

6.1
Último día: 0
Promedio semanal: 5.4
Promedio por día: 6.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,030 26-01-24 09:59
🫡З Днем Служби зовнішньої розвідки України! 24 січня в Україні відзначають День Служби зовнішньої розвідки ― професійне свято фахівців, що належать до одного з ключових центрів стратегічного мислення у системі національної безпеки держави. Вітаємо побратимів ― військовослужбовців та співробітників СЗР України!🛡Під час жорстких випробувань у системі глобальної безпеки, зокрема ― злочинної війни росії проти України, яка триває на полях битв, у сферах інформації, технологій та міжнародних відносин, СЗР стала важливим чинником стійкості нашої держави. Завчасно виявлені загрози, здобуття критично важливих відомостей, яка лягають в основу ухвалення рішень держави, спрямованих на збереження життя та зміцнення обороноздатності України ― повсякденна робота великої, технологічної, відданої українській нації команди. 🤝Дякуємо за службу! Бажаємо здоровʼя, наснаги й здобутків на благо України!Продовжуємо зміцнювати суб’єктність та вплив України у час війни за свободу. Правда на нашому боці! Omnia Vincit Veritas!Слава Україні! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 1,040 26-01-08 19:59
Андрющенко, керівник центру вивчення окупації нещодавно заявив у своєму інтерв'ю, що пенсіонерів на окупованих територіях потрібно лишити їхньої законно заробленої української пенсії. Також цей некомпетентний у питаннях окупації чоловік заявив, що життя у Львові або Києві, або в будь-якому іншому місті України набагато складніше, ніж життя в окупованому Маріуполі, Мелітополі чи Бердянську. Пропонуємо ознайомитися із матеріалом, стосовно окупації, наведеному у відео. Також хочеться додати, якщо пан Андрющенко дійсно вважає, що життя на ТОТ простіше, ніж на підконтрольній, то запрошуємо його пожити в окупації хоча б пів року. Ці життя абсолютно різні, ці умови не можливо порівняти, тим паче робити заяви на кшталт тих, які зробив цей чоловік із дивною посадою "керівник центру вивчення окупації". Все сказане ним в інтерв'ю не має нічого спільного із правдою. Це лише його непопулярна думка, яку, нажаль, він, як медійна особа, транслює в інформаційне поле, підігруючи окупантам та розколюючи українське суспільство. _Хочу підтримати всіх наших людей, які до сих пір знаходяться на окупованих територіях, в себе вдома, на своїй українській землі! Ви сильні, ваш спротив повинен бути оцінений належним чином. Ніхто не має права ображати українців на ТОТ!#admin Звільнення лівобережжя Херсонщини
👁 1,110 26-01-07 16:56
Трамп, Америка і російські танкери. В першу чергу, що потрібно сказати: Трамп не за Росію і не за Україну. Він - за Сполучені Штати Америки. І крапка. Якщо з цієї точки зору відноситись до світових подій, пов'язаних зі США, то стає легше і не виявляється, що не треба чекати зради. Він діє в інтересах Штатів. Чи це на користь України чи проти Росії - йому це не так важливо, це відходить на інший план. Він витягує Америку з ями. Тому радіти, а потім одразу шукати зраду в його діях - недоречно. Для прикладу: в умовній Туреччині триває умовна громадянська війна чи якесь вторгення і ми будемо підтримувати ті сили, вплив і влада яких будуть відповідати безпеці нашій торгівлі і взагалі байдуже чи це "добро" чи це "зло". В геополітиці мораль в принципі не діє. Вона працює лише в популістських заявах, які накручують виборцям на вуха. В ситуації з танкерами - те саме. Штати захопили російські судна і в цей момент це співпадає з нашими інтересами. Завтра - все буде по-іншому, а післязавтра вже навпаки. Дійсно, Трамп намагався зблизитись із Росією, аби стати сильнішим проти Китаю. І я впевнений, що ці намагання тривають і в цю годину. Америка окреслила коло своїх інтересів. Так, судна захопили із порушенням міжнародних прав, але це право не діє на планеті як мінімум майже 4 роки. А як максимум - десь приблизно з 2008 року. Сподіваюсь, Америка почне повертати свою могутність. Венесуела і танкери показали, що вона це ще може робити. Її крах світового впливу породив агресію у Східній Європі, Близькому Сході, Кавказі, а тепер потенційно в Азії (Тайвань, Філіппіни, В'єтнам та інші). Тому зберігаємо холодну голову. Мене більше турбує термінова евакуація російських дипломатів і їхніх сімей з Ізраїлю. На Близькому Сході в найближчі години або тижні можуть відбутись "певні" події. Або ж, російська зовнішня політика змінить вектор. Україна тут відіграє одну з найголовніших ролей у світовій політиці.
❗️Глибокий рейд у тил ворога: бійці підрозділу ГУР “Братство” провели успішну операцію на Запорізькому напрямкуУ грудні 2025 року, під час проведення спеціальної операції на Запорізькому напрямку, диверсійно-розвідувальна група підрозділу “Братство”, що входить до складу “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України, здійснила глибокий рейд у тил противника в районі Каховського водосховища.У ході бойового виходу воєнні розвідники ліквідували двох російських окупантів, двох – поранили, а ще двох – взяли в полон.▪️Після цього бійці “Братства” здійснили складний і тривалий супровід полонених — на відстань близько 27 кілометрів — та вивели їх на підконтрольну Україні територію.Полонені росіяни розповіли цінну інформацію щодо місць перебування ворожих офіцерів, позицій артилерії, операторів БпЛА, районів зосередження особового складу, техніки та складів з боєприпасами.Проведена операція підтвердила наявність серйозних прогалин у системі фронтової оборони противника: ворог не очікує активних дій українських розвідників у глибині своїх позицій і не здатен чинити ефективний опір в тилу.🫡Після завершення операції генерал-лейтенант Кирило Буданов відзначив бійців і командирів підрозділу “Братство” державними та відомчими нагородами.👉Долучайся до найзухваліших пригод разом із “Братством“!Збройна боротьба триває!Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 1,330 26-01-03 17:40
Гола Пристань ніколи не була "іскона рУскай".На цій території першими поселенцями були козаки, які під час  походів та торгівлі проходили повз пусту територію та залишили тут старих воїнів, щоб ті на зворотній шлях приготували запаси риби засоленої для них. І після цього, на цій території, залишилися козаки та розпочали розбудову поселення. А ці єбланоїди знову сука приписують собі те, до чого вони ніякого відношення не мають.В місті вирувало життя: працювали школи, дитсадки, лікарні, поки російська педерація не всунула свій пятак. Поступово почали занепадати школи, які до війни Українська влада відновила та утеплила, так само як садки. З лікарнями та сама історія, було завезено нове обладнання, було утеплено лікарні. І де це все поділося? Лікарні підорасія, після звільнення Херсону, пограбувала, вивозили купу медобладнання, наче це вони його сюди привезли. Почали зникати реанімобілі повністю укомплектовані, а на їх місце заїхали російські єбучі газелі. І о цей одноногий вилупок хоче розповісти яка росія піздата?Що росія зробила в Голій Пристані за 4 роки? З хорошого ніхуя, з поганого зруйнувала та пограбувала все, що могла! Де поділося майно магазина "33²метри"? Успішно вкрадено росією. А що сталося з Нібулоном? Місцеві дивилися і охуєвали як з території Нібулона вивозилось зерно, техніка та  обладнання під охороною "ахмату". Оце все що підорська росія змогла зробити за 4 роки - знищення усього живого, починаючи від природи та тварин, закінчуючи людьми. Стіки ми всього дізнаємось після деокупації, що волосся дибки стане. Пише про вбивства з "правава берега", а давайте пригадаємо політ ракети на вул ларіонова, який начебто летів в санаторій, з якого поспіхом тікали російські валенки, навіть забувавши зброю. Впала ракета на мирні будинки, через 3 хвилини там вже було купа росіян та журналістів, які все перекрили і відзняли мега популярний контент про нацистів. Підемо далі, як росія мінометами кошмарила та вбивала цивільне населення, усі прекрасно знають де знаходилися міномети в той час а саме: Нібулон, вулиця Набережна, Вин завод, район Дорвідділу. І з цих місць росія нищила наших  людей щоденно, щоб усі боялися та думали що це Україна нищить все. Потім підірвана росіянами дамба Каховки, яка знищила купу будинків і людей разом з будинками. Росія несе тільки смерть та розруху. Скіки ці виблядки викрали цивільних, які не бажали співпрацювати з ними. Ось це все росія, це їх єбучій руський мір, все що було збудоване, стало знищене.
👁 1,060 26-01-02 20:26
Було би в ідеалі якби президент почав змінювати голів місцевих військово-цивільних міських та селищних адміністрацій і громад, які перебувають на окупованих територіях. Діючі голови ВЦА займаються відвертою хуйньою. Замість освітлення проблем окупації на український та світовий загал і впливати на політику держави відносно окупованих територій, допомагати людям звідти, вони здебільшого репостять пости президента та уряду. Хоча ці репости ми можемо побачити в інших ресурсах. Нам конче необхідно перезапустити цю систему. В державі децентралізація мінімально обмежується нормами воєнного стану, а отже голови ВЦА окупованих громад мають робити звіти щодо стану справ в окупації, інтегровувати людей з окупації на території України у співробітництві з іншими громадами та виділяти власні кошти з бюджету на їхню допомогу (розумію, ризики корупції величезні). Натомість припинити робітників державних установ, які опинились в окупації, переводити на безстрокові відпустки за власний кошт і без нарахування стажу. Це ганебна місцева політика. Цей перезапуск дозволить налагодити комунікацію держави з окупованими територіями та українцями звідти, чим ми збережемо прихильників України та розмиємо владу окупантів. І це лише у повноваженнях президента. І так, десь в глибині душі мені би теж хотілося... Але це вкрай необхідний процес для нас.
Повернення територій. В коментарях у Комишаного Свина прочитав комент про те, що в окупації багато зрадників і не потрібно говорити про звільнення, бо його не буде. І ця думка має право на існування, але це думка і чиєсь бажання, яке відрізняється від реальних подій. На жаль, за наявними обставинами, ми не можемо спостерігати просування нашої армії вглиб окупації. Однак робота по звільненню територій відбувається постійно і вона не зупиняється. Чи виглядає вона в повній мірі з боку держави? Ні, є дуже серйозні помилки з нашого боку. І на це державі потрібно вказувати - на те ми і демократія, оскільки маємо беззаперечне право на звернення до всіх органів влади (петиції, звернення, скарги, пропозиції) та посадових осіб. Те, що робота по звільненню територій не приносить нам наявний результат не означає, що нічого не відбувається і вже не відбудеться. Наразі успіх на ворожій стороні, але у війні цей успіх переходить зі сторони на сторону десятки разів. Думати, що звільнення територій не буде є помилкою. Це навпаки означає недостатній рівень аналітичного мислення. Це радше виправдання для своїх думок. У війні може все змінюватись, я неодноразово наводив приклад рівняння з перемінними, де перемінні можуть змінюватись закономірно, випадково, неочікувано та рандомно. І ця війна не є винятком від усіх інших. Але і говорити, що звільнення буде "ось-ось" теж тупо. Це впливає на деморалізацію українців в окупації, а отже Сили оборони отримують менше інформації від місцевого населення, оскільки це дуже ризиковано і мотивація занадто багато вирішує. Ми також не можемо говорити і за строки повернення територій. Це не здача проєкту із дедлайнами - це війна. А це вже динамічний геополітичний процес. Скоро, завтра, ніколи - всі ці "строки", які звучать від українців мають один і той же характер і нічим не відрізняються. Можна констатувати одне: поки Україна існує - поки будуть спроби деокупації, або випаде вдала нагода. Якщо ж її існувати не буде, то вже можна стверджувати, що цього вже не відбудеться. Все. Коли це буде - залежить від сотень і тисяч обставин, які не може прогнозувати людський мозок та ШІ. А боротьба продовжується далі. Перемовини, хитрість, блеф, бойові дії, ракетні удари, мобілізації - все це продовжується. І боротьба не зупиниться і після деокупації. Будинок відбудувати легше, аніж відбудувати голову людини. Тому не страждайте херньою. Боротьба йде, а отже йде намагання щось звільнити або захистити. Без строків і чиїхось переконань. Це грандіозний процес, який триватиме стільки, скільки буде.
👁 1,040 25-12-25 22:06
На цю хвилину ситуація максимально не на нашу користь. Вже всім відомо що наш 225 Окремий Штурмовий Полк був направлений на Гуляйпільський напрям. Коротко… велика вдячність побратимам з 102 Бригади за залишені позиції які наразі намагаються втримати мої брати!!!Не так давно ця бригада заявила, що 225 були направлені заград загонами. Але цікаво виходить! Із за деяких підарасів - ці заград загони наразі в оточені!Наш полк продовжує прикладати надлюдські зусилля з втримання ворога! Але тепер вияснилось, що доброзичливі ті ж самі суміжники не тільки зібались… а і залишили секретні документи, доступи до секретної інформації по напрямку. Моїй роті були максимальні перешкоджання роботі на напрямі від цієї бригади, які Слава Богу керівництво полку допомогло вирішить!Пост який я писав декілька днів тому… про напрям де ми приїхали стрілять і до нас прибігли тіпи і начали скандалить, що навіщо ми тут стріляємо, що в них тут тихо… що не вони по підарам не підари по ним не стріляють було саме в смузі відповідальності 102 Бригади ще в 23му році.Можете до цього поста відноситись як завгодно!Я йшов воювать і козаки в моїй роті на 90% складаються з добровольців. Ми будемо топить до останнього… бо 225 для мене сімʼя. А сімʼю не кидають. Ми повинні справитись. Всім подякував🫡На звязку Балу🫡
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
➡️ В результаті успішної операції Сил Оборони було заблоковано противника у Куп'янську та зачищено всю північно-західну околицю міста⚔️ Важка і довга операція триває, адже кацапські анклави ще є у центральній частині міста. У мережі вже чимало кадрів, які підтверджують успішні дії СОУ, тому ми публікуємо ті відомості, про які уже безпечно казати.🔄 Операція почалася зі створення рубежу блокування та відрізання гарнізону противника у місті від основних сил. Сили Оборони відносно блискавично зайняли Радьківку та Кіндрашівку, а також взяли під вогневий контроль Голубівку. Після цього відбулася зачистка Мирного (окупаційна радянська назва Москалівка) та північно-західних околиць самого Куп'янська. 👤 Сили Оборони продовжують виявлення та знищення виродків вже у центральній частині міста, де кацап має декілька анклавів, куди ті змушені були відтягнутися. Операція триває.🫡 Спільна робота ударного угрупування 2 КНГУ "Хартія" (підрозділів ЗСУ, НГУ, ГУР, ССО, СБУ "Альфа", КОРД та ВСП), а також ТГр "Куп'янськ".Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат