Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ
Añadido 14 jul. 2024

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ

@sergi0_music
Número de suscriptores: 613
Fotos: 321
Videos: 129
Enlaces: 360
Descripción:
Welcome to my неонова вечірка🎙 Тут метал, концерти і неон. Ну а взагалі: • Новинки альтернативної та важкої сцени • Закордонний і 🇺🇦 мейнстрім та андеграунд • Рецензії на знакові гурти/композиції Кому писати: @Charlie_v_tanke
Fuente

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Як фанат Зоряних війн з двадцятирічним стажем — я не міг обійти сторон...

Logotipo de la comunidad de telegram - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ @sergi0_music
283 Vistas/Alcance 2026-05-23 08:00 Mensaje №1121
Як фанат Зоряних війн з двадцятирічним стажем — я не міг обійти стороною рецензування даної недострічки 🚬Були, значить, на премʼєрі в перший день. Найбільше здивувало, шо у вечір пʼятниці в одному з найбільших столичних кінотеатрів — було тупо пусто. Маркетинг не спрацював чи наші остаточно зневірилися у ЗВ?Враховуючи чудесний серіальний бекграунд, кінотеатральну паузу в 7 років і певний кредит довіри до нового керівництва Лукасартс — очікування були високими. І ці очікування зруйнувалися вщент.Справа от в чому: коли маєш ідеальну хімію персонажів, яка вміло могла виводити на сльози в серіалі, непоганий розвиток персонажів, грамотні камео, доповнення загальної історії всесвіту, вайб дикого заходу, масштабні баталії і акцент на мандалорські традиції — очікуєш, шо в кіноадаптації це досягне апогею. А тепер вгадайте, чи хоч шось з переліченого було у фільмі? Ну, хіба частково з цими відсилками до мультсеріалів та коміксівЗ усіх творінь, які я дивився по цій франшизі — це найбільш безідейне. Творці пішли шляхом найменшого супротиву і вирішили обмежитися локальною історією, яка підійде або невибагливим діткам, або людям, які взагалі нічого не шарять про того Мандалорця з Грогу.Чи буду я колись передивлятися його? Неодноразово. Врешті, це було якісно, весело і ненавʼязливо. Маркетингова кампанія була просто скаженою. На моїй памʼяті — найбільшою з усього, за чим я слідкував. Шкода, шо ця замануха спрацювала.Впевнений, це був закос на солідний конвеєр, може навіть бренд, тому ми ще отримаємо продовження. Згоден чекати на другу, третю частину, якшо це буде феєричне завершення або перезапуск історії/всесвіту 🤠Ставлю фільму оцінку 7, як фанат, і 5, як невіглас