Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ
Añadido 14 jul. 2024

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ

@sergi0_music
Número de suscriptores: 613
Fotos: 321
Videos: 129
Enlaces: 360
Descripción:
Welcome to my неонова вечірка🎙 Тут метал, концерти і неон. Ну а взагалі: • Новинки альтернативної та важкої сцени • Закордонний і 🇺🇦 мейнстрім та андеграунд • Рецензії на знакові гурти/композиції Кому писати: @Charlie_v_tanke

👥 Número de suscriptores

613
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

281
Promedio/Día:: 374
Promedio/Tiempo:: 259
ERR: 45.84%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 283 26-05-23 08:00
Як фанат Зоряних війн з двадцятирічним стажем — я не міг обійти стороною рецензування даної недострічки 🚬Були, значить, на премʼєрі в перший день. Найбільше здивувало, шо у вечір пʼятниці в одному з найбільших столичних кінотеатрів — було тупо пусто. Маркетинг не спрацював чи наші остаточно зневірилися у ЗВ?Враховуючи чудесний серіальний бекграунд, кінотеатральну паузу в 7 років і певний кредит довіри до нового керівництва Лукасартс — очікування були високими. І ці очікування зруйнувалися вщент.Справа от в чому: коли маєш ідеальну хімію персонажів, яка вміло могла виводити на сльози в серіалі, непоганий розвиток персонажів, грамотні камео, доповнення загальної історії всесвіту, вайб дикого заходу, масштабні баталії і акцент на мандалорські традиції — очікуєш, шо в кіноадаптації це досягне апогею. А тепер вгадайте, чи хоч шось з переліченого було у фільмі? Ну, хіба частково з цими відсилками до мультсеріалів та коміксівЗ усіх творінь, які я дивився по цій франшизі — це найбільш безідейне. Творці пішли шляхом найменшого супротиву і вирішили обмежитися локальною історією, яка підійде або невибагливим діткам, або людям, які взагалі нічого не шарять про того Мандалорця з Грогу.Чи буду я колись передивлятися його? Неодноразово. Врешті, це було якісно, весело і ненавʼязливо. Маркетингова кампанія була просто скаженою. На моїй памʼяті — найбільшою з усього, за чим я слідкував. Шкода, шо ця замануха спрацювала.Впевнений, це був закос на солідний конвеєр, може навіть бренд, тому ми ще отримаємо продовження. Згоден чекати на другу, третю частину, якшо це буде феєричне завершення або перезапуск історії/всесвіту 🤠Ставлю фільму оцінку 7, як фанат, і 5, як невіглас
👁 303 26-05-10 18:05
Банда, збираємось на #дайджест, нам є шо послухати 🤠ZEP — NO ENEMIESПереконався у тому, шо це моє найкраще відкриття року. НДочекався повноформатника, який очікувано стирає межі жанрів і пропонує шось таке агресивне та самобутнє, шо воно не має права бути непоміченим. Слухати виключно наживо або з єбєйшими басами.DEAD POET SOCIETY — Sinner SystemЗаявочка на шось прогресивне та інтелектуальне. Вельми цікавий вибір пісні у якості сингла: все таке свіже, стрімке, зухвале і в їхньому стилі, але водночас розмазане і затягнуте. Не маю сумнівів, шо для нас привідкрили двері одного з кращих рок-альбомів 2026.TENDER — SomethingОбожнюю повертатись до цього електро-поп-дуета. Є в ньому щось таке безтурботне, романтичне, легке і ненав'язливе. Неначе ідеальна музика для будь-якого літнього вечора. Це саме можу сказати і про новий сингл.RECONE & LOVE, MARY НеціліЛюблю коли банди йдуть на експерименти, і ці експерименти себе виправдовують. Попри колабу, здавалось би, не дуже схожих виконавців — отримали впізнавану нео-романтичну айдентику. Полегшене звучання, як на мене, пішло на дуже велику користь. Звук порадував, обкладинка порадувала, лірика порадувала — короче лайк.ZIFERBLAT МеланхоліяОдин з випадків, коли одного прослуховування альбому буде недостатньо для якогось вироку. Мені до вподоби, шо банда все ще слідує стежкою "інтелектуально-провінційної" музики. Звучання, як завжди, просто якесь нищівне у гарному сенсі. Незрозумілою мені лишилась тільки інфантильно-простецька лірика та загравання з ретро-карнавальщиною, інакше я не знаю як це назвати.ДІТИ ІНЖЕНЕРІВ Травень - кращий місяць літаЯкось абсолютно непомітно для всіх вийшов цей трек. Відчуваю себе легенько обманутим, бо банда на сльозній ноті пішла у невизначену паузу і мало було надій на камбек, а тут так "швидко" виходить новий матеріал. Можливо, це старий трек. А можливо мені менше треба вийобуватись. З чим не посперечаєшся — тут один з кращих фіналів пісні з усієї їхньої дискографії.Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️
👁 201 26-04-25 10:15
Ну шо — #дайджест, пора поговорити про вітчизняні релізи 🤠OTOY & KLER — На двохЗустрілась танцювально-літня колаба Пуми й Адідаса. Очікувано, враховуючи, шо Слава прийшов до продюсера Валерії. Вкрай хороша робота. Особисто мені віє вайбами кращих часів Касабіан та Олівера Трі. YUVI — ViskraНа моїй памʼяті давно так не боготворили молоді імена на нашій сцені. Послухав — заслужено: атмосферно, психоделічно, витончено, електронно, але не для всіх. SEPTA — Oh (not) Losing HopeТимчик на місці, воплі на місці, страшні гітарні ритми на місці, концептуальна лірика на місці — цього чекали 7 років. VOLAJ — Може потім буде краще?Хто любить, коли на вас кричать під гітари? Вам сюди, якшо любите трушне.BURNED TIME MACHINE & 0%MERCURY — ПокаянняМені не дуже незрозуміло, шо сталося з бандою після уходу декількох учасників. Ніби присутній хороший сучасний саунд і хуки (за виключенням ужасної ударки), проте для мене кудись зникло позиціонування, атмосфера та емоції. Сама співпраця здалася непоганою, а рифи одними з кращих у дискографії.GARMATA SYNDICATE & JARKO SEBALO & SOPHIEME — LethéНайкращі нулі та барабани на нашій сцені повернулися з нічошним фітом, де навіть навчили Poppy співати українською.І бонусом:DETOUR — Я твій друг Некваплива рок-балада з хорошою прогресією та концепцією, але якій трохи забракло вокальної віддачі.BREDBERI — Вкрадене літоЦікава реінкарнація Карни з сумним меседжем, з якої прибрали сопілки.Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️
👁 278 26-04-08 16:00
Банда, збираємось, нам є шо послухати 🤠THE PLOT IN YOU — You Get OneНе будемо враховувати дивну комерційну математику з анонсом альбому 10 липня. Кількість вокальних семплів та рівень сонграйтингу вкотре вражають. Дуже хороші метальні експерименти, в яких досі відчувається жорстокість та легенька огида. Лендон впевнено крокує до нового ідола для молоді. HEALTH — A.L.O.N.E.На яких стероїдах сидить банда зі своєю продуктивністю? Позитивне доповнення до крайнього альбому, яке витримує фірмовий індастріальний саунд та кіберпанкову безвихідь. Кажуть, скоро новий повноформатник…HIGHLY SUSPECT — Yellow RosesЧомусь про цю банду у нас прийнято не згадувати з невідомих для мене причин. А даремно, бо маємо непогану рок-баладу з присмаком гранджу та байкерських пригод. Вокаліст, як завжди, залишається головною перлиною колективу. Завжди радий його чути. PROVULOK & ANNA PETRASHз love меніДуже вже мені подобаються ці колаборації з Провулком. Простенький, але вельми чуттєвий союз млосного інді-року та вокалу Анни. Здається, ці вокальні мотиви будуть мені довго снитись. Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️
👁 235 26-04-06 19:00
«Бачив таку стрьомну правду, що не спав вічність. Реальний світ — виявилось, я до нього не готовий...»DON BROCO — NIGHTMARE TRIPPING (АЛЬБОМ 2026)Мовчав весь цей час, бо любувався альбомом. Його хочеться щупати, крутити, цілувати та розбирати на молекули.Не пригадую, хто востаннє з фаворитів так грамотно готувався до випуску альбому. Кожен сингл — просто у яблучко. Багатогранно, качово, масштабно, хітово, свіжо та з інтригою — ця тенденція перекинулась і на залишок композицій. Той випадок, коли невипущена сторона альбому дає нормально просратись і здивуватись.Витягнути всіма забутих Nickelback і зробити головний бенгер платівки? Це тільки вершина айсбергу 🚬Поки металкорщики повільно, але впевнено адаптовуються до попси — Дон Броко стрибнули з попси у метал-тусовку. На зміну легковажним та часто танцювальним пісням прийшли Сем Картер та виважено-найважчі мазафаки, які взагалі коли-небудь писав гурт. Солісти розкрилися і показали найкращу хімію, як і інструменталісти видали свої найкращі партії. Взагалі вся історія зі звуком та експериментами дуже нагадує ситуацію з 21 Pilots — самі собі стиль. Хочуть — грають танцювальний роцк, хочуть — співають чуттєві балади, хочуть — читають вийобистий реп під задорні гітарки, хочуть — навалюють металкор. І вся ця шарманка витримує впізнаваний вайб, від якого віє приємною зухвалістю.Шо не сподобалось, так це те, шо трохи втратився крейзі-вайб. Ще альбом є хоч і потужною пачкою, але сприймається якось занадто стерильно, не даючи перепочити на якісь інтерлюдії. А деякі пісні відверто програють у зведенні та якості головним хедлайнерам. Можливо, це через те, шо це і є ті самі невипущені демки, які банда не захотіла сильно змінювати. У будь-якому випадку, 11 треків краще за 21.З чистою совістю і доволі очікувано можна стверджувати — те, яким чином альбом нас зустрічає, утримує, дивує і проводжає — вже дає заслужено назвати себе однією з кращих робіт 2026 🤠#ФАВОРИТИ | СЛУХАТИ ⬅️Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️
👁 270 26-02-06 19:15
Банда, як вам редизайн моєї контори? Мені клас🤠Традиційно збираємось, бо нам є шо послухати:BRING ME THE HORIZON & ILLENIUM Slave to the Rithm Пам'ятаю, як колись колабити різних дабстеперів та металюг було дуже хайпово. Наразі ж здається, шо це вже позаду, і на кого орієнтований цей продукт сьогодні — незрозуміло. Або я просто не шарю. Безумовно є хороші хуки та помпезність, хоч бери і клепай ігрові мувіки під це. Але обробка часів "Music to listen to / AMO" пасувала б цій пісні краще.JOJI Piss In The Wind У народі кажуть — Джоджі дропає треки і виступає на публіці тільки тоді, коли йому є шо сказати. Цього ж разу йому знайшлося шо сказати аж на 21 треці. Хороший романтичний психодел, в якому знайшлося місце і акустик-попу, і інді-року, і радіо-r&b і лоу-фай / хіп-хопу. Класно слухати фоном, коли сидите з другою половинкою десь під неоновим жеврінням світла, випускаючи дим зі своїх губ. В інакшому разі робота вас може або розплющити або схилити в сон.SOMBR HomewreckerГадаю з кожним наступним релізом впізнаваність артиста буде рости і рости. Шкода тільки, якшо він погубить себе у власному ж стилі. А то знаєте, з цими тік-ток виконавцями історія нестабільна. Але це не відміняє "мільйонного" продакшена та грамотної поп-рок хітовості, яка вчепиться і не відпускатиме до тих пір, поки вас вже не почне нудити.EPOLETS уревнощахБанда походу прохавала згадки своєї аудиторії про те, шо у еполетсів десь там чути якихось Muse і налягає в цей напрямок далі. Качовий бас, фірмовий вокал, якісний мікс, от тільки мені вже здається, шо пора експериментувати не тільки зі звучанням, а і з подачею та структурами, а то люди так надалі і будуть згадувати "Зраджуй ґвалтуй мене і оті як їх, схожі пісні".Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️
👁 262 25-11-30 13:00
Ходили вчора, значить, на спостереження шторму. На моїй памʼяті, для мене це перша документалка кіношного формату про банду, за яку я шарю і люблю. Не скажу, шо ОЕ мої фаворити, але вони такі вічні і рідні, шо я завжди радий час від часу зустріти їх у своєму плейлисті. Реалізація та візуал — вишка. Сюжет і лор — неоднозначно. Перша половина фільму про діяльність банди до 2007 сприймалася прям як класний вестернівський байопік, де ностальгія прям брала за душу. Все, шо після — моментами поспішно, передбачувано і дуже обережно (особливо моменти прощання з учасниками гурту; я не вірю, шо все було саме так, як розповідають музиканти та очевидці). Врахуємо, хто був виконавчим продюсером — і все стає зрозуміло.Головна перевага і водночас недолік — цей фільм знято, аби догодити усім. Тому я можу зрозуміти як і тих, хто ридав у кінці, плескаючи у долоні, так і тих, хто принципово не хоче дивитись, або залишається розчарованим після перегляду. Дякую, шо творці не переборщили з пафосом. Не дивлячись на спірні моменти, я вважаю шо це годний продукт, на який не шкода витратити і час, і гроші. Я б навіть сказав, шо це більше, ніж просто фільм про наш найпопулярніший гурт — це про стан тогочасної індустрії і становлення модернової України. KNIFE! Films проробили хорошу роботу. Цікаво, за кого візьмуться далі. Може доживемо до повнометражки модного українського металкору? 🤠А ще робив колись рецензію на крайній альбом ось тут
👁 265 25-11-28 18:46
BLACK FRIDAY x SERGIOMUSIC 🖤Встигни урвати найкращий #дайджест за вигідними умовами!💋Сорі, випадково переніс робоче на канал.Якшо серйозно — я не очікував від себе такої тривалої паузи і у мене вже зʼявлялися думки «Може ну його нахер, без каналу живеться спокійніше». Але жодного дня я не переставав малювати у свій голові різні музичні нариси. Не переставав слідкувати за індустрією і ходити на концерти. Як і не переставав знайомитися з прес-релізами, які мені надсилали. Мені завжди буде про шо розповісти на тему того, шо нас обʼєднує і я, як і ви, від цього не втечу. Врешті, якось же всі тут зібралися 🚬Не буде жодних пафосних обіцянок. Я повернувся вкотре, бо є чим поділитись і я вже скучив за цією двіжухою. Ну і я не зможу спати спокійно, поки хоча б мініатюрно не згадаю про все, шо назбиралося у моєму рюкзаку за ці місяці. Мейбі ви шось та і пропустили. А назбиралося чимало 💀Варті уваги:🇺🇦 Альбоми та EP: Vøvk "Litera", Антайтлд "ІПІ 2х", Omana "Коли серце твоє горить" та ін.🇺🇦 Сингли: SIXxFIGURES & GlassFeathers "Не згаснемо", Provulok & Анастимоза "boku no atama no naka de wa", ANAVE "Skeletons", Arhat "Of Clay and Blood Divine" (feat Nazar Betsel)", Kura1desu "Алергія", Volaj "Може потім буде краще?", Юля Юріна "З мене досить", OTOY "Все моє життя", Krechet "Без ключа" та ін.🌍 Альбоми та EP: 21 pilots "Breach", Dayseeker "Creature In The Black Night", The Neighbourhood "(((((ultraSOUND)))))", Unprocessed "Angel", Solence "Angel Calling", President "King of Terrors" та ін.🌍 Сингли: Bad Omens ("Left For Good", "Dying To Love", "Impose"), Don Broco ("Cellophane", "Hype Man", "Disappear", "Euphoria"), The Plot In You "Silence", HEALTH "Ordinary Loss", Palaye Royale, "Feel Something Great", камбек Marmozets "A Kiss From A Mother" та ін.🕺 Мої відкриття сезону: ZEP, Fred Again.🤍 А ще Файне місто випустило свій перший друкований журнал. Треба брати! За класикою — реагуємо, коментуємо, ділимось!
👁 552 25-08-24 12:00
З Днем Незалежності, банда 🤠 Ця релізна п'ятниця вийшла однією з найяскравіших, якшо не найяскравішою за весь рік. Насамперед, з повноформатниками повернулися справжні діди жанру, про яких ми зараз і поговоримо.DEFTONES — private musicМій перфекціонізм вкотре страждає від бажання музикантів все називати з малих літер. Добре, шо не довелося чекати альбом півроку після синглів, бо я б згорів від очікувань. Не поціновувач банди, але ці сингли — перші роботи, які так довго затрималися у моєму плейлисті після "Koi No Yokan". Почув тейк Берези про те, шо їхня музика складна для сприйняття, майже без хуків, з ламаною структурою і відсутністю "попси", але з єбєйшою атмосферою — і це те, як би я описав цей альбом. В ньому є класні бойовики, дуже тягові автентичні гітарки, шугейз, інтерлюдії, грамотні ембієнтні містки і вокал Морено, який досі лишається одним з кращих у жанрі. Знайшлося місце навіть баладам по типу "I think about you all time", які дуже добре вирізняються з-поміж основного ряду. Це справжній метал-альбом, який задумано слухати від початку і до кінця. Але мені все ж таки ця "трушність" запису виявилася не до вподоби.CHEVELLE — Bright as BlasphemyА тут ситуація виявилися цікавішою. Чи то через більш прямолінійний і доступний стиль, чи через те, шо колега нагадав мені, які піздаті Tool — я цей альбом ганяю вибірково на репіті ще з попередньої п'ятниці. Мимохіть так і закрадається думка, шо мікрофон взяв у руки Мейнард і видає свої циркові партії. Плотний альтернативний метал з нотками прогу і присмаком ностальгії. Вважаю, шо "Hallucinations" мала б бути закривачкою на альбомі — одна з кращих балад за останній час, які я чув.PENDULUM — InertiaЗабудьте про ностальгію у Щавеля — тут діди драм&бейсу видали перший за 7(!) років альбом, сингли з якого випускали ще з 2021. Ви подивіться на запрошених гостей: AWOLNATION, Bullet For My Valentine, Scarlxrd, Wargasm — і це далеко не кінець. Слухається бадьоро, але місцями дуже дивно: ніби гурт намагався мацати нове підґрунтя, але вийшла якась копірка Майка Шиноди чи Bad Omens. І ще, здається, соліст видає найсильніші та скаженіші партії за всю дискографію гурту.THREE DAYS GRACE — AlienationПісля 11-річної відсутності та плавання у Saint Asonia — Адам Гонтьє знову біля штурвалу. Але Мет Волст нікуди не дівся, тож тепер у банди 2 соліста. Мені це виглядає дещо смішно і недоречно, але симбіоз, на диво, працює. Дуже віє вайбами легендарного "One-X". Шкода, шо це не рятує альбом від одноманітності та нудних гітарних партій, які часом взагалі здаються віддаленим фоновим інструментом.Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️
👁 295 25-08-08 16:00
Коли буря стихла і всі вже відійшли від фестивалю — саме час мені про нього згадати 😎😎😎 Насправді, хворію сука вже четвертий день, як раз у розпал відпустки. Тому тільки зараз наважився зібрати усі думки і матеріали докупи.📢 FAINE MISTO 2025 📢Це буде цікаве порівняння, оскільки буквально за тиждень я був на столичному Атласі. Небо і земля, якшо чесно. Атлас — більше про порядок, мейнстрім і гламур, Файне — про атмосферу, інклюзивність і роцк.Не буду цього разу розписувати детальні враження від фаворитів, лише коротко пробіжусь по головному.Організація — на вищому рівні. Доступність — для всіх. Різноманітність активностей — для бейбі до дідів. Декілька сцен, різні фудкорти, квести для настрою і для знижки на покупку наступних квитків, стрільби з лука, освітні лекції… це тільки верхівка айсберга. Знаєте, яка дрібничка мене підкупила і не залишила столичним фестам шансів? Якшо вийти з основного комплексу і попрямувати до галявини з наметовим містечком — там буде озеро з лавками, на якому майже не чути будь-якої метушні. Ідеальний плейс, аби відпочити і перевести дух. Дійсно дає вайби заміських фестивалів, на яких я так і не бував хі-хі.Родзинки цього року — мейн-стейдж і андер-сцена. Як на мене, найперспективніші місцяки. Інші ж сцени — тут вже не все так райдужно. На Лайті було просто як у теплиці, а звук і натовп змушували часом просто шурувати на вихід. Дарк — аналогічно, але звучання було настільки шуршавим, шо мене вистачало на декілька треків максимум. Реггі — чисто для поціновувачів. Не певен, шо це вина саме організаторів, радше питання до гуртів та їхніх звукачів. Лайнап — не лукавитиму, приївся: майже усіх виконавців уже чув попередні рази. Чи можна було організувати інший підбір — напевно, але вірю, є обʼєктивні причини, через які ми отримали те, шо отримали. Не знаю, чи більше було людей цього року, але по відчуттям — так, і внутрішньо-логістично — це проблема. Але не завершуватиму поганим. Sick Solution нарешті на мейні, лікуємо. Відкрили фестиваль і задали вайб тупо з ноги. Дуже впевнено виступили. Otoy ефектно відіграв програму, але бракує якоїсь сценічної динаміки. Epolets і O.Torvald — легенди зі стажем, просто прийшли і показали, як треба. The Unsleeping — вкотре виборюють статус молодих легенд зі своїм стилем. На Рогатій Жабі традиційно водили хороводи. Юля Юріна показала жорсткі вайби рейв-тусовок на андері. Уляна Дель Рей — хороший перкол, який вийшов з-під контролю і став чимось дійсно глибоким. The Artistic Rats — плотно, але мені хотілося б камерного сольника.Наостанок скажу, шо будь-які невдоволення перекриває той факт, шо це просто диво — у період війни проводити такі масштабні заходи, де благодійність відіграє ключову роль, а програма гуртує людей і дає відчути бажані ретритні вайби. Був безумовно радий неочікувано та очікувано зустріти знайомих з різних сфер. Моя повага організаторам. До наступної зустрічі 🤠І ще пиво було цього року дуже несмачним 💀💀💀