Fuente
ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Ну шо — #дайджест, пора поговорити про вітчизняні релізи 🤠OTOY & KLER ...
201 Vistas/Alcance
2026-04-25 10:15
Mensaje №1104
Ну шо — #дайджест, пора поговорити про вітчизняні релізи 🤠OTOY & KLER — На двохЗустрілась танцювально-літня колаба Пуми й Адідаса. Очікувано, враховуючи, шо Слава прийшов до продюсера Валерії. Вкрай хороша робота. Особисто мені віє вайбами кращих часів Касабіан та Олівера Трі. YUVI — ViskraНа моїй памʼяті давно так не боготворили молоді імена на нашій сцені. Послухав — заслужено: атмосферно, психоделічно, витончено, електронно, але не для всіх. SEPTA — Oh (not) Losing HopeТимчик на місці, воплі на місці, страшні гітарні ритми на місці, концептуальна лірика на місці — цього чекали 7 років. VOLAJ — Може потім буде краще?Хто любить, коли на вас кричать під гітари? Вам сюди, якшо любите трушне.BURNED TIME MACHINE & 0%MERCURY — ПокаянняМені не дуже незрозуміло, шо сталося з бандою після уходу декількох учасників. Ніби присутній хороший сучасний саунд і хуки (за виключенням ужасної ударки), проте для мене кудись зникло позиціонування, атмосфера та емоції. Сама співпраця здалася непоганою, а рифи одними з кращих у дискографії.GARMATA SYNDICATE & JARKO SEBALO & SOPHIEME — LethéНайкращі нулі та барабани на нашій сцені повернулися з нічошним фітом, де навіть навчили Poppy співати українською.І бонусом:DETOUR — Я твій друг Некваплива рок-балада з хорошою прогресією та концепцією, але якій трохи забракло вокальної віддачі.BREDBERI — Вкрадене літоЦікава реінкарнація Карни з сумним меседжем, з якої прибрали сопілки.Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️