Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий
Añadido 14 jul. 2024

Смоловий

@smolovyi
Número de suscriptores: 4 232
Fotos: 4,540
Videos: 95
Enlaces: 524
Descripción:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл

👥 Número de suscriptores

4 232
Promedio/Día:: +8
Promedio/Tiempo:: +8
Promedio/Mes:: +33

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 736
Promedio/Día:: 2,700
Promedio/Tiempo:: 2,389
ERR: 64.65%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 1
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de nombre

Смоловий 2024-10-21
Шмольовий 2024-10-01

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,270 26-03-09 09:28
🐺 Полісся 1:2 Динамо 🇺🇦Карта ударів 🇺🇦8 березня виявилося чорним днем для нашого футболу: • низьку кваліфікацію наших арбітрів не підняти жодною віагрою - навіть VAR не допомагає • ми чекали протистояння двох нібито сильних команд, щоб оцінити їх реальну силу, а побачили муки господні умовного Інгульця проти Вереса, яким ще доведеться грати в єврокубках, бо інші контендери на 2-4 місця виглядають ще більш недолугими • Полісся, попри усю фінансову накачку, ніяк не може позбутися комплексу провінційної меншовартості. І це точно заважатиме кинути виклик Шахтарю та стати другою силою в УПЛЯ справді розчарований. Якщо збори, селекція та трансфери (або їх відсутність) мають наслідком те, що ми побачили - у нас усе дуже погано перед ПО за чемпіонат світу. Одні цілим штабом так і не змогли особливо нічим здивувати Костюка, інші падають від судом, граючи один матч на тиждень.Динамо поступово перетворюється на колгосп. Але це закономірний сценарій розвитку клубу. Якщо 8 років виховувати кадри для Зорі, Олександрії та Колоса, то рано чи пізно доведеться самому стати Зорею, Олександрією чи Колосом.Якщо викинути з вибірки пенальті, то жоден із 9 ударів Полісся не був big chance (понад 0.3 xG). Натомість Динамо мало два такі моменти в Пономаренка: • 0.48 xG на 43:20 • 0.75 xG на 46:16 (гол)Перший гол - дорівнює сумарному xG усіх 9 ударів Полісся з гри. Знову багато бив Бражко - 5 ударів. Ще один характерний слід U19 у першій команді.Були сподівання на стандарти та якісь цікавіші розіграші, але не пішло: • 0.21 xG (0.16 : 0.05) • 0.42 xThreat за наслідками стандартів на обох (0.31 : 0.11)Перевага Полісся - лише за кількістю, не за якістю.Найбільше вбиває інше. Костюк навіть дещо відійшов від власного стилю, але Поліссю це не допомогло: • Полісся було більш вертикальним, ніж Динамо (22.4 проти 19.7) • Динамо стало найбільш горизонтальним за всю каденцію Костюка (19.7)Топ-2 пасові звʼязки Динамо:БіловарМихавко - 18 передач (і ще 6 назад) • МихавкоНещерет - 14 передач (і ще 9 назад)Тобто два головні пасові канали киян - між центральними захисниками і воротарем. І тут виникає ще один парадокс. Це якраз фішка Полісся - тримати м’яч задньою лінією, спровокувати тиск і лупанути лонгбол. Костюку ближча парадигма ЛНЗ - коли лонгбол летить без попереднього розіграшу з кіпером. Динамо стерильно катало м’яч без просування. Але: • у Полісся лише 13 повернень м’яча на половині киян • у Динамо - 24, причому при меншому володінніПономаренко лише сьомий у команді за пресинг-діями на чужій половині (19). Ну, не любить він працювати на команду - ні з м’ячем, ні без. Його Костюк ростив в екосистемі, де він може сподіватися лише на себе. Шовковський бачив футбол інакше: нападник працює без м’яча та віддає партнерам, якщо ті у вигіднішій позиції. Мотя не робив ні першого, ні другого - тому сидів. А в ригалєтному футболі важливі лише голи. І він їх забиває. Показово, що після другого голу Мотя не логотип цілував, а пальцями показував за спину на прізвище.Навіть без активного в пресингу форварда Динамо виконало 216 спроб індивідуального пресингу на чужій половині. У Полісся лише Михайліченко перевершив Пономаренка - 24 тиски. У Динамо найбільше без м’яча працював Волошин - 33 тиски.Полісся поки так і не стало гегемоном. «Структура» та інші розумні терміни залишилися лише словами, бо що робити із мʼячем в більшості епізодів вони так само не знають, як і кияни.#ДКмікроскоп #ПоліссяДинамо #УПЛ
👁 2,250 26-03-07 15:02
🇺🇦Микола Шапаренко vs Олександр ЯцикГра у фінальній 1/3 та штрафному 🇺🇦Продовжуємо розбирати очевидне. Костюк будував Яцика під себе. Його функція зараз читається дуже чітко - відкривання під лонгболи та кроси. Варіантів фактично два:• або встигає по діагоналі відкритися за спину під середню/довгу передачу (гол Піхальонка Кудрівці)• або вклинюється в лінію захисту під замикання навісу (гол Полтаві)На цьому функціонал інсайда в нинішній моделі фактично закінчується. Чи підтверджують це цифри? Так.• Шапаренко (правий слот зайнятий Піхальонком із його лівою) виконує 18 передач із гри у фінальній третині, Яцик - 6.32/90• інтенсивність зустрічей із м’ячем у фінальній третині теж різна - 17 проти 7.83, тобто Яцик значно рідше пропонує себе під м’яч і не має навички відкривання в щільному просторі - лише під боротьбу• якщо дивитися прийоми передач із просуванням у фінальній третині (без поперечних і назад), різниця меншає - 5.04 проти 3.01, і тут видно, що Яцик оживає у вертикальному середовищі• якщо ж звузити до штрафного майданчика, то Яцик навіть мінімально попереду - 0.75 проти 0.68 прийомівТобто для Яцика роль фактично зведена до атаки штрафного. Все інше - зайвий шум. Але й тут його участь обмежується прийомом м’яча, бо з передачами дуже туго:• входження до штрафного це підтверджують - у Яцика лише 0.75 проти Шапаренкових 3.4• Шапаренко виконує 1.77 передач у штрафний із точністю 46.4%, Яцик - 0.3 з 22.2%Це продукує велику проблему ще з U19 - читабельність атак. Коли на полі два інсайди, які можуть комбінувати в розвитку атаки й періодично з’являтися в зонах завершення, оборонятися проти них значно складніше. Коли ж один інсайд (Піхальонок) сідає до ЦЗ під першу передачу і готує лонгбол, а другий (Яцик) одразу біжить за спини, суперник отримує час на підготовку. Функції розписані надто чітко.Яцик рідко зустрічається з м’ячем, щоб говорити про його вищу користь у фінальній третині. Він не може жити в екосистемі за рахунок одного замикання навісу раз на кілька матчів, бо ефективність не 100%. Більшість його вбігань не конвертується в удари або моменти:• Шапаренко завдає удар раз на 29.7 дотиків, Яцик - раз на 35• Шапаренко влучив у площину 4 рази за 5 матчів, Яцик - один раз за триКажуть, що Костюк блокує трансфер і можливість клубу заробити. У певному сенсі я його розумію. Яцик виглядає настільки ж «зручним» для Костюка, як сам Костюк для власників клубу. Проблема лише в тому, що зручність - не шлях до розвитку. Розвиток починається там, де виходять із зони комфорту. Але Костюк дає усім зрозуміти: у будь-якій незрозумілій ситуації Динамо просто подаватиме кроси. Ви ж бачили цей треш у кубку при живих Ярмоленку та Буяльському. Костюк отримав два Rolls-Royce із шкіряним салоном та червоним деревом, а він ними піцу Куренівкою розвозить. #ДКмікроскоп #Шапаренко #Яцик #УПЛ
👁 2,200 26-03-06 14:45
Як грають кіпери #УПЛПопереджені голи, % сейвів ближніх ударів та xG на 1 пропущений 🇺🇦Класичний формат: • вісь X - кількість попереджених голів • вісь Y - % сейвів ударів з короткої дистанції (удари з-за меж штрафного виключені) • колір маркерів - кількість очікуваних голів, які потрібно створити, щоб пробити конкретного голкіпераУ вибірці лише кіпери з 540+ хвилинами ігрового часу.🇺🇦 Динамо вже в найближчому турі чекає зустріч з одним із найкращих кіперів УПЛ. Наразі Євген Волинець із запасом лідирує за сейвами ударів з меж штрафного - 83.3%. Він же має третій показник відбиття дальніх ударів - 92.3%. Щоб пробити Волинця, супернику потрібно створити щонайменше 1.86 xG. Більше потребує лише Іван Пахолюк - 1.91 xG.🇺🇦 Що натомість можуть запропонувати кияни? Руслан Нещерет відбиває 88.2% дальніх ударів, але на близьких дистанціях має лише 16-й показникувибірці- 50%. Тобто кожен другий удар з меж штрафного його пробиває або ж у середньому для цього потрібно 2.87 ударів у площину. Чи вірю я, що команда рівня Полісся не зможе створити достатньо? Ні.Щоб пробити Нещерета, достатньо створити 0.97 xG. Для житомирян це виглядає цілком реальною задачею. Кудрівка, Верес, Рух та Епіцентр -цедобре. Але команди рівня Полісся це «нове Динамо» ще не тестували. Тому буде цікаво подивитися.🇺🇦 Недалеко від Нещерета розташувався Дмитро Різник: • 57.1% сейвів ударів з короткої дистанції • -0.46 різниці між очікуваними та фактично пропущеними🇺🇦 Стає зрозуміло, чому Металіст 1925 виходив на ринок у пошуках кіпера. Невелика кількість пропущених поки пояснюється тим, що захист просто не дозволяє суперникам багато бити. Варакуту пробивають кожні 3.36 ударіввплощину, тому, зменшуючи їх кількість, оборона фактично маскує проблему: 1.04 xG, допущених командою, конвертуються у пропущені голи.🇺🇦 Схожа історія і з Паламарчуком. Важко говорити, що кіпер «тягне команду», якщо за 13 матчів він відвів лише 1.11 гола. Тут перш за все варто говорити про якість захисної системи, яка зменшує навантаження на воротаря. Паламарчука пробиває кожен п’ятий удар у площину. І дійсно складні трапляються рідко.#УПЛмікроскоп
👁 2,710 26-03-04 14:43
➡️ Цю послідовність важливо розуміти правильно. Втрата Яцика виглядає фінальною помилкою, але насправді це лише остання помилка в ланцюгу. Перші з’явилися значно раніше: злам ротації, пас-тригер пресингу та гравець без варіантів.У цьому епізоді добре видно і структурну проблему атаки киян в цьому матчі та попередніх. У момент розвитку атаки лише Герреро атакує останню лінію захисту Інгульця рухом на зустріч мʼячу, але ж Піхальонок туди НЕ пішов. Ярмоленко та Піхальонок просто стоять перед блоком, тому пʼятірка захисників суперника взагалі не змушена рухатися. Без occupation of the last line оборона не розтягується. Ніхто, окрім Герреро, не змушує захист суперника виходити з позицій.Тому я ніяк не можу погодитися з оцінкою тренера. Це випадковість. Збіг. Не факт, що Волинець чи Різник таке б пустили. В момент удару ніхто зон завершення не атакує під добивання умовне.А що не випадковість? Динамо вже три перших тайми поспіль (135+ хвилин) не може з open play створити жодного big chance 0.3+xG. І це значно краще пояснює цей епізод, ніж слова про «агресію», «швидку перебудову» і «реакцію на втрату». Шкода, що все йде за динамікою до відтворення кейса Патріка в Шахтарі. Динамо навіть на своїх помилках не навчається - то навряд навчатиметься на чужому негативному досвіді.#ДКмікроскоп
👁 2,640 26-03-03 18:03
🇺🇦🇺🇦 Стисло після другого тайму (2:0): • поясніть мені хтось із буків: коли грає основа, мене переконують, що грають найкращі - ті, хто найкраще тренується та розуміє «трєбованія». Тоді звідки очікування, що дубль, де грають не найкращі, а ті, хто гірше розуміє «трєбованія», виходить із коефіцієнтом 1.03 перед грою? • от воно: Шола аут - Редушко ін. Винним у ригалєтні Костюк призначає… Буяльського. Пора в Металіст 1925, бо на таке відверте приниження в 30 років не заслуговує ніхто; • лол, виходить Піхальонок - і починаються розіграші зі статики справа. Що заважало до того? Буя? • Динамо знову відскакує. Герреро - не Шола, Герреро б’є, коли є можливість. Шара. Ось він, футбол Костюка у всій красі - без шари ніяк (1:0); • зараз зʼявляться зони і почнеться розвал Інгульця? Чи ще потерплять до 80-ї хвилини й тоді розкриються? Цікаво; • Динамо вбиває час - уже якийсь антифутбол. Обіцяної Костюком відсутності пауз немає, очевидна пауза в киян; • подобається думка Шалоти, що Редушко та Піхальонок поки нічого не змінили на полі. Залетіла шляпа, але в Костюка буде привід надути щоки й сказати: «Результат на табло!»; • Волошин замість Ярмоленка, який уже більше години не може. Слот під Славу Костюк поки приберіг; • Руслане Петровичу, а візьміть, може, Буяльського в ротацію під Андрієвського замість Шепелєва, бо Металіст 1925 щось довго чухається…; • із командами, яких Динамо не повинно навіть помічати, воно перестраховується настільки, що випускає другого профільного опорника замість улюбленця тренера. Таке враження, що в опозиції мінімум Шахтар; • нічого не відбувається на полі: Інгулець не поспішає розкриватися, кияни кволо катають мʼяч, як за Шовковського. Дивно, як у Костюка язик повертається називати це сучасним вертикальним футболом; • ох, нарешті: перший вартий уваги момент після голу Герреро - це 74-та хвилина і удар головою Попова після кутового. Майже 25 хвилин без гостроти; • вгадав Костюк із заміною - оце чуйка. Нарешті Піхальонок кудись добігає й забиває з кількох метрів (2:0); • «к сажелєнію, дєнь раждєнія толька раз в гаду»: слот із замінами є, але не використовується - лише Караваєв встає; • поки від футболу Костюка за рахунку 0:0 хочеться вити та лізти на стіни, але команда здобуває результат - то й предʼявити формально нічого. Треба чекати поразок проти головних конкурентів; • але якщо кияни переможуть Полісся, то від такого ригалєтного футболу Динамо, схоже, вже ніщо не врятує.#ДКемоції #ДинамоІнгулець #КубокУкраїни
👁 2,530 26-03-01 07:31
➡️ Сильно впадає в очі, що Богдан наче розуміє логіку взаємодії трикутника, а начебто і не розуміє наступні кроки партнерів. Але я не можу звинувачувати малого. Якщо трикутники - не сучасний футбол, а девіз Динамо - це агресивно та вертикально (і ще щоб швидко думать), то чому дивуватися?Тому порада Богдану та іншим молодим гравцям Динамо: шукайте хороші спеціалізовані сервіси індивідуального аналізу. Вчіться взаємодіяти з простором, читати орієнтири й жести суперників. Інакше можна втратити роки до появи нового ГТ, а то й карʼєру. Он Краснопір почав займатися додатково, і прогрес бачать усі. Він може дати рекомендації.Богдан мене не розчаровує. Мене розчаровує спосіб його використання.Щоб взяти від нього максимум, атаки потрібно заводити з правого флангу. А там у Динамо дві проблеми: • Біловар - поступається Михавку в прогресії (для справедливості: не поступається йому хіба Матвієнко). • Коробов - поки що слабкий у пасі; це фізично сильний профайл із великою HSR-дистанцією, але його чесноти поки в біговій роботі без мʼяча.Як казала моя бабуся: «Одне лічать, інше - калічать». При 0:0 Редушко майже не приносить прикладної користі. На його половині - натовп, бо там мʼяч. За рахунок Богдана шанс на щось отримує права половина поля. Лише після голу, коли Динамо віддає мʼяч, Богдан отримує можливість проявити свої чесноти.Інше розчарування при рахунках 0:0 - Піхальонок.Костюк лукавить. Неможливо грати в «сучасний, агресивний, вертикальний та інтенсивний футбол» із профайлами типу Бондаренка. Так, із Рухом був момент (згаданий вище), коли Олександр увімкнувся і створив передумови для удару Коробова в стійку. Але якщо дивитися останні матчі (збори теж) - там десятки епізодів, де він не встигає, не добігає, не входить у зону завершення.Маємо логічний конфлікт: • Піхальонок потрібен, щоб опускатися в зону правого фулбека і пуляти лівою лонгболи за спини - бо це «сучасно» на думку Костюка • Але Піхальонок не здатен у більшості володінь «сучасно» займати свою зону в атаці. Він хто завгодно, але не вертикальна вісімка у 80% часу (максимум 2-3 епізоди за матч).Тож якщо виділяти дві ключові проблеми Динамо при рахунку 0:0, то це: • необхідність жертвувати Редушком заради Коробова; • необхідність жертвувати кількістю відкривань і HSR одного з інсайдів заради якісних лонгболів Піхальонка, що потенційно цінні, коли Динамо бере паузу та віддає мʼяч після голу.⚠️ Після 1:0, коли суперник втрачає сенс стояти в захисті - описані проблеми зникатимуть. Бо зникатимуть передумови їх виникнення. На що й натякнув поєдинок із Епіком.#ДКмікроскоп
👁 2,410 26-02-28 16:28
🇺🇦 Динамо 4:0 Епіцентр 🇺🇦Єдиноборства 🇺🇦Або гравці розкусили й схавали Костюка, або Костюк дав задню - і забув нам про це повідомити.Минулого туру Динамо встановило для себе рекорд сезону в УПЛ - 8.4 захисні дуелі, підкати та перехоплення на хвилину володіння суперника. Зʼявилася надія, що слова тренера все ж знайдуть втілення в грі. На жаль, другий матч пройшов за нижчої інтенсивності - 6.3.Зібраний заново Рух виявився доволі переляканим - і це ускладнює оцінку реальної інтенсивності Динамо на його фоні: • тоді кияни здійснили 121 повернення мʼяча за 17:53 хвилини, з Епіцентром - лише 80 за 22:05 • із Рухом у киян було 48 повернень на чужій половині, з Епіцентром - лише 26У львівʼян більше виносів, ніж у Епіцентра (39 проти 23), і загалом більше авантюрних пулянь (62% точності передач уперед проти 74% у Епіцентра). Але Герета не привозив у розіграшах, а Федотов - привіз. Великі цифри киян справді були набиті доволі легко - через бажання Руха убезпечити себе. Епіцентр про це думав менше.Рух Динамо перебороло (116:110), а Епіцентру в боротьбі поступилося (99:104). Якщо перший тайм був більш-менш рівний (49% проти 48%), то в другому кияни вже взяли паузу й догравали (45% проти 51%). І це напряму конфліктує із заявами тренера, що його Динамо буде іншим, ніж Динамо Шовковського. Воно так само грає по рахунку й не проводить матч рівно.Інший логічний конфлікт. Нам говорили, що поле в поганому стані й на ньому нічого неможливо зробити. Перевіримо: • 31 з 82 дуелей в атаці кияни виграли в матчі з Рухом (38%), зокрема здійснили 11 вдалих обведень із 20 (55%) • лише 16 з 74 дуелей в атаці виграли кияни вчора (22%), зокрема вдалими були лише 6 з 19 спроб дриблінгу (32%)Це варто накладати на інші показники: • 64% володіння, 17 секунд - середня тривалість, 30 володінь із 85 тривали понад 20 секунд (35.3%) у матчі з Рухом • 53% володіння, 14 секунд - середня тривалість, 21 із 81 володіння тривали понад 20 секунд (24.7%) з ЕпіцентромБільш відкрита позиція та більше простору - гірші показники 1-в-1. Волошин обіграв 2 із 7, Редушко - 1 із 3. В інших - не більше двох спроб.Відверто дивує сетап Костюка. Богдан Редушко - безумовно талановитий футболіст, що довів свою кваліфікацію проти Атлетико. Але Динамо вперто починає атаки переважно лівим флангом, чим стягує на його половину весь захисний блок. А Редушко, як і будь-який вихованець Костюка, не надто переконливий у коротких-середніх взаємодіях чи в ротації трикутника на фланзі. Бо звик до «взяв мʼяч і хрінач». Вівчаренко - туди ж. Просто порівняйте, як виглядає хлопець у фазах тривалих позиційних атак, і як розквітає, коли отримує мʼяч через 2-3 передачі від кіпера. Порівняйте. Є такий термін - «профайл», він зʼявився у футболі не просто так. Ти або використовуєш гравця за профілем - або він не ефективний.І це все треба виправляти. Бо ЛНЗ зі своїм футболом Полісся не вивезло. Не можна бути одноманітною командою й претендувати на щось велике. Навчати грати в трикутниках Костюк не хоче - бо це, на його погляд, не сучасно. Навіть попри те, що команда від цього страждає.#ДКмікроскоп #ДинамоЕпіцентр
👁 2,910 26-02-27 12:57
Стисло після другого тайму (4:0): ⁃ розвалюється Епіцентр, лонгбол Михавка після ривка на 20 метрів, в два дотики Редушко виходить на удар після передачі Пономаренка, майже ЛНЗ, але чомусь такого замало ⁃ Федотов привозить, та дарує киянам три очки (2:0), нарешті тиск киян призвів до реального моменту ⁃ Епіцентр вже розвалився юридично, Зая вирізає хороший пас на Пономаренка, той забиває те, що не забив на 17 хвилині (3:0), цікаво чому поле не завадило в цьому епізоді? є гіпотези? ⁃ для вболівальників Динамо новина хороша - кияни в цей період історії точно сильніші за Епіцентр ⁃ це вже порнографія, але хочаб виникає враження, що Dynamo great again, Динамо готується до кубку, Буя, Ярмоленко та Яцик замість стартерів ⁃ в окремих поєдинках це може не позначитися, але на дистанції точно вилізе боком, що обидва фулбеки не вміють в кроси ⁃ щось із NFL, Бражко виконав Тома Брейді, а Андрій Ярмоленко праймового Ренді Мосса (4:0), футбол мрії Костюка, тут би й Пономарьов позаздрив ⁃ дивні загалом заміни, там же матч кубку на наступному тижні, та можливість виставити дубль перед Поліссям, але вже сумніваюся, що прям лише запасні типу Буяльского чи Яцика вийдуть ⁃ нагадаю ще раз, що на тижні матч Кубку, де і можна було організувати дебют, але стратегія ГТ зрозуміла, і вона не вибивається із загального тренду, режисер трансляції показує, як ложа на камеру телефону знімає цю заміну, хороший подарунок, цікаво чи Шовковський його зробив? ⁃ марнує Динамо моменти, за 4:0 вже можна ⁃ хз, не залишає думка, що в складне ця команда не дуже вміє, воно то й нічого, багато команд з цим живуть; але коли ти готуєшся до складного, то завжди можеш щось потім спростити, але якщо ти готуєшся до простого, то потім ніяк не зможеш щось ускладнити в потрібний момент без підготовки ⁃ в першому таймі Динамо викатувало ~33.5 передачі на один удар, після перерви цифра впала до типової для Костюка, що навіть перевершує ЛНЗ - ~16; що Динамо робитиме без швидких голів та прохідного двору досі лишається загадкою…#ДКемоції #ДинамоЕпіцентр #УПЛ
👁 2,300 26-02-25 12:39
Лідери 17-го туру #УПЛ Дистрибуція 🇺🇦🇺🇦 Окрім ведень з просуванням Микола Матвієнко забирає ще дві пасові метрики: ⁃ він, знову ж традиційно, став лідером туру за кількістю передач (98) ⁃ та із запасом випередив конкурентів за передачами до фінальної 1/3 (23), і найближчого гравця в рейтингу лише 13 передач (-10)🇺🇦 Євгеній Волинець до 1.10 відведених голів додає 100% точність передач. Зазвичай у турі декілька гравців зі 100%, і я обираю того, хто виконав більше передач. Тут Волинець єдиний бездоганний гравець - усі 27 точні.🇺🇦 Тарас Михавко забрав 25 мʼячів та накрутив найбільшу дистанцію просування передачами в метрах (541.5). Загалом тут панує Матвієнко, але що вражає: маючи на 20 передач більше за Тараса, він поступився ~80 метрами дистанції просування.Так само незвично бачити на виключно шахтарських метриках гравців Динамо. Причина очевидна: на відміну від киян, Шахтар не грає в сучасний швидкий вертикальний футбол. Тому Олександр Піхальонок за 76 хвилин віддав найбільшу для туру кількість глибоких передач (4). Нарешті знайшов своє покликання Костянтин Вівчаренко, це вартуватиме навіть окремого розбору. Поки відзначаємо лідерство в турі за кількістю передач з просуванням (20). 🇺🇦 Найбільше наскрізних передач віддав Максим Задерака з Кривбасу (4). 🇺🇦 Стільки ж (4) передач під удар (асист на Ндукве) у Владислава Шарая з Вересу. Якби не вихід Аліссона - це збірна туру.🇺🇦 В матчі проти Полісся найбільше лонгболів в турі виконав Валерій Бондаренко з Ковалівки (21).#УПЛмікроскоп
👁 2,009 26-02-24 13:25
Лідери 17-го туру #УПЛЗахист 🇺🇦🇺🇦 Найкращим кіпером туру має стати Євгеній Волинець. Формально більше сейвів зробив Юрій-Володимир Герета - 6, але їхня вага в пост-шоті склала лише 0.82 xGA. У Волинця - 4 сейви, проте вони еквівалентні 1.10 xGA. Тобто менше за кількістю, але є складніші.🇺🇦 Лідером за поверненнями мʼяча став Тарас Михавко - 25. Не часто таке трапляється з гравцями Динамо, і це радше маркер структурної проблеми, ніж комплімент.Після матчу Костюк проштовхував меседж про газон. Але контекст інший: • Михавко - лідер туру, а Крістіан Біловар - у трійці. Разом 47 повернень, і 78.7% з них - на власній половині. • Динамо розставлялося під статичний пресинг, коли Герета вводив м’яч від воріт, тому в більшості випадків він грав за межі власної третини (лише 11 із 38 передач - короткі). • Якщо перекласти на мову NFL - Герета був пантером після трьох невдалих спроб дістатися першого дауну. • Кияни були змушені починати атаки з власної території - на болоті, яке не сприяло позиційним розіграшам. • Раціональніше було відмовитися від статичного пресингу та штовхнути Рух до розіграшу на власній половині, штучно змушуючи їхню лінію захисту підійматися. • Динамо отримало б і глибину, і розрідженішу структуру захисту, як на початку другого тайму.Це перший самостійний досвід нового головного тренера - можливо, стратегічне й тактичне планування ще колись побачимо.🇺🇦 Рух виконав 20.5% лонгболів (типово ~14%). На такому покритті логічніше було б мінімізувати возню з мʼячем. Немає гарантій, що Рух радикально змінив би підхід, але додаткові 2-3 розіграші в низькій фазі - це 2-3 передумови для динамічного пресингу. Його, схоже, ще не натренували. Із учасників матчу також відзначився Андрій Кітела - лідер туру за виносами (8).🇺🇦 Іван Калюжний - другий за поверненнями (23) і перший за перехопленнями (12).🇺🇦 Йому протистояв Андрусв Араухо, який до 20 повернень додав антирекордні в турі 4 фоли.🇺🇦 Гладіатор туру - Габріель Ескінья із Зорі: 15 із 18 виграних оборонних дуелей (83%).У повітрі найбільше дуелей виграв Андерсон Джордан - 10 із 12 (83%).🇺🇦 Але найчастіше вступав у верхові єдиноборства Максим Марусич - 15 (виграв лише 3).Ще один гравець Полтави - Денис Галенков - заблокував 3 удари.#УПЛмікроскоп